Venezia vs Empoli Tipp 25 április 2026

    📢 A Venezia hazai pályán fogadja az Empoli csapatát. A Venezia vezeti a tabellát és stabil formát mutat, különösen otthon, ahol az utolsó öt mérkőzésen rendre több mint egy gólt szereztek. Az Empoli ezzel szemben a tabella alsó részén helyezkedik el, és küzd a bennmaradásért. Figyelembe véve a csapatok jelenlegi formáját és a korábbi összecsapásaik eredményeit, látványos mérkőzésre számíthatunk.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 19 október 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 1:1 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Empoli volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 31% vs 69%-kal;
    • szögletek: 5 vs 6-val;
    • szabálytalanságok: 16 vs 9-val;
    • sárga lapok: 3 vs 1-val;
    • kaput eltaláló lövések: 7 vs 4-val.

    📊Venezia és Empoli csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 19;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 7, a vendégcsapaté - 3, döntetlenek száma - 9;
    • gólok száma - 30 a 27 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.32, a 2. félidőé - 1.68;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 3.

    Egymás elleni statisztikák Venezia - Empoli

    40%
    8 Győzelem
    45%
    9 Döntetlen
    15%
    3 Győzelem
    Összes mérkőzés
    20
    Átlag gól/mérkőzés
    2.95
    Mindkét csapat szerzett gólt
    70%
    1.6
    Átlag összesen
    1.35
    0.9
    Sárga lapok
    1.45
    Legutóbbi mérkőzések
    25.04.26
    Serie B
    Venezia
    Venezia
    Empoli
    Empoli
    -
    -
    9
    6
    10
    15
    0
    2
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    -
    -
    9
    6
    10
    15
    0
    2
    19.10.25
    SEB
    Empoli
    Empoli
    Venezia
    Venezia
    1.41
    1.34
    5
    6
    16
    9
    3
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1.41
    1.34
    5
    6
    16
    9
    3
    1
    20.04.25
    Serie A
    Empoli
    Empoli
    Venezia
    Venezia
    1.15
    1.8
    2
    5
    18
    15
    2
    1
    2
    2
    0
    0
    2
    2
    1.15
    1.8
    2
    5
    18
    15
    2
    1
    04.01.25
    Serie A
    Venezia
    Venezia
    Empoli
    Empoli
    0.92
    1.82
    2
    8
    15
    14
    1
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    0.92
    1.82
    2
    8
    15
    14
    1
    2
    16.01.22
    SEA
    Venezia
    Venezia
    Empoli
    Empoli
    -
    -
    6
    5
    14
    15
    3
    5
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    6
    5
    14
    15
    3
    5
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Venezia Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat -án játszotta a Serie B sorozatban (hazai csapat - SSC Bari, vendégek - Venezia). A mérkőzés végeredménye 0:3 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Venezia vs SSC Bari):

    • labdabirtoklás: 72% vs 28%;
    • szögletek: 3 vs 4;
    • szabálytalanságok: 12 vs 19;
    • sárga lapok: 0 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 7 vs 2.

    A Venezia lenyűgöző formát mutat: az utolsó tíz mérkőzésükből hatot megnyertek és négyszer döntetlent játszottak. Magabiztosan vezetik a Serie B-t, köszönhetően erőteljes támadósoruknak, amely átlagosan 2,03 gólt szerez meccsenként. Hazai pályán is megbízható a védekezésük, az elmúlt öt mérkőzésen mindössze körülbelül 0,7 gólt kaptak meccsenként. Ez a támadó- és védekező kombináció komoly ellenféllé teszi őket bármely csapat számára.

    A mérkőzés eredményei: Venezia

    Legutóbbi mérkőzések
    02.09.26
    Italian Cup
    Udinese
    Udinese
    Venezia
    Venezia
    1.62
    1.29
    8
    2
    15
    8
    1
    0
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.62
    1.29
    8
    2
    15
    8
    1
    0
    L
    28.08.26
    Serie A
    Milan
    Milan
    Venezia
    Venezia
    2.57
    1.05
    2
    3
    8
    11
    1
    3
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    2.57
    1.05
    2
    3
    8
    11
    1
    3
    L
    23.08.26
    Serie A
    Venezia
    Venezia
    Lecce
    Lecce
    2.21
    1.9
    5
    3
    8
    12
    1
    3
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    2.21
    1.9
    5
    3
    8
    12
    1
    3
    L
    15.08.26
    Italian Cup
    Venezia
    Venezia
    Modena
    Modena
    2.42
    1.19
    10
    3
    11
    6
    1
    2
    3
    2
    1
    2
    2
    0
    2.42
    1.19
    10
    3
    11
    6
    1
    2
    N
    08.08.26
    Club Friendly Games
    Stade Brestois
    Stade Brestois
    Venezia
    Venezia
    -
    -
    5
    3
    8
    10
    0
    3
    2
    2
    1
    2
    1
    0
    -
    -
    5
    3
    8
    10
    0
    3
    S
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Empoli Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése volt a Serie B tornán (hazai csapat - Empoli, vendégek - Virtus Entella). A mérkőzés végeredménye 1:1 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Empoli vs Virtus Entella):

    • labdabirtoklás: 62% vs 38%;
    • szögletek: 6 vs 5;
    • szabálytalanságok: 11 vs 13;
    • sárga lapok: 1 vs 3;
    • kaput eltaláló lövések: 2 vs 1.

