FK Kosice vs Zeleziarne Podbrezova H2H Statisztikák

Személyes találkozók

Kosice
Kosice
13 mérkőzés
Zeleziarne Podbrezova
Zeleziarne Podbrezova
2 Győzelem
5 Döntetlen
6 Győzelem
15%
38%
46%
Kosice
1. Félidőben
Zeleziarne Podbrezova
4 Győzelem
5 Döntetlen
4 Győzelem
31%
38%
31%
Kosice
2. Félidőben
Zeleziarne Podbrezova
0 Győzelem
7 Döntetlen
6 Győzelem
54%
46%
29.08.26
Superliga
Zeleziarne Podbrezova
Zeleziarne Podbrezova
Kosice
Kosice
1
-
-
9
5
13
18
4
3
2
2
0
2
2
0
-
-
9
5
13
18
4
3
25.10.25
Superliga
Kosice
Kosice
Zeleziarne Podbrezova
Zeleziarne Podbrezova
0.74
2.12
2
1
12
13
0
1
2
4
1
2
1
2
0.74
2.12
2
1
12
13
0
1
27.07.25
Superliga
Zeleziarne Podbrezova
Zeleziarne Podbrezova
Kosice
Kosice
3.27
1.83
8
8
12
7
1
1
3
1
1
0
2
1
3.27
1.83
8
8
12
7
1
1
20.05.25
Superliga
Kosice
Kosice
Zeleziarne Podbrezova
Zeleziarne Podbrezova
1.14
1.05
4
11
16
17
3
3
2
2
2
1
0
1
0
0
4
5
1.14
1.05
4
11
16
17
3
3
26.04.25
Superliga
Kosice
Kosice
Zeleziarne Podbrezova
Zeleziarne Podbrezova
-
-
5
10
18
19
1
1
1
1
1
1
0
0
-
-
5
10
18
19
1
1

Célok

Összes gól
35
StatisticsChartSlim-left
15
StatisticsChartSlim-left
20
Meccs végeredmény
6
További - 46%
7
54% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.69
StatisticsChartSlim-left
1.15
StatisticsChartSlim-left
1.54
Átlagos idő egy gólra
34'
StatisticsChartSlim-left
80'
StatisticsChartSlim-left
60'
Kosice
2
0-15'
4
16-30'
4
31-45'
1
0-15'
2
16-30'
4
31-45'
HT
1
46-60'
3
61-75'
0
76-90'
4
46-60'
2
61-75'
4
76-90'
Zeleziarne Podbrezova

Statisztikák a mérkőzésről

Sárga lapok
Összesen: 30
2.31
StatisticsChartSlim-left
15
StatisticsChartSlim-left
15
Piros lapok
Összesen: 1
0.08
StatisticsChartSlim-left
1
StatisticsChartSlim-left
0

A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása

KosiceSzlovákia
Zeleziarne PodbrezovaSzlovákia
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések

Kosice - Zeleziarne Podbrezova Utolsó mérkőzések

Kosice
Kosice
Meccsek
29.08.26
Superliga
Zeleziarne Podbrezova
Zeleziarne Podbrezova
Kosice
Kosice
1
-
-
9
5
13
18
4
3
2
2
0
2
2
0
-
-
9
5
13
18
4
3
S
22.08.26
Superliga
Kosice
Kosice
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
-
-
4
8
12
3
0
0
1
2
0
2
1
0
-
-
4
8
12
3
0
0
L
19.08.26
Slovensky Pohar
Ofk-Sim Raslavice
Ofk-Sim Raslavice
Kosice
Kosice
-
-
6
3
8
14
0
1
0
5
0
3
0
2
-
-
6
3
8
14
0
1
N
15.08.26
Superliga
Skalica
Skalica
Kosice
Kosice
-
-
9
4
12
11
1
1
2
4
0
4
2
0
-
-
9
4
12
11
1
1
N
01.08.26
Superliga
Kosice
Kosice
Trencin
Trencin
-
-
10
4
14
11
2
2
3
3
2
0
1
3
-
-
10
4
14
11
2
2
S
26.07.26
Superliga
MSK Zilina
MSK Zilina
Kosice
Kosice
-
-
7
5
4
13
0
2
4
4
1
2
3
2
-
-
7
5
4
13
0
2
S
18.07.26
Club Friendly Games
Kosice
Kosice
Diósgyőri VTK
Diósgyőri VTK
-
-
-
-
-
-
-
-
3
1
2
0
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
N
18.07.26
Club Friendly Games
Kosice
Kosice
Diósgyőri VTK
Diósgyőri VTK
-
-
-
-
-
-
-
-
2
7
0
3
2
4
-
-
-
-
-
-
-
-
L
11.07.26
Club Friendly Games
Humenne
Humenne
Kosice
Kosice
-
-
4
11
-
-
0
0
0
1
0
0
0
1
-
-
4
11
-
-
0
0
N
08.07.26
Club Friendly Games
Rapid
Rapid
Kosice
Kosice
-
-
1
6
-
-
2
0
1
1
0
0
1
1
-
-
1
6
-
-
2
0
S
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE
Zeleziarne Podbrezova
Zeleziarne Podbrezova
Meccsek
29.08.26
Superliga
Zeleziarne Podbrezova
Zeleziarne Podbrezova
Kosice
Kosice
1
-
-
9
5
13
18
4
3
2
2
0
2
2
0
-
-
9
5
13
18
4
3
S
22.08.26
Superliga
DAC 1904 Dunajska Streda
DAC 1904 Dunajska Streda
Zeleziarne Podbrezova
Zeleziarne Podbrezova
-
-
7
7
6
12
1
4
5
0
0
0
5
0
-
-
7
7
6
12
1
4
L
19.08.26
Slovensky Pohar
OSK Rudnany
OSK Rudnany
Zeleziarne Podbrezova
Zeleziarne Podbrezova
-
-
-
-
-
-
-
-
0
3
0
2
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
N
15.08.26
Superliga
Zeleziarne Podbrezova
Zeleziarne Podbrezova
Trencin
Trencin
-
-
2
6
23
13
5
2
2
1
1
0
1
1
-
-
2
6
23
13
5
2
N
08.08.26
Superliga
Ruzomberok
Ruzomberok
1
Zeleziarne Podbrezova
Zeleziarne Podbrezova
-
-
5
5
13
14
1
5
1
4
1
2
0
2
-
-
5
5
13
14
1
5
N
01.08.26
Superliga
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
Zeleziarne Podbrezova
Zeleziarne Podbrezova
-
-
5
3
9
8
1
0
3
0
1
0
2
0
-
-
5
3
9
8
1
0
L
25.07.26
Superliga
Zeleziarne Podbrezova
Zeleziarne Podbrezova
Michalovce
Michalovce
-
-
12
4
13
10
0
0
2
0
2
0
0
0
-
-
12
4
13
10
0
0
N
18.07.26
Club Friendly Games
Zeleziarne Podbrezova
Zeleziarne Podbrezova
Tatran Liptovsky Mikulas
Tatran Liptovsky Mikulas
-
-
-
-
-
-
-
-
3
2
1
2
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
17.07.26
Club Friendly Games
Zbrojovka Brno
Zbrojovka Brno
Zeleziarne Podbrezova
Zeleziarne Podbrezova
-
-
11
3
11
12
1
2
2
0
1
0
1
0
-
-
11
3
11
12
1
2
L
11.07.26
Club Friendly Games
Zeleziarne Podbrezova
Zeleziarne Podbrezova
Petrzalka 1898
Petrzalka 1898
-
-
8
4
-
-
0
0
0
3
0
1
0
2
-
-
8
4
-
-
0
0
L
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE

