Estrela vs Porto H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Estrela
6 mérkőzés
Porto
1 Győzelem
0 Döntetlen
5 Győzelem
17%
83%
1. Félidőben
1 Győzelem
0 Döntetlen
5 Győzelem
17%
83%
2. Félidőben
2 Győzelem
1 Döntetlen
3 Győzelem
33%
17%
50%
Célok
Összes gól
14
4
10
Meccs végeredmény
2
További - 33%
4
67% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.33
0.67
1.67
Átlagos idő egy gólra
38'
135'
54'
Estrela
0
0-15'
0
16-30'
1
31-45'
1
0-15'
3
16-30'
2
31-45'
HT
1
46-60'
1
61-75'
1
76-90'
1
46-60'
2
61-75'
1
76-90'
Porto
Statisztikák a mérkőzésről
Estrela
Porto
37.33%
Labdabirtoklás
62.67%
Faulok
Összesen: 185
30.83
93
92
Sarok
Összesen: 71
11.83
25
46
Les
Összesen: 10
1.67
3
7
Sárga lapok
Összesen: 32
5.33
20
12
Piros lapok
Összesen: 1
0.17
1
0
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


EstrelaPortugália
PortoPortugália

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Estrela - Porto Utolsó mérkőzések
Meccsek
15.08.26
liga portugalAlverca
1
Estrela
1.4
1.29
2
0
10
12
2
4
2
2
0
0
2
2
1.4
1.29
2
0
10
12
2
4
S
08.08.26
liga portugalEstrela
Sporting
1.01
2.52
5
4
13
14
2
2
2
2
0
0
2
2
1.01
2.52
5
4
13
14
2
2
S
01.08.26
Club Friendly GamesEstrela
Al Nasr Riyadh
1
-
-
7
8
3
3
2
2
4
2
1
0
3
2
-
-
7
8
3
3
2
2
N
29.07.26
Club Friendly GamesEstrela
Lusitano GC
-
-
-
-
-
-
0
0
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
0
0
N
29.07.26
Club Friendly GamesEstrela
Portimonense
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
0
1
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
S
23.07.26
Club Friendly GamesEstrela
Nacional de Madeira
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
18.07.26
Club Friendly GamesEstrela
Casa Pia
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
0
0
1
2
-
-
-
-
-
-
-
-
L
15.07.26
Club Friendly GamesEstrela
Associacao Naval
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
16.05.26
Primeira LigaBraga
Estrela
1
2.16
0.55
7
1
13
9
1
3
2
2
1
1
1
1
2.16
0.55
7
1
13
9
1
3
S
Meccsek
15.08.26
liga portugalRio Ave
Porto
0.78
1.99
6
6
1
10
0
0
0
2
0
1
0
1
0.78
1.99
6
6
1
10
0
0
N
09.08.26
liga portugalPorto
Alverca
2.45
1.6
7
9
13
10
0
4
2
0
2
0
0
0
2.45
1.6
7
9
13
10
0
4
N
01.08.26
SzuperkupaPorto
SCU
-
-
4
2
13
9
3
3
1
0
1
0
0
0
-
-
4
2
13
9
3
3
N
25.07.26
Club Friendly GamesPorto
Aston Villa
-
-
4
2
18
9
1
1
2
1
2
1
0
0
-
-
4
2
18
9
1
1
N
22.07.26
Club Friendly GamesGil Vicente
Porto
-
-
8
4
13
10
0
2
1
0
0
0
1
0
-
-
8
4
13
10
0
2
L
19.07.26
Club Friendly GamesBirmingham City
Porto
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
0
0
1
2
-
-
-
-
-
-
-
-
N
16.05.26
Primeira LigaPorto
Santa Clara
1.04
0.59
8
5
11
9
0
0
1
0
0
0
1
0
1.04
0.59
8
5
11
9
0
0
N
10.05.26
Primeira LigaAVS Futebol Sad
Porto
1
0.56
3.04
3
7
7
9
2
0
3
1
1
0
2
1
0.56
3.04
3
7
7
9
2
0
L
A mérkőzés eredményei
1 Győzelem
4 Döntetlen
5 Legyőzi
10%
40%
50%
1 idő
2 idő
10%
20%
70%
40%
20%
Legyőzi
40%
·10 gyufa ·Porto
8 Győzelem
1 Döntetlen
1 Veszítsen
80%
10%
10%
1 idő
2 idő
60%
30%
30%
50%
10%
Legyőzi
20%
Száraz győzelmek
7
Száraz elváltozások
0
Akarva-akaratlan győzelmek
0
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
12
15
4
Gólok az 1. Félidőben10
8
Gólok a 2. Félidőben5
3
Első pontszerzés8
4
Nem szerzett pontot1
Estrela
17%
2
0%
0
17%
2
8%
1
25%
3
33%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Porto
20%
3
13%
2
33%
5
7%
1
13%
2
13%
2
17
4
6
Gólok az 1. Félidőben1
11
Gólok a 2. Félidőben3
6
Elhibázott első1
1
Nem hagyta ki8
Estrela
29%
5
6%
1
24%
4
35%
6
35%
6
24%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Porto
50%
2
75%
3
50%
2
50%
2
0%
0
75%
3
Átlagos gól/mérkőzés
1.9
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
6
Átlagos idő egy gólra
60'
Összes gól a mérkőzésen
Porto
2.9
Teljes mérkőzés1.9
1
1. Félidőben1.1
1.9
2. Félidőben0.8
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
6
60%
4
40%
0.5
9
90%
1
10%
5
50%
5
50%
1.5
5
50%
5
50%
1
10%
9
90%
2.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Estrela - Porto Mérkőzés statisztikái
Estrela
Porto
42.6%
54.1%
Faulok
124
149
Sarok
29
62
Les
-
-
Sárga lapok
28
13
Piros lapok
1
2
A mérkőzés eredményei
2:2
3 egyszer30%
0:0
1 egyszer10%
0:1
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
1:0
3 egyszer30%
2:0
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
0:2
1 egyszer10%
0:3
1 egyszer10%
1
2 egyszer20%
2
1 egyszer10%
4
3 egyszer30%
3
1 egyszer10%
5
2 egyszer20%
1 cél
2 célok
4 célok
3 célok
5 célok
1
3 egyszer30%
2
3 egyszer30%
4
1 egyszer10%
3
2 egyszer20%
Más csapatok H2H statisztikái
Australia New South Wales Premier League
Sutherland Sharks
Manly United
2 sze
09:30
Statisztikák megtekintése
J. League Cup
Nara Club
Sagan Tosu
2 sze
10:00
Statisztikák megtekintése
Premier Liga
Velez Mostar
Radnik Bijeljina
2 sze
16:00
Statisztikák megtekintése
Orosz Kupa
Spartak Moscow
Rodina Moscow
2 sze
17:45
Statisztikák megtekintése
Republic of Yemen Cup
Salam Al Qarfa
Al-Ahli Aden
3 sze
13:00
Statisztikák megtekintése
3. deild
UMF Vidir
Reykjavik
3 sze
17:00
Statisztikák megtekintése