Genoa vs Monza H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Genoa
4 mérkőzés
Monza
2 Győzelem
0 Döntetlen
2 Győzelem
50%
50%
1. Félidőben
1 Győzelem
2 Döntetlen
1 Győzelem
25%
50%
25%
2. Félidőben
2 Győzelem
1 Döntetlen
1 Győzelem
50%
25%
25%
Célok
Összes gól
9
5
4
Meccs végeredmény
1
További - 25%
3
75% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.25
1.25
1
Átlagos idő egy gólra
40'
72'
90'
Genoa
0
0-15'
0
16-30'
1
31-45'
1
0-15'
1
16-30'
0
31-45'
HT
1
46-60'
2
61-75'
1
76-90'
0
46-60'
0
61-75'
2
76-90'
Monza
Statisztikák a mérkőzésről
Genoa
Monza
48.5%
Labdabirtoklás
51.5%
Faulok
Összesen: 88
22
43
45
Sarok
Összesen: 42
10.5
25
17
Les
Összesen: 10
2.5
6
4
Sárga lapok
Összesen: 14
3.5
6
8
Piros lapok
Összesen: 0
0
0
0
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


GenoaOlaszország
MonzaOlaszország

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Genoa - Monza Utolsó mérkőzések
Meccsek
22.08.26
Serie AGenoa
Napoli
0.63
0.92
5
5
10
8
2
1
0
2
0
0
0
2
0.63
0.92
5
5
10
8
2
1
L
16.08.26
Italian CupGenoa
Ascoli Calcio 1898
1.56
0.59
8
2
10
9
1
1
4
1
2
1
2
0
1.56
0.59
8
2
10
9
1
1
N
08.08.26
Club Friendly GamesGenoa
Deportivo La Coruna
-
-
7
3
2
10
0
3
0
1
0
0
0
1
-
-
7
3
2
10
0
3
L
04.08.26
Club Friendly GamesBournemouth
Genoa
-
-
-
-
-
-
-
-
10
1
4
1
6
0
-
-
-
-
-
-
-
-
L
01.08.26
Club Friendly GamesLeicester City
Genoa
-
-
10
3
18
12
2
0
0
1
0
0
0
1
-
-
10
3
18
12
2
0
N
25.07.26
Club Friendly GamesGenoa
LR Vicenza
-
-
1
6
7
14
0
0
2
2
1
0
1
2
-
-
1
6
7
14
0
0
S
19.07.26
Club Friendly GamesGenoa
Trento
-
-
5
4
14
15
0
1
2
1
0
1
2
0
-
-
5
4
14
15
0
1
N
24.05.26
Serie ALecce
Genoa
1.28
0.91
1
6
11
6
2
0
1
0
1
0
0
0
1.28
0.91
1
6
11
6
2
0
L
17.05.26
Serie AGenoa
Milan
1.66
1.72
4
4
8
19
2
3
1
2
0
0
1
2
1.66
1.72
4
4
8
19
2
3
L
Meccsek
22.08.26
Serie AInter Milano
Monza
1.2
1.11
3
3
5
14
2
2
4
1
1
1
3
0
1.2
1.11
3
3
5
14
2
2
L
14.08.26
Italian CupMonza
US Avellino 1912
1.77
0.85
5
1
12
15
0
2
3
0
2
0
1
0
1.77
0.85
5
1
12
15
0
2
N
07.08.26
Club Friendly GamesMonza
Padova
-
-
0
3
11
9
0
0
3
3
0
0
3
3
-
-
0
3
11
9
0
0
S
04.08.26
Club Friendly GamesMonza
Milan Futuro
-
-
-
-
-
-
-
-
4
2
1
2
3
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
30.07.26
Club Friendly GamesMonza
Aris Szaloniki
-
-
6
1
12
10
0
0
1
3
0
2
1
1
-
-
6
1
12
10
0
0
L
24.07.26
Club Friendly GamesGalatasaray
Monza
-
-
4
6
3
17
0
1
0
2
0
1
0
1
-
-
4
6
3
17
0
1
N
18.07.26
Club Friendly GamesMonza
Pro Vercelli 1892
-
-
-
-
-
-
-
-
4
3
2
1
2
2
-
-
-
-
-
-
-
-
N
29.05.26
Serie BMonza
US Catanzaro 1929
-
-
3
3
18
19
4
3
0
2
0
1
0
1
0
0
-
-
3
3
18
19
4
3
L
A mérkőzés eredményei
3 Győzelem
2 Döntetlen
5 Legyőzi
30%
20%
50%
1 idő
2 idő
20%
20%
50%
50%
30%
Legyőzi
30%
·10 gyufa ·Monza
4 Győzelem
2 Döntetlen
4 Veszítenek
40%
20%
40%
1 idő
2 idő
20%
50%
50%
30%
30%
Legyőzi
20%
Száraz győzelmek
3
Száraz elváltozások
1
Akarva-akaratlan győzelmek
0
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
9
17
4
Gólok az 1. Félidőben6
5
Gólok a 2. Félidőben11
1
Első pontszerzés4
6
Nem szerzett pontot1
Genoa
0%
0
11%
1
33%
3
11%
1
11%
1
33%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Monza
0%
0
18%
3
18%
3
6%
1
12%
2
47%
8
11
17
5
Gólok az 1. Félidőben8
6
Gólok a 2. Félidőben9
7
Elhibázott első6
2
Nem hagyta ki3
Genoa
18%
2
27%
3
9%
1
27%
3
9%
1
27%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Monza
12%
2
12%
2
35%
6
18%
3
12%
2
59%
10
Átlagos gól/mérkőzés
3.4
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
4
Átlagos idő egy gólra
54'
Összes gól a mérkőzésen
Monza
2
Teljes mérkőzés3.4
0.9
1. Félidőben1.4
1.1
2. Félidőben2
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
4
40%
6
60%
0.5
9
90%
1
10%
3
30%
7
70%
1.5
7
70%
3
30%
1
10%
9
90%
2.5
1
10%
9
90%
1
10%
9
90%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Genoa - Monza Mérkőzés statisztikái
Genoa
Monza
51%
45.8%
Faulok
101
130
Sarok
42
53
Les
14
27
Sárga lapok
13
20
Piros lapok
1
0
A mérkőzés eredményei
0:0
2 egyszer20%
0:2
2 egyszer20%
1:0
2 egyszer20%
1:2
2 egyszer20%
2:1
1 egyszer10%
0:2
2 egyszer20%
2:2
2 egyszer20%
0:1
1 egyszer10%
2:1
1 egyszer10%
2:3
1 egyszer10%
3
3 egyszer30%
2
2 egyszer20%
5
1 egyszer10%
1
2 egyszer20%
3 célok
2 célok
5 célok
1 cél
4 célok
3
2 egyszer20%
2
2 egyszer20%
5
3 egyszer30%
1
1 egyszer10%
4
2 egyszer20%
Más csapatok H2H statisztikái
Premier Division
St. Truidense VV
Saint-Gilloise
2 sze
18:30
Statisztikák megtekintése
Barátságos mérkőzések
Sabadell
Barcelona Atletic
2 sze
18:30
Statisztikák megtekintése
1. Divízió
Akademia Ontustyk
Aktobe II
3 sze
12:00
Statisztikák megtekintése
Liga Femenina
Inter Palmira (W)
Millonarios (W)
3 sze
20:00
Statisztikák megtekintése
Oberliga
Kornburg
Gebenbach
4 sze
17:00
Statisztikák megtekintése
Primera B
Leones
Atletico FC Cali
4 sze
20:30
Statisztikák megtekintése