Remo Belem vs Cruzeiro Tipp 25 április 2026

    🔊 A Remo Belem hazai pályán fogadja a Cruzeirót egy olyan mérkőzésen, amely izgalmasnak ígérkezik. Mindkét csapat szeretné javítani helyezését a tabellán. A Remo otthon stabilan teljesít, és ritkán kap ki saját közönsége előtt, ami önbizalmat ad nekik a találkozó előtt. Eközben a Cruzeiro azért küzd, hogy megőrizze helyét a középmezőnyben, de idegenbeli támadójátékuk hagy némi kívánnivalót maga után.

    Személyes találkozók

    ⚠ Korábban ezek a csapatok még nem játszottak egymás ellen.

    Egymás elleni statisztikák Remo Belem - Cruzeiro

    0%
    0 Győzelem
    0%
    0 Döntetlen
    100%
    1 Győzelem
    Összes mérkőzés
    1
    Átlag gól/mérkőzés
    1
    Mindkét csapat szerzett gólt
    0%
    0
    Átlagos gólszám
    1
    4
    Szögletek
    1
    1
    Sárga lapok
    3
    15
    Szabálytalanságok
    22
    Legutóbbi mérkőzések
    25.04.26
    Serie A
    Remo Belem
    Remo Belem
    Cruzeiro
    Cruzeiro
    1.02
    0.23
    4
    1
    15
    22
    1
    3
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    1.02
    0.23
    4
    1
    15
    22
    1
    3
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Remo Belem Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat -án játszotta a Brazil Kupa keretében, ahol a Bahia volt a hazai pályán, míg a vendégcsapat a Remo Belém volt. A mérkőzés 1:3-as eredménnyel zárult.

    A mérkőzés statisztikái (Remo Belém vs Bahia):

    • labdabirtoklás: 32% vs 68%;
    • szögletek: 2 vs 10;
    • szabálytalanságok: 9 vs 12;
    • sárga lapok: 0 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 5 vs 6.

    ⚫ Remo Belém érdekes játékmódot mutat be - gyakran támaszkodnak a fegyelemre és a védekezés megbízhatóságára. Bár a csapat a 19. helyen áll a ligában, hazai pályán lényegesen magabiztosabban játszanak. Az elmúlt öt mérkőzésen két győzelmet és egy döntetlent értek el. Az átlagos lőtt gólok száma 1,08 meccsenként, míg a kapott góloké 1,83, ami azt jelzi, hogy a védelem megerősítése szükséges a jobb eredmények eléréséhez.

    A mérkőzés eredményei: Remo Belem

    Legutóbbi mérkőzések
    10.10.26
    Serie A
    Vasco da Gama RJ
    Vasco da Gama RJ
    Remo Belem
    Remo Belem
    0.99
    0.32
    6
    5
    18
    15
    2
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.99
    0.32
    6
    5
    18
    15
    2
    2
    D
    07.10.26
    Serie A
    Remo Belem
    Remo Belem
    Gremio
    Gremio
    1.75
    1.75
    10
    4
    11
    16
    3
    4
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    1.75
    1.75
    10
    4
    11
    16
    3
    4
    D
    19.09.26
    Serie A
    Remo Belem
    Remo Belem
    1
    Santos
    Santos
    1.1
    1.02
    5
    4
    9
    14
    1
    4
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    1.1
    1.02
    5
    4
    9
    14
    1
    4
    V
    14.09.26
    Serie A
    Bahia
    Bahia
    Remo Belem
    Remo Belem
    2.86
    1.53
    7
    6
    18
    12
    2
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    2.86
    1.53
    7
    6
    18
    12
    2
    1
    V
    06.09.26
    Serie A
    Remo Belem
    Remo Belem
    1
    Flamengo
    Flamengo
    0.67
    2.05
    8
    9
    9
    13
    2
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.67
    2.05
    8
    9
    9
    13
    2
    2
    V
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Cruzeiro Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzésüket a vendégek -án játszották a Brazil Kupa keretében (hazai csapat - Goiás, vendégek - Cruzeiro). A találkozó 2:2-es döntetlennel zárult.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Cruzeiro vs Goiás):

    • labdabirtoklás: 47% vs 53%;
    • szögletek: 3 vs 3;
    • szabálytalanságok: 16 vs 11;
    • sárga lapok: 3 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 7 vs 5.

