Saint-Louis vs Orlando City H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Saint-Louis City
2 mérkőzés
Orlando City
0 Győzelem
0 Döntetlen
2 Győzelem
100%
1. Félidőben
0 Győzelem
1 Döntetlen
1 Győzelem
50%
50%
2. Félidőben
0 Győzelem
0 Döntetlen
2 Győzelem
100%
Célok
Összes gól
9
3
6
Meccs végeredmény
2
További - 100%
0
0% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
4.5
1.5
3
Átlagos idő egy gólra
20'
60'
30'
Saint-Louis City
0
0-15'
0
16-30'
2
31-45'
2
0-15'
1
16-30'
0
31-45'
HT
0
46-60'
0
61-75'
1
76-90'
1
46-60'
0
61-75'
2
76-90'
Orlando City
Statisztikák a mérkőzésről
Saint-Louis City
Orlando City
44.5%
Labdabirtoklás
55.5%
Faulok
Összesen: 40
20
29
11
Sarok
Összesen: 23
11.5
9
14
Les
Összesen: 2
1
1
1
Sárga lapok
Összesen: 8
4
6
2
Piros lapok
Összesen: 1
0.5
1
0
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Saint-Louis CityUSA
Orlando CityUSA

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Saint-Louis City - Orlando City Utolsó mérkőzések
Meccsek
23.08.26
mlsSaint-Louis City
Houston Dynamo
1.38
1.38
1
5
18
10
4
3
2
1
1
0
1
1
1.38
1.38
1
5
18
10
4
3
N
20.08.26
mlsSporting Kansas-City
Saint-Louis City
2.1
0.52
9
2
12
11
2
2
1
1
0
1
1
0
2.1
0.52
9
2
12
11
2
2
S
16.08.26
mlsSan-Jose Earthquakes
Saint-Louis City
0.3
2.49
4
5
16
17
1
2
1
3
0
2
1
1
0.3
2.49
4
5
16
17
1
2
N
02.08.26
mlsSaint-Louis City
Real Salt-Lake
1.57
0.96
9
4
12
10
3
3
1
1
0
0
1
1
1.57
0.96
9
4
12
10
3
3
S
26.07.26
mlsSaint-Louis City
Colorado Rapids
1
1.25
0.13
10
1
22
9
1
3
1
0
0
0
1
0
1.25
0.13
10
1
22
9
1
3
N
23.07.26
mlsLos Angeles Galaxy
1
Saint-Louis City
1.2
1.21
4
7
11
16
3
1
1
3
0
2
1
1
1.2
1.21
4
7
11
16
3
1
N
17.07.26
mlsSaint-Louis City
Sporting Kansas-City
3.52
1.18
5
6
15
11
2
1
3
2
2
1
1
1
3.52
1.18
5
6
15
11
2
1
N
23.05.26
MLSSaint-Louis City
Austin
1.11
0.48
2
2
19
9
1
1
3
0
1
0
2
0
1.11
0.48
2
2
19
9
1
1
N
20.05.26
US Open CupSaint-Louis City
Houston Dynamo
1
-
-
2
4
9
15
2
3
2
2
1
2
1
0
0
0
4
2
-
-
2
4
9
15
2
3
N
Meccsek
22.08.26
mlsOrlando City
Real Salt-Lake
1.52
0.56
5
4
12
14
1
3
2
1
0
1
2
0
1.52
0.56
5
4
12
14
1
3
N
19.08.26
mlsOrlando City
Chicago Fire
1.16
0.35
3
3
15
11
2
2
1
2
0
1
1
1
1.16
0.35
3
3
15
11
2
2
L
15.08.26
mlsOrlando City
Cincinnati
1.61
0.9
10
5
7
12
1
2
1
1
0
1
1
0
1.61
0.9
10
5
7
12
1
2
S
12.08.26
Leagues CupOrlando City
San Luis
-
-
3
6
3
2
3
3
2
2
1
0
1
2
5
3
-
-
3
6
3
2
3
3
N
08.08.26
Leagues CupOrlando City
Club Leon
-
-
7
5
4
2
2
3
1
2
1
0
0
2
-
-
7
5
4
2
2
3
L
06.08.26
Leagues CupMonterrey
Orlando City
-
-
2
5
8
8
5
3
1
2
0
1
1
1
-
-
2
5
8
8
5
3
N
01.08.26
mlsNew York Red Bulls
