Salford vs Chesterfield H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Salford City
8 mérkőzés
Chesterfield
1 Győzelem
1 Döntetlen
6 Győzelem
13%
13%
75%
1. Félidőben
0 Győzelem
4 Döntetlen
4 Győzelem
50%
50%
2. Félidőben
1 Győzelem
2 Döntetlen
5 Győzelem
13%
25%
63%
Célok
Összes gól
19
4
15
Meccs végeredmény
2
További - 25%
6
75% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.38
0.5
1.88
Átlagos idő egy gólra
38'
180'
48'
Salford City
0
0-15'
1
16-30'
0
31-45'
2
0-15'
1
16-30'
3
31-45'
HT
1
46-60'
0
61-75'
2
76-90'
3
46-60'
2
61-75'
4
76-90'
Chesterfield
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 30
3.75
18
12
Piros lapok
Összesen: 2
0.25
2
0
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Salford CityAnglia
ChesterfieldAnglia

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Salford City - Chesterfield Utolsó mérkőzések
Meccsek
22.08.26
EFL League TwoSalford City
Chesterfield
0.56
1.88
5
1
12
17
2
3
0
1
0
1
0
0
0.56
1.88
5
1
12
17
2
3
L
15.08.26
EFL League TwoBarnet LK
Salford City
1.71
1.32
6
5
20
12
2
3
3
1
2
0
1
1
1.71
1.32
6
5
20
12
2
3
L
08.08.26
EFL CupSalford City
1
Shrewsbury Town
1
2.42
0.96
8
2
10
17
2
2
1
1
0
0
1
1
3
4
2.42
0.96
8
2
10
17
2
2
L
01.08.26
Club Friendly GamesSalford City
Bradford City
-
-
5
8
10
16
0
0
2
2
1
1
1
1
-
-
5
8
10
16
0
0
S
28.07.26
Club Friendly GamesCarlisle United
Salford City
-
-
2
0
-
-
0
0
0
2
0
1
0
1
-
-
2
0
-
-
0
0
N
25.07.26
Club Friendly GamesSalford City
Dundee United
-
-
6
7
12
11
2
1
3
2
2
0
1
2
-
-
6
7
12
11
2
1
N
18.07.26
Club Friendly GamesUnited of Manchester
Salford City
-
-
1
9
5
10
0
1
1
4
0
1
1
3
-
-
1
9
5
10
0
1
N
25.05.26
EFL League TwoNotts County
Salford City
0.69
0.8
2
3
13
19
2
2
3
0
2
0
1
0
0.69
0.8
2
3
13
19
2
2
L
15.05.26
EFL League TwoSalford City
Grimsby Town
0.91
0.82
8
3
17
17
0
2
2
2
0
0
1
2
1
0
0.91
0.82
8
3
17
17
0
2
S
Meccsek
22.08.26
EFL League TwoSalford City
Chesterfield
0.56
1.88
5
1
12
17
2
3
0
1
0
1
0
0
0.56
1.88
5
1
12
17
2
3
N
15.08.26
EFL League TwoChesterfield
Fleetwood Town
2.15
1.35
5
1
8
14
1
3
0
1
0
1
0
0
2.15
1.35
5
1
8
14
1
3
L
08.08.26
EFL CupFleetwood Town
Chesterfield
0.28
1.62
7
9
21
8
3
2
1
0
1
0
0
0
0.28
1.62
7
9
21
8
3
2
L
31.07.26
Club Friendly GamesScunthorpe United
Chesterfield
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
S
14.07.26
Club Friendly GamesHalifax Town
Chesterfield
-
-
7
2
9
8
0
0
3
2
1
0
2
2
-
-
7
2
9
8
0
0
L
11.07.26
Club Friendly GamesChesterfield
Sheffield United
-
-
5
8
12
8
1
1
0
0
0
0
0
0
-
-
5
8
12
8
1
1
S
15.05.26
EFL League TwoNotts County
Chesterfield
0.44
0.84
3
8
15
15
1
1
0
0
0
0
0
0
0.44
0.84
3
8
15
15
1
1
S
10.05.26
EFL League TwoChesterfield
Notts County
1.43
0.25
3
3
8
15
1
4
0
1
0
1
0
0
1.43
0.25
3
3
8
15
1
4
L
02.05.26
EFL League TwoSwindon Town
Chesterfield
1.89
1.56
8
3
11
9
3
2
1
2
1
1
0
1
1.89
1.56
8
3
11
9
3
2
N
A mérkőzés eredményei
3 Győzelem
2 Döntetlen
5 Legyőzi
30%
20%
50%
1 idő
2 idő
20%
10%
50%
60%
30%
Legyőzi
30%
·10 gyufa ·Chesterfield
4 Győzelem
2 Döntetlen
4 Veszítenek
40%
20%
40%
1 idő
2 idő
30%
20%
30%
80%
40%
Legyőzi
0%
Száraz győzelmek
2
Száraz elváltozások
3
Akarva-akaratlan győzelmek
0
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
10
9
4
Gólok az 1. Félidőben5
6
Gólok a 2. Félidőben4
3
Első pontszerzés4
4
Nem szerzett pontot4
Salford City
20%
2
0%
0
20%
2
20%
2
0%
0
40%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Chesterfield
11%
1
11%
1
33%
3
0%
0
22%
2
22%
2
13
8
6
Gólok az 1. Félidőben6
7
Gólok a 2. Félidőben2
6
Elhibázott első5
2
Nem hagyta ki3
Salford City
31%
4
8%
1
38%
5
8%
1
31%
4
23%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Chesterfield
38%
3
25%
2
38%
3
0%
0
25%
2
38%
3
Átlagos gól/mérkőzés
1.7
Mindkét csapat szerzett gólt
5
Átlagos idő egy gólra
100'
Összes gól a mérkőzésen
Chesterfield
2.3
Teljes mérkőzés1.7
1
1. Félidőben1.1
1.3
2. Félidőben0.6
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
6
60%
4
40%
0.5
6
60%
4
40%
4
40%
6
60%
1.5
3
30%
7
70%
0
0
10
100%
2.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Salford City - Chesterfield Mérkőzés statisztikái
Salford City
Chesterfield
53.5%
57.3%
Faulok
127
108
Sarok
57
43
Les
18
15
Sárga lapok
16
16
Piros lapok
1
1
A mérkőzés eredményei
1:2
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
0:1
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
0:1
3 egyszer30%
2:1
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
1
2 egyszer20%
3
3 egyszer30%
2
2 egyszer20%
4
2 egyszer20%
1 cél
3 célok
2 célok
4 célok
1
4 egyszer40%
3
3 egyszer30%
2
2 egyszer20%
Más csapatok H2H statisztikái
EFL League Two
Fleetwood Town
Oldham Athletic
1 sze
18:45
Statisztikák megtekintése
EFL League Two
Crewe Alexandra
Walsall
1 sze
18:45
Statisztikák megtekintése
EFL League Two
Swindon Town
Port Vale
1 sze
18:45
Statisztikák megtekintése
EFL League Two
Chesterfield
Gillingham
1 sze
18:45
Statisztikák megtekintése
EFL League Two
Cheltenham Town
York City
1 sze
18:45
Statisztikák megtekintése
EFL League Two
Exeter City
Barnet LK
1 sze
18:45
Statisztikák megtekintése