Belgrano vs Gim & Esgr Tipp 26 április 2026

    📢 A közelgő mérkőzésen a Belgrano és a Gimnasia y Esgrima két eltérő formában lévő csapat találkozik. A Belgrano, bár az első ötben helyezkedik el, nehézségekkel küzd a támadásban, míg ellenfelük magabiztos támadójátékot mutat. Mindkét csapatnak megvannak a maga erősségei: a hazaiak megbízható védelemmel rendelkeznek, míg a vendégek agresszív támadást képviselnek. Ez a mérkőzés ígéretes taktikai szempontból.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 26 augusztus 2024 dátumán zajlott, és a végeredmény 0:1 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Belgrano de Cordoba volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 47% vs 53%-kal;
    • szögletek: 5 vs 4-val;
    • szabálytalanságok: 10 vs 15-val;
    • sárga lapok: 1 vs 2-val;
    • kaput eltaláló lövések: 2 vs 5-val.

    📊Belgrano de Cordoba és Gimnasia Y Esgrima La Plata csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 12;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 5, a vendégcsapaté - 3, döntetlenek száma - 4;
    • gólok száma - 16 a 9 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 0.67, a 2. félidőé - 1.42;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.08.

    Egymás elleni statisztikák Belgrano - Gim & Esgr

    38%
    5 Győzelmek
    31%
    4 Döntetlen
    31%
    4 Győzelmek
    Összes mérkőzés
    13
    Átlag gól/mérkőzés
    2
    Mindkét csapat szerzett gólt
    31%
    1.23
    Átlagos gólszám
    0.77
    1.69
    Sárga lapok
    1.85
    Legutóbbi mérkőzések
    26.04.26
    Primera Division
    Belgrano de Cordoba
    Belgrano de Cordoba
    1
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    -
    -
    3
    6
    16
    9
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    3
    6
    16
    9
    2
    2
    26.08.24
    Primera Division
    Belgrano
    Belgrano
    1
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    -
    -
    5
    4
    10
    15
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    5
    4
    10
    15
    1
    2
    16.04.23
    Primera Division
    Gimnasia y Esgrima
    Gimnasia y Esgrima
    Belgrano
    Belgrano
    -
    -
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    -
    -
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    02.11.18
    PRI
    Belgrano
    Belgrano
    Gimnasia y Esgrima
    Gimnasia y Esgrima
    -
    -
    -
    -
    13
    10
    -
    -
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    -
    -
    13
    10
    -
    -
    25.11.17
    PRI
    Belgrano
    Belgrano
    Gimnasia y Esgrima
    Gimnasia y Esgrima
    -
    -
    -
    -
    10
    13
    -
    -
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    -
    -
    -
    -
    10
    13
    -
    -
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Belgrano de Cordoba Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat -án játszotta a Primera Divízió sorozatban (hazai csapat - Barracas Central, vendégek - Belgrano de Cordoba). A mérkőzés végeredménye 0:0 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Belgrano de Cordoba vs Barracas Central):

    • labdabirtoklás: 68% vs 32%;
    • szögletek: 4 vs 2;
    • szabálytalanságok: 7 vs 11;
    • sárga lapok: 0 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 3 vs 2.

    A Belgrano az ötödik helyet foglalja el a tabellán a szezon során mutatott stabil teljesítményének köszönhetően. Az utolsó öt mérkőzésükön vegyes eredményeket értek el: két győzelem, egy döntetlen és két vereség. Érdemes kiemelni a védekezési képességüket - átlagosan kevesebb mint egy gólt kapnak meccsenként. A támadósor azonban nem annyira hatékony: a szezon legtöbb meccsén kevesebb mint 1,5 gólt szereztek. Megbízható védekezésük kulcsfontosságú lehet egy támadó ellenféllel szemben.

    A mérkőzés eredményei: Belgrano de Cordoba

    Legutóbbi mérkőzések
    01.11.26
    Primera Division
    Belgrano de Cordoba
    Belgrano de Cordoba
    Barracas Central
    Barracas Central
    1.74
    1.42
    5
    14
    12
    7
    1
    2
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    1.74
    1.42
    5
    14
    12
    7
    1
    2
    D
    25.10.26
    Primera Division
    Aldosivi
    Aldosivi
    Belgrano de Cordoba
    Belgrano de Cordoba
    1.31
    1.02
    3
    9
    18
    8
    1
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.31
    1.02
    3
    9
    18
    8
    1
    0
    V
    18.10.26
    Primera Division
    Belgrano de Cordoba
    Belgrano de Cordoba
    River Plate
    River Plate
    1.14
    1.68
    4
    7
    11
    19
    3
    2
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    1.14
    1.68
    4
    7
    11
    19
    3
    2
    V
    11.10.26
    Primera Division
    Racing Club
    Racing Club
    Belgrano de Cordoba
    Belgrano de Cordoba
    1.3
    0.9
    3
    3
    12
    16
    1
    4
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    1.3
    0.9
    3
    3
    12
    16
    1
    4
    GY
    04.10.26
    Primera Division
    Talleres de Cordoba
    Talleres de Cordoba
    Belgrano de Cordoba
    Belgrano de Cordoba
    0.8
    0.91
    4
    5
    12
    11
    3
    3
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.8
    0.91
    4
    5
    12
    11
    3
    3
    GY
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Gimnasia Y Esgrima La Plata Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése volt a Copa Argentina tornán (hazai csapat - Club Atletico Acassuso, vendégek - Gimnasia Y Esgrima La Plata). A mérkőzés végeredménye 0:3 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Gimnasia Y Esgrima La Plata vs Club Atletico Acassuso):

