Kaiserslautern vs Nuremberg Tipp 26 október 2025

    🔊 A Kaiserslautern és a Nürnberg fontos összecsapásra készül a Bundesliga 2 keretében. A hazai csapat, akik erős formát mutatnak otthon, szeretnék megerősíteni pozíciójukat a tabella élvonalában. Az elmúlt öt mérkőzésükön négy győzelmet arattak, és csak egyszer szenvedtek vereséget. Támadásuk lenyűgöző, átlagosan 2 gólt szereznek meccsenként. Ezzel szemben a Nürnberg a 15. helyen áll, és a bennmaradásért küzd a ligában. A csapat ingadozó eredményeket mutat, az utóbbi öt mérkőzésen két győzelmet és két vereséget könyvelhettek el. Mindkét együttes igyekszik majd a legjobb formáját hozni, ami izgalmat kölcsönöz ennek a találkozónak.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 12 április 2025-án zajlott, és 1:2-es eredménnyel zárult. Íme az összehasonlító statisztika arról a találkozóról (hazai csapat - Kaiserslautern):

    • labdabirtoklás: 64% vs 36%;
    • szögletek: 12 vs 2;
    • szabálytalanságok: 14 vs 12;
    • sárga lapok: 1 vs 6;
    • kaput eltaláló lövések: 12 vs 3.

    📊 Elemzés a Kaiserslautern és Nürnberg közötti korábbi hivatalos mérkőzésekről:

    • 32 mérkőzés került megrendezésre;
    • a hazaiak 12 győzelmet arattak, míg a vendégek 14-et, 6 döntetlennel zárult;
    • a gólok száma (hazai/vendég) - 43 a 46 ellen;
    • az átlagos gólok száma meccsenként - 2.78.

    Egymás elleni statisztikák Kaiserslautern - Nuremberg

    35%
    12 Győzelem
    21%
    7 Döntetlen
    44%
    15 Győzelem
    Összes mérkőzés
    34
    Átlag gól/mérkőzés
    2.76
    Mindkét csapat szerzett gólt
    53%
    1.29
    Átlagos gólszám
    1.47
    1.41
    Sárga lapok
    1.88
    Legutóbbi mérkőzések
    21.03.26
    2nd Bundesliga
    Nürnberg
    Nürnberg
    Kaiserslautern
    Kaiserslautern
    2.55
    0.77
    11
    1
    11
    13
    1
    3
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    2.55
    0.77
    11
    1
    11
    13
    1
    3
    26.10.25
    BL2
    Kaiserslautern
    Kaiserslautern
    Nürnberg
    Nürnberg
    1.76
    2.53
    4
    8
    17
    16
    3
    3
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1.76
    2.53
    4
    8
    17
    16
    3
    3
    12.04.25
    BL2
    Kaiserslautern
    Kaiserslautern
    Nürnberg
    Nürnberg
    2.86
    0.72
    12
    2
    14
    12
    1
    6
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    2.86
    0.72
    12
    2
    14
    12
    1
    6
    08.11.24
    BL2
    Nuremberg
    Nuremberg
    Kaiserslautern
    Kaiserslautern
    -
    -
    12
    1
    11
    11
    1
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    12
    1
    11
    11
    1
    3
    18.02.24
    BL2
    Nuremberg
    Nuremberg
    Kaiserslautern
    Kaiserslautern
    -
    -
    8
    9
    14
    13
    5
    3
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    8
    9
    14
    13
    5
    3
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Kaiserslautern Csapat áttekintése

    Az utolsó hivatalos mérkőzésüket -án játszották a másodosztályú Bundesliga keretében (hazai pályán a Karlsruhe, vendégként a Kaiserslautern). A találkozó 2:3-as eredménnyel zárult.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Kaiserslautern vs Karlsruhe):

    • labdabirtoklás: 37% vs 63%;
    • szögletek: 1 vs 7;
    • szabálytalanságok: 11 vs 11;
    • sárga lapok: 4 vs 6;
    • kaput eltaláló lövések: 4 vs 10.

    🔴 A Kaiserslautern magabiztos formát mutat hazai pályán: zsinórban hat hazai győzelem erősíti meg hírnevüket, mint félelmetes ellenfél otthon. A "Vörös Ördögök" látványos támadófocit játszanak, a hangsúlyt a magas eredményességre helyezve - átlagosan 2 gólt szereznek meccsenként, míg 1.22 gólt kapnak. Az elmúlt öt mérkőzésükből négyet megnyertek.