    🔵 A Cruzeiro a 16. helyen áll a tabellán, és igyekszik távol maradni a kiesési zónától. A csapat az utóbbi öt mérkőzéséből hármat megnyert, és csak egyszer szenvedett vereséget, ami jó formát mutat. Azonban a támadósoruk ingadozó: az utolsó hét idegenbeli Serie A meccsből hat alkalommal kevesebb mint 1,5 gólt szereztek, ami problémát jelenthet egy szervezett ellenféllel szemben.

    A mérkőzés eredményei: Cruzeiro

    Legutóbbi mérkőzések
    13.10.26
    Serie A
    Red Bull Bragantino
    Red Bull Bragantino
    Cruzeiro
    Cruzeiro
    3.08
    2.68
    7
    6
    12
    12
    2
    2
    4
    2
    3
    1
    1
    1
    3.08
    2.68
    7
    6
    12
    12
    2
    2
    V
    08.10.26
    Serie A
    Cruzeiro
    Cruzeiro
    Sao Paulo
    Sao Paulo
    2.71
    1
    8
    8
    12
    20
    2
    1
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    2.71
    1
    8
    8
    12
    20
    2
    1
    GY
    20.09.26
    Serie A
    Vitoria
    Vitoria
    Cruzeiro
    Cruzeiro
    0.75
    1.07
    8
    2
    10
    19
    0
    3
    1
    3
    1
    0
    0
    3
    0.75
    1.07
    8
    2
    10
    19
    0
    3
    GY
    13.09.26
    Serie A
    Santos
    Santos
    Cruzeiro
    Cruzeiro
    2.13
    1.57
    13
    3
    19
    14
    2
    3
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    2.13
    1.57
    13
    3
    19
    14
    2
    3
    V
    06.09.26
    Serie A
    Cruzeiro
    Cruzeiro
    Atletico Paranaense
    Atletico Paranaense
    2.87
    1.31
    7
    2
    8
    9
    2
    2
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    2.87
    1.31
    7
    2
    8
    9
    2
    2
    GY
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Kimenetel előrejelzés

    Statisztika: Remo Belem vs Cruzeiro

    • meccsek a tornán: 12 vs 12;
    • győzelmek: 1 vs 3;
    • győzelmi arány: 8% vs 25%;
    • vereségek: 6 vs 5;
    • döntetlenek: 5 vs 4.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 3 vs 4;
    • vereségek: 4 vs 3;
    • döntetlenek: 3 vs 3.
    Trendek
    • Remo Belem az utolsó 20 hazai meccséből 19 alkalommal +1.5 hendikeppel nyer.
    👉Előrejelzés: Remo Belem Hendicapes (+1,5) (odds: 1.17)

    Gólok száma előrejelzés

    Átlagos gólstatisztika: Remo Belem vs Cruzeiro

    • a tornán: 2.92 vs 3.08;
    • rúgott gólok: 1.08 vs 1.33;
    • az első félidőben: 0.58 vs 0.67;
    • a második félidőben: 0.5 vs 0.67;
    • Remo Belem: hazai pályán a tornán - 1.6;
    • Cruzeiro: idegenben a tornán - 0.8;
    • utolsó 10 mérkőzés: 1.4 (otthon - 1.75) vs 1.6 (idegenben - 1.25).
    Trendek
    • Cruzeiro az utolsó 7 idegenbeli mérkőzéséből 6 alkalommal kevesebb mint 1.5 gólt szerez (Serie A).
    👉Előrejelzés: Cruzeiro Total gólt Alatt (1,5) (odds: 1.65)

    Szögletek előrejelzés

    Remo Belem: Statisztika

    • szezon: átlagos szöglet a tornán - 3.92; otthon - 5;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos szöglet - 4.4; otthon - 6.25.

    Cruzeiro: Statisztika

    • szezon: átlagos szöglet a tornán - 5.25, idegenben - 4.8;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos szöglet - 3.9; idegenben - 3.25.
    Trendek
    • Cruzeiro az utolsó 7 mérkőzésén kevesebb mint 5.5 szögletet ad.
    👉Előrejelzés: Szöglet - Cruzeiro Total Alatt (5,5) (odds: 1.7)

    Mindkét csapat gólt szerez előrejelzés

    Statisztika: Remo Belem vs Cruzeiro

    • a tornán játszott meccsek: 12 vs 12;
    • szezonbeli meccsek, ahol mindkét csapat gólt szerzett (továbbiakban - BTTS): 6 vs 7;
    • Remo Belem: BTTS otthon - 4 (80%);
    • Cruzeiro: BTTS idegenben - 3 (60%).

