DC United vs New York Red Bulls H2H Statisztikák
Személyes találkozók
DC United
51 mérkőzés
New York Red Bulls
12 Győzelem
15 Döntetlen
24 Győzelem
24%
29%
47%
25.01.25
Barátságos mérkőzésekNew York Red Bulls
DC United
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
1
0
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Célok
Összes gól
131
52
79
Meccs végeredmény
21
További - 41%
30
59% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.57
1.02
1.55
Átlagos idő egy gólra
35'
88'
58'
DC United
5
0-15'
6
16-30'
15
31-45'
6
0-15'
9
16-30'
14
31-45'
HT
5
46-60'
10
61-75'
11
76-90'
16
46-60'
16
61-75'
15
76-90'
New York Red Bulls
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 135
2.65
69
66
Piros lapok
Összesen: 11
0.22
7
4
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


DC UnitedUSA
New York Red BullsUSA

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
DC United - New York Red Bulls Utolsó mérkőzések
Meccsek
22.08.26
mlsCharlotte
DC United
2.01
1.8
4
9
15
11
2
3
3
1
0
0
3
1
2.01
1.8
4
9
15
11
2
3
L
19.08.26
mlsDC United
New-England Revolution
1.6
2.36
4
5
15
10
1
2
0
3
0
2
0
1
1.6
2.36
4
5
15
10
1
2
L
15.08.26
mlsMontreal Impact
DC United
2.49
0.56
5
3
10
11
1
2
1
1
0
0
1
1
2.49
0.56
5
3
10
11
1
2
S
01.08.26
mlsDC United
Nashville
1.56
1.62
8
3
14
10
2
3
2
2
0
2
2
0
1.56
1.62
8
3
14
10
2
3
S
25.07.26
mlsDC United
Toronto
2.05
1.81
8
5
14
7
1
1
2
1
1
0
1
1
2.05
1.81
8
5
14
7
1
1
N
23.07.26
mlsHouston Dynamo
DC United
1.19
0.57
3
3
8
15
2
4
1
1
1
0
0
1
1.19
0.57
3
3
8
15
2
4
S
23.05.26
MLSDC United
Montreal Impact
3.26
3.26
6
4
19
16
2
5
4
4
2
1
2
3
3.26
3.26
6
4
19
16
2
5
S
16.05.26
MLSDC United
Saint-Louis City
1
1.11
1.34
5
8
17
11
3
3
1
1
0
0
1
1
1.11
1.34
5
8
17
11
3
3
S
13.05.26
MLSDC United
Chicago Fire
0.8
2.46
7
8
14
12
0
5
1
3
1
0
0
3
0.8
2.46
7
8
14
12
0
5
L
Meccsek
22.08.26
mlsNew York Red Bulls
Chicago Fire
0.73
0.96
3
2
10
10
1
2
1
1
0
1
1
0
0.73
0.96
3
2
10
10
1
2
S
19.08.26
mlsNew York Red Bulls
Nashville
1.58
1.1
7
10
4
12
1
2
0
1
0
0
0
1
1.58
1.1
7
10
4
12
1
2
L
15.08.26
mlsAtlanta United
New York Red Bulls
1.66
1.42
3
7
14
12
3
1
2
1
0
1
2
0
1.66
1.42
3
7
14
12
3
1
L
01.08.26
mlsNew York Red Bulls
Orlando City
3.5
3.56
5
4
10
10
3
2
3
2
2
0
1
2
3.5
3.56
5
4
10
10
3
2
N
25.07.26
mlsNew York Red Bulls
1
Charlotte
2.67
0.62
6
1
14
5
3
1
0
2
0
2
0
0
2.67
0.62
6
1
14
5
3
1
L
22.07.26
mlsPhiladelphia Union
New York Red Bulls
3.21
0.88
8
6
13
10
0
3
3
1
1
1
2
0
3.21
0.88
8
6
13
10
0
3
L
24.05.26
MLSSporting Kansas-City
New York Red Bulls
1.67
0.84
6
1
5
15
1
2
1
2
0
2
1
0
