Burton vs Cambridge H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Burton Albion
9 mérkőzés
Cambridge United
3 Győzelem
2 Döntetlen
4 Győzelem
33%
22%
44%
1. Félidőben
3 Győzelem
6 Döntetlen
0 Győzelem
33%
67%
2. Félidőben
1 Győzelem
3 Döntetlen
5 Győzelem
11%
33%
56%
Célok
Összes gól
28
12
16
Meccs végeredmény
6
További - 67%
3
33% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
3.11
1.33
1.78
Átlagos idő egy gólra
29'
67'
50'
Burton Albion
5
0-15'
1
16-30'
2
31-45'
0
0-15'
2
16-30'
2
31-45'
HT
1
46-60'
2
61-75'
1
76-90'
2
46-60'
4
61-75'
5
76-90'
Cambridge United
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 37
4.11
24
13
Piros lapok
Összesen: 4
0.44
3
1
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Burton AlbionAnglia
Cambridge UnitedAnglia

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Burton Albion - Cambridge United Utolsó mérkőzések
Meccsek
22.08.26
League OneLeicester City
1
Burton Albion
1.1
0.96
5
3
13
19
1
3
1
2
1
2
0
0
1.1
0.96
5
3
13
19
1
3
N
15.08.26
League OneBurton Albion
Stevenage
0.96
0.12
2
0
14
17
0
0
1
1
0
0
1
1
0.96
0.12
2
0
14
17
0
0
S
08.08.26
EFL CupBurton Albion
Blackburn Rovers
1.59
3.11
6
9
12
14
2
1
1
2
1
0
0
2
1.59
3.11
6
9
12
14
2
1
L
01.08.26
Club Friendly GamesBurton Albion
Derby County
-
-
2
4
-
-
2
3
1
0
1
0
0
0
-
-
2
4
-
-
2
3
N
28.07.26
Club Friendly GamesSolihull Moors
Burton Albion
-
-
4
5
5
8
0
0
1
1
1
1
0
0
-
-
4
5
5
8
0
0
S
22.07.26
Club Friendly GamesBurton Albion
Birmingham City
-
-
2
2
6
15
0
0
0
1
0
1
0
0
-
-
2
2
6
15
0
0
L
18.07.26
Club Friendly GamesBurton Albion
Leicester City
-
-
1
9
-
-
1
0
0
3
0
1
0
2
-
-
1
9
-
-
1
0
L
11.07.26
Club Friendly GamesAlfreton Town
Burton Albion
-
-
2
2
12
9
0
1
0
0
0
0
0
0
-
-
2
2
12
9
0
1
S
02.05.26
League OneLeyton Orient
Burton Albion
1.58
2.63
5
1
11
10
1
1
2
2
1
1
1
1
1.58
2.63
5
1
11
10
1
1
S
Meccsek
22.08.26
League OneBromley
Cambridge United
0.66
1.05
2
5
15
5
1
2
1
1
0
0
1
1
0.66
1.05
2
5
15
5
1
2
S
15.08.26
League OneCambridge United
Wigan
2.27
2.36
8
5
9
8
1
0
3
2
2
0
1
2
2.27
2.36
8
5
9
8
1
0
N
08.08.26
EFL CupCambridge United
Barnet LK
1.99
2.5
5
4
14
10
2
2
2
1
0
0
2
1
1.99
2.5
5
4
14
10
2
2
N
04.08.26
Club Friendly GamesNorwich City
Cambridge United
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
S
28.07.26
Club Friendly GamesCambridge United
Northampton Town
-
-
7
3
5
13
0
0
0
0
0
0
0
0
-
-
7
3
5
13
0
0
S
24.07.26
Club Friendly GamesPreston North End
Cambridge United
-
-
2
2
7
4
0
1
0
1
0
1
0
0
-
-
2
2
7
4
0
1
N
14.07.26
Club Friendly GamesSouthend United
Cambridge United
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
0
0
1
2
-
-
-
-
-
-
-
-
N
A mérkőzés eredményei
2 Győzelem
6 Döntetlen
2 Legyőzi
20%
60%
20%
1 idő
2 idő
40%
20%
50%
50%
10%
Legyőzi
30%
·10 gyufa ·Cambridge United
4 Győzelem
3 Döntetlen
3 Veszítenek
40%
30%
30%
1 idő
2 idő
20%
30%
70%
40%
10%
Legyőzi
30%
Száraz győzelmek
1
Száraz elváltozások
1
Akarva-akaratlan győzelmek
1
Szándékos vereségek
1
Gól statisztikák
11
13
6
Gólok az 1. Félidőben4
5
Gólok a 2. Félidőben9
7
Első pontszerzés5
1
Nem szerzett pontot3
Burton Albion
18%
2
18%
2
18%
2
27%
3
18%
2
0%
0
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Cambridge United
8%
1
0%
0
23%
3
38%
5
15%
2
15%
2
11
10
3
Gólok az 1. Félidőben2
8
Gólok a 2. Félidőben8
2
Elhibázott első3
2
Nem hagyta ki3
Burton Albion
27%
3
18%
2
27%
3
27%
3
0%
0
55%
6
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Cambridge United
10%
1
10%
1
0%
0
20%
2
30%
3
60%
6
Átlagos gól/mérkőzés
2.3
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
8
Átlagos idő egy gólra
69'
Összes gól a mérkőzésen
Cambridge United
2.2
Teljes mérkőzés2.3
0.9
1. Félidőben0.6
1.3
2. Félidőben1.7
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
9
90%
1
10%
0.5
7
70%
3
30%
2
20%
8
80%
1.5
4
40%
6
60%
0
0
10
100%
2.5
2
20%
8
80%
0
0
10
100%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Burton Albion - Cambridge United Mérkőzés statisztikái
Sárga lapok
18
13
Piros lapok
1
0
A mérkőzés eredményei
1:1
4 egyszer40%
1:2
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
2:1
1 egyszer10%
1:2
3 egyszer30%
0:0
2 egyszer20%
0:1
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
2:1
1 egyszer10%
3
3 egyszer30%
2
4 egyszer40%
1
1 egyszer10%
4
1 egyszer10%
3 célok
2 célok
1 cél
4 célok
5 célok
3
5 egyszer50%
2
1 egyszer10%
1
1 egyszer10%
5
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
Coppa Italia Serie C
Cittadella
Renate
3 sze
15:00
Statisztikák megtekintése
lett Kupa
RFS
Riga
3 sze
16:00
Statisztikák megtekintése
Primera B Nacional
Ferro Carril Oeste
Atlético Mitre
4 sze
23:00
Statisztikák megtekintése
PFL
Sogdiyona
Mash Al Mubarek
5 sze
13:00
Statisztikák megtekintése
Oberliga
Pipinsried
TSV 1880 Wasserburg
5 sze
14:00
Statisztikák megtekintése
Primera Divízió
Aldosivi
Banfield
5 sze
16:30
Statisztikák megtekintése