Telford Un. vs Walsall H2H Statisztikák

Személyes találkozók

Telford United
Telford United
1 mérkőzés
Walsall
Walsall
0 Győzelem
0 Döntetlen
1 Győzelem
100%
Telford United
1. Félidőben
Walsall
0 Győzelem
0 Döntetlen
1 Győzelem
100%
Telford United
2. Félidőben
Walsall
0 Győzelem
0 Döntetlen
1 Győzelem
100%
25.07.26
Club Friendly Games
Telford United
Telford United
Walsall
Walsall
-
-
1
4
-
-
0
0
1
0
1
0
0
0
-
-
1
4
-
-
0
0
16.07.22
Club Friendly Games
Telford United
Telford United
Walsall
Walsall
-
-
-
-
-
-
-
-
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-

Célok

Összes gól
2
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
2
Meccs végeredmény
0
További - 0%
1
100% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
2
Átlagos idő egy gólra
45'
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
45'

Statisztikák a mérkőzésről

Faulok
Összesen: -
-
-
-
Sarok
Összesen: 5
5
StatisticsChartSlim-left
2
StatisticsChartSlim-left
3
Les
Összesen: -
-
-
-
Sárga lapok
Összesen: 0
0
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
0
Piros lapok
Összesen: 0
0
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
0

A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása

Telford UnitedAnglia
WalsallAnglia
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések

Telford United - Walsall Utolsó mérkőzések

Telford United
Telford United
Meccsek
31.08.26
National League North
Telford United
Telford United
Bedford Town
Bedford Town
-
-
7
2
8
12
3
3
0
1
0
1
0
0
-
-
7
2
8
12
3
3
L
28.08.26
National League North
Morecambe
Morecambe
Telford United
Telford United
-
-
6
4
18
6
3
2
2
1
2
0
0
1
-
-
6
4
18
6
3
2
L
22.08.26
National League North
Telford United
Telford United
Hednesford Town
Hednesford Town
-
-
3
4
5
12
3
3
1
1
0
0
1
1
-
-
3
4
5
12
3
3
S
18.08.26
National League North
Merthyr Town
Merthyr Town
Telford United
Telford United
-
-
2
3
10
16
1
2
2
2
1
1
1
1
-
-
2
3
10
16
1
2
S
15.08.26
National League North
Worksop Town
Worksop Town
1
Telford United
Telford United
-
-
3
5
13
5
2
2
2
1
1
0
1
1
-
-
3
5
13
5
2
2
L
08.08.26
National League North
Telford United
Telford United
Brackley Town
Brackley Town
-
-
8
3
10
10
1
2
1
2
0
0
1
2
-
-
8
3
10
10
1
2
L
01.08.26
Club Friendly Games
Telford United
Telford United
Tamworth
Tamworth
-
-
4
2
-
-
0
0
1
3
0
1
1
2
-
-
4
2
-
-
0
0
L
25.07.26
Club Friendly Games
Telford United
Telford United
Walsall
Walsall
-
-
1
4
-
-
0
0
1
0
1
0
0
0
-
-
1
4
-
-
0
0
N
21.07.26
Club Friendly Games
Telford United
Telford United
Crewe Alexandra
Crewe Alexandra
-
-
2
5
-
-
0
0
0
3
0
1
0
2
-
-
2
5
-
-
0
0
L
25.04.26
National League North
Southport
Southport
Telford United
Telford United
-
-
5
6
-
-
0
0
2
0
1
0
1
0
-
-
5
6
-
-
0
0
L
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE
Walsall
Walsall
Meccsek
29.08.26
EFL League Two
Walsall
Walsall
Accrington Stanley
Accrington Stanley
2.63
2.37
4
5
8
18
4
3
3
2
2
1
1
1
2.63
2.37
4
5
8
18
4
3
N
25.08.26
EFL Cup
Walsall
Walsall
Leyton Orient
Leyton Orient
1.66
1.32
2
8
18
14
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
5
6
1.66
1.32
2
8
18
14
2
1
L
22.08.26
EFL League Two
Walsall
Walsall
Grimsby Town
Grimsby Town
2.03
1.09
8
7
12
15
1
1
0
0
0
0
0
0
2.03
1.09
8
7
12
15
1
1
S
15.08.26
EFL League Two
Gillingham
Gillingham
Walsall
Walsall
1.34
1.76
6
9
12
8
4
2
0
3
0
0
0
3
1.34
1.76
6
9
12
8
4
2
N
06.08.26
EFL Cup
Bristol City
Bristol City
Walsall
Walsall
3.4
1.87
13
4
3
13
0
3
0
1
0
0
0
1
3.4
1.87
13
4
3
13
0
3
N
01.08.26
Club Friendly Games
Walsall
Walsall
Notts County
Notts County
-
-
1
2
-
-
0
0
0
0
0
0
0
0
-
-
1
2
-
-
0
0
S
25.07.26
Club Friendly Games
Telford United
Telford United
Walsall
Walsall
-
-
1
4
-
-
0
0
1
0
1
0
0
0
-
-
1
4
-
-
0
0
L
21.07.26
Club Friendly Games
Walsall
Walsall
Aston Villa
Aston Villa
-
-
6
4
-
-
0
0
0
5
0
3
0
2
-
-
6
4
-
-
0
0
L
11.07.26
Club Friendly Games
Leamington
Leamington
Walsall
Walsall
-
-
1
7
12
8
0
0
0
0
0
0
0
0
-
-
1
7
12
8
0
0
S
02.05.26
EFL League Two
Bromley
Bromley
Walsall
Walsall
2.47
1.89
11
5
4
9
0
4
3
1
1
0
2
1
2.47
1.89
11
5
4
9
0
4
L
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE

