Manchester United vs West Ham H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Manchester United
48 mérkőzés
West Ham United
26 Győzelem
10 Döntetlen
12 Győzelem
54%
21%
25%
1. Félidőben
16 Győzelem
21 Döntetlen
11 Győzelem
33%
44%
23%
2. Félidőben
18 Győzelem
23 Döntetlen
7 Győzelem
38%
48%
15%
Célok
Összes gól
122
76
46
Meccs végeredmény
23
További - 48%
25
52% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.54
1.58
0.96
Átlagos idő egy gólra
35'
57'
94'
Manchester United
9
0-15'
8
16-30'
9
31-45'
4
0-15'
8
16-30'
8
31-45'
HT
12
46-60'
14
61-75'
21
76-90'
8
46-60'
7
61-75'
10
76-90'
West Ham United
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 124
2.58
58
66
Piros lapok
Összesen: 3
0.06
3
0
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Manchester UnitedAnglia
West Ham UnitedAnglia

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Manchester United - West Ham United Utolsó mérkőzések
Meccsek
22.08.26
EPLHull City
Manchester United
0.99
2.18
1
6
10
9
2
1
2
0
2
0
0
0
0.99
2.18
1
6
10
9
2
1
L
15.08.26
Club Friendly GamesManchester United
Milan
-
-
4
2
14
14
1
1
2
4
1
1
1
3
-
-
4
2
14
14
1
1
L
12.08.26
Club Friendly GamesManchester United
Leeds United
-
-
8
0
12
7
0
0
1
1
1
1
0
0
5
4
-
-
8
0
12
7
0
0
N
08.08.26
Club Friendly GamesManchester United
Paris Saint-Germain
-
-
3
3
7
12
1
0
1
1
1
1
0
0
-
-
3
3
7
12
1
0
S
01.08.26
Club Friendly GamesAtletico Madrid
Manchester United
-
-
2
4
14
15
0
1
1
2
1
0
0
2
-
-
2
4
14
15
0
1
N
24.07.26
Club Friendly GamesRosenborg Trondheim
Manchester United
-
-
1
6
12
15
0
1
0
5
0
1
0
4
-
-
1
6
12
15
0
1
N
18.07.26
Club Friendly GamesManchester United
Wrexham
-
-
3
1
4
8
1
0
0
1
0
1
0
0
-
-
3
1
4
8
1
0
L
24.05.26
EPLBrighton & Hove Albion
Manchester United
1.2
1.54
0
3
11
8
0
1
0
3
0
2
0
1
1.2
1.54
0
3
11
8
0
1
N
17.05.26
EPLManchester United
Nottingham Forest
4.01
1.67
7
6
11
5
2
1
3
2
1
0
2
2
4.01
1.67
7
6
11
5
2
1
N
Meccsek
22.08.26
ChampionshipWest Ham United
Charlton Athletic
3.45
0.71
7
4
9
16
2
3
1
2
0
1
1
1
3.45
0.71
7
4
9
16
2
3
L
16.08.26
ChampionshipBurnley
West Ham United
2.31
1.52
5
6
12
9
1
4
2
2
0
1
2
1
2.31
1.52
5
6
12
9
1
4
S
08.08.26
EFL CupWest Ham United
Portsmouth
2.07
0.98
3
7
12
19
1
2
3
1
2
1
1
0
2.07
0.98
3
7
12
19
1
2
N
01.08.26
Club Friendly GamesMagdeburg
West Ham United
-
-
7
2
9
14
2
1
1
1
0
1
1
0
-
-
7
2
9
14
2
1
S
26.07.26
Club Friendly GamesGlasgow Rangers
West Ham United
-
-
4
6
-
-
0
0
0
0
0
0
0
0
-
-
4
6
-
-
0
0
S
22.07.26
Club Friendly GamesStevenage
West Ham United
-
-
9
6
9
14
0
0
0
5
0
2
0
3
-
-
9
6
9
14
0
0
N
21.07.26
Club Friendly GamesEbbsfleet United
West Ham United
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
1
2
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
18.07.26
Club Friendly GamesSouthend United
West Ham United
-
-
0
5
-
-
0
1
1
1
1
1
0
0
-
-
0
5
-
-
0
1
S
A mérkőzés eredményei
6 Győzelem
2 Döntetlen
2 Legyőzi
60%
20%
20%
1 idő
2 idő
50%
30%
30%
50%
20%
Legyőzi
20%
·10 gyufa ·West Ham United
4 Győzelem
2 Döntetlen
4 Veszítenek
40%
20%
40%
1 idő
2 idő
20%
40%
50%
30%
30%
Legyőzi
30%
Száraz győzelmek
1
Száraz elváltozások
2
Akarva-akaratlan győzelmek
2
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
20
17
9
Gólok az 1. Félidőben5
11
Gólok a 2. Félidőben12
6
Első pontszerzés3
2
Nem szerzett pontot2
Manchester United
20%
4
0%
0
25%
5
15%
3
25%
5
15%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
West Ham United
6%
1
6%
1
18%
3
18%
3
29%
5
24%
4
13
15
5
Gólok az 1. Félidőben7
8
Gólok a 2. Félidőben8
3
Elhibázott első7
3
Nem hagyta ki1
Manchester United
8%
1
23%
3
31%
4
31%
4
23%
3
31%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
West Ham United
33%
5
20%
3
13%
2
20%
3
27%
4
40%
6
Átlagos gól/mérkőzés
3.2
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
6
Átlagos idő egy gólra
53'
Összes gól a mérkőzésen
West Ham United
3.3
Teljes mérkőzés3.2
1.4
1. Félidőben1.2
1.9
2. Félidőben2
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
8
80%
2
20%
0.5
8
80%
2
20%
6
60%
4
40%
1.5
5
50%
5
50%
4
40%
6
60%
2.5
3
30%
7
70%
1
10%
9
90%
3.5
1
10%
9
90%
1
10%
9
90%
4.5
0
0%
10
100%
Manchester United - West Ham United Mérkőzés statisztikái
Manchester United
West Ham United
49.9%
49.9%
Faulok
98
102
Sarok
62
52
Les
8
12
Sárga lapok
20
20
Piros lapok
2
0
A mérkőzés eredményei
3:2
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
0:1
1 egyszer10%
0:3
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
3:0
2 egyszer20%
3:1
2 egyszer20%
0:1
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
3
3 egyszer30%
4
1 egyszer10%
5
2 egyszer20%
1
1 egyszer10%
2
1 egyszer10%
3 célok
4 célok
5 célok
1 cél
2 célok
3
4 egyszer40%
4
3 egyszer30%
5
1 egyszer10%
1
1 egyszer10%
2
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
U23 Championship
Benfica U23
Academico Viseu U23
2 sze
16:00
Statisztikák megtekintése
Premium Liiga
Flora Tallinn
Tammeka
2 sze
16:00
Statisztikák megtekintése
KNVB beker
GOES
Noordwijk
2 sze
18:00
Statisztikák megtekintése
2. Liga
NK Dren Vrhnika
Rudar Velenje
4 sze
15:00
Statisztikák megtekintése
Ykkonen
Jippo
KTP Kotka
4 sze
15:30
Statisztikák megtekintése
Premier Liga
Noah
Gandzasar Kapan
4 sze
16:00
Statisztikák megtekintése