    A mérkőzés eredményei: Kaiserslautern

    Legutóbbi mérkőzések
    17.10.26
    2nd Bundesliga
    Kaiserslautern
    Kaiserslautern
    Bochum
    Bochum
    2.25
    0.79
    6
    4
    8
    11
    1
    3
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    2.25
    0.79
    6
    4
    8
    11
    1
    3
    GY
    09.10.26
    2nd Bundesliga
    Heidenheim
    Heidenheim
    Kaiserslautern
    Kaiserslautern
    0.7
    1.55
    7
    8
    10
    11
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.7
    1.55
    7
    8
    10
    11
    0
    0
    D
    02.10.26
    Klubbarátságos mérkőzések
    Kaiserslautern
    Kaiserslautern
    Sonnenhof Grossaspach
    Sonnenhof Grossaspach
    -
    -
    8
    4
    -
    -
    0
    0
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    -
    -
    8
    4
    -
    -
    0
    0
    D
    19.09.26
    2nd Bundesliga
    Kaiserslautern
    Kaiserslautern
    Eintracht Braunschweig
    Eintracht Braunschweig
    2.25
    1.51
    8
    5
    11
    6
    1
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    2.25
    1.51
    8
    5
    11
    6
    1
    2
    GY
    12.09.26
    2nd Bundesliga
    Magdeburg
    Magdeburg
    Kaiserslautern
    Kaiserslautern
    1.55
    1.06
    4
    3
    9
    5
    1
    2
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    1.55
    1.06
    4
    3
    9
    5
    1
    2
    V
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Nürnberg Csapat áttekintése

    A jelenlegi vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzésüket -án játszották a Bundesliga 2 keretében (hazai csapat - Nürnberg, vendégek - Holstein Kiel). A meccs 1:1-es döntetlennel zárult.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Nürnberg vs Holstein Kiel):

    • labdabirtoklás: 40% vs 60%;
    • szögletek: 3 vs 7;
    • szabálytalanságok: 8 vs 16;
    • sárga lapok: 3 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 6 vs 4.

    🔴 A Nürnberg nehézségekkel küzd mind a játékban, mind a tabellán elfoglalt helyzetük alapján - az utolsó tíz mérkőzésből mindössze két győzelem jelzi a csapat problémáit a pálya minden vonalán. A csapat a védekező stílusra támaszkodik, azonban ez nem mindig segít nekik megtartani a kívánt eredményt - az átlagos kapott gólok száma 1,44 meccsenként. Mindazonáltal a múlt szezonban legyőzték a Kaiserslauternt, ami önbizalmat adhat nekik az új kihívás előtt.

    A mérkőzés eredményei: Nürnberg

    Legutóbbi mérkőzések
    16.10.26
    2nd Bundesliga
    Energie Cottbus
    Energie Cottbus
    Nürnberg
    Nürnberg
    1.66
    2.06
    2
    8
    9
    12
    3
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    1.66
    2.06
    2
    8
    9
    12
    3
    2
    D
    10.10.26
    2nd Bundesliga
    Nürnberg
    Nürnberg
    Wolfsburg
    Wolfsburg
    2.39
    3.11
    6
    6
    10
    24
    2
    3
    4
    4
    0
    2
    4
    2
    2.39
    3.11
    6
    6
    10
    24
    2
    3
    D
    02.10.26
    Klubbarátságos mérkőzések
    Nürnberg
    Nürnberg
    Ingolstadt
    Ingolstadt
    -
    -
    3
    2
    12
    11
    1
    0
    3
    1
    3
    0
    0
    1
    -
    -
    3
    2
    12
    11
    1
    0
    GY
    19.09.26
    2nd Bundesliga
    Karlsruhe
    Karlsruhe
    Nürnberg
    Nürnberg
    0.53
    1.16
    3
    4
    16
    11
    3
    1
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0.53
    1.16
    3
    4
    16
    11
    3
    1
    GY
    11.09.26
    2nd Bundesliga
    Nürnberg
    Nürnberg
    Hannover 96
    Hannover 96
    2.46
    1.35
    7
    2
    10
    12
    3
    1
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    2.46
    1.35
    7
    2
    10
    12
    3
    1
    GY
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Kimenet előrejelzés

    Közvetlen összecsapások:

    • összecsapások száma - 32;
    • hazai győzelmek - 12, vendég győzelmek - 14, döntetlenek - 6.

