Portsmouth vs Millwall Tipp 28 január 2025

    🔊 A közelgő Championship mérkőzésen a Portsmouth fogadja a Millwall csapatát, és ez az összecsapás izgalmasnak ígérkezik. A Portsmouth magabiztosan szerepel hazai pályán, az utóbbi 7 mérkőzésből 6-ot megnyerve, ami miatt a fogadóirodák szemében favoritnak számítanak, 2.53-as szorzóval a győzelemre. Azonban a Millwall már kétszer legyőzte a Portsmouthot az egymás elleni találkozókon, ami további izgalmakat ad hozzá. Mindkét csapat ingadozó formát mutat: a Portsmouth váltogatja a győzelmeket és a vereségeket, míg a Millwall kiegyensúlyozottabb játékot mutat. A statisztikák egy lehetséges gólgazdag mérkőzésre utalnak, hiszen a több mint 2.5 gólos fogadás 8-ból 7 Portsmouth hazai mérkőzésen bejött.

    Személyes találkozók

    📊A Portsmouth és a Millwall csapatok hivatalosan csak két mérkőzést játszottak. Legutóbbi találkozójuk 13 augusztus 2024 került megrendezésre a Portsmouth otthonában, és 0:1 eredménnyel zárult.

    Egymás elleni statisztikák Portsmouth - Millwall

    33%
    2 Győzelem
    0%
    0 Döntetlen
    67%
    4 Győzelem
    Összes mérkőzés
    6
    Átlag gól/mérkőzés
    2.67
    Mindkét csapat szerzett gólt
    67%
    1.33
    Átlagos gólszám
    1.33
    4.83
    Szögletek
    5.33
    2.17
    Sárga lapok
    1.17
    9
    Szabálytalanságok
    13.5
    Legutóbbi mérkőzések
    21.02.26
    Championship
    Millwall
    Millwall
    Portsmouth
    Portsmouth
    0.17
    0.16
    6
    4
    4
    2
    1
    2
    1
    3
    0
    0
    1
    3
    0.17
    0.16
    6
    4
    4
    2
    1
    2
    22.11.25
    Championship
    Portsmouth
    Portsmouth
    Millwall
    Millwall
    1
    1.05
    0.86
    3
    4
    10
    12
    2
    1
    3
    1
    1
    0
    2
    1
    1.05
    0.86
    3
    4
    10
    12
    2
    1
    05.04.25
    Championship
    Millwall
    Millwall
    Portsmouth
    Portsmouth
    1.27
    0.67
    11
    4
    20
    13
    0
    4
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    1.27
    0.67
    11
    4
    20
    13
    0
    4
    28.01.25
    Championship
    Portsmouth
    Portsmouth
    Millwall
    Millwall
    1.04
    1.36
    7
    3
    9
    15
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    1.04
    1.36
    7
    3
    9
    15
    0
    2
    13.08.24
    EFL Cup
    Portsmouth
    Portsmouth
    Millwall
    Millwall
    1.11
    0.43
    10
    4
    14
    16
    2
    1
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    1.11
    0.43
    10
    4
    14
    16
    2
    1
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Portsmouth Csapat áttekintése

    🏆A Bajnokság szezon során a Portsmouth csapat összesen 28 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 7 győzelem,
    • 13 vereség,
    • 8 döntetlen.

    📈Jelenleg a Bajnokság bajnokság középmezőnyében található Portsmouth csapat, 25% győzelmi aránnyal és 46% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Portsmouth csapat összesen 36 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Portsmouth csapat összesen 51 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Portsmouth

    Legutóbbi mérkőzések
    17.10.26
    Championship
    Norwich City
    Norwich City
    Portsmouth
    Portsmouth
    0.49
    1.29
    1
    1
    13
    13
    3
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.49
    1.29
    1
    1
    13
    13
    3
    2
    GY
    14.10.26
    Championship
    Portsmouth
    Portsmouth
    Sheffield United
    Sheffield United
    1
    2.33
    1.57
    10
    6
    6
    7
    3
    1
    3
    2
    1
    0
    2
    2
    2.33
    1.57
    10
    6
    6
    7
    3
    1
    GY
    11.10.26
    Championship
    Southampton
    Southampton
    1
    Portsmouth
    Portsmouth
    0.85
    1
    2
    4
    11
    15
    3
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    0.85
    1
    2
    4
    11
    15
    3
    3
    V
    19.09.26
    Championship
    Portsmouth
    Portsmouth
    Blackburn Rovers
    Blackburn Rovers
    1.92
    0.88
    9
    7
    15
    9
    2
    1
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    1.92
    0.88
    9
    7
    15
    9
    2
    1
    D
    12.09.26
    Championship
    Charlton Athletic
    Charlton Athletic
    Portsmouth
    Portsmouth
    0.96
    0.56
    7
    5
    10
    9
    1
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.96
    0.56
    7
    5
    10
    9
    1
    1
    D
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Millwall Csapat áttekintése

