Toluca vs Pachuca Tipp 27 október 2025

    🔊Hogyan fogják befolyásolni az időjárási körülmények és a pálya állapota a játékot? Ma találkoznak a Toluca és a Pachuca csapatok. A mérkőzés kezdete 1:00 -kor várható. A Liga MX bajnoki mérkőzést a Toluca városban a Estadio Nemesio Diez stadionban rendezik. A csapatok győzelmére vonatkozó oddsokat a fogadóirodák határozták meg és értékeken, ahol a Toluca csapat a mérkőzés esélyese.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 29 március 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 3:2 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Toluca volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 51% vs 49%-kal;
    • szögletek: 4 vs 1-val;
    • szabálytalanságok: 12 vs 6-val;
    • sárga lapok: 3 vs 1-val;
    • kaput eltaláló lövések: 9 vs 2-val.

    📊Toluca és Pachuca csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 47;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 19, a vendégcsapaté - 16, döntetlenek száma - 12;
    • gólok száma - 70 a 67 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.26, a 2. félidőé - 1.66;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.91.

    Egymás elleni statisztikák Toluca - Pachuca

    37%
    19 Győzelmek
    27%
    14 Döntetlen
    35%
    18 Győzelmek
    Összes mérkőzés
    51
    Átlag gól/mérkőzés
    2.86
    Mindkét csapat szerzett gólt
    53%
    1.43
    Átlagos gólszám
    1.43
    1.63
    Sárga lapok
    1.29
    Legutóbbi mérkőzések
    10.05.26
    Primera Division
    Pachuca
    Pachuca
    Toluca
    Toluca
    1.83
    0.81
    1
    6
    9
    9
    2
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.83
    0.81
    1
    6
    9
    9
    2
    0
    04.05.26
    Primera Division
    Toluca
    Toluca
    Pachuca
    Pachuca
    0.72
    1.45
    10
    4
    10
    14
    1
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0.72
    1.45
    10
    4
    10
    14
    1
    2
    22.03.26
    Primera Division
    Pachuca
    Pachuca
    Toluca
    Toluca
    1
    0.96
    0.49
    9
    1
    10
    5
    3
    3
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    0.96
    0.49
    9
    1
    10
    5
    3
    3
    27.10.25
    Primera Division
    Toluca
    Toluca
    Pachuca
    Pachuca
    1
    1.54
    1.64
    6
    3
    8
    9
    3
    4
    2
    2
    2
    1
    0
    1
    1.54
    1.64
    6
    3
    8
    9
    3
    4
    29.03.25
    Primera Division
    Toluca
    Toluca
    Pachuca
    Pachuca
    1.6
    0.55
    4
    1
    12
    6
    3
    1
    3
    2
    3
    0
    0
    2
    1.6
    0.55
    4
    1
    12
    6
    3
    1
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Toluca Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat -án játszotta a Liga MX sorozatban (hazai csapat - Club Tijuana de Caliente, vendégek - Toluca). A mérkőzés végeredménye 0:0 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Toluca vs Club Tijuana de Caliente):

    • labdabirtoklás: 61% vs 39%;
    • szögletek: 5 vs 2;
    • szabálytalanságok: 15 vs 14;
    • sárga lapok: 1 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 2 vs 0.
    🏆A Liga MX szezon során a Toluca csapat összesen 14 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 10 győzelem,
    • 2 vereség,
    • 2 döntetlen.

    📈Jelenleg a Liga MX bajnokság középmezőnyében található Toluca csapat, 71% győzelmi aránnyal és 14% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Toluca csapat összesen 39 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Toluca csapat összesen 16 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Toluca

    Legutóbbi mérkőzések
    08.11.26
    Primera Division
    Toluca
    Toluca
    Monterrey
    Monterrey
    1
    1.18
    0.4
    6
    6
    9
    12
    1
    5
    4
    0
    2
    0
    2
    0
    1.18
    0.4
    6
    6
    9
    12
    1
    5
    GY
    01.11.26
    Primera Division
    America
    America
    1
    Toluca
    Toluca
    1
    2.21
    2.05
    6
    5
    14
    14
    3
    1
    2
    2
    0
    1
    2
    1
    2.21
    2.05
    6
    5
    14
    14
    3
    1
    D
    24.10.26
    Primera Division
    Club Leon
    Club Leon
    Toluca
    Toluca
    1.68
    1.46
    3
    6
    17
    14
    4
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1.68
    1.46
    3
    6
    17
    14
    4
    2
    D
    22.10.26
    Primera Division
    Toluca
    Toluca
    Club Tijuana de Caliente
    Club Tijuana de Caliente
    1
    2.58
    1.51
    17
    5
    12
    9
    0
    0
    2
    2
    0
    1
    2
    1
    2.58
    1.51
    17
    5
    12
    9
    0
    0
    D
    18.10.26
    Primera Division
    Toluca
    Toluca
    San Luis
    San Luis
    -
    -
    15
    2
    8
    7
    0
    0
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    15
    2
    8
    7
    0
    0
    D
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Pachuca Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése volt a Liga MX tornán (hazai csapat - Pachuca, vendégek - Tigres UANL). A mérkőzés végeredménye 1:2 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Pachuca vs Tigres UANL):

    • labdabirtoklás: 54% vs 46%;
    • szögletek: 9 vs 3;
    • szabálytalanságok: 9 vs 15;
    • sárga lapok: 1 vs 7;
    • kaput eltaláló lövések: 5 vs 8.
    🏆A Liga MX szezon során a Pachuca csapat összesen 14 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 6 győzelem,
    • 5 vereség,
    • 3 döntetlen.

