Toulouse vs Rodez H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Toulouse
5 mérkőzés
Rodez Aveyron
2 Győzelem
1 Döntetlen
2 Győzelem
40%
20%
40%
1. Félidőben
3 Győzelem
1 Döntetlen
1 Győzelem
60%
20%
20%
2. Félidőben
1 Győzelem
2 Döntetlen
2 Győzelem
20%
40%
40%
Célok
Összes gól
14
10
4
Meccs végeredmény
2
További - 40%
3
60% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.8
2
0.8
Átlagos idő egy gólra
32'
45'
112'
Toulouse
5
0-15'
1
16-30'
1
31-45'
0
0-15'
0
16-30'
1
31-45'
HT
2
46-60'
0
61-75'
1
76-90'
0
46-60'
2
61-75'
1
76-90'
Rodez Aveyron
Statisztikák a mérkőzésről
Toulouse
Rodez Aveyron
58.2%
Labdabirtoklás
41.8%
Faulok
Összesen: 142
28.4
71
71
Sarok
Összesen: 55
11
26
29
Les
Összesen: 13
2.6
11
2
Sárga lapok
Összesen: 18
3.6
9
9
Piros lapok
Összesen: 0
0
0
0
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


ToulouseFranciaország
Rodez AveyronFranciaország

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Toulouse - Rodez Aveyron Utolsó mérkőzések
Meccsek
22.08.26
Ligue 1Toulouse
Lyon
1.99
1.06
6
5
15
15
1
2
0
2
0
0
0
2
1.99
1.06
6
5
15
15
1
2
L
15.08.26
Club Friendly GamesToulouse
Hamburger
-
-
2
4
20
13
1
3
1
2
0
1
1
1
-
-
2
4
20
13
1
3
L
08.08.26
Club Friendly GamesElche
Toulouse
-
-
0
2
-
-
1
3
3
0
1
0
2
0
-
-
0
2
-
-
1
3
L
05.08.26
Club Friendly GamesAin
Toulouse
-
-
5
6
-
-
4
2
0
1
0
0
0
1
-
-
5
6
-
-
4
2
N
31.07.26
Club Friendly GamesToulouse
Real Sociedad
-
-
3
1
-
-
0
0
2
1
2
1
0
0
-
-
3
1
-
-
0
0
N
25.07.26
Club Friendly GamesToulouse
Rodez Aveyron
-
-
5
4
-
-
2
1
1
1
1
0
0
1
-
-
5
4
-
-
2
1
S
17.05.26
Ligue 1Nantes
Toulouse
0.14
0.2
2
2
3
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0.14
0.2
2
2
3
5
0
0
S
10.05.26
Ligue 1Toulouse
1
Lyon
1.33
1.76
7
8
20
9
4
2
2
1
1
0
1
1
1.33
1.76
7
8
20
9
4
2
N
03.05.26
Ligue 1Strasbourg Alsace
Toulouse
0.37
1.28
8
3
7
15
1
3
1
2
1
1
0
1
0.37
1.28
8
3
7
15
1
3
N
Meccsek
22.08.26
Ligue 2Nantes
Rodez Aveyron
1.63
0.36
4
6
14
18
2
3
2
5
2
1
0
4
1.63
0.36
4
6
14
18
2
3
N
14.08.26
Ligue 2Annecy
Rodez Aveyron
2.23
0.71
8
7
15
12
2
0
2
0
1
0
1
0
2.23
0.71
8
7
15
12
2
0
L
08.08.26
Ligue 2Rodez Aveyron
Stade Lavallois Mayenne
1
2.11
0.64
8
4
13
5
1
1
3
1
0
0
3
1
2.11
0.64
8
4
13
5
1
1
N
01.08.26
Club Friendly GamesMontpellier
Rodez Aveyron
-
-
-
-
-
-
-
-
4
2
3
0
1
2
-
-
-
-
-
-
-
-
L
25.07.26
Club Friendly GamesToulouse
Rodez Aveyron
-
-
5
4
-
-
2
1
1
1
1
0
0
1
-
-
5
4
-
-
2
1
S
22.07.26
Club Friendly GamesRodez Aveyron
Olympique Nimes
-
-
3
5
-
-
0
0
2
1
2
1
0
0
-
-
3
5
-
-
0
0
N
17.07.26
Club Friendly GamesRodez Aveyron
Cannes
-
-
-
-
-
-
-
-
4
1
