Wehen vs Bayern H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Wehen Wiesbaden
1 mérkőzés
Bayern Munich
0 Győzelem
0 Döntetlen
1 Győzelem
100%
1. Félidőben
0 Győzelem
0 Döntetlen
1 Győzelem
100%
2. Félidőben
0 Győzelem
1 Döntetlen
0 Győzelem
100%
Célok
Összes gól
5
2
3
Meccs végeredmény
1
További - 100%
0
0% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
5
2
3
Átlagos idő egy gólra
18'
45'
30'
Wehen Wiesbaden
0
0-15'
0
16-30'
0
31-45'
0
0-15'
1
16-30'
0
31-45'
HT
0
46-60'
2
61-75'
0
76-90'
1
46-60'
0
61-75'
1
76-90'
Bayern Munich
Statisztikák a mérkőzésről
Wehen Wiesbaden
Bayern Munich
21%
Labdabirtoklás
79%
Faulok
Összesen: 20
20
12
8
Sarok
Összesen: 7
7
0
7
Les
Összesen: 6
6
1
5
Sárga lapok
Összesen: 2
2
1
1
Piros lapok
Összesen: 0
0
0
0
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Wehen WiesbadenNémetország
Bayern MunichNémetország

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Wehen Wiesbaden - Bayern Munich Utolsó mérkőzések
Meccsek
22.08.26
DFB PokalWehen Wiesbaden
Bayer Leverkusen
0.26
2.12
4
3
15
12
2
0
0
4
0
1
0
3
0.26
2.12
4
3
15
12
2
0
L
14.08.26
Germany 3rd ligaKickers Würzburg
Wehen Wiesbaden
-
-
3
5
10
7
2
4
4
0
2
0
2
0
-
-
3
5
10
7
2
4
L
08.08.26
Germany 3rd ligaWehen Wiesbaden
Preussen 06 Munster
-
-
7
2
8
8
4
3
1
3
1
1
0
2
-
-
7
2
8
8
4
3
L
01.08.26
Club Friendly GamesWehen Wiesbaden
Eintracht Frankfurt Amatőr
-
-
-
-
-
-
-
-
0
2
0
0
0
2
-
-
-
-
-
-
-
-
L
25.07.26
Club Friendly GamesWehen Wiesbaden
Bayern Munich
-
-
3
9
12
15
0
1
2
1
1
0
1
1
-
-
3
9
12
15
0
1
N
18.07.26
Club Friendly GamesLiefering
Wehen Wiesbaden
-
-
0
3
9
5
1
1
2
0
1
0
1
0
-
-
0
3
9
5
1
1
L
14.07.26
Club Friendly GamesWehen Wiesbaden
Fagiano Okayama
-
-
4
6
11
13
0
0
2
0
1
0
1
0
-
-
4
6
11
13
0
0
N
09.07.26
Club Friendly GamesWehen Wiesbaden
08 Homburg-Saar
-
-
4
3
-
-
1
1
1
0
1
0
0
0
-
-
4
3
-
-
1
1
N
16.05.26
Germany 3rd ligaWehen Wiesbaden
TSG Hoffenheim Amatőr
-
-
7
3
10
12
2
0
2
0
1
0
1
0
-
-
7
3
10
12
2
0
N
Meccsek
22.08.26
DFL SupercupBorussia Dortmund
1
Bayern Munich
-
-
7
6
16
8
0
1
1
2
0
2
1
0
-
-
7
6
16
8
0
1
N
18.08.26
Club Friendly GamesHeidenheim
Bayern Munich
-
-
3
4
7
11
1
2
2
4
2
1
0
3
-
-
3
4
7
11
1
2
N
15.08.26
Club Friendly GamesBayern Munich
Leipzig
-
-
2
1
13
7
1
0
3
1
1
0
2
1
-
-
2
1
13
7
1
0
N
07.08.26
Club Friendly GamesBayern Munich
Aston Villa
-
-
7
3
18
9
2
0
2
1
1
0
1
1
-
-
7
3
18
9
2
0
N
04.08.26
Club Friendly GamesJeju
Bayern Munich
0.25
3.33
2
7
4
9
1
2
1
2
1
2
0
0
0.25
3.33
2
7
4
9
1
2
N
30.07.26
Club Friendly GamesFc Rottach-Egern
Bayern Munich
-
-
2
25
-
-
0
0
0
15
0
6
0
9
-
-
2
25
-
-
0