    Statisztika: Kaiserslautern vs Nürnberg

    • lejátszott mérkőzések a tornán: 9 vs 9;
    • győzelmek: 6 vs 2;
    • győzelmi arány: 67% vs 22%;
    • vereségek: 3 vs 5;
    • döntetlenek: 0 vs 2.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 7 vs 2;
    • vereségek: 3 vs 6;
    • döntetlenek: 0 vs 2.
    Trendek
    • Nürnberg az utóbbi 14 közvetlen találkozóból 12 alkalommal nyer +1.5 hendikeppel vendégként.
    • Nürnberg az utóbbi 12 mérkőzésen zsinórban +1.5 hendikeppel nyer vendégként.
    • Nürnberg az utóbbi 12 mérkőzésből 11 alkalommal nyer +1.5 hendikeppel.
    • Nürnberg az utóbbi 11 mérkőzésből 10 alkalommal nyer +1.5 hendikeppel (2. Bundesliga).
    👉Előrejelzés: Nürnberg Hendikepes (+1,5)(odds: 1.21)

    Összesített gólok előrejelzés

    Közvetlen összecsapások:

    • a mai hazai csapat átlagosan lőtt gólok száma - 1.34, a vendégeké - 1.44;
    • átlagos összesített gólok száma közvetlen összecsapásokon - 2.78;
    • mindkét csapat szerzett gólt: összesen - 17 alkalommal; hazai pályán - 9 alkalommal.

    Statisztika: Kaiserslautern vs Nürnberg

    • átlagos összesített gólok a tornán: 3.22 vs 2.33;
    • átlagos szerzett gólok száma: 2 vs 0.89;
    • átlagos összesített gólok az első félidőben: 0.67 vs 0.33;
    • átlagos összesített gólok a második félidőben: 1.33 vs 0.56;
    • Kaiserslautern: hazai pályán a tornán - átlagosan 2.75 gól;
    • Nürnberg: idegenben a tornán - átlagosan 1.25 gól;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített gólok): 2.5 (otthon - 2.75) vs 1.1 (vendégként - 1.6).
    Trendek
    • A kevesebb mint 3.5 gól játszott az utóbbi 8 közvetlen találkozóból 7 alkalommal a hazai pályán (2. Bundesliga).
    • A kevesebb mint 3.5 gól játszott az utóbbi 9 Nürnberg mérkőzésből 8 alkalommal (2. Bundesliga).
    • A kevesebb mint 3.5 gól játszott az utóbbi 7 Nürnberg mérkőzésből 6 alkalommal.
    👉Előrejelzés: Total gólt Alatt (3,5)(odds: 1.44)

    Szögletek előrejelzés

    Kaiserslautern: Statisztika

    • szezon: átlagos szögletek száma a tornán - 5; hazai pályán - 6;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos szögletek száma - 5.2; hazai pályán - 6.

    Nürnberg: Statisztika

    • szezon: átlagos szögletek száma a tornán - 5.67, idegenben - 5.75;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos szögletek száma - 6.2; idegenben - 6.8.
    Trendek
    • A több mint 10.5 szöglet játszott az utóbbi hat közvetlen találkozón zsinórban.
    • A több mint 10.5 szöglet játszott az utóbbi öt közvetlen találkozón zsinórban (2. Bundesliga).
    👉Előrejelzés: Szöglet - Total Felett (10,5)(odds: 1.95)

    Kártyák előrejelzés

    Közvetlen összecsapások

    • átlagos sárga lapok száma közvetlen összecsapásokon - 2.56 (1.28 - hazaiaknál és 1.28 - vendégeknél);
    • átlagos sárga lapok száma hazai pályán - 3.3 (1.18 - hazaiaknál és 2.12 - vendégeknél).

    Kaiserslautern: Statisztika

    • szezon: átlagos sárga lapok száma a tornán - 2.89; hazai pályán - 2.5;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos sárga lapok száma - 2.8; hazai pályán - 2.5.

    Nürnberg: Statisztika

    • szezon: átlagos sárga lapok száma a tornán - 2.56, idegenben - 3;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos sárga lapok száma - 2.6; idegenben - 3.
    👉Előrejelzés: LC Total Alatt (5,5)

    Mindkét csapat gólt szerez előrejelzés

    Közvetlen összecsapások:

    • összecsapások száma - 32;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 17 alkalommal;
    • hazai pályán - 9 alkalommal.

    Statisztika: Kaiserslautern vs Nürnberg

    • a tornán lejátszott mérkőzések száma: 9 vs 9;
    • szezonbeli mérkőzések száma, ahol mindkét csapat gólt szerzett (továbbiakban - BTTS): 5 vs 5;
    • Kaiserslautern hazai BTTS mérkőzéseinek száma - 3 (75%);
    • Nürnberg idegenbeli BTTS mérkőzéseinek száma - 3 (75%).

