Royal Charleroi vs Dender Tipp 26 április 2025

    🔊A közelgő mérkőzésen a Charleroi és a Dender között izgalmas összecsapás várható. Mindkét csapat a tabella közepén helyezkedik el, de különböző célokat tűztek ki a szezonra. A Charleroi igyekszik megszilárdítani pozícióját, kihasználva a hazai pálya előnyét. Formájuk ingadozó, ami még kiszámíthatatlanabbá teszi a találkozót. A Dender ezzel szemben szeretné utolérni ellenfelét a tabellán, és javítaná idegenbeli statisztikáit. Az oddsok a hazaiak előnyét hangsúlyozzák, azonban a mérkőzés bármely irányba alakulhat, köszönhetően mindkét csapat játékstílusának.

    Személyes találkozók

    📊 A Charleroi és a Dender három hivatalos mérkőzést játszottak egymás ellen. A statisztikák a következők:

    • gólok: 6 a hazaiaknál és 3 a vendégeknél;
    • átlagos gólok száma meccsenként - 3.

    Az utolsó találkozó 22 április 2025-án zajlott a Dender pályáján, és 2:1-es eredménnyel zárult.

    Egymás elleni statisztikák Royal Charleroi - Dender

    50%
    3 Győzelem
    17%
    1 Döntetlen
    33%
    2 Győzelem
    Összes mérkőzés
    6
    Átlag gól/mérkőzés
    3.67
    Mindkét csapat szerzett gólt
    67%
    2.5
    Átlag összesen
    1.17
    7
    Sarok
    3
    1.17
    Sárga lapok
    1.5
    10.5
    Szabálytalanságok
    7.67
    Legutóbbi mérkőzések
    07.03.26
    Premier Division
    Denderleeuw
    Denderleeuw
    Charleroi
    Charleroi
    1.8
    2.56
    5
    13
    8
    10
    1
    1
    2
    2
    2
    1
    0
    1
    1.8
    2.56
    5
    13
    8
    10
    1
    1
    30.08.25
    Premier Division
    Charleroi
    Charleroi
    Denderleeuw
    Denderleeuw
    1.84
    0.58
    5
    4
    12
    14
    1
    0
    3
    1
    1
    0
    2
    1
    1.84
    0.58
    5
    4
    12
    14
    1
    0
    26.04.25
    Premier Division
    Charleroi
    Charleroi
    Denderleeuw
    Denderleeuw
    2.8
    0.92
    10
    3
    10
    6
    1
    2
    4
    1
    1
    0
    3
    1
    2.8
    0.92
    10
    3
    10
    6
    1
    2
    22.04.25
    Premier Division
    Denderleeuw
    Denderleeuw
    Charleroi
    Charleroi
    0.8
    1.84
    3
    6
    6
    10
    3
    1
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    0.8
    1.84
    3
    6
    6
    10
    3
    1
    01.02.25
    Premier Division
    Royal Charleroi
    Royal Charleroi
    Dender
    Dender
    2
    2.36
    0.26
    1
    3
    10
    6
    1
    1
    5
    0
    3
    0
    2
    0
    2.36
    0.26
    1
    3
    10
    6
    1
    1
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Charleroi Csapat áttekintése

    Charleroi a hetedik helyen áll a tabellán, változó eredményeket mutatva mind otthon, mind idegenben. Az utóbbi öt mérkőzésükön két vereséget és két győzelmet értek el egy döntetlennel. A csapat támadó stílust preferál, a labdabirtoklásra helyezve a hangsúlyt, bár a kapott gólok száma továbbra is komoly problémát jelent a klub számára. Az utolsó egymás elleni találkozón 1-2 arányban maradtak alul Dender ellen. Érdekes megjegyezni a trendet, miszerint hazai mérkőzéseiken gyakran kevesebb mint 3.5 gól születik.

