Manta FC vs LDU Quito Tipp 26 április 2025

    📢Mely játékosok lehetnek a mérkőzés váratlan sztárjai? A válasz erre a kérdésre a Manta és az LDU Quito csapatok közötti összecsapás végén derül ki. A találkozó, amely a Serie A bajnokság része, 26 április 21:30 kor lesz. A fogadók már azonosították a favoritot, mint a LDU Quito csapatot. A győzelmekre vonatkozó oddsok a következők - ellen .

    Személyes találkozók

    📊 A Manta és a LDU Quito csapatok három hivatalos mérkőzést játszottak. A statisztikák a következők:

    • gólok: a hazai csapatnál 2, a vendég csapatnál 4;
    • átlagos gólszám a mérkőzésen - 2.

    Egymás elleni statisztikák Manta FC - LDU Quito

    0%
    0 Győzelem
    57%
    4 Döntetlen
    43%
    3 Győzelem
    Összes mérkőzés
    7
    Átlag gól/mérkőzés
    1.86
    Mindkét csapat szerzett gólt
    57%
    0.71
    Átlag összesen
    1.14
    2.57
    Sárga lapok
    1.57
    Legutóbbi mérkőzések
    23.07.26
    Serie A
    Manta
    Manta
    LDU Quito
    LDU Quito
    1
    -
    -
    10
    7
    15
    14
    4
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    10
    7
    15
    14
    4
    2
    22.03.26
    Serie A
    LDU Quito
    LDU Quito
    Manta
    Manta
    -
    -
    7
    3
    9
    7
    0
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    7
    3
    9
    7
    0
    3
    17.08.25
    Serie A
    LDU Quito
    LDU Quito
    Manta
    Manta
    1.08
    0.46
    10
    3
    -
    -
    1
    4
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    1.08
    0.46
    10
    3
    -
    -
    1
    4
    26.04.25
    Serie A
    Manta
    Manta
    LDU Quito
    LDU Quito
    1
    0.73
    0.43
    6
    5
    6
    8
    0
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    0.73
    0.43
    6
    5
    6
    8
    0
    2
    05.06.22
    Copa Ecuador
    Manta
    Manta
    LDU Quito
    LDU Quito
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Manta Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat 2025. április 20.-án játszotta a Serie A sorozatban (hazai csapat - Independiente del Valle, vendégek - Manta). A mérkőzés végeredménye 2:0 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Manta vs Independiente del Valle):

    • labdabirtoklás: 40% vs 60%;
    • szögletek: 3 vs 7;
    • szabálytalanságok: 1 vs 9;
    • sárga lapok: 1 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 0 vs 7.

    📊Azonban az átfogó kép megértése érdekében értékeljük a teljesítményt az utolsó tíz mérkőzésen. Ebben az időszakban a mai hazai csapat 2 győzelemmel örvendeztette meg a szurkolóit, 4 mérkőzésen döntetlenre állt, és 4 alkalommal veszített.

    ⚽A gólokról egy hasonló 10 mérkőzéses időszakban az átlagosan szerzett gólok száma 1.4, az utolsó 10 hazai előadás átlagos gólszáma 2, és az átlagosan kapott gólok száma 1.9.

    A mérkőzés eredményei: Manta

    Legutóbbi mérkőzések
    02.09.26
    Serie A
    Macara
    Macara
    1
    Manta
    Manta
    -
    -
    3
    2
    8
    13
    2
    1
    4
    3
    1
    1
    3
    2
    -
    -
    3
    2
    8
    13
    2
    1
    L
    30.08.26
    Serie A
    Manta
    Manta
    Barcelona Guayaquil
    Barcelona Guayaquil
    -
    -
    2
    5
    14
    11
    3
    3
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    2
    5
    14
    11
    3
    3
    N
    22.08.26
    Serie A
    Universidad Catolica
    Universidad Catolica
    Manta
    Manta
    -
    -
    6
    1
    11
    5
    1
    2
    5
    1
    3
    1
    2
    0
    -
    -
    6
    1
    11
    5
    1
    2
    L
    15.08.26
    Serie A
    Manta
    Manta
    Leones Del Norte
    Leones Del Norte
    -
    -
    6
    3
    8
    17
    1
    2
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    -
    -
    6
    3
    8
    17
    1
    2
    L
    11.08.26
    Serie A
    Cuenca
    Cuenca
    Manta
    Manta
    -
    -
    9
    1
    8
    11
    0
    2
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    -
    -
    9
    1
    8
    11
    0
    2
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    LDU Quito Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése 2025. április 22. volt a Copa Libertadores tornán (hazai csapat - LDU Quito, vendégek - Flamengo RJ). A mérkőzés végeredménye 0:0 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (LDU Quito vs Flamengo RJ):