A mérkőzés eredményei

Telford UnitedTelford United· 10 gyufa
1 Győzelem
3 Döntetlen
6 Legyőzi
10%
30%
60%
1 idő
2 idő
0%
20%
50%
60%
50%
Legyőzi
20%
·10 gyufa ·WalsallWalsall
4 Győzelem
1 Döntetlen
5 Veszítenek
40%
10%
50%
1 idő
2 idő
20%
20%
60%
40%
20%
Legyőzi
40%
Száraz győzelmek
0
2
Száraz elváltozások
2
2
Akarva-akaratlan győzelmek
1
0
Szándékos vereségek
1
1

Gól statisztikák

11
Eltömődött
12
Eltömődött
3
Gólok az 1. Félidőben
4
8
Gólok a 2. Félidőben
8
2
Első pontszerzés
5
2
Nem szerzett pontot
4
Telford United
9%
1
9%
1
9%
1
36%
4
9%
1
27%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Walsall
8%
1
0%
0
25%
3
17%
2
25%
3
25%
3
17
Hiányzik
14
Hiányzik
9
Gólok az 1. Félidőben
3
8
Gólok a 2. Félidőben
11
8
Elhibázott első
4
0
Nem hagyta ki
4
Telford United
24%
4
24%
4
18%
3
41%
7
12%
2
24%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Walsall
7%
1
0%
0
29%
4
36%
5
43%
6
50%
7
Átlagos gól/mérkőzés
2.8
2.6
Mindkét csapat szerzett gólt
4
8
Átlagos idő egy gólra
81'
77'

Összes gól a mérkőzésen

Telford UnitedTelford United
Átlag összesen
WalsallWalsall
2.8
Teljes mérkőzés
2.6
1.2
1. Félidőben
0.7
1.6
2. Félidőben
1.9

Egyéni összegek

További
Kevesebb
További
Kevesebb
8
80%
MiddleLogo
2
20%
0.5
6
60%
MiddleLogo
4
40%
2
20%
MiddleLogo
8
80%
1.5
3
30%
MiddleLogo
7
70%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
2.5
3
30%
MiddleLogo
7
70%
0
0
MiddleLogo
10
100%
3.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%
0
0
MiddleLogo
10
100%
4.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%

Telford United - Walsall Mérkőzés statisztikái

Telford United
Walsall
54%
Labdabirtoklás
47.2%
Faulok
-
-
Sarok
StatisticsChartSlim-left
55
StatisticsChartSlim-left
53
Les
-
-
Sárga lapok
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
23
Piros lapok
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
0

A mérkőzés eredményei

Telford United
Pontos pontszám
Walsall
1:1
2 egyszer
20%
1:2
2 egyszer
20%
2:1
2 egyszer
20%
0:1
1 egyszer
10%
2:0
1 egyszer
10%
0:0
2 egyszer
20%
0:1
1 egyszer
10%
0:2
1 egyszer
10%
0:3
1 egyszer
10%
0:4
1 egyszer
10%
Telford United
A fejek pontos száma
Walsall
3
4 egyszer
40%
2
3 egyszer
30%
4
1 egyszer
10%
1
1 egyszer
10%
5
1 egyszer
10%
3 célok
2 célok
4 célok
1 cél
5 célok
3
2 egyszer
20%
2
1 egyszer
10%
4
3 egyszer
30%
1
1 egyszer
10%
5
1 egyszer
10%