Young Boys vs St Gallen H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Young Boys
57 mérkőzés
St. Gallen 1879
32 Győzelem
14 Döntetlen
11 Győzelem
56%
25%
19%
1. Félidőben
24 Győzelem
25 Döntetlen
8 Győzelem
42%
44%
14%
2. Félidőben
25 Győzelem
17 Döntetlen
15 Győzelem
44%
30%
26%
Gólok
Összes gól
201
120
81
Meccs végeredmény
41
Felett - 72%
16
28% - Kevesebb
Átlagos gól/meccs
3.53
2.11
1.42
Átlagos idő egy gólra
25'
42'
63'
Young Boys
13
0-15'
17
16-30'
17
31-45'
15
0-15'
4
16-30'
10
31-45'
HT
18
46-60'
20
61-75'
29
76-90'
19
46-60'
13
61-75'
16
76-90'
St. Gallen 1879
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 243
4.26
120
123
Piros lapok
Összesen: 11
0.19
6
5
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Young BoysSvájc
St. Gallen 1879Svájc

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Young Boys - St. Gallen 1879 Utolsó mérkőzések
Meccsek
02.10.26
Klubbarátságos mérkőzésekAarau
Young Boys
-
-
4
4
8
9
0
0
1
2
0
1
1
1
-
-
4
4
8
9
0
0
GY
19.09.26
Super LeagueYoung Boys
Servette
2.64
0.67
10
6
13
11
1
2
3
2
1
2
2
0
2.64
0.67
10
6
13
11
1
2
GY
12.09.26
Super LeagueLugano
Young Boys
1.74
2.53
4
4
8
13
3
1
2
2
1
2
1
0
1.74
2.53
4
4
8
13
3
1
D
05.09.26
Super LeagueYoung Boys
Luzern
4.63
2.64
8
2
11
13
4
5
3
3
1
0
2
3
4.63
2.64
8
2
11
13
4
5
D
01.09.26
Super LeagueZürich
Young Boys
2.26
1.58
3
3
6
13
1
3
2
4
1
2
1
2
2.26
1.58
3
3
6
13
1
3
GY
29.08.26
Super LeagueYoung Boys
Basel 1893
2.11
1.32
9
3
14
7
3
2
3
3
3
2
0
1
2.11
1.32
9
3
14
7
3
2
D
23.08.26
Super LeagueYoung Boys
Vaduz
2.09
1.69
6
4
12
11
0
4
4
2
2
2
2
0
2.09
1.69
6
4
12
11
0
4
GY
15.08.26
Schweizer CupLittau
Young Boys
-
-
-
-
-
-
-
-
0
4
0
1
0
3
-
-
-
-
-
-
-
-
GY
Meccsek
03.10.26
Klubbarátságos mérkőzésekBruhl St Gallen
St. Gallen 1879
-
-
-
-
-
-
-
-
3
3
1
1
2
2
-
-
-
-
-
-
-
-
D
20.09.26
Super LeagueBasel 1893
St. Gallen 1879
1.44
1.79
5
7
13
21
4
1
1
3
1
1
0
2
1.44
1.79
5
7
13
21
4
1
GY
16.09.26
Super LeagueLugano
1
St. Gallen 1879
1.34
1.28
2
8
11
14
3
3
4
1
4
0
0
1
1.34
1.28
2
8
11
14
3
3
V
12.09.26
Super LeagueSt. Gallen 1879
Sion
1.48
1.09
10
2
10
10
2
1
0
3
0
2
0
1
1.48
1.09
10
2
10
10
2
1
V
06.09.26
Super LeagueServette
St. Gallen 1879
1.89
1.6
2
4
16
33
2
2
0
2
0
1
0
1
1.89
1.6
2
4
16
33
2
2
GY
02.09.26
Super LeagueGrasshoppers Zürich
St. Gallen 1879
2.25
3.29
7
14
10
8
1
2
2
0
1
0
1
0
2.25
3.29
7
14
10
8
1
2
V
30.08.26
Super LeagueSt. Gallen 1879
Thun
2.5