    • labdabirtoklás: 43% vs 57%;
    • szögletek: 7 vs 3;
    • szabálytalanságok: 15 vs 11;
    • sárga lapok: 1 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 1 vs 2.

    📊Jelenleg tekintsük át a csapat statisztikáit az utolsó 10 mérkőzés alapján a naptárban. Ebben az időszakban a LDU Quito csapat 5 győzelmet szerzett, 3 alkalommal döntetlenre játszott, és 2 alkalommal szenvedett vereséget.

    ⚽Általánosságban elmondható, hogy az indikátorok magukért beszélnek, de azért értékeljük az eredményességet ebben az időszakban is. Az adatok a következők:
    • gólok összes száma - 15;
    • átlagos szerzett gólok száma - 1.5;
    • átlagos kapott gólok száma - 0.5.

    A mérkőzés eredményei: LDU Quito

    Legutóbbi mérkőzések
    02.09.26
    Serie A
    LDU Quito
    LDU Quito
    1
    Mushuc Runa
    Mushuc Runa
    -
    -
    3
    7
    16
    14
    2
    4
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    7
    16
    14
    2
    4
    S
    29.08.26
    Serie A
    Guayaquil City
    Guayaquil City
    LDU Quito
    LDU Quito
    -
    -
    4
    7
    10
    20
    2
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    -
    -
    4
    7
    10
    20
    2
    2
    L
    26.08.26
    Copa Ecuador
    LDU Quito
    LDU Quito
    SD Aucas
    SD Aucas
    -
    -
    1
    4
    12
    9
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    1
    4
    12
    9
    1
    0
    N
    24.08.26
    Serie A
    LDU Quito
    LDU Quito
    1
    Emelec
    Emelec
    -
    -
    10
    3
    10
    9
    0
    2
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    -
    -
    10
    3
    10
    9
    0
    2
    N
    20.08.26
    libertadores
    LDU Quito
    LDU Quito
    Mirassol
    Mirassol
    1.07
    0.74
    7
    5
    13
    9
    1
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    5
    4
    1.07
    0.74
    7
    5
    13
    9
    1
    3
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összesített találkozók száma - 3;
    • első félidőben szerzett győzelmek a hazaiaknál (otthon) - 0; vendégeknél (idegenben) - 1; döntetlenek száma - 1;
    • átlagos gólok száma az első félidőben: 0.33;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0 gólt szerez, míg a vendégek 0.33 gólt.

    Első félidő statisztika: Manta (otthon) vs LDU Quito (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 5 vs 4;
    • győzelmek: 1 (0.2%) vs 0 (0%);
    • vereségek: 0 (0%) vs 2 (0.5%);
    • döntetlenek: 4 (0.8%) vs 2 (0.5%);
    • átlagos szerzett gólok száma: 2.2 vs 1;
    • átlagos kapott gólok száma: 1 vs 0.75.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek: 2 vs 2;
    • vereségek: 3 vs 2;
    • döntetlenek: 5 vs 6;
    • átlagos első félidei gólok száma: 1.7 (szerzett - 0.7, kapott - 1) vs 0.7 (szerzett - 0.4, kapott - 0.3).
    Trendek
    • A Manta gólt szerzett az első félidőben minden utolsó 6 otthon mérkőzésén.
    • A Manta gólt szerzett az első félidőben minden utolsó 5 otthon mérkőzésén (Serie A).
    👉Tippek: 1. félidőben, Manta szerez gólt (szorzói: 2.93)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 3;
    • hazai győzelmek - 0, vendég győzelmek - 2, döntetlenek - 1.
    👉Tippek: LDU Quito Győzelem (szorzói: 1.57)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 0.67, a vendégek - 1.33;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 1; a hazai csapat pályáján - 1.

