Havre vs Angers H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Le Havre
5 mérkőzés
Angers SCO
1 Győzelem
2 Döntetlen
2 Győzelem
20%
40%
40%
1. Félidőben
1 Győzelem
3 Döntetlen
1 Győzelem
20%
60%
20%
2. Félidőben
0 Győzelem
4 Döntetlen
1 Győzelem
80%
20%
Célok
Összes gól
11
5
6
Meccs végeredmény
2
További - 40%
3
60% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.2
1
1.2
Átlagos idő egy gólra
41'
90'
75'
Le Havre
1
0-15'
1
16-30'
0
31-45'
0
0-15'
2
16-30'
0
31-45'
HT
1
46-60'
1
61-75'
1
76-90'
2
46-60'
1
61-75'
1
76-90'
Angers SCO
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 14
2.8
10
4
Piros lapok
Összesen: 3
0.6
2
1
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Le HavreFranciaország
Angers SCOFranciaország

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Le Havre - Angers SCO Utolsó mérkőzések
Meccsek
23.08.26
Ligue 1Le Havre
Monaco
0.97
1.47
7
4
13
12
3
2
0
1
0
1
0
0
0.97
1.47
7
4
13
12
3
2
L
15.08.26
Club Friendly GamesLe Mans
Le Havre
-
-
3
4
19
15
2
1
0
1
0
1
0
0
-
-
3
4
19
15
2
1
N
08.08.26
Club Friendly GamesReal Oviedo
Le Havre
-
-
4
6
-
-
1
3
3
2
2
2
1
0
-
-
4
6
-
-
1
3
L
04.08.26
Club Friendly GamesIpswich Town
Le Havre
-
-
3
3
0
1
0
0
1
0
0
0
1
0
-
-
3
3
0
1
0
0
L
31.07.26
Club Friendly GamesStade Lavallois Mayenne
Le Havre
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
1
1
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
S
25.07.26
Club Friendly GamesLe Havre
Red Star
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
0
1
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
17.07.26
Club Friendly GamesLe Havre
Amiens
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
1
2
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
L
17.05.26
Ligue 1Lorient
Le Havre
1.43
0.85
5
1
11
11
2
1
0
2
0
1
0
1
1.43
0.85
5
1
11
11
2
1
N
10.05.26
Ligue 1Le Havre
Olympique Marseille
1.5
1.01
3
0
20
22
4
2
0
1
0
0
0
1
1.5
1.01
3
0
20
22
4
2
L
Meccsek
23.08.26
Ligue 1Angers SCO
Lille
2.28
0.96
8
3
11
13
2
2
0
2
0
2
0
0
2.28
0.96
8
3
11
13
2
2
L
15.08.26
Club Friendly GamesAngers SCO
Paris
-
-
8
6
7
4
1
1
3
2
1
2
2
0
-
-
8
6
7
4
1
1
N
08.08.26
Club Friendly GamesAngers SCO
Lorient
-
-
2
3
-
-
1
1
2
1
2
0
0
1
-
-
2
3
-
-
1
1
N
01.08.26
Club Friendly GamesAngers SCO
Le Mans
-
-
-
-
-
-
0
0
2
3
0
2
2
1
-
-
-
-
-
-
0
0
L
25.07.26
Club Friendly GamesAngers SCO
US Créteil-Lusitanos
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
N
22.07.26
Club Friendly GamesAngers SCO
Les Herbiers
-
-
9
0
-
-
0
0
3
1
1
1
2
0
-
-
9
0
-
-
0
0
N
17.05.26
Ligue 1Stade Brestois
Angers SCO
1.65
0.48
6
3
9
8
1
1
1
1
0
0
1
1
1.65
0.48
6
3
9
8
1
1
S
10.05.26
Ligue 1Angers SCO
Strasbourg Alsace
0.82
1.8
0
2
16
13
2
2
1
1
0
1
1
0
0.82
1.8
0
2
16
13
2
2
S
03.05.26
Ligue 1Auxerre
Angers SCO
1
2.05
2
4
6
12
2
2
3
3
1
1
0
2
1
2.05
2
4
6
12
2
2
3
L
A mérkőzés eredményei
1 Győzelem
6 Döntetlen
3 Legyőzi
10%
60%
30%
1 idő
2 idő
20%
20%
60%
60%
20%
Legyőzi
20%
·10 gyufa ·Angers SCO
1 Győzelem
4 Döntetlen
5 Veszítenek
10%
40%
50%
1 idő
2 idő
0%
30%
40%
40%
60%
Legyőzi
30%
Száraz győzelmek
0
Száraz elváltozások
2
Akarva-akaratlan győzelmek
0
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
13
9
7
Gólok az 1. Félidőben2
6
Gólok a 2. Félidőben7
5
Első pontszerzés1
2
Nem szerzett pontot3
Le Havre
23%
3
8%
1
23%
3
8%
1
31%
4
8%
1
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Angers SCO
11%
1
11%
1
0%
0
11%
1
44%
4
22%
2
14
19
8
Gólok az 1. Félidőben13
6
Gólok a 2. Félidőben6
5
Elhibázott első8
1
Nem hagyta ki1
Le Havre
29%
4
21%
3
36%
5
21%
3
21%
3
29%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Angers SCO
37%
7
11%
2
26%
5
21%
4
32%
6
11%
2
Átlagos gól/mérkőzés
2.8
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
7
Átlagos idő egy gólra
100'
Összes gól a mérkőzésen
Angers SCO
2.7
Teljes mérkőzés2.8
1.5
1. Félidőben1.5
1.2
2. Félidőben1.3
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
8
80%
2
20%
0.5
7
70%
3
30%
3
30%
7
70%
1.5
1
10%
9
90%
1
10%
9
90%
2.5
1
10%
9
90%
1
10%
9
90%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Le Havre - Angers SCO Mérkőzés statisztikái
Le Havre
Angers SCO
48.5%
40.3%
Faulok
150
101
Sarok
42
45
Les
28
20
Sárga lapok
23
18
Piros lapok
1
1
A mérkőzés eredményei
1:1
5 egyszer50%
0:1
2 egyszer20%
0:2
1 egyszer10%
3:2
1 egyszer10%
4:4
1 egyszer10%
1:1
3 egyszer30%
0:0
1 egyszer10%
0:2
1 egyszer10%
0:3
1 egyszer10%
1:3
1 egyszer10%
2
6 egyszer60%
1
2 egyszer20%
5
1 egyszer10%
2 célok
1 cél
3 célok
4 célok
5 célok
2
4 egyszer40%
3
2 egyszer20%
4
2 egyszer20%
Más csapatok H2H statisztikái
Barátságos mérkőzések
Sabadell
Barcelona Atletic
2 sze
18:30
Statisztikák megtekintése
Román Kupa
Gloria Bistrita
Csikszereda Miercurea Ciuc
2 sze
15:00
Statisztikák megtekintése
Macedón Kupa
Osogovo Kocani
Belasica
2 sze
15:00
Statisztikák megtekintése
CFL
Benesov
Sparta Prága B
2 sze
15:00
Statisztikák megtekintése
Premier League
Kataka FC
Bul
3 sze
13:00
Statisztikák megtekintése
Liga Aguila
America de Cali
Alianza Valledupar
3 sze
21:00
Statisztikák megtekintése