0
N
25.07.26
Club Friendly GamesWehen Wiesbaden
Bayern Munich
-
-
3
9
12
15
0
1
2
1
1
0
1
1
-
-
3
9
12
15
0
1
L
23.05.26
DFB PokalBayern Munich
Stuttgart
1.98
0.5
0
3
5
13
0
2
3
0
0
0
3
0
1.98
0.5
0
3
5
13
0
2
N
16.05.26
BundesligaBayern Munich
Köln
2.98
0.65
5
5
6
4
1
1
5
1
3
1
2
0
2.98
0.65
5
5
6
4
1
1
N
A mérkőzés eredményei
1 Győzelem
3 Döntetlen
6 Legyőzi
10%
30%
60%
1 idő
2 idő
30%
20%
40%
20%
30%
Legyőzi
60%
·10 gyufa ·Bayern Munich
7 Győzelem
2 Döntetlen
1 Veszítsen
70%
20%
10%
1 idő
2 idő
40%
80%
20%
10%
40%
Legyőzi
10%
Száraz győzelmek
3
Száraz elváltozások
0
Akarva-akaratlan győzelmek
1
Szándékos vereségek
1
Gól statisztikák
12
30
8
Gólok az 1. Félidőben10
4
Gólok a 2. Félidőben20
5
Első pontszerzés7
3
Nem szerzett pontot0
Wehen Wiesbaden
8%
1
8%
1
50%
6
8%
1
8%
1
17%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Bayern Munich
7%
2
17%
5
10%
3
20%
6
13%
4
33%
10
23
15
8
Gólok az 1. Félidőben10
15
Gólok a 2. Félidőben5
4
Elhibázott első3
2
Nem hagyta ki3
Wehen Wiesbaden
0%
0
17%
4
26%
6
13%
3
17%
4
43%
10
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Bayern Munich
13%
2
47%
7
40%
6
33%
5
27%
4
27%
4
Átlagos gól/mérkőzés
4.5
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
6
Átlagos idő egy gólra
30'
Összes gól a mérkőzésen
Bayern Munich
3.5
Teljes mérkőzés4.5
1.6
1. Félidőben2
1.9
2. Félidőben2.5
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
7
70%
3
30%
0.5
10
100%
0
0%
4
40%
6
60%
1.5
8
80%
2
20%
1
10%
9
90%
2.5
6
60%
4
40%
0
0
10
100%
3.5
4
40%
6
60%
0
0
10
100%
4.5
2
20%
8
80%
Wehen Wiesbaden - Bayern Munich Mérkőzés statisztikái
Wehen Wiesbaden
Bayern Munich
49.7%
64.2%
Faulok
104
83
Sarok
60
52
Les
14
20
Sárga lapok
33
12
Piros lapok
1
0
A mérkőzés eredményei
2:1
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
0:4
1 egyszer10%
1:3
1 egyszer10%
2:0
1 egyszer10%
5:1
2 egyszer20%
0:1
1 egyszer10%
0:2
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
3
2 egyszer20%
6
1 egyszer10%
2
1 egyszer10%
4
4 egyszer40%
3 célok
6 célok
2 célok
4 célok
1 cél
3
2 egyszer20%
6
3 egyszer30%
2
2 egyszer20%
1
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
DFB Kupa
VfL 1899 Osnabrück
Bayern Munich
2 sze
18:45
Statisztikák megtekintése
FA Cup
Melaka
Penang FA
2 sze
12:00
Statisztikák megtekintése
Prva Liga, Rep of Srpska
Famos Vojkovici
Laktasi
2 sze
14:30
Statisztikák megtekintése
Leagues Cup
America
Monterrey
3 sze
03:30
Statisztikák megtekintése
Primera C
Yupanqui
Leones de Rosario
4 sze
18:00
Statisztikák megtekintése
1st Division, women
Klepp IL (N)
Tromso (w)
5 sze
10:30
Statisztikák megtekintése