    Statisztikák: Manta vs LDU Quito

    • átlagos összesített a tornán: 3.44 vs 2.25;
    • átlagos gólok száma: 1.44 vs 1.63;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.67 vs 0.5;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.78 vs 1.13;
    • Manta: átlagos összesített hazai pályán a tornán 2.2;
    • LDU Quito: átlagos összesített vendégként a tornán - 0.75;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.4 (otthon - 2) vs 1.5 (idegenben - 0.6).
    👉Tippek: Total gólt Felett (2,5) (szorzói: 1.8)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 3;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 1 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 1 alkalommal.
    Trendek
    • A Manta gólt szerzett és kapott minden utolsó 7 otthon mérkőzésén.
    • A Manta gólt szerzett és kapott minden utolsó 5 otthon mérkőzésén (Serie A).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen) (szorzói: 1.9)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Manta gólt szerzett minden utolsó 11 otthon mérkőzésén.
    • A LDU Quito gólt kapott a 9 utolsó 10 idegenben mérkőzésén (Serie A).

    Manta szerez gólt
    Everygame
    Tegyen fogadást-167
    Közzétett: 2025.04.24., 22:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Manta - LDU Quito

    A Manta nem vesztett:
    manta-fca 12 utolsó 13 otthon mérkőzésén.
    Manta nem fog veszíteni
    Everygame
    +110
    A Manta gólt szerzett:
    manta-fcminden utolsó 11 otthon mérkőzésén.
    A LDU Quito gólt kapott:
    liga-dep-universitaria-quitoa 9 utolsó 10 idegenben mérkőzésén (Serie A).
    Manta szerez gólt
    Everygame
    -175
    Volt Alatt 3.5 lőtt gól:
    manta-fcaz utolsó 5 Manta mérkőzésén minden alkalommal (Serie A).
    liga-dep-universitaria-quitoa 7 legutóbbi 8 LDU Quito mérkőzések.
    liga-dep-universitaria-quitoaz utolsó 5 LDU Quito idegenben mérkőzésén minden alkalommal (Serie A).
    a 7 legutóbbi 8 Alex Fabricio Cajas Torres mérkőzések (a Serie A bajnokságon).
    Total gólt Alatt (3,5)
    Everygame
    -303
    A Manta gólt kapott:
    manta-fcminden utolsó 13 mérkőzésén.
    manta-fcminden utolsó 9 mérkőzésén (Serie A).
    manta-fcminden utolsó 7 otthon mérkőzésén.
    LDU Quito szerez gólt
    Everygame
    -625
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Manta - LDU Quito Helyezés a táblázatban

    Champion Additional
    JNSLLKPFORMA
    1.
    CSD Independiente del Valle
    CSD Independiente del Valle
    00000-064
    2.
    Barcelona Guayaquil
    Barcelona Guayaquil
    00000-054
    3.
    LDU Quito
    LDU Quito
    00000-051
    4.
    CD Universidad Catolica del Ecuador
    CD Universidad Catolica del Ecuador
    00000-049
    6.
    Libertad Loja
    Libertad Loja
    00000-046

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    2 - Győzelem
    1 - Döntetlen
    7 - Veszítenek
    Győzelem - 6
    Döntetlen - 2
    Veszítenek - 2
    10 gyufa
    Eltömődött - 10
    Hiányzik - 18
    -8
    +8
    14 - Eltömődött
    6 - Hiányzik
    2
    Győzelem
    6
    1
    Döntetlen
    2
    7
    Veszítenek
    2
    GK
    10
    Eltömődött
    14
    18
    Hiányzik
    6
    2.8
    Meccsenként átlagolt gólok
    2
    1
    Átlagosan elért pontszám
    1.4
    1.8
    Átlagosan passzoló
    0.6
    5
    Gólszerzés és kontrázás
    3
    90'
    Pontozott minden, min.
    66'
    Minden statisztika