Rayo Vallecano vs Girona H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Rayo Vallecano
25 mérkőzés
Girona
9 Győzelem
8 Döntetlen
8 Győzelem
36%
32%
32%
1. Félidőben
5 Győzelem
12 Döntetlen
8 Győzelem
20%
48%
32%
2. Félidőben
9 Győzelem
8 Döntetlen
8 Győzelem
36%
32%
32%
Célok
Összes gól
67
33
34
Meccs végeredmény
15
További - 60%
10
40% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.68
1.32
1.36
Átlagos idő egy gólra
33'
68'
66'
Rayo Vallecano
5
0-15'
5
16-30'
6
31-45'
1
0-15'
7
16-30'
10
31-45'
HT
5
46-60'
7
61-75'
5
76-90'
6
46-60'
2
61-75'
8
76-90'
Girona
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 105
4.2
57
48
Piros lapok
Összesen: 7
0.28
4
3
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Rayo VallecanoSpanyolország
GironaSpanyolország

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Rayo Vallecano - Girona Utolsó mérkőzések
Meccsek
20.08.26
La LigaRayo Vallecano
Deportivo Alaves
0.57
1.63
9
7
14
13
1
2
1
1
0
0
1
1
0.57
1.63
9
7
14
13
1
2
S
15.08.26
La LigaSevilla
1
Rayo Vallecano
2.56
1.65
1
2
18
18
4
4
2
1
0
1
2
0
2.56
1.65
1
2
18
18
4
4
L
08.08.26
Club Friendly GamesIpswich Town
Rayo Vallecano
-
-
2
6
0
1
0
0
3
0
3
0
0
0
-
-
2
6
0
1
0
0
L
01.08.26
Club Friendly GamesCharleroi
Rayo Vallecano
-
-
7
1
15
11
3
4
2
3
0
1
2
2
-
-
7
1
15
11
3
4
N
26.07.26
Club Friendly GamesFeyenoord Rotterdam
Rayo Vallecano
-
-
5
5
11
11
1
2
1
1
1
1
0
0
-
-
5
5
11
11
1
2
S
17.07.26
Club Friendly GamesHeart of Midlothian
Rayo Vallecano
-
-
8
3
8
16
0
0
2
1
2
0
0
1
-
-
8
3
8
16
0
0
L
27.05.26
Conference LeagueCrystal Palace
Rayo Vallecano
1.85
0.76
4
1
16
15
3
6
1
0
0
0
1
0
1.85
0.76
4
1
16
15
3
6
L
23.05.26
La LigaDeportivo Alaves
Rayo Vallecano
2.13
1.23
10
5
13
14
3
3
1
2
1
0
0
2
2.13
1.23
10
5
13
14
3
3
N
17.05.26
La LigaRayo Vallecano
Villarreal
1.61
1.16
1
9
12
10
2
1
2
0
1
0
1
0
1.61
1.16
1
9
12
10
2
1
N
Meccsek
21.08.26
Segunda DivisiónCordoba
Girona
-
-
2
3
23
10
4
5
2
1
2
0
0
1
-
-
2
3
23
10
4
5
L
16.08.26
Segunda DivisiónGirona
Leganes
-
-
10
0
6
16
2
3
1
1
0
0
1
1
-
-
10
0
6
16
2
3
S
08.08.26
Club Friendly GamesGimnastic de Tarragona
Girona
-
-
7
3
-
-
2
2
1
1
0
1
1
0
-
-
7
3
-
-
2
2
S
07.08.26
Club Friendly GamesGirona
1
Sabadell
-
-
2
1
9
14
1
0
2
2
1
0
1
2
-
-
2
1
9
14
1
0
S
01.08.26
Club Friendly GamesGirona
Arsenal
-
-
5
4
9
11
1
0
1
4
0
2
1
2
-
-
5
4
9
11
1
0
L
29.07.26
Club Friendly GamesGirona
Castellon
-
-
6
7
10
9
0
1
3
3
1
2
2
1
-
-
6
7
10
9
0
1
S
25.07.26
Club Friendly GamesGirona
Deportivo Alaves
-
-
8
3
9
14
0
0
0
1
0
0
0
1
-
-
8
3
9
14
0
0
L
22.07.26
Club Friendly GamesOlot
Girona
-
-
0
12
-
-
0
0
1
3
0
2
1
1
-
-
0
12
-
-
0
0
N
18.07.26
Club Friendly GamesGirona
Al Qadisiyah
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
S
A mérkőzés eredményei
4 Győzelem
3 Döntetlen
3 Legyőzi
40%
30%
30%
1 idő
2 idő
40%
30%
40%
40%
20%
Legyőzi
30%
·10 gyufa ·Girona
1 Győzelem
4 Döntetlen
5 Veszítenek
10%
40%
50%
1 idő
2 idő
10%
40%
40%
40%
50%
Legyőzi
20%
Száraz győzelmek
0
Száraz elváltozások
2
Akarva-akaratlan győzelmek
0
Szándékos vereségek
1
Gól statisztikák
13
13
6
Gólok az 1. Félidőben2
7
Gólok a 2. Félidőben11
8
Első pontszerzés2
1
Nem szerzett pontot2
Rayo Vallecano
15%
2
15%
2
15%
2
23%
3
15%
2
15%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Girona
8%
1
8%
1
0%
0
23%
3
31%
4
31%
4
12
15
4
Gólok az 1. Félidőben7
8
Gólok a 2. Félidőben8
2
Elhibázott első8
3
Nem hagyta ki0
Rayo Vallecano
25%
3
25%
3
25%
3
33%
4
25%
3
42%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Girona
7%
1
20%
3
20%
3
27%
4
13%
2
33%
5
Átlagos gól/mérkőzés
2.8
Az első gól átlagos perce
3'
Mindkét csapat szerzett gólt
6
Átlagos idő egy gólra
69'
Összes gól a mérkőzésen
Girona
2.5
Teljes mérkőzés2.8
1
1. Félidőben0.9
1.5
2. Félidőben1.9
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
9
90%
1
10%
0.5
8
80%
2
20%
4
40%
6
60%
1.5
2
20%
8
80%
0
0
10
100%
2.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
1
10%
9
90%
Rayo Vallecano - Girona Mérkőzés statisztikái
Rayo Vallecano
Girona
49.4%
55.7%
Faulok
155
111
Sarok
40
50
Les
17
18
Sárga lapok
27
23
Piros lapok
0
0
A mérkőzés eredményei
1:1
3 egyszer30%
0:1
1 egyszer10%
0:2
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
1:1
4 egyszer40%
2:1
2 egyszer20%
0:1
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
2:3
1 egyszer10%
2
5 egyszer50%
1
2 egyszer20%
3
2 egyszer20%
7
1 egyszer10%
2 célok
1 cél
3 célok
7 célok
5 célok
2
4 egyszer40%
1
2 egyszer20%
3
2 egyszer20%
7
1 egyszer10%
5
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
Izraeli Kupa
Beitar Haifa Yakov
Hapoel Daliyat Al Karmel
1 sze
15:45
Statisztikák megtekintése
Lengyel Kupa
Polonia Nysa
Sandecja Nowy Sacz
1 sze
17:00
Statisztikák megtekintése
Bajnokság
Birmingham City
Southampton
1 sze
19:00
Statisztikák megtekintése
Szlovák Kupa
Svaty Jur
Dunajska Luzna
2 sze
14:30
Statisztikák megtekintése
KNVB beker
USV Hercules
EVV Echt
2 sze
18:00
Statisztikák megtekintése
Oberliga
SC Schwyz
Ismaning
3 sze
17:30
Statisztikák megtekintése