Jong PSV vs Venlo H2H Statisztikák
Egymás elleni mérkőzések
Jong PSV
12 mérkőzés
Venlo
7 Győzelmek
2 Döntetlen
3 Győzelmek
58%
17%
25%
1. Félidőben
5 Győzelmek
5 Döntetlen
2 Győzelmek
42%
42%
17%
2. Félidőben
6 Győzelmek
3 Döntetlen
3 Győzelmek
50%
25%
25%
Gólok
Összes gól
32
20
12
Meccs végeredmény
7
Felett - 58%
5
42% - Kevesebb
Átlagos gól/meccs
2.67
1.67
1
Átlagos idő egy gólra
33'
54'
90'
Jong PSV
1
0-15'
2
16-30'
4
31-45'
3
0-15'
1
16-30'
0
31-45'
HT
2
46-60'
3
61-75'
4
76-90'
2
46-60'
2
61-75'
2
76-90'
Venlo
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 35
2.92
23
12
Piros lapok
Összesen: 1
0.08
0
1
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Jong PSVHollandia
VenloHollandia

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Jong PSV - Venlo Utolsó mérkőzések
Meccsek
23.10.26
Eerste DivisieEindhoven
Jong PSV
1.8
1.9
7
5
10
11
3
2
1
2
1
1
0
1
1.8
1.9
7
5
10
11
3
2
GY
19.10.26
Eerste DivisieJong PSV
Dordrecht
0.18
2.47
3
9
9
18
1
2
0
1
0
1
0
0
0.18
2.47
3
9
9
18
1
2
V
09.10.26
Eerste DivisieRoda JC Kerkrade
Jong PSV
2.15
1.23
7
4
11
8
0
0
1
1
0
0
1
1
2.15
1.23
7
4
11
8
0
0
D
19.09.26
Eerste DivisieVitesse Arnhem
Jong PSV
3.15
0.91
6
3
2
11
0
0
3
1
1
1
2
0
3.15
0.91
6
3
2
11
0
0
V
14.09.26
Eerste DivisieJong PSV
Jong AZ Alkmaar
2.29
1.2
7
4
11
11
1
2
1
1
1
0
0
1
2.29
1.2
7
4
11
11
1
2
D
11.09.26
Eerste DivisieHelmond Sport
Jong PSV
1.42
0.56
5
4
11
9
2
1
3
1
1
1
2
0
1.42
0.56
5
4
11
9
2
1
V
07.09.26
Eerste DivisieJong PSV
Den Bosch
1.11
1.41
5
10
14
8
0
2
3
1
0
0
3
1
1.11
1.41
5
10
14
8
0
2
GY
31.08.26
Eerste DivisieJong PSV
Jong Ajax
2.31
2.29
4
5
8
15
2
2
1
1
0
1
1
0
2.31
2.29
4
5
8
15
2
2
D
Meccsek
24.10.26
Eerste DivisieDordrecht
Venlo
0.94
1.51
8
2
19
18
2
2
2
4
0
3
2
1
0.94
1.51
8
2
19
18
2
2
GY
16.10.26
Eerste DivisieVenlo
Jong AZ Alkmaar
2.44
1.6
7
5
13
14
4
3
4
4
1
2
3
2
2.44
1.6
7
5
13
14
4
3
D
09.10.26
Eerste DivisieJong Ajax
1
Venlo
1.27
2.04
5
10
19
14
2
0
0
3
0
1
0
2
1.27
2.04
5
10
19
14
2
0
GY
04.10.26
Eerste DivisieVenlo
Roda JC Kerkrade
1.14
0.57
6
3
21
18
3
4
2
0
0
0
2
0
1.14
0.57
6
3
21
18
3
4
GY
26.09.26
Eerste DivisieVolendam
Venlo
1.14
2.34
4
7
11
7
1
0
3
2
3
1
0
1
1.14
2.34
4
7
11
7
1
0
V
18.09.26
Eerste DivisieJong FC Utrecht
Venlo
1.7
1.64
5
4
16
17
1
1
1
3
1
2
0
1
1.7
1.64
5
4
16
17
1
1
GY
11.09.26
Eerste DivisieVenlo
Oss
2.24
1.32
7
3
12
12
1
2
3
1
2
1
1
0
2.24
1.32