Orlando City
3.5
3.56
5
4
10
10
3
2
3
2
2
0
1
2
3.5
3.56
5
4
10
10
3
2
L
26.07.26
mlsOrlando City
Nashville
0.87
0.76
2
7
8
10
1
0
1
0
0
0
1
0
0.87
0.76
2
7
8
10
1
0
N
23.07.26
mlsSan-Jose Earthquakes
Orlando City
1.25
1.62
3
2
20
10
4
2
0
4
0
2
0
2
1.25
1.62
3
2
20
10
4
2
N
A mérkőzés eredményei
7 Győzelem
3 Döntetlen
0 Legyőzi
70%
30%
1 idő
2 idő
70%
30%
20%
50%
10%
Legyőzi
20%
·10 gyufa ·Orlando City
5 Győzelem
2 Döntetlen
3 Veszítenek
50%
20%
30%
1 idő
2 idő
50%
50%
10%
20%
40%
Legyőzi
30%
Száraz győzelmek
2
Száraz elváltozások
0
Akarva-akaratlan győzelmek
1
Szándékos vereségek
1
Gól statisztikák
22
19
12
Gólok az 1. Félidőben6
10
Gólok a 2. Félidőben13
9
Első pontszerzés6
0
Nem szerzett pontot0
Saint-Louis City
14%
3
14%
3
27%
6
14%
3
14%
3
18%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Orlando City
5%
1
16%
3
11%
2
32%
6
26%
5
11%
2
12
15
4
Gólok az 1. Félidőben5
8
Gólok a 2. Félidőben10
1
Elhibázott első4
2
Nem hagyta ki2
Saint-Louis City
17%
2
17%
2
42%
5
33%
4
17%
2
33%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Orlando City
13%
2
33%
5
13%
2
33%
5
53%
8
27%
4
Átlagos gól/mérkőzés
3.4
Mindkét csapat szerzett gólt
8
Átlagos idő egy gólra
47'
Összes gól a mérkőzésen
Orlando City
3.4
Teljes mérkőzés3.4
1.6
1. Félidőben1.1
1.8
2. Félidőben2.3
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
10
100%
0
0
0.5
10
100%
0
0%
7
70%
3
30%
1.5
6
60%
4
40%
5
50%
5
50%
2.5
2
20%
8
80%
0
0
10
100%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Saint-Louis City - Orlando City Mérkőzés statisztikái
Saint-Louis City
Orlando City
54.1%
51.4%
Faulok
147
87
Sarok
49
42
Les
16
13
Sárga lapok
21
19
Piros lapok
0
0
A mérkőzés eredményei
1:1
2 egyszer20%
1:3
2 egyszer20%
1:0
1 egyszer10%
2:1
1 egyszer10%
2:2
1 egyszer10%
1:2
3 egyszer30%
0:4
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
2:1
1 egyszer10%
3
2 egyszer20%
4
3 egyszer30%
2
2 egyszer20%
1
1 egyszer10%
5
1 egyszer10%
3 célok
4 célok
2 célok
1 cél
5 célok
3
4 egyszer40%
4
2 egyszer20%
2
1 egyszer10%
1
1 egyszer10%
5
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
Barátságos mérkőzések
Ialysos
Diagoras Rhodes
2 sze
15:00
Statisztikák megtekintése
U19 League
Trnje U19
Zagreb locomotive U19
2 sze
16:00
Statisztikák megtekintése
Román Kupa
FC Arges
Fotbal Club FCSB
2 sze
18:30
Statisztikák megtekintése
Segunda Division
Deportivo Lara
Barquisimeto
2 sze
23:00
Statisztikák megtekintése
2nd Division
Tanta
FC Masar
4 sze
13:30
Statisztikák megtekintése
Switzerland Divison 2 League
Black Stars
Wohlen
5 sze
13:00
Statisztikák megtekintése