    📈Jelenleg a Liga MX bajnokság középmezőnyében található Pachuca csapat, 43% győzelmi aránnyal és 36% vereségi aránnyal.

    ⚽A Pachuca csapat összesen 19 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Pachuca csapat összesen 17 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Pachuca

    Legutóbbi mérkőzések
    07.11.26
    Primera Division
    Atlas
    Atlas
    1
    Pachuca
    Pachuca
    1.15
    1.9
    7
    5
    12
    15
    3
    1
    1
    4
    0
    2
    1
    2
    1.15
    1.9
    7
    5
    12
    15
    3
    1
    GY
    31.10.26
    Primera Division
    Pachuca
    Pachuca
    Tigres UANL
    Tigres UANL
    1
    3.47
    0.54
    5
    4
    17
    6
    2
    1
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    3.47
    0.54
    5
    4
    17
    6
    2
    1
    GY
    26.10.26
    Primera Division
    America
    America
    Pachuca
    Pachuca
    2.62
    0.7
    6
    5
    17
    16
    2
    2
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    2.62
    0.7
    6
    5
    17
    16
    2
    2
    GY
    22.10.26
    Primera Division
    Pachuca
    Pachuca
    Cruz Azul
    Cruz Azul
    1.23
    2.32
    0
    8
    20
    11
    5
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1.23
    2.32
    0
    8
    20
    11
    5
    3
    V
    19.10.26
    Primera Division
    Monterrey
    Monterrey
    1
    Pachuca
    Pachuca
    2.06
    1.04
    3
    8
    8
    16
    3
    3
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    2.06
    1.04
    3
    8
    8
    16
    3
    3
    V
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összesített találkozók száma - 47;
    • első félidőben szerzett győzelmek a hazaiaknál (otthon) - 9; vendégeknél (idegenben) - 7; döntetlenek száma - 8;
    • átlagos gólok száma az első félidőben: 1.26;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.62 gólt szerez, míg a vendégek 0.64 gólt.

    Első félidő statisztika: Toluca (otthon) vs Pachuca (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 7 vs 7;
    • győzelmek: 5 (71.43%) vs 3 (42.86%);
    • vereségek: 2 (28.57%) vs 2 (28.57%);
    • döntetlenek: 0 (0%) vs 2 (28.57%);
    • átlagos szerzett gólok száma: 2.71 vs 2.14;
    • átlagos kapott gólok száma: 1 vs 0.86.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek: 6 vs 3;
    • vereségek: 1 vs 4;
    • döntetlenek: 3 vs 3;
    • átlagos első félidei gólok száma: 1.8 (szerzett - 1.4, kapott - 0.4) vs 1.5 (szerzett - 0.6, kapott - 0.9).
    Trendek
    • A Toluca gólt szerzett az első félidőben minden utolsó 6 mérkőzésén szemben a Pachuca (Liga MX).
    • A Toluca gólt szerzett az első félidőben a 7 utolsó 8 mérkőzésén (Liga MX).
    • A Toluca gólt szerzett az első félidőben a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén (Liga MX).
    👉Tippek: 1. félidőben, Toluca szerez gólt(szorzói: 1.51)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 47;
    • hazai győzelmek - 19, vendég győzelmek - 16, döntetlenek - 12.

    Statisztika: Toluca vs Pachuca

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 14 vs 14;
    • győzelmek: 10 vs 6;
    • győzelmi százalék: 71% vs 43%;
    • vereségek: 2 vs 5;
    • döntetlenek: 2 vs 3.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 8 vs 2;
    • vereségek: 1 vs 5;
    • döntetlenek: 1 vs 3.
    👉Tippek: Toluca Győzelem(szorzói: 1.58)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.49, a vendégek - 1.43;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.91;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 25; a hazai csapat pályáján - 9.