    • labdabirtoklás: 65% vs 35%;
    • szögletek: 5 vs 0;
    • szabálytalanságok: 10 vs 15;
    • sárga lapok: 2 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 5 vs 3.

    Gimnasia és Esgrima a kilencedik helyen áll, és az utóbbi mérkőzéseken szép eredményeket ér el: négy egymást követő győzelmük azt mutatja, hogy jó formában vannak. Hatékonyan kihasználják a lehetőségeiket elöl, hiszen az utolsó tíz mérkőzésen átlagosan több mint 1,5 gólt szereznek. Ugyanakkor a védelem időnként meginog - ez az egyik olyan terület, amelyet fejleszteniük kellene a magasabb célok eléréséhez.

    A mérkőzés eredményei: Gimnasia Y Esgrima La Plata

    Legutóbbi mérkőzések
    30.10.26
    Primera Division
    Estudiantes Rio Cuarto
    Estudiantes Rio Cuarto
    1
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    1
    1.26
    0.73
    5
    4
    15
    12
    3
    2
    1
    2
    0
    2
    1
    0
    1.26
    0.73
    5
    4
    15
    12
    3
    2
    GY
    23.10.26
    Primera Division
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    Sarmiento Junin
    Sarmiento Junin
    1.59
    0.88
    3
    7
    7
    20
    1
    4
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.59
    0.88
    3
    7
    7
    20
    1
    4
    GY
    15.10.26
    Primera Division
    Huracan
    Huracan
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    1.86
    1.23
    11
    3
    15
    11
    6
    1
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    1.86
    1.23
    11
    3
    15
    11
    6
    1
    GY
    09.10.26
    Primera Division
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    Atletico Tucuman
    Atletico Tucuman
    2.07
    0.49
    10
    4
    8
    14
    2
    4
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    2.07
    0.49
    10
    4
    8
    14
    2
    4
    D
    03.10.26
    Primera Division
    Independiente Rivadavia de Mendoza
    Independiente Rivadavia de Mendoza
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    1.85
    1.98
    5
    3
    8
    6
    2
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1.85
    1.98
    5
    3
    8
    6
    2
    2
    D
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 12;
    • hazai győzelmek - 5, vendég győzelmek - 3, döntetlenek - 4.

    Statisztika: Belgrano de Cordoba vs Gimnasia Y Esgrima La Plata

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 14 vs 14;
    • győzelmek: 6 vs 6;
    • győzelmi százalék: 43% vs 43%;
    • vereségek: 3 vs 6;
    • döntetlenek: 5 vs 2.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 4 vs 5;
    • vereségek: 3 vs 4;
    • döntetlenek: 3 vs 1.
    Trendek
    • A Belgrano nem vesztett a 10 utolsó 11 otthon mérkőzésén (Primera Divízió).
    👉Tippek: Belgrano de Cordoba nem fog veszíteni (szorzói: 1.17)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.33, a vendégek - 0.75;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.08;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 4; a hazai csapat pályáján - 1.

    Statisztikák: Belgrano de Cordoba vs Gimnasia Y Esgrima La Plata

    • átlagos összesített a tornán: 1.79 vs 2.5;
    • átlagos gólok száma: 0.93 vs 1.14;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.21 vs 0.86;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.71 vs 0.29;
    • Belgrano de Cordoba: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.17;
    • Gimnasia Y Esgrima La Plata: átlagos összesített vendégként a tornán - 1;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.1 (otthon - 1.6) vs 1.7 (idegenben - 1.8).
    Trendek
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól az utolsó 5 Belgrano mérkőzésén szemben a Gimnasia Y Esgrima La Plata minden alkalommal (Primera Divízió).
    👉Tippek: Total gólt Alatt (2,5) (szorzói: 1.5)

    Tippekszöglet

    Belgrano de Cordoba: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 3.79; otthoni pályán - 5;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 3; otthoni pályán - 3.4.

    Gimnasia Y Esgrima La Plata: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.21, idegenben - 4.43;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.4; idegenben - 4.2.
    Trendek
    • A Belgrano kevesebb, mint 5.5 sarokrúgást szerzett a 10 utolsó 11 mérkőzésén.
    👉Tippek: Szöglet - Belgrano de Cordoba Total Alatt (5,5) (szorzói: 1.7)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 12;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 4 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 1 alkalommal.