    🏆A Bajnokság szezon során a Millwall csapat összesen 28 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 8 győzelem,
    • 10 vereség,
    • 10 döntetlen.

    📈Jelenleg a Bajnokság bajnokság középmezőnyében található Millwall csapat, 29% győzelmi aránnyal és 36% vereségi aránnyal.

    ⚽A Millwall csapat összesen 27 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Millwall csapat összesen 26 gólt engedett az szezonban.

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 2;
    • hazai győzelmek - 0, vendég győzelmek - 2, döntetlenek - 0.

    Statisztika: Portsmouth vs Millwall

    • a tornán játszott mérkőzések száma: 28 vs 28;
    • győzelmek száma: 7 vs 8;
    • győzelmi százalék: 25% vs 29%;
    • vereségek száma: 13 vs 10;
    • döntetlenek száma: 8 vs 10.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek száma: 4 vs 3;
    • vereségek száma: 6 vs 4;
    • döntetlenek száma: 0 vs 3.
    Trendek
    • A Portsmouth nem vesztett minden egyes utolsó 7 a Championship bajnokságon otthon mérkőzésén.
    👉Tippek: Portsmouth nem fog veszíteni(szorzói: 1.41)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 0.5, a vendégek - 1.5;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 1; a hazai csapat pályáján - 0.

    Statisztikák: Portsmouth vs Millwall

    • átlagos összesített a tornán: 3.11 vs 1.89;
    • átlagos gólok száma: 1.29 vs 0.96;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.71 vs 0.32;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.57 vs 0.64;
    • Portsmouth: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.69;
    • Millwall: átlagos összesített vendégként a tornán - 0.85;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.5 (otthon - 3.25) vs 1 (idegenben - 0.8).
    Trendek
    • A Portsmouth gólt szerzett a második félidőben az utolsó 7 a Championship bajnokságon otthon mérkőzésén 6-ban.
    👉Tippek: Portsmouth szerez gólt(szorzói: 1.98)

    Tippekszöglet

    Portsmouth: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.75; otthoni pályán - 8.15;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5.6; otthoni pályán - 7.5.

    Millwall: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.11, idegenben - 5.08;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.2; idegenben - 3.6.
    Trendek
    • A Portsmouth legalább 5.5 sarokrúgást szerzett minden egyes utolsó 11 a Championship bajnokságon otthon mérkőzésén.
    👉Tippek: Szöglet - Portsmouth Total Felett (5,5)(szorzói: 1.8)

    Lapok tippek

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a H2H mérkőzéseken - 3 (hazai csapatnál 1.5 és vendég csapatnál 1.5);
    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a hazai csapat pályáján - 3 (hazai csapatnál 2 és vendég csapatnál 1).

    Portsmouth: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 2.04; otthon - 1.85;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 0.8; otthon - 0.75.

    Millwall: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 1.89, idegenben - 2.31;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 0.9; idegenben - 1.8.
    👉Előrejelzés: LC Total Alatt (3,5)(szorzói: 1.9)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 2;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 1 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 0 alkalommal.

    Statisztika: Portsmouth vs Millwall

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 28 vs 28;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 16 vs 11;
    • Portsmouth MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 7 (54%);
    • Millwall MG mérkőzéseinek száma idegenben - 6 (46%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 5 vs 3;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Portsmouth) - 3 (75%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Millwall) - 2 (40%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt: (Nem)(szorzói: 1.78)