    Statisztikák: Toluca vs Pachuca

    • átlagos összesített a tornán: 3.93 vs 2.57;
    • átlagos gólok száma: 2.79 vs 1.36;
    • átlagos összesített az első félidőben: 1.36 vs 0.79;
    • átlagos összesített a második félidőben: 1.43 vs 0.57;
    • Toluca: átlagos összesített hazai pályán a tornán 3.29;
    • Pachuca: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.71;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 2.9 (otthon - 4) vs 1 (idegenben - 1.17).
    Trendek
    • A Toluca gólt kapott a 10 utolsó 11 mérkőzésén szemben a Pachuca (Liga MX).
    • A Pachuca gólt szerzett a 18 utolsó 20 idegenben mérkőzésén (Liga MX).
    • A Pachuca gólt szerzett a 9 utolsó 10 idegenben mérkőzésén.
    👉Tippek: Pachuca szerez gólt(szorzói: 1.39)

    Tippekszöglet

    Toluca: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.93; otthoni pályán - 5.43;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5.5; otthoni pályán - 4.75.

    Pachuca: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.14, idegenben - 3.57;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.8; idegenben - 3.83.
    Trendek
    • A Pachuca legalább 3.5 sarokrúgást szerzett a 9 utolsó 10 mérkőzésén szemben a Toluca (Liga MX).
    • A Pachuca legalább 3.5 sarokrúgást szerzett a 6 utolsó 7 mérkőzésén (Liga MX).
    👉Tippek: Pachuca Szögletek, Total Felett (3,5)(szorzói: 1.62)

    Lapok tippek

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a H2H mérkőzéseken - 3.24 (hazai csapatnál 1.62 és vendég csapatnál 1.62);
    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a hazai csapat pályáján - 2.83 (hazai csapatnál 1.54 és vendég csapatnál 1.29).

    Toluca: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 2.29; otthon - 1.86;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 1.8; otthon - 0.75.

    Pachuca: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 2.79, idegenben - 2.57;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 2.9; idegenben - 2.67.
    👉Előrejelzés: LC Total Felett (4,5)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 47;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 25 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 9 alkalommal.

    Statisztika: Toluca vs Pachuca

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 14 vs 14;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 9 vs 6;
    • Toluca MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 6 (86%);
    • Pachuca MG mérkőzéseinek száma idegenben - 4 (57%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 6 vs 6;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Toluca) - 3 (75%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Pachuca) - 4 (67%).
    Trendek
    • A Toluca gólt szerzett és kapott a 7 utolsó 8 mérkőzésén szemben a Pachuca (Liga MX).
    • A Toluca gólt szerzett és kapott a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén (Liga MX).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt: (Igen)(szorzói: 1.58)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Toluca gólt szerzett és kapott a 7 utolsó 8 mérkőzésén szemben a Pachuca (Liga MX).
    • A Toluca gólt szerzett és kapott a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén (Liga MX).

    Mindkét csapat szerez gólt: (Igen)
    MyBookie
    Tegyen fogadást-172
    Közzétett: 2025.10.25., 1:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Toluca - Pachuca

    A Pachuca elveszítette az első félidőt:
    deportivo-toluca-1cf-pachucaminden utolsó 5 mérkőzésén szemben a Toluca (Liga MX).
    1. Félidőben Toluca Győzelem
    MyBookie
    -110
    A Toluca megnyerte a második félidőt:
    deportivo-toluca-1minden utolsó 9 otthon mérkőzésén (Liga MX).
    deportivo-toluca-1a 7 utolsó 8 mérkőzésén.
    2. Félidőben Toluca Győzelem
    MyBookie
    -123
    A Toluca nyert:
    deportivo-toluca-1a 8 utolsó 9 mérkőzésén.
    deportivo-toluca-1a 7 utolsó 8 mérkőzésén (Liga MX).
    Toluca Győzelem
    MyBookie
    -185
    A Pachuca nem vesztett:
    cf-pachucaa 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén (Liga MX).
    Pachuca nem fog veszíteni
    Everygame
    +142
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Toluca - Pachuca Helyezés a táblázatban

    Apertura
    MGYDVGPForma
    1.
    Deportivo Toluca
    Deportivo Toluca
    17114243-1837
    2.
    Tigres UANL
    Tigres UANL
    17106135-1636
    3.
    Cruz Azul
    Cruz Azul
    17105232-2035
    8.
    Juarez
    Juarez
    1765627-2823
    9.
    Pachuca
    Pachuca
    1764721-2122
    10.
    Pumas UNAM
    Pumas UNAM
    1756624-2521

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 mérkőzés
    3 - Győzelmek
    5 - Döntetlen
    2 - Vereségek
    Győzelmek - 5
    Döntetlen - 2
    Vereségek - 3
    10 mérkőzés
    Szerzett - 23
    Kapott - 17
    +6
    +9
    21 - Szerzett
    12 - Kapott
    3
    Győzelmek
    5
    5
    Döntetlen
    2
    2
    Vereségek
    3
    Gólkülönbség
    23
    Szerzett
    21
    17
    Kapott
    12
    4
    Meccsenként átlagolt gólok
    3.3
    2.3
    Átlagosan szerzett gólok
    2.1
    1.7
    Átlagosan kapott gólok
    1.2
    8
    Gólszerzés és kontrázás
    6
    39'
    Pontozott minden, min.
    43'
    Minden statisztika