Össz. p.:
2:5
1. találkozó
Ascoli Calcio 1898
4:0
Calcio Catania
Catania vs Ascoli H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Calcio Catania
2 mérkőzés
Ascoli Calcio 1898
1 Győzelem
0 Döntetlen
1 Győzelem
50%
50%
1. Félidőben
1 Győzelem
0 Döntetlen
1 Győzelem
50%
50%
2. Félidőben
0 Győzelem
0 Döntetlen
2 Győzelem
100%
Célok
Összes gól
7
2
5
Meccs végeredmény
2
További - 100%
0
0% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
3.5
1
2.5
Átlagos idő egy gólra
25'
90'
36'
Calcio Catania
1
0-15'
0
16-30'
1
31-45'
0
0-15'
0
16-30'
1
31-45'
HT
0
46-60'
0
61-75'
0
76-90'
1
46-60'
1
61-75'
2
76-90'
Ascoli Calcio 1898
Statisztikák a mérkőzésről
Calcio Catania
Ascoli Calcio 1898
43%
Labdabirtoklás
57%
Faulok
Összesen: -
-
-
-
Sarok
Összesen: 14
7
9
5
Les
Összesen: -
-
-
-
Sárga lapok
Összesen: 3
1.5
3
0
Piros lapok
Összesen: 0
0
0
0
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Calcio CataniaOlaszország
Ascoli Calcio 1898Olaszország

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Calcio Catania - Ascoli Calcio 1898 Utolsó mérkőzések
Meccsek
23.08.26
Serie CCalcio Catania
Inter Milan U23
-
-
8
4
7
15
1
2
1
2
0
2
1
0
-
-
8
4
7
15
1
2
L
14.08.26
Italian CupParma Calcio
Calcio Catania
1.97
0.49
3
5
15
6
1
2
2
0
2
0
0
0
1.97
0.49
3
5
15
6
1
2
L
08.08.26
Italian CupLR Vicenza
Calcio Catania
-
-
3
5
-
-
0
3
1
1
1
1
0
0
3
4
-
-
3
5
-
-
0
3
N
27.05.26
Serie CCalcio Catania
Ascoli Calcio 1898
-
-
5
2
-
-
0
0
2
1
2
0
0
1
-
-
5
2
-
-
0
0
N
24.05.26
Serie CAscoli Calcio 1898
Calcio Catania
-
-
3
4
-
-
0
3
4
0
1
0
3
0
-
-
3
4
-
-
0
3
L
20.05.26
Serie CCalcio Catania
Lecco
-
-
3
4
-
-
1
1
3
3
2
2
1
1
-
-
3
4
-
-
1
1
S
17.05.26
Serie CLecco
Calcio Catania
-
-
1
6
-
-
2
2
0
0
0
0
0
0
-
-
1
6
-
-
2
2
S
26.04.26
Serie CAtalanta BC U23
Calcio Catania
-
-
2
9
-
-
1
1
1
1
1
0
0
1
-
-
2
9
-
-
1
1
S
19.04.26
Serie CCalcio Catania
Potenza
-
-
10
1
-
-
4
3
1
1
0
1
1
0
-
-
10
1
-
-
4
3
S
Meccsek
23.08.26
Serie BHellas Verona
Ascoli Calcio 1898
-
-
5
4
14
16
2
3
1
2
1
0
0
2
-
-
5
4
14
16
2
3
N
16.08.26
Italian CupGenoa
Ascoli Calcio 1898
1.56
0.59
8
2
10
9
1
1
4
1
2
1
2
0
1.56
0.59
8
2
10
9
1
1
L
08.08.26
Italian CupAscoli Calcio 1898
Potenza
-
-
3
3
-
-
2
2
3
1
1
1
2
0
-
-
3
3
-
-
2
2
N
02.08.26
Club Friendly GamesAscoli Calcio 1898
Lazio
-
-
2
8
10
12
0
0
1
2
0
0
1
2
-
-
2
8
10
12
0
0
L
26.07.26
Club Friendly GamesFrosinone
Ascoli Calcio 1898
-
-
5
3
17
13
2
2
1
0
0
0
1
0
-
-
5
3
17
13
2
2
L
07.06.26
Serie CAscoli Calcio 1898
Union Brescia
-
-
5
10
16
18
4
2
3
0
1
0
2
0
-
-
5
10
16
18
4
2
N
03.06.26