    Statisztika: Belgrano de Cordoba vs Gimnasia Y Esgrima La Plata

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 14 vs 14;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 6 vs 7;
    • Belgrano de Cordoba MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 3 (50%);
    • Gimnasia Y Esgrima La Plata MG mérkőzéseinek száma idegenben - 3 (43%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 4 vs 6;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Belgrano de Cordoba) - 2 (40%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Gimnasia Y Esgrima La Plata) - 3 (60%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt: (Nem) (szorzói: 1.63)

    Pontos pontszám előrejelzés

    Gyakori eredmények statisztikája (aktuális szezon):

    • a torna leggyakoribb eredménye: 0:0 (32/216, 14.8%), 1:1 (32/216, 14.8%);
    • Belgrano de Cordoba hazai pályán leggyakrabban így zárja a mérkőzéseit: 1:0 (2/6, 33.3%);
    • Gimnasia Y Esgrima La Plata idegenben leggyakrabban ezt az eredményt játssza: 1:2 , 2:0 (2/7, 28.6%).

    A statisztikák és a valószínűségi eloszlás alapján az algoritmus a top 3 kimenetelt jósolja:

    1:0 - 14.52% (szorzói 5.5)
    1:1 - 12.78% (szorzói 6.5)
    0:0 - 10.33% (szorzói 6.4)

    Trendek
    • A Belgrano 2:0-re nyer a 3 utolsó 4 mérkőzésén szemben a Gimnasia Y Esgrima La Plata (Primera Divízió).
    👉Tippek: Helyes eredmény (2:0) (szorzói: 7)

    ⭐ A szerkesztő előrejelzése

    Bélgrano favoritként lép pályára, de könnyű mérkőzésre biztosan nem számíthatnak. A hazaiak mostanában komoly problémákkal küzdenek a támadások során, és ritkán örvendeztetnek meg magas gólszámmal. Ezt a statisztikák is alátámasztják - az utóbbi 13 meccsükből 12 alkalommal nem szereztek egynél több gólt. Figyelembe véve ezt a tendenciát és a mérkőzés jellegét, a Bélgrano egyéni gólösszege kevesebb mint 1.5 tipp megalapozottnak tűnik.

    Belgrano de Cordoba Total gólt Alatt (1,5)
    Tényező-156
    Közzétett: 2026.04.24., 21:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Belgrano de Cordoba - Gimnasia Y Esgrima La Plata

    A Belgrano nem vesztett:
    ca-belgranoa 10 utolsó 11 otthon mérkőzésén (Primera Divízió).
    Belgrano de Cordoba nem fog veszíteni
    Everygame
    -476
    Volt Alatt 2.5 lőtt gól:
    ca-belgranogimnasia-y-esgrima-1az utolsó 5 Belgrano mérkőzésén szemben a Gimnasia Y Esgrima La Plata minden alkalommal (Primera Divízió).
    a 8 legutóbbi 9 Nazareno Arasa mérkőzések (a Primera Divízió bajnokságon).
    Total gólt Alatt (2,5)
    Everygame
    -222
    A Gimnasia Y Esgrima La Plata kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett:
    ca-belgranogimnasia-y-esgrima-1minden utolsó 6 idegenben mérkőzésén szemben a Belgrano (Primera Divízió).
    Gimnasia Y Esgrima La Plata Total gólt Alatt (1,5)
    Everygame
    -500
    A Belgrano kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett:
    ca-belgranoa 12 utolsó 13 mérkőzésén (Primera Divízió).
    ca-belgranoa 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén (Primera Divízió).
    ca-belgranoa 7 utolsó 8 mérkőzésén.
    Belgrano de Cordoba Total gólt Alatt (1,5)
    Everygame
    -222
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Belgrano de Cordoba - Gimnasia Y Esgrima La Plata Helyezés a táblázatban

    Apertura Group B
    MGYDVGPForma
    3.
    Argentinos Juniors
    Argentinos Juniors
    1685317-1329
    4.
    Rosario Central
    Rosario Central
    1684420-1628
    5.
    Belgrano de Cordoba
    Belgrano de Cordoba
    1675417-1326
    6.
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    1682619-1926
    7.
    Huracan
    Huracan
    1657417-1322
    8.
    Racing Club
    Racing Club
    1656517-1521

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 mérkőzés
    3 - Győzelmek
    4 - Döntetlen
    3 - Vereségek
    Győzelmek - 5
    Döntetlen - 4
    Vereség - 1
    10 mérkőzés
    Szerzett - 10
    Kapott - 11
    -1
    +5
    17 - Szerzett
    12 - Kapott
    3
    Győzelmek
    5
    4
    Döntetlen
    4
    3
    Vereségek
    1
    Gólkülönbség
    10
    Szerzett
    17
    11
    Kapott
    12
    2.1
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.9
    1
    Átlagosan szerzett gólok
    1.7
    1.1
    Átlagosan kapott gólok
    1.2
    5
    Gólszerzés és kontrázás
    9
    90'
    Pontozott minden, min.
    53'
    Minden statisztika