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • BTTS meccsek: 7 vs 6;
    • Remo Belem: BTTS otthon - 3 (75%);
    • Cruzeiro: BTTS idegenben - 3 (75%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt: (Igen) (odds: 1.74)

    Pontos eredmény előrejelzés

    A leggyakoribb eredmények statisztikája (jelenlegi szezon):

    • a leggyakoribb eredmény a tornán: 1-1 (17/117, 14.5%);
    • Remo Belem hazai pályán leggyakrabban így zárja a meccseket: 1-1 (2/5, 40%);
    • Cruzeiro idegenben leggyakrabban játszik: 2-0, 2-1, 2-2, 4-0, 4-1 (1/5, 20%).

    A statisztikák és a valószínűségi eloszlás alapján az algoritmus a top-3 kimenetelt jósolja:

    1-1 - 11.74% (odds: 6)
    2-1 - 7.94% (odds: 11)
    1-2 - 7.21% (odds: 8.5)

    👉Előrejelzés: Helyes eredmény (1:1) (odds: 6)

    ⭐ Szerkesztői előrejelzés

    A jelenlegi trendek és a csapatok statisztikái alapján valószínű, hogy a vendégek szerény számú gólt szereznek ezen a mérkőzésen. A Belo Horizonte-i klub az utóbbi 7 idegenbeli mérkőzéséből 6 alkalommal kevesebb mint 1.5 gólt szerzett, ami jelentős tényező a találkozó előrejelzésekor. Választásunk: Cruzeiro egyéni gólok száma kevesebb mint 1.5.

    Cruzeiro Total gólt Alatt (1,5)
    Tényező-147
    Közzétett: 2026.04.23., 22:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Remo Belem - Cruzeiro

    A Remo Belem nem nyert:
    remo-belem-pa-a 11 utolsó 12 mérkőzésén (Serie A).
    Cruzeiro nem fog veszíteni
    Everygame
    -250
    A Remo Belem nem vesztett:
    remo-belem-pa-a 15 utolsó 17 otthon mérkőzésén.
    A Cruzeiro nem nyert:
    cruzeiro-mg-1a 12 utolsó 13 idegenben mérkőzésén (Serie A).
    Remo Belem nem fog veszíteni
    Everygame
    -192
    A Remo Belem gólt szerzett:
    remo-belem-pa-a 16 utolsó 17 otthon mérkőzésén.
    A Cruzeiro gólt kapott:
    cruzeiro-mg-1minden utolsó 8 idegenben mérkőzésén (Serie A).
    Remo Belem szerez gólt
    Everygame
    -303
    Volt Alatt 1.5 lőtt gól:
    remo-belem-pa-a 16 legutóbbi 17 Remo Belem otthon mérkőzések.
    remo-belem-pa-az utolsó 5 Remo Belem otthon mérkőzésén minden alkalommal (Serie A).
    cruzeiro-mg-1a 16 legutóbbi 17 Cruzeiro mérkőzések (Serie A).
    cruzeiro-mg-1az utolsó 8 Cruzeiro idegenben mérkőzésén minden alkalommal (Serie A).
    cruzeiro-mg-1a 7 legutóbbi 8 Cruzeiro idegenben mérkőzések.
    cruzeiro-mg-1a 6 legutóbbi 7 Cruzeiro mérkőzések.
    Total gólt Felett (1,5)
    Everygame
    -333
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Remo Belem - Cruzeiro Helyezés a táblázatban

    Brasileiro Serie A 2026
    MGYDVGPForma
    6.
    Bahia
    Bahia
    301310744-3649
    7.
    Cruzeiro
    Cruzeiro
    301461046-4448
    8.
    Sao Paulo
    Sao Paulo
    311261336-3542
    18.
    Gremio
    Gremio
    307101332-4031
    19.
    Remo Belem (PA)
    Remo Belem (PA)
    305101533-4825
    20.
    Chapecoense SC
    Chapecoense SC
    30391830-6218

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 mérkőzés
    0 - Győzelem
    4 - Döntetlen
    6 - Veszítenek
    Győzelem - 4
    Döntetlen - 1
    Veszítenek - 5
    10 mérkőzés
    Eltömődött - 9
    Hiányzik - 15
    -6
    0
    17 - Eltömődött
    17 - Hiányzik
    0
    Győzelem
    4
    4
    Döntetlen
    1
    6
    Veszítenek
    5
    Gólkülönbség
    9
    Eltömődött
    17
    15
    Hiányzik
    17
    2.4
    Meccsenként átlagolt gólok
    3.4
    0.9
    Átlagosan elért pontszám
    1.7
    1.5
    Átlagosan passzoló
    1.7
    7
    Gólszerzés és kontrázás
    9
    100'
    Pontozott minden, min.
    53'
    Minden statisztika