Serie CBrescia
Ascoli Calcio 1898
-
-
5
4
-
-
2
2
1
1
1
1
0
0
-
-
5
4
-
-
2
2
S
27.05.26
Serie CCalcio Catania
Ascoli Calcio 1898
-
-
5
2
-
-
0
0
2
1
2
0
0
1
-
-
5
2
-
-
0
0
L
24.05.26
Serie CAscoli Calcio 1898
Calcio Catania
-
-
3
4
-
-
0
3
4
0
1
0
3
0
-
-
3
4
-
-
0
3
N
A mérkőzés eredményei
2 Győzelem
4 Döntetlen
4 Legyőzi
20%
40%
40%
1 idő
2 idő
10%
30%
30%
40%
60%
Legyőzi
30%
·10 gyufa ·Ascoli Calcio 1898
5 Győzelem
3 Döntetlen
2 Veszítenek
50%
30%
20%
1 idő
2 idő
20%
60%
50%
30%
30%
Legyőzi
10%
Száraz győzelmek
3
Száraz elváltozások
0
Akarva-akaratlan győzelmek
2
Szándékos vereségek
1
Gól statisztikák
9
17
5
Gólok az 1. Félidőben5
4
Gólok a 2. Félidőben12
2
Első pontszerzés5
4
Nem szerzett pontot1
Calcio Catania
22%
2
0%
0
33%
3
11%
1
22%
2
11%
1
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Ascoli Calcio 1898
12%
2
12%
2
6%
1
24%
4
12%
2
35%
6
17
10
11
Gólok az 1. Félidőben7
6
Gólok a 2. Félidőben3
7
Elhibázott első4
1
Nem hagyta ki4
Calcio Catania
0%
0
29%
5
41%
7
12%
2
6%
1
24%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Ascoli Calcio 1898
40%
4
20%
2
30%
3
30%
3
10%
1
20%
2
Átlagos gól/mérkőzés
2.7
Mindkét csapat szerzett gólt
6
Átlagos idő egy gólra
53'
Összes gól a mérkőzésen
Ascoli Calcio 1898
2.6
Teljes mérkőzés2.7
1.6
1. Félidőben1.2
1
2. Félidőben1.5
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
6
60%
4
40%
0.5
9
90%
1
10%
2
20%
8
80%
1.5
4
40%
6
60%
1
10%
9
90%
2.5
3
30%
7
70%
0
0
10
100%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Calcio Catania - Ascoli Calcio 1898 Mérkőzés statisztikái
Calcio Catania
Ascoli Calcio 1898
52.6%
58.6%
Faulok
-
-
Sarok
59
51
Les
-
-
Sárga lapok
15
14
Piros lapok
0
0
A mérkőzés eredményei
1:1
3 egyszer30%
2:0
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
2:1
1 egyszer10%
1:1
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
2:1
1 egyszer10%
2
5 egyszer50%
3
2 egyszer20%
4
1 egyszer10%
2 célok
3 célok
4 célok
1 cél
5 célok
2
2 egyszer20%
3
3 egyszer30%
4
2 egyszer20%
1
1 egyszer10%
5
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
Szlovák Kupa
05 Levoca
Tatran Liptovsky Mikulas
2 sze
14:30
Statisztikák megtekintése
Axpo Superliga
Luzern
Vaduz
2 sze
18:30
Statisztikák megtekintése
Saudi Prof. League
Draih
Al Qadisiyah
3 sze
18:00
Statisztikák megtekintése
First Professional Leagu
Septemvri Sofia
Botev Vratsa
4 sze
16:00
Statisztikák megtekintése
Challenge Liga
Aarau
Rapperswil-Jona
4 sze
17:30
Statisztikák megtekintése
Paulista U20
Santa FE SP Youth
Santo Andre U20
4 sze
18:00
Statisztikák megtekintése