    Az Empoli az egész szezon során nehézségekkel küzd - az elmúlt tíz mérkőzésükön mindössze egy győzelem mutatja a támadásokkal kapcsolatos problémáikat. A gyenge védelem lehetőséget ad az ellenfeleknek, hogy gyakran betaláljanak: az elmúlt tíz mérkőzésen átlagosan 1,6 gólt kaptak. Ennek ellenére a csapat időnként képes meglepetést okozni erős ellenfelekkel szemben, köszönhetően kitartásuknak és harci szellemüknek.

    A mérkőzés eredményei: Empoli

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    Serie B
    Mantova
    Mantova
    Empoli
    Empoli
    -
    -
    3
    6
    13
    20
    2
    6
    3
    1
    0
    0
    3
    1
    -
    -
    3
    6
    13
    20
    2
    6
    L
    22.08.26
    Serie B
    Empoli
    Empoli
    1
    Cremonese
    Cremonese
    -
    -
    2
    5
    17
    11
    1
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    2
    5
    17
    11
    1
    3
    N
    17.08.26
    Italian Cup
    Pisa
    Pisa
    Empoli
    Empoli
    1.34
    0.6
    4
    4
    9
    15
    0
    3
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    4
    3
    1.34
    0.6
    4
    4
    9
    15
    0
    3
    L
    08.08.26
    Club Friendly Games
    Livorno
    Livorno
    Empoli
    Empoli
    -
    -
    6
    3
    -
    -
    0
    0
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    6
    3
    -
    -
    0
    0
    S
    01.08.26
    Club Friendly Games
    Empoli
    Empoli
    Spezia Calcio
    Spezia Calcio
    -
    -
    1
    6
    17
    14
    0
    0
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    -
    -
    1
    6
    17
    14
    0
    0
    S
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Friss hírek

    Venezia

    Velence teljes kerettel érkezik a mérkőzésre.

    Empoli

    Az Empoli nem számíthat Fabio Caserta játékára: eltiltás miatt kihagyja a mérkőzést. Kérdéses Pietro Pellegri szereplése is, mivel keresztszalag-sérüléssel küzd.

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összesített találkozók száma - 19;
    • első félidőben szerzett győzelmek a hazaiaknál (otthon) - 1; vendégeknél (idegenben) - 2; döntetlenek száma - 6;
    • átlagos gólok száma az első félidőben: 1.32;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.63 gólt szerez, míg a vendégek 0.68 gólt.

    Első félidő statisztika: Venezia (otthon) vs Empoli (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 17 vs 17;
    • győzelmek: 13 (76.47%) vs 2 (11.76%);
    • vereségek: 1 (5.88%) vs 3 (17.65%);
    • döntetlenek: 3 (17.65%) vs 12 (70.59%);
    • átlagos szerzett gólok száma: 1.65 vs 1;
    • átlagos kapott gólok száma: 0.35 vs 0.47.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek: 8 vs 2;
    • vereségek: 0 vs 3;
    • döntetlenek: 2 vs 5;
    • átlagos első félidei gólok száma: 1.5 (szerzett - 1.3, kapott - 0.2) vs 1.3 (szerzett - 0.6, kapott - 0.7).
    Trendek
    • A Venezia gólt szerzett az első félidőben a 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén (Serie B).
    • A Venezia gólt szerzett az első félidőben minden utolsó 5 mérkőzésén (Serie B).
    👉Tippek: 1. félidőben, Venezia szerez gólt (szorzói: 1.47)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 19;
    • hazai győzelmek - 7, vendég győzelmek - 3, döntetlenek - 9.

    Statisztika: Venezia vs Empoli

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 35 vs 35;
    • győzelmek: 22 vs 8;
    • győzelmi százalék: 63% vs 23%;
    • vereségek: 4 vs 14;
    • döntetlenek: 9 vs 13.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 6 vs 1;
    • vereségek: 0 vs 4;
    • döntetlenek: 4 vs 5.
    Trendek
    • A Empoli +1.5 hendikep nyer a 13 utolsó 14 mérkőzésén szemben a Venezia.
    • A Empoli +1.5 hendikep nyer minden utolsó 14 mérkőzésén (Serie B).
    • A Empoli +1.5 hendikep nyer minden utolsó 7 idegenben mérkőzésén (Serie B).
    👉Tippek: Empoli Hendikepes (+1,5) (szorzói: 1.78)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.58, a vendégek - 1.42;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 3;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 14; a hazai csapat pályáján - 4.