2
0
2
1
-
-
-
-
-
-
-
-
N
10.07.26
Club Friendly GamesRodez Aveyron
Bastia
-
-
7
6
-
-
0
0
5
3
3
1
2
2
-
-
7
6
-
-
0
0
N
15.05.26
Ligue 2Saint Étienne
Rodez Aveyron
-
-
8
3
13
13
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
7
6
-
-
8
3
13
13
1
1
L
A mérkőzés eredményei
2 Győzelem
3 Döntetlen
5 Legyőzi
20%
30%
50%
1 idő
2 idő
20%
20%
40%
30%
40%
Legyőzi
50%
·10 gyufa ·Rodez Aveyron
6 Győzelem
2 Döntetlen
2 Veszítenek
60%
20%
20%
1 idő
2 idő
20%
50%
40%
30%
40%
Legyőzi
20%
Száraz győzelmek
0
Száraz elváltozások
1
Akarva-akaratlan győzelmek
3
Szándékos vereségek
1
Gól statisztikák
12
20
7
Gólok az 1. Félidőben7
5
Gólok a 2. Félidőben13
3
Első pontszerzés4
3
Nem szerzett pontot3
Toulouse
33%
4
17%
2
8%
1
0%
0
17%
2
25%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Rodez Aveyron
15%
3
15%
3
5%
1
20%
4
25%
5
20%
4
22
13
10
Gólok az 1. Félidőben8
12
Gólok a 2. Félidőben5
6
Elhibázott első5
1
Nem hagyta ki2
Toulouse
23%
5
36%
8
14%
3
9%
2
27%
6
27%
6
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Rodez Aveyron
38%
5
31%
4
23%
3
8%
1
54%
7
23%
3
Átlagos gól/mérkőzés
3.3
Mindkét csapat szerzett gólt
7
Átlagos idő egy gólra
46'
Összes gól a mérkőzésen
Rodez Aveyron
3.4
Teljes mérkőzés3.3
1.7
1. Félidőben1.5
1.7
2. Félidőben1.8
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
7
70%
3
30%
0.5
7
70%
3
30%
5
50%
5
50%
1.5
7
70%
3
30%
0
0
10
100%
2.5
4
40%
6
60%
0
0
10
100%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
1
10%
9
90%
Toulouse - Rodez Aveyron Mérkőzés statisztikái
Toulouse
Rodez Aveyron
40%
43.4%
Faulok
140
136
Sarok
31
50
Les
-
-
Sárga lapok
22
15
Piros lapok
3
0
A mérkőzés eredményei
2:2
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
0:2
1 egyszer10%
0:4
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
0:0
2 egyszer20%
1:2
1 egyszer10%
2:0
1 egyszer10%
2:1
1 egyszer10%
2:2
1 egyszer10%
4
4 egyszer40%
3
2 egyszer20%
5
2 egyszer20%
2
1 egyszer10%
4 célok
3 célok
5 célok
2 célok
7 célok
4
2 egyszer20%
3
2 egyszer20%
5
2 egyszer20%
2
1 egyszer10%
7
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
Barátságos mérkőzések
Real Aranjuez CF
Deportivo Alaves C
2 sze
17:30
Statisztikák megtekintése
Barátságos mérkőzések
Sabadell
Barcelona Atletic
2 sze
18:30
Statisztikák megtekintése
Barátságos mérkőzések
Queens Egyetem
Dundela
2 sze
18:45
Statisztikák megtekintése
Liga Aguila
Independiente Santa Fe
Millonarios
3 sze
01:25
Statisztikák megtekintése
Oberliga
1860 Rosenheim
Erlbach
4 sze
17:00
Statisztikák megtekintése
Axpo Superliga
Young Boys
Luzern
5 sze
16:00
Statisztikák megtekintése