    A mérkőzés eredményei: Millwall

    Legutóbbi mérkőzések
    17.10.26
    Championship
    Millwall
    Millwall
    Lincoln City
    Lincoln City
    1
    1.9
    0.73
    12
    2
    14
    10
    5
    4
    2
    2
    0
    2
    2
    0
    1.9
    0.73
    12
    2
    14
    10
    5
    4
    D
    13.10.26
    Championship
    Millwall
    Millwall
    Swansea City
    Swansea City
    1.26
    2.02
    13
    1
    10
    11
    3
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    1.26
    2.02
    13
    1
    10
    11
    3
    2
    V
    10.10.26
    Championship
    Preston North End
    Preston North End
    Millwall
    Millwall
    0.71
    1.26
    4
    4
    8
    11
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.71
    1.26
    4
    4
    8
    11
    1
    2
    GY
    19.09.26
    Championship
    Millwall
    Millwall
    West Ham United
    West Ham United
    1
    2.68
    1.9
    3
    11
    17
    18
    1
    4
    2
    2
    2
    0
    0
    2
    2.68
    1.9
    3
    11
    17
    18
    1
    4
    D
    15.09.26
    Championship
    Middlesbrough
    Middlesbrough
    Millwall
    Millwall
    1.73
    1.37
    14
    1
    3
    12
    1
    1
    2
    2
    0
    2
    2
    0
    1.73
    1.37
    14
    1
    3
    12
    1
    1
    D
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    A szerkesztőség előrejelzése

    A jelenlegi trendek és statisztikák figyelembevételével a Portsmouth és a Millwall közötti mérkőzés ígéretesen izgalmas és feszült lesz. A Portsmouth, a hazai pálya előnyével és lenyűgöző hazai győzelmi sorozatával jó esélyekkel indul a sikerre. Azonban a Millwall, amely már kétszer legyőzte a Portsmouth-t korábbi találkozóikon, nem adja könnyen magát. Várhatóan a mérkőzés gazdag lesz gólszerzési lehetőségekben, tekintve, hogy a Portsmouth meccsein gyakran túllépik a 2,5 gólos határt. Ebből kiindulva, a Portsmouth és a Millwall közötti mérkőzésre vonatkozó előrejelzésünk: több mint 2,5 gól, figyelembe véve, hogy mindkét csapat hajlamos nyílt játékot játszani. Az előrejelzésünkben való bizalom szintje 70%, a csapatok jelenlegi trendjei és statisztikái alapján.
    Total gólt Felett (2,5)
    Everygame
    Tegyen fogadást+135
    Közzétett: 2025.01.27., 20:04

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Portsmouth - Millwall

    A Portsmouth nyert:
    portsmouth-fc-1a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén (Championship).
    Portsmouth Győzelem
    Bovada
    +135
    A Portsmouth nem vesztett:
    portsmouth-fc-1minden utolsó 7 otthon mérkőzésén (Championship).
    Portsmouth nem fog veszíteni
    Everygame
    -323
    A Millwall kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett:
    millwall-fca 19 utolsó 21 mérkőzésén (Championship).
    millwall-fca 11 utolsó 12 idegenben mérkőzésén (Championship).
    Millwall Total gólt Alatt (1,5)
    Everygame
    -400
    A Portsmouth gólt kapott:
    portsmouth-fc-1a 10 utolsó 11 mérkőzésén.
    portsmouth-fc-1a 9 utolsó 10 mérkőzésén (Championship).
    Millwall szerez gólt
    Everygame
    -182
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Portsmouth - Millwall Helyezés a táblázatban

    Championship 24/25
    MGYDVGPForma
    7.
    Blackburn Rovers
    Blackburn Rovers
    461991853-4866
    8.
    Millwall
    Millwall
    4618121647-4966
    9.
    West Bromwich Albion
    West Bromwich Albion
    4615191257-4764
    15.
    Queens Park Rangers
    Queens Park Rangers
    4614141853-6356
    16.
    Portsmouth
    Portsmouth
    4614122058-7154
    17.
    Oxford United
    Oxford United
    4613141949-6553

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 mérkőzés
    4 - Győzelem
    2 - Döntetlen
    4 - Veszítenek
    Győzelem - 2
    Döntetlen - 3
    Veszítenek - 5
    10 mérkőzés
    Eltömődött - 13
    Hiányzik - 13
    0
    -6
    13 - Eltömődött
    19 - Hiányzik
    4
    Győzelem
    2
    2
    Döntetlen
    3
    4
    Veszítenek
    5
    Gólkülönbség
    13
    Eltömődött
    13
    13
    Hiányzik
    19
    2.6
    Meccsenként átlagolt gólok
    3.2
    1.3
    Átlagosan elért pontszám
    1.3
    1.3
    Átlagosan passzoló
    1.9
    5
    Gólszerzés és kontrázás
    5
    69'
    Pontozott minden, min.
    69'
    Minden statisztika