    A mérkőzés eredményei: Charleroi

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Premier Division
    Kortrijk
    Kortrijk
    Charleroi
    Charleroi
    1.32
    2.09
    6
    5
    13
    10
    1
    1
    1
    3
    1
    1
    0
    2
    1.32
    2.09
    6
    5
    13
    10
    1
    1
    N
    22.08.26
    Premier Division
    Charleroi
    Charleroi
    KV Mechelen
    KV Mechelen
    1.42
    0.26
    3
    2
    8
    15
    0
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.42
    0.26
    3
    2
    8
    15
    0
    0
    N
    16.08.26
    Premier Division
    Lommel
    Lommel
    Charleroi
    Charleroi
    0.36
    1.34
    2
    12
    8
    7
    1
    0
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.36
    1.34
    2
    12
    8
    7
    1
    0
    N
    09.08.26
    Premier Division
    Charleroi
    Charleroi
    Oud-Heverlee
    Oud-Heverlee
    1
    3.82
    1.29
    7
    2
    7
    13
    1
    2
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    3.82
    1.29
    7
    2
    7
    13
    1
    2
    N
    01.08.26
    Club Friendly Games
    Charleroi
    Charleroi
    Rayo Vallecano
    Rayo Vallecano
    -
    -
    7
    1
    15
    11
    3
    4
    2
    3
    0
    1
    2
    2
    -
    -
    7
    1
    15
    11
    3
    4
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Denderleeuw Csapat áttekintése

    Dender idegenben nehézségekkel küzd - zsinórban hét mérkőzés óta nem tudtak nyerni, ami ezt alátámasztja. Ennek ellenére a támadósoruk továbbra is fenyegetést jelent: a csapat még a vesztes mérkőzéseken is rendszeresen betalál az ellenfél kapujába, főként kontratámadások révén. Figyelembe véve, hogy Dender nemrég 2-1-es győzelmet aratott Charleroi felett, van remény, hogy megismétlik ezt a sikert, annak ellenére, hogy a védekezésükben nyilvánvaló problémák vannak.

    A mérkőzés eredményei: Denderleeuw

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    First Division B
    Liege
    Liege
    Denderleeuw
    Denderleeuw
    -
    -
    4
    9
    11
    19
    1
    2
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    -
    -
    4
    9
    11
    19
    1
    2
    N
    22.08.26
    First Division B
    Denderleeuw
    Denderleeuw
    K Beerschot VA
    K Beerschot VA
    -
    -
    9
    4
    16
    8
    0
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    9
    4
    16
    8
    0
    2
    N
    14.08.26
    First Division B
    Kermt Hasselt
    Kermt Hasselt
    Denderleeuw
    Denderleeuw
    -
    -
    4
    9
    9
    11
    3
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    4
    9
    9
    11
    3
    1
    L
    02.08.26
    Club Friendly Games
    KSV Oudenaarde
    KSV Oudenaarde
    Denderleeuw
    Denderleeuw
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    0
    0
    5
    0
    2
    0
    3
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    0
    0
    L
    01.08.26
    Club Friendly Games
    KSC Lokeren Temse
    KSC Lokeren Temse
    Denderleeuw
    Denderleeuw
    -
    -
    3
    6
    -
    -
    0
    0
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    -
    -
    3
    6
    -
    -
    0
    0
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 3;
    • hazai győzelmek - 1, vendég győzelmek - 2, döntetlenek - 0.
    Trendek
    • A Dender +1.5 hendikep nyer a 6 utolsó 7 mérkőzésén (Premier Division).
    👉Tippek: Charleroi Győzelem(szorzói: 1.42)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 2, a vendégek - 1;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 3;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 1; a hazai csapat pályáján - 0.

    Statisztikák: Charleroi vs Denderleeuw

    • átlagos összesített a tornán: 2.57 vs 3;
    • átlagos gólok száma: 1.23 vs 1.23;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.66 vs 0.63;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.57 vs 0.6;
    • Charleroi: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.29;
    • Denderleeuw: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.47;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.4 (otthon - 1.25) vs 1.4 (idegenben - 2).
    Trendek
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól a 9 legutóbbi 10 Dender idegenben mérkőzések (Premier Division).
    👉Tippek: Total gólt Felett (2,5)(szorzói: 1.74)

    Tippekszöglet

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt szögletek a közvetlen találkozókban - 6.67 (a hazai csapatnál - 4.67 és a vendégcsapatnál - 2);
    • átlagos Felett/Alatt szögletek a hazai csapat pályáján - 4 (a hazai csapatnál - 1 és a vendégcsapatnál - 3).