    Statisztikák: Venezia vs Empoli

    • átlagos összesített a tornán: 2.86 vs 2.69;
    • átlagos gólok száma: 2.03 vs 1.26;
    • átlagos összesített az első félidőben: 1.06 vs 0.51;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.97 vs 0.74;
    • Venezia: átlagos összesített hazai pályán a tornán 2.35;
    • Empoli: átlagos összesített vendégként a tornán - 1;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 2.1 (otthon - 3) vs 1.4 (idegenben - 1).
    Trendek
    • A Venezia gólt kapott a 9 utolsó 10 mérkőzésén szemben a Empoli.
    👉Tippek: Empoli szerez gólt (szorzói: 1.6)

    Tippekszöglet

    Venezia: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.4; otthoni pályán - 4.18;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.5; otthoni pályán - 5.6.

    Empoli: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.86, idegenben - 3.94;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5.5; idegenben - 3.5.
    👉Tippek: Szöglet - Total Alatt (9,5) (szorzói: 1.83)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 19;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 14 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 4 alkalommal.

    Statisztika: Venezia vs Empoli

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 35 vs 35;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 20 vs 22;
    • Venezia MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 8 (47%);
    • Empoli MG mérkőzéseinek száma idegenben - 8 (47%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 6 vs 8;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Venezia) - 3 (60%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Empoli) - 4 (67%).
    Trendek
    • A Venezia gólt szerzett és kapott minden utolsó 6 mérkőzésén szemben a Empoli.
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen) (szorzói: 1.8)

    Pontos pontszám előrejelzés

    Gyakori eredmények statisztikája (aktuális szezon):

    • a torna leggyakoribb eredménye: 1:1 (56/350, 16%);
    • Venezia hazai pályán leggyakrabban így zárja a mérkőzéseit: 3:1 (4/17, 23.5%);
    • Empoli idegenben leggyakrabban ezt az eredményt játssza: 1:0 (3/17, 17.6%).

    A statisztikák és a valószínűségi eloszlás alapján az algoritmus a top 3 kimenetelt jósolja:

    2:0 - 11.58% (szorzói 7)
    1:0 - 11.4% (szorzói 8)
    2:1 - 10.79% (szorzói 8)

    Trendek
    • A Venezia 1:1-es döntetlenül játszik a 3 utolsó 4 mérkőzésén szemben a Empoli.
    👉Tippek: Helyes eredmény (1:1) (szorzói: 9)

    ⭐ A szerkesztőség előrejelzése

    Velence egyértelmű esélyesként érkezik a mérkőzésre, ami érthető a csapat tabellán elfoglalt helyezése alapján. Azonban Empoli még az erősebb ellenfelekkel szemben is rendszeresen szoros mérkőzéseket játszik, és ritkán szenved nagyarányú vereséget. Ezt a statisztikai tendenciák is alátámasztják: az utóbbi 14 egymás elleni találkozóból 13-ban, valamint 14 meccs zsinórban a csapat megtartotta a +1.5-ös hendikepet. Figyelembe véve a vendégek ilyen szívósságát, az Empoli győzelme +1.5-ös hendikeppel tét megalapozottnak tűnik.

    Empoli Hendikepes (+1,5)
    Közzétett: 2026.04.23., 15:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Venezia - Empoli

    A Venezia megnyerte az első félidőt:
    venezia-1a 7 utolsó 8 mérkőzésén (Serie B).
    1. Félidőben Venezia Győzelem
    Bovada
    -135
    A Empoli döntetlent játszik az első félidőben:
    fc-empolia 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén (Serie B).
    1. Félidőben Nyakkendő
    Bovada
    +172
    A Venezia nyert:
    venezia-1a 14 utolsó 15 otthon mérkőzésén (Serie B).
    Venezia Győzelem
    Bovada
    -312
    A Venezia döntetlent játszott:
    venezia-1fc-empoliminden utolsó 4 mérkőzésén szemben a Empoli.
    Nyakkendő
    Bovada
    +390
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Venezia - Empoli Helyezés a táblázatban

    Serie B 25/26
    JNSLLKPFORMA
    1.
    Venezia
    Venezia
    382410477-3182
    2.
    Frosinone
    Frosinone
    382312376-3481
    3.
    Monza
    Monza
    382210661-3276
    14.
    Virtus Entella
    Virtus Entella
    3810121636-5142
    15.
    Empoli
    Empoli
    389141547-5441
    16.
    Sudtirol
    Sudtirol
    388171338-4841

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    5 - Győzelem
    2 - Döntetlen
    3 - Veszítenek
    Győzelem - 3
    Döntetlen - 2
    Veszítenek - 5
    10 gyufa
    Eltömődött - 17
    Hiányzik - 12
    +5
    -2
    11 - Eltömődött
    13 - Hiányzik
    5
    Győzelem
    3
    2
    Döntetlen
    2
    3
    Veszítenek
    5
    GK
    17
    Eltömődött
    11
    12
    Hiányzik
    13
    2.9
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.4
    1.7
    Átlagosan elért pontszám
    1.1
    1.2
    Átlagosan passzoló
    1.3
    5
    Gólszerzés és kontrázás
    5
    53'
    Pontozott minden, min.
    82'
    Minden statisztika