1.67
0.84
6
1
5
15
1
2
N
16.05.26
MLSNew York Red Bulls
New-York City
1.95
1.4
9
3
16
10
4
3
1
1
1
0
0
1
1.95
1.4
9
3
16
10
4
3
S
13.05.26
MLSNew York Red Bulls
Columbus Crew
1.66
1.47
3
2
17
7
3
2
3
2
2
1
1
1
1.66
1.47
3
2
17
7
3
2
N
A mérkőzés eredményei
1 Győzelem
6 Döntetlen
3 Legyőzi
10%
60%
30%
1 idő
2 idő
30%
20%
40%
40%
30%
Legyőzi
40%
·10 gyufa ·New York Red Bulls
3 Győzelem
2 Döntetlen
5 Veszítenek
30%
20%
50%
1 idő
2 idő
50%
10%
20%
20%
30%
Legyőzi
70%
Száraz győzelmek
0
Száraz elváltozások
2
Akarva-akaratlan győzelmek
0
Szándékos vereségek
1
Gól statisztikák
13
13
4
Gólok az 1. Félidőben9
9
Gólok a 2. Félidőben4
4
Első pontszerzés5
2
Nem szerzett pontot2
DC United
8%
1
8%
1
15%
2
23%
3
8%
1
38%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
New York Red Bulls
23%
3
8%
1
38%
5
8%
1
8%
1
15%
2
19
18
6
Gólok az 1. Félidőben6
13
Gólok a 2. Félidőben12
5
Elhibázott első5
1
Nem hagyta ki0
DC United
0%
0
5%
1
26%
5
16%
3
37%
7
32%
6
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
New York Red Bulls
28%
5
11%
2
17%
3
22%
4
33%
6
11%
2
Átlagos gól/mérkőzés
3.1
Az első gól átlagos perce
4'
Mindkét csapat szerzett gólt
8
Átlagos idő egy gólra
69'
Összes gól a mérkőzésen
New York Red Bulls
3.2
Teljes mérkőzés3.1
1
1. Félidőben1.5
2.2
2. Félidőben1.6
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
8
80%
2
20%
0.5
8
80%
2
20%
3
30%
7
70%
1.5
3
30%
7
70%
1
10%
9
90%
2.5
2
20%
8
80%
1
10%
9
90%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
DC United - New York Red Bulls Mérkőzés statisztikái
DC United
New York Red Bulls
39.8%
50.1%
Faulok
141
120
Sarok
58
51
Les
8
14
Sárga lapok
19
23
Piros lapok
0
1
A mérkőzés eredményei
1:1
3 egyszer30%
0:0
1 egyszer10%
0:3
1 egyszer10%
1:3
1 egyszer10%
2:1
1 egyszer10%
1:1
2 egyszer20%
3:2
2 egyszer20%
0:1
1 egyszer10%
0:2
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
2
3 egyszer30%
4
3 egyszer30%
3
2 egyszer20%
2 célok
4 célok
3 célok
5 célok
1 cél
2
3 egyszer30%
4
2 egyszer20%
3
2 egyszer20%
5
2 egyszer20%
1
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
Premier League
Entebbe UPPC
Peoples Defence
1 sze
13:00
Statisztikák megtekintése
Copa de la Liga, Reserves
Excursionistas 2
Deportivo Liniers Reserves
1 sze
15:00
Statisztikák megtekintése
1. Liga
Pjunik Jerevan 2
Sandarna Bk
2 sze
12:00
Statisztikák megtekintése
CFL
SK Lisen B
Havirov
2 sze
16:00
Statisztikák megtekintése
Coppa Italia Serie C
Calcio Catania
Savoia 1908
2 sze
19:00
Statisztikák megtekintése
Liga Alef
Nordia Jerusalem
Sport Club Dimona
3 sze
15:00
Statisztikák megtekintése