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • BTTS mérkőzések száma: 5 vs 6;
    • Kaiserslautern hazai BTTS mérkőzéseinek száma - 3 (75%);
    • Nürnberg idegenbeli BTTS mérkőzéseinek száma - 4 (80%).
    Trendek
    • Kaiserslautern otthon gólt szerez és kap is az utóbbi kilenc meccsből nyolcszor (2. Bundesliga).
    • Nürnberg idegenben gólt szerez és kap is az utóbbi kilenc meccsből nyolcszor.
    • Nürnberg idegenben gólt szerez és kap is az utóbbi nyolc meccsből hétszer (2. Bundesliga).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt: (Igen)(odds: 1.52)

    ⭐ Szerkesztői előrejelzés

    Mindkét csapat eltérő célokkal és feladatokkal lép pályára ezen a mérkőzésen: a Kaiserslautern számára fontos megőrizni vezető pozícióját a versenytársak között, míg a vendégek fő célja elkerülni a kieső zónát. Figyelembe véve a hazaiak támadóerejét és a vendégek védelmi gyengeségét, valószínűsíthető egy gólgazdag mérkőzés. A 2,5 gólnál több összesített találatra fogadunk, mivel ez a forgatókönyv mindkét fél trendjeinek megfelel. A hazaiak győzelmét várjuk - 2:1.

    Total gólt Felett (2,5)
    Bovada
    Tegyen fogadást-156
    Közzétett: 2025.10.24., 13:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Kaiserslautern - Nürnberg

    A Kaiserslautern nyert:
    1-fc-kaiserslautern-1minden utolsó 6 otthon mérkőzésén (2. Bundesliga).
    Kaiserslautern Győzelem
    Bovada
    +130
    A Kaiserslautern nem nyert:
    1-fc-kaiserslautern-11-fc-nuremberg-2a 7 utolsó 8 mérkőzésén szemben a Nuremberg (2. Bundesliga).
    Nürnberg nem fog veszíteni
    Everygame
    -175
    A Kaiserslautern nem vesztett:
    1-fc-kaiserslautern-11-fc-nuremberg-2a 8 utolsó 9 mérkőzésén szemben a Nuremberg.
    1-fc-kaiserslautern-1a 12 utolsó 13 otthon mérkőzésén (2. Bundesliga).
    Kaiserslautern nem fog veszíteni
    Everygame
    -244
    A Kaiserslautern kevesebb, mint 2.5 gólt szerzett:
    1-fc-kaiserslautern-11-fc-nuremberg-2a 17 utolsó 19 mérkőzésén szemben a Nuremberg.
    1-fc-kaiserslautern-11-fc-nuremberg-2a 14 utolsó 16 mérkőzésén szemben a Nuremberg (2. Bundesliga).
    1-fc-kaiserslautern-11-fc-nuremberg-2a 13 utolsó 14 otthon mérkőzésén szemben a Nuremberg.
    1-fc-kaiserslautern-11-fc-nuremberg-2a 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a Nuremberg (2. Bundesliga).
    Kaiserslautern Total gólt Alatt (2,5)
    Everygame
    -455
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Kaiserslautern - Nürnberg Helyezés a táblázatban

    2nd Bundesliga 25/26
    MGYDVGPForma
    5.
    Darmstadt
    Darmstadt
    341313857-4552
    6.
    Kaiserslautern
    Kaiserslautern
    341641452-4752
    7.
    Hertha BSC
    Hertha BSC
    341491147-4451
    8.
    Nürnberg
    Nürnberg
    3412101247-4546
    9.
    Bochum
    Bochum
    3411111249-4744

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 mérkőzés
    6 - Győzelem
    3 - Döntetlen
    1 - Veszítsen
    Győzelem - 6
    Döntetlen - 4
    Veszítenek - 0
    10 mérkőzés
    Eltömődött - 10
    Hiányzik - 4
    +6
    +10
    25 - Eltömődött
    15 - Hiányzik
    6
    Győzelem
    6
    3
    Döntetlen
    4
    1
    Veszítenek
    0
    Gólkülönbség
    10
    Eltömődött
    25
    4
    Hiányzik
    15
    1.4
    Meccsenként átlagolt gólok
    4
    1
    Átlagosan elért pontszám
    2.5
    0.4
    Átlagosan passzoló
    1.5
    1
    Gólszerzés és kontrázás
    8
    93'
    Pontozott minden, min.
    37'
    Minden statisztika