A mérkőzés eredményei

KosiceKosice· 10 gyufa
3 Győzelem
3 Döntetlen
4 Legyőzi
30%
30%
40%
1 idő
2 idő
60%
20%
0%
10%
40%
Legyőzi
70%
·10 gyufa ·Zeleziarne PodbrezovaZeleziarne Podbrezova
5 Győzelem
1 Döntetlen
4 Veszítenek
50%
10%
40%
1 idő
2 idő
50%
30%
20%
30%
30%
Legyőzi
40%
Száraz győzelmek
1
3
Száraz elváltozások
1
3
Akarva-akaratlan győzelmek
0
1
Szándékos vereségek
0
1

Gól statisztikák

23
Eltömődött
16
Eltömődött
15
Gólok az 1. Félidőben
9
8
Gólok a 2. Félidőben
7
5
Első pontszerzés
5
1
Nem szerzett pontot
3
Kosice
17%
4
17%
4
30%
7
4%
1
13%
3
17%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Zeleziarne Podbrezova
13%
2
13%
2
31%
5
19%
3
19%
3
6%
1
23
Hiányzik
17
Hiányzik
8
Gólok az 1. Félidőben
6
15
Gólok a 2. Félidőben
11
5
Elhibázott első
5
1
Nem hagyta ki
3
Kosice
17%
4
30%
7
35%
8
26%
6
39%
9
26%
6
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Zeleziarne Podbrezova
24%
4
6%
1
41%
7
35%
6
24%
4
24%
4
Átlagos gól/mérkőzés
4.6
3.3
Az első gól átlagos perce
0'
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
4
8
Átlagos idő egy gólra
39'
56'

Összes gól a mérkőzésen

KosiceKosice
Átlag összesen
Zeleziarne PodbrezovaZeleziarne Podbrezova
4.6
Teljes mérkőzés
3.3
2.3
1. Félidőben
1.5
2.3
2. Félidőben
1.8

Egyéni összegek

További
Kevesebb
További
Kevesebb
9
90%
MiddleLogo
1
10%
0.5
7
70%
MiddleLogo
3
30%
6
60%
MiddleLogo
4
40%
1.5
6
60%
MiddleLogo
4
40%
4
40%
MiddleLogo
6
60%
2.5
2
20%
MiddleLogo
8
80%
3
30%
MiddleLogo
7
70%
3.5
1
10%
MiddleLogo
9
90%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
4.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%

Kosice - Zeleziarne Podbrezova Mérkőzés statisztikái

Kosice
Zeleziarne Podbrezova
47.4%
Labdabirtoklás
44.5%
Sárga lapok
StatisticsChartSlim-left
14
StatisticsChartSlim-left
27
Piros lapok
StatisticsChartSlim-left
1
StatisticsChartSlim-left
0

A mérkőzés eredményei

Kosice
Pontos pontszám
Zeleziarne Podbrezova
3:1
2 egyszer
20%
0:5
1 egyszer
10%
1:2
1 egyszer
10%
2:1
1 egyszer
10%
2:2
1 egyszer
10%
0:3
2 egyszer
20%
0:2
1 egyszer
10%
1:2
1 egyszer
10%
1:4
1 egyszer
10%
2:0
1 egyszer
10%
Kosice
A fejek pontos száma
Zeleziarne Podbrezova
3
3 egyszer
30%
4
3 egyszer
30%
5
1 egyszer
10%
6
2 egyszer
20%
3 célok
4 célok
5 célok
2 célok
6 célok
3
5 egyszer
50%
4
1 egyszer
10%
5
2 egyszer
20%
2
2 egyszer
20%