    Charleroi: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.09; otthon - 4.88;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5; otthon - 4.25.

    Denderleeuw: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.11, idegenben - 4.18;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4; idegenben - 4.6.
    Trendek
    • Volt Alatt 9.5 szöglet a 7 legutóbbi 8 Royal Charleroi otthon mérkőzések (Premier Division).
    • Volt Alatt 9.5 szöglet a 6 legutóbbi 7 Royal Charleroi otthon mérkőzések.
    👉Tippek: Szöglet - Total Alatt (9,5)(szorzói: 1.87)

    Lapok tippek

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a H2H mérkőzéseken - 2.66 (hazai csapatnál 1.33 és vendég csapatnál 1.33);
    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a hazai csapat pályáján - 2 (hazai csapatnál 1 és vendég csapatnál 1).

    Charleroi: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 1.6; otthon - 1.65;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 1.2; otthon - 1.75.

    Denderleeuw: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 1.63, idegenben - 1.59;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 1.3; idegenben - 1.
    👉Előrejelzés: LC Total Felett (2,5)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 3;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 1 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 0 alkalommal.
    Trendek
    • A Dender gólt szerzett és kapott minden utolsó 5 idegenben mérkőzésén (Premier Division).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen)(szorzói: 1.7)

    Szerkesztői előrejelzés

    A mérkőzés nyílt játékot ígér, rengeteg helyzettel mindkét kapu előtt, köszönhetően a csapatok aktív játékstílusának és a védelmi vonalak gyengeségeinek. A Dender idegenbeli teljesítményének és a két együttes mérkőzéseinek általános eredményességének statisztikái alapján a mindkét csapat gólt szerez fogadás tűnik a legmegalapozottabbnak - különösen figyelembe véve a vendégek legutóbbi öt bajnoki mérkőzésén mutatott trendet.
    Mindkét csapat szerez gólt (Igen)
    Közzétett: 2025.04.24., 10:16

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Charleroi - Denderleeuw

    A Dender vesztett:
    fcv-dender-eha 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén (Premier Division).
    Charleroi Győzelem
    Bovada
    -169
    A Dender nem nyert:
    fcv-dender-ehminden utolsó 7 idegenben mérkőzésén (Premier Division).
    Charleroi nem fog veszíteni
    Everygame
    -625
    Volt Alatt 2.5 lőtt gól:
    fcv-dender-eha 9 legutóbbi 10 Dender idegenben mérkőzések (Premier Division).
    a 6 legutóbbi 7 Wim Smet mérkőzések (a Premier Division bajnokságon).
    Total gólt Felett (2,5)
    Everygame
    -154
    Volt Alatt 3.5 lőtt gól:
    royal-charleroi-sca 16 legutóbbi 17 Royal Charleroi otthon mérkőzések (Premier Division).
    royal-charleroi-scaz utolsó 5 Royal Charleroi otthon mérkőzésén minden alkalommal.
    Total gólt Alatt (3,5)
    Everygame
    -222
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Charleroi - Denderleeuw Helyezés a táblázatban

    League
    JNSLLKPFORMA
    9.
    Westerlo
    Westerlo
    301071350-4937
    10.
    Charleroi
    Charleroi
    301071336-3637
    11.
    Oud-Heverlee
    Oud-Heverlee
    30813928-3337
    12.
    Denderleeuw
    Denderleeuw
    30881433-5132
    13.
    Cercle Bruges
    Cercle Bruges
    307111229-4432

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    8 - Győzelem
    1 - Döntetlen
    1 - Veszítsen
    Győzelem - 3
    Döntetlen - 1
    Veszítenek - 6
    10 gyufa
    Eltömődött - 17
    Hiányzik - 4
    +13
    -4
    12 - Eltömődött
    16 - Hiányzik
    8
    Győzelem
    3
    1
    Döntetlen
    1
    1
    Veszítenek
    6
    GK
    17
    Eltömődött
    12
    4
    Hiányzik
    16
    2.1
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.8
    1.7
    Átlagosan elért pontszám
    1.2
    0.4
    Átlagosan passzoló
    1.6
    3
    Gólszerzés és kontrázás
    7
    53'
    Pontozott minden, min.
    75'
    Minden statisztika