1.06
6
1
13
17
2
2
3
4
0
1
3
3
2.5
1.06
6
1
13
17
2
2
V
27.08.26
UECLSt. Gallen 1879
1
Nordsjaelland
3.25
2.04
2
5
2
1
5
3
2
3
2
2
0
1
3.25
2.04
2
5
2
1
5
3
V
A mérkőzés eredményei
6 Győzelem
4 Döntetlen
0 Vereségek
60%
40%
1 idő
2 idő
60%
50%
30%
20%
10%
Vereségek
30%
·10 mérkőzés ·St. Gallen 1879
4 Győzelem
0 Döntetlen
6 Veszítenek
40%
60%
1 idő
2 idő
30%
40%
20%
30%
50%
Vereségek
30%
Kapott gól nélküli győzelmek
3
Gól nélküli vereségek
3
Fordításos győzelmek
0
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
32
14
17
Gólok az 1. Félidőben6
15
Gólok a 2. Félidőben8
7
Első pontszerzés4
0
Nem szerzett gólt3
Young Boys
16%
5
16%
5
22%
7
19%
6
16%
5
13%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
St. Gallen 1879
14%
2
29%
4
0%
0
14%
2
21%
3
21%
3
16
18
8
Gólok az 1. Félidőben12
8
Gólok a 2. Félidőben6
3
Elhibázott első6
3
Nem hagyta ki3
Young Boys
25%
4
44%
7
44%
7
38%
6
38%
6
31%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
St. Gallen 1879
39%
7
17%
3
28%
5
28%
5
17%
3
17%
3
Átlagos gól/meccs
3.2
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
7
Átlagos idő egy gólra
64'
Összes gól a mérkőzésen
St. Gallen 1879
4.8
Teljes mérkőzés3.2
2.5
1. Félidőben1.8
2.3
2. Félidőben1.4
Csapattotálok
Felett
Kevesebb
Felett
Kevesebb
10
100%
0
0
0.5
7
70%
3
30%
10
100%
0
0
1.5
5
50%
5
50%
7
70%
3
30%
2.5
2
20%
8
80%
4
40%
6
60%
3.5
0
0%
10
100%
1
10%
9
90%
4.5
0
0%
10
100%
Young Boys - St. Gallen 1879 Mérkőzés statisztikái
Young Boys
St. Gallen 1879
50%
51.3%
Sárga lapok
20
24
Piros lapok
1
1
A mérkőzés eredményei
2:2
2 egyszer20%
3:3
2 egyszer20%
0:2
1 egyszer10%
0:4
1 egyszer10%
0:5
1 egyszer10%
0:2
2 egyszer20%
1:0
2 egyszer20%
0:3
1 egyszer10%
1:3
1 egyszer10%
2:0
1 egyszer10%
2
1 egyszer10%
4
3 egyszer30%
5
2 egyszer20%
6
4 egyszer40%
2 gól
4 gól
5 gól
6 gól
1 gól
2
3 egyszer30%
4
1 egyszer10%
5
2 egyszer20%
1
2 egyszer20%
Más csapatok H2H statisztikái
U23 Championship
Santa-Clara U23
Sporting Braga U23
19 okt
10:00
Statisztikák megtekintése
Thai FA Cup
Bankhai United
Sukhothai
20 okt
08:00
Statisztikák megtekintése
UEFA Champions League SRL
Liverpool SRL
CF Villarreal SRL
20 okt
13:00
Statisztikák megtekintése
League One
Luton Town
Barnsley
20 okt
18:45
Statisztikák megtekintése
EFL League Two
Bristol Rovers
Salford City
20 okt
18:45
Statisztikák megtekintése
Prva Liga, Rep of Srpska
Matelica
Sutjeska Foca
21 okt
12:30
Statisztikák megtekintése