Columbus Crew vs Atlanta United H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Columbus Crew
27 mérkőzés
Atlanta United
17 Győzelem
2 Döntetlen
8 Győzelem
63%
7%
30%
1. Félidőben
13 Győzelem
5 Döntetlen
9 Győzelem
48%
19%
33%
2. Félidőben
8 Győzelem
10 Döntetlen
9 Győzelem
30%
37%
33%
Célok
Összes gól
94
55
39
Meccs végeredmény
17
További - 63%
10
37% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
3.48
2.04
1.44
Átlagos idő egy gólra
26'
44'
63'
Columbus Crew
6
0-15'
10
16-30'
13
31-45'
4
0-15'
5
16-30'
6
31-45'
HT
11
46-60'
10
61-75'
4
76-90'
7
46-60'
5
61-75'
12
76-90'
Atlanta United
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 97
3.59
42
55
Piros lapok
Összesen: 3
0.11
0
3
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Columbus CrewUSA
Atlanta UnitedUSA

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Columbus Crew - Atlanta United Utolsó mérkőzések
Meccsek
23.08.26
mlsNashville
Columbus Crew
0.97
0.36
8
1
8
7
1
1
3
2
1
0
2
2
0.97
0.36
8
1
8
7
1
1
L
19.08.26
mlsColumbus Crew
Montreal Impact
0.21
1.33
5
3
7
7
2
4
1
2
1
1
0
1
0.21
1.33
5
3
7
7
2
4
L
15.08.26
mlsCharlotte
Columbus Crew
1.6
2.23
1
13
9
9
3
0
3
1
2
1
1
0
1.6
2.23
1
13
9
9
3
0
L
11.08.26
Leagues CupColumbus Crew
Pumas UNAM
1
-
-
10
3
1
3
1
5
1
1
1
1
0
0
3
2
-
-
10
3
1
3
1
5
N
07.08.26
Leagues CupColumbus Crew
Pachuca
1
-
-
3
7
1
5
3
1
2
1
2
0
0
1
-
-
3
7
1
5
3
1
N
04.08.26
Leagues CupColumbus Crew
Atlas
-
-
3
5
10
11
2
1
3
1
2
0
1
1
-
-
3
5
10
11
2
1
N
02.08.26
mlsInter Miami
Columbus Crew
1.1
1.25
5
2
9
5
1
2
2
2
2
1
0
1
1.1
1.25
5
2
9
5
1
2
S
25.07.26
mlsColumbus Crew
Cincinnati
1
2.1
0.76
4
5
11
8
0
1
2
1
2
1
0
0
2.1
0.76
4
5
11
8
0
1
N
Meccsek
20.08.26
mlsMinnesota United
Atlanta United
2.14
0.64
6
4
13
13
4
3
1
2
0
1
1
1
2.14
0.64
6
4
13
13
4
3
N
15.08.26
mlsAtlanta United
New York Red Bulls
1.66
1.42
3
7
14
12
3
1
2
1
0
1
2
0
1.66
1.42
3
7
14
12
3
1
N
01.08.26
mlsPhiladelphia Union
Atlanta United
1
2.85
0.69
12
2
15
5
3
2
3
2
0
1
3
1
2.85
0.69
12
2
15
5
3
2
L
25.07.26
mlsNew-England Revolution
Atlanta United
2.15
0.99
4
6
7
16
2
2
4
1
2
0
2
1
2.15
0.99
4
6
7
16
2
2
L
23.07.26
mlsCharlotte
Atlanta United
2.9
1.63
6
3
3
9
1
3
2
2
2
0
0
2
2.9
1.63
6
3
3
9
1
3
S
18.07.26
mlsNashville
Atlanta United
0.66
1.3
4
2
10
13
1
1
1
0
0
0
1
0
0.66
1.3
4
2
10
13
1
1
L
24.05.26
MLSColumbus Crew
Atlanta United
1.42
1.43
2
3
9
13
3
4
2
0
2
0
0
0
1.42
1.43
2
3
9
13
3
4
L
19.05.26
US Open CupOrlando City
Atlanta United
-
-
6
1
5
14
1
5
4
1
4
0
0
1
-
-
6
1
5
14
1
5
L
A mérkőzés eredményei
4 Győzelem
1 Döntetlen
5 Legyőzi
40%
10%
50%
1 idő
2 idő
30%
10%
20%
50%
50%
Legyőzi
40%
·10 gyufa ·Atlanta United
3 Győzelem
1 Döntetlen
6 Veszítenek
30%
10%
60%
1 idő
2 idő
30%
30%
10%
20%
60%
Legyőzi
50%
Száraz győzelmek
0
Száraz elváltozások
3
Akarva-akaratlan győzelmek
1
Szándékos vereségek
1
Gól statisztikák
15
12
11
Gólok az 1. Félidőben4
4
Gólok a 2. Félidőben8
4
Első pontszerzés3
1
Nem szerzett pontot3
Columbus Crew
13%
2
20%
3
40%
6
13%
2
7%
1
7%
1
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Atlanta United
8%
1
17%
2
8%
1
8%
1
17%
2
42%
5
19
21
12
Gólok az 1. Félidőben12
7
Gólok a 2. Félidőben9
6
Elhibázott első7
0
Nem hagyta ki0
Columbus Crew
26%
5
11%
2
37%
7
5%
1
21%
4
26%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Atlanta United
14%
3
29%
6
24%
5
19%
4
19%
4
33%
7
Átlagos gól/mérkőzés
3.3
Mindkét csapat szerzett gólt
9
Átlagos idő egy gólra
75'
Összes gól a mérkőzésen
Atlanta United
3.4
Teljes mérkőzés3.3
2.3
1. Félidőben1.6
1.1
2. Félidőben1.7
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
9
90%
1
10%
0.5
7
70%
3
30%
5
50%
5
50%
1.5
5
50%
5
50%
1
10%
9
90%
2.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Columbus Crew - Atlanta United Mérkőzés statisztikái
Columbus Crew
Atlanta United
54.6%
48%
Faulok
71
113
Sarok
56
37
Les
17
17
Sárga lapok
13
25
Piros lapok
0
1
A mérkőzés eredményei
2:1
2 egyszer20%
3:1
2 egyszer20%
1:1
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
1:3
1 egyszer10%
2:1
2 egyszer20%
4:1
2 egyszer20%
0:2
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
3
3 egyszer30%
4
4 egyszer40%
2
2 egyszer20%
5
1 egyszer10%
3 célok
4 célok
2 célok
5 célok
1 cél
3
3 egyszer30%
4
1 egyszer10%
2
2 egyszer20%
5
3 egyszer30%
1
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
Izraeli Kupa
Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva
Ironi Beit Dagan
1 sze
17:20
Statisztikák megtekintése
UEFA Europa Cup Women
FH (N)
Apollon Limassol (w)
2 sze
16:00
Statisztikák megtekintése
Kakkonen
Jakobstads Bollklubb
Huima/Urho
2 sze
16:00
Statisztikák megtekintése
Szlovák Kupa
Poprad
Ruzomberok
2 sze
16:00
Statisztikák megtekintése
2nd Division
LA Viena
Team FC Cairo
3 sze
13:30
Statisztikák megtekintése
National
Rouen
Valenciennes
3 sze
18:45
Statisztikák megtekintése