7
3
12
12
1
2
GY
04.09.26
Eerste DivisieHelmond Sport
Venlo
3
2.73
2
8
16
6
5
0
4
2
2
0
2
2
3
2.73
2
8
16
6
5
0
V
A mérkőzés eredményei
3 Győzelmek
3 Döntetlen
4 Vereségek
30%
30%
40%
1 idő
2 idő
20%
40%
60%
20%
20%
Vereségek
40%
·10 mérkőzés ·Venlo
6 Győzelmek
1 Döntetlen
3 Vereségek
60%
10%
30%
1 idő
2 idő
50%
60%
10%
20%
40%
Vereségek
20%
Kapott gól nélküli győzelmek
2
Gól nélküli vereségek
1
Fordításos győzelmek
0
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
17
25
10
Gólok az 1. Félidőben12
7
Gólok a 2. Félidőben13
5
Első pontszerzés6
2
Nem szerzett gólt1
Jong PSV
18%
3
18%
3
24%
4
18%
3
12%
2
12%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Venlo
12%
3
16%
4
20%
5
24%
6
16%
4
12%
3
14
18
5
Gólok az 1. Félidőben11
9
Gólok a 2. Félidőben7
5
Elhibázott első4
1
Nem hagyta ki2
Jong PSV
43%
6
29%
4
29%
4
7%
1
29%
4
50%
7
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Venlo
33%
6
28%
5
50%
9
39%
7
11%
2
28%
5
Átlagos gól/meccs
4.3
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
7
Átlagos idő egy gólra
36'
Összes gól a mérkőzésen
Venlo
3.1
Teljes mérkőzés4.3
1.5
1. Félidőben2.3
1.6
2. Félidőben2
Csapattotálok
Felett
Kevesebb
Felett
Kevesebb
8
80%
2
20%
0.5
9
90%
1
10%
3
30%
7
70%
1.5
9
90%
1
10%
2
20%
8
80%
2.5
5
50%
5
50%
1
10%
9
90%
3.5
2
20%
8
80%
1
10%
9
90%
4.5
0
0%
10
100%
Jong PSV - Venlo Mérkőzés statisztikái
Jong PSV
Venlo
52.7%
49.7%
Faulok
-
-
Szögletek
46
63
Les
-
-
Sárga lapok
9
19
Piros lapok
1
1
A mérkőzés eredményei
1:1
3 egyszer30%
3:1
3 egyszer30%
0:1
1 egyszer10%
0:2
1 egyszer10%
0:7
1 egyszer10%
0:2
1 egyszer10%
0:3
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
1:3
1 egyszer10%
2:0
1 egyszer10%
2
4 egyszer40%
4
3 egyszer30%
3
1 egyszer10%
1
1 egyszer10%
2 gól
4 gól
3 gól
6 gól
1 gól
2
2 egyszer20%
4
2 egyszer20%
3
2 egyszer20%
6
2 egyszer20%
Más csapatok H2H statisztikái
Liga Nacional
Xelaju MC
Marquense
3 nov
21:00
Statisztikák megtekintése
League Cup
Monaghan United
Police Tero
4 nov
08:00
Statisztikák megtekintése
Copa de SM La Reina
Club Polideportivo Cacereno (N)
CD Alaves (N)
4 nov
20:00
Statisztikák megtekintése
AFC Kupa
Kitchee
Phnom Penh
5 nov
10:00
Statisztikák megtekintése
Super League
Churchill Brothers
Northeast United
5 nov
11:30
Statisztikák megtekintése
Ligue 1 Ivory-Сoast
Sport Boys Association
ASEC Mimosas
5 nov
18:00
Statisztikák megtekintése