Charlotte vs Columbus Crew Tipp 24 május 2025

    🔊Charlotte és Columbus Crew egy izgalmas összecsapásra készülnek. Charlotte nehéz időszakon megy keresztül, hiszen az utolsó öt mérkőzésüket elveszítették. Ennek ellenére minden közelmúltbeli meccsükön sikerült gólt szerezniük. Ezzel szemben Columbus Crew magabiztosan játszik, minimális veszteségekkel és a legtöbb legutóbbi mérkőzésükön veretlenek maradtak. Mindkét csapat szeretné javítani helyezését a tabellán, ami további motivációt jelent. Nyílt játékra számíthatunk, ahol a támadások kerülnek előtérbe.

    Személyes találkozók

    A legutóbbi hivatalos mérkőzés a csapatok között 03 május 2025-án zajlott le, és 4:2-es eredménnyel zárult. Íme a találkozó összehasonlító statisztikái (hazai csapat - Columbus Crew):

    • labdabirtoklás: 58% vs 42%;
    • szögletek: 9 vs 3;
    • szabálytalanságok: 10 vs 7;
    • sárga lapok: 2 vs 0;
    • kaput eltaláló lövések: 11 vs 3.

    📊Elemző áttekintés a Charlotte és a Columbus Crew közötti korábbi hivatalos mérkőzésekről:

    • 10 mérkőzést játszottak;
    • a hazai csapat győzelmei - 2, a vendégek győzelmei - 2, döntetlenek száma - 6;
    • szerzett gólok (hazai/vendég) - 13 a 14 ellenében;
    • átlagos gólok száma meccsenként - 2,7.

    Egymás elleni statisztikák Charlotte - Columbus Crew

    33%
    4 Győzelem
    50%
    6 Döntetlen
    17%
    2 Győzelem
    Összes mérkőzés
    12
    Átlag gól/mérkőzés
    3
    Mindkét csapat szerzett gólt
    67%
    1.58
    Átlag összesen
    1.42
    1.67
    Sárga lapok
    1.08
    Legutóbbi mérkőzések
    15.08.26
    mls
    Charlotte
    Charlotte
    Columbus Crew
    Columbus Crew
    1.6
    2.23
    1
    13
    9
    9
    3
    0
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    1.6
    2.23
    1
    13
    9
    9
    3
    0
    24.05.25
    MLS
    Charlotte
    Charlotte
    Columbus Crew
    Columbus Crew
    2.61
    1.35
    7
    3
    6
    5
    2
    0
    3
    2
    2
    1
    1
    1
    2.61
    1.35
    7
    3
    6
    5
    2
    0
    03.05.25
    MLS
    Columbus Crew
    Columbus Crew
    Charlotte
    Charlotte
    2.39
    1.89
    9
    3
    10
    7
    2
    0
    4
    2
    2
    1
    2
    1
    2.39
    1.89
    9
    3
    10
    7
    2
    0
    17.07.24
    MLS
    Columbus Crew
    Columbus Crew
    Charlotte
    Charlotte
    -
    -
    9
    1
    2
    4
    1
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    -
    -
    9
    1
    2
    4
    1
    2
    23.03.24
    MLS
    Charlotte
    Charlotte
    Columbus Crew
    Columbus Crew
    1
    -
    -
    3
    2
    28
    12
    6
    3
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    -
    -
    3
    2
    28
    12
    6
    3
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Charlotte Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat -én játszotta az Egyesült Államok Nyílt Kupájában (hazai pályán a D.C. United, vendégként a Charlotte). A mérkőzés 3:3-as döntetlennel zárult.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Charlotte vs D.C. United):

    • labdabirtoklás: 40% vs 60%;
    • szögletek: 5 vs 6;
    • szabálytalanságok: 16 vs 13;
    • sárga lapok: 1 vs 3;
    • kaput eltaláló lövések: 8 vs 8.

    A Charlotte jelenleg nincs a legjobb formában - a csapat öt vereséget szenvedett el zsinórban, de továbbra is rendszeresen betalálnak. A csapat a tabella nyolcadik helyén áll, és egyértelműen győzelmekre van szüksége, hogy javítson a helyzetén. Annak ellenére, hogy átlagosan 1,5 gólt kapnak meccsenként, képesek helyzeteket kialakítani az ellenfelek kapuja előtt, köszönhetően az aktív támadójátéknak. Az utolsó mérkőzésen a Columbus ellen 2:4-re maradtak alul, ami kiemeli a védelem instabilitását, miközben a támadósoruk elég jól teljesít.

    A mérkőzés eredményei: Charlotte

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    mls
    Atlanta United
    Atlanta United
    Charlotte
    Charlotte
    0.96
    1.84
    11
    7
    8
    5
    1
    1
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0.96
    1.84
    11
    7
    8
    5
    1
    1
    N
    22.08.26
    mls
    Charlotte
    Charlotte
    DC United
    DC United
    2.01
    1.8
    4
    9
    15
    11
    2
    3
    3
    1
    0
    0
    3
    1
    2.01
    1.8
    4
    9
    15
    11
    2
    3
    N
    19.08.26
    mls
    Toronto
    Toronto
    1
    Charlotte
    Charlotte
    2.26
    2.1
    6
    5
    10
    10
    1
    0
    3
    3
    1
    2
    2
    1
    2.26
    2.1
    6
    5
    10
    10
    1
    0
    S
    15.08.26
    mls
    Charlotte
    Charlotte
    Columbus Crew
    Columbus Crew
    1.6
    2.23
    1
    13
    9
    9
    3
    0
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    1.6
    2.23
    1
    13
    9
    9
    3
    0
    N
    12.08.26
    Leagues Cup
    Charlotte
    Charlotte
    Pachuca
    Pachuca
    -
    -
    5
    6
    4
    12
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    5
    6
    4
    12
    1
    2
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Columbus Crew Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzésüket a vendégek játszották az MLS keretében, ahol a házigazda Columbus Crew fogadta a Cincinnati csapatát. A mérkőzés 1:1-es döntetlennel zárult.

    A mérkőzés statisztikái (Columbus Crew vs Cincinnati):

    • labdabirtoklás: 68% vs 32%;
    • szögletek: 8 vs 8;
    • szabálytalanságok: 9 vs 13;
    • sárga lapok: 0 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 6 vs 3.

    A Columbus Crew jelenleg a harmadik helyen áll, és kiváló eredményeket mutat mind hazai pályán, mind idegenben - ez az egyik oka sikeres szezonjuknak. A klub stabilitása figyelemre méltó: a csapat az utóbbi 15 mérkőzésből 14-et nem veszített el, és szinte minden idegenbeli mérkőzésén legalább egy gólt szereztek ebben a szezonban. Játékstílusuk a jó védekezés megszervezésén és a gyors ellentámadásokon alapul, ami lehetővé teszi számukra, hogy a legtöbb ellenféllel szemben kontrollálják a játék tempóját. A csapat korábban ebben a szezonban 4-2-re győzte le a Charlotte-ot.

    A mérkőzés eredményei: Columbus Crew

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    mls
    Columbus Crew
    Columbus Crew
    New-England Revolution
    New-England Revolution
    0.66
    1.55
    5
    5
    10
    7
    1
    1
    1
    3
    1
    2
    0
    1
    0.66
    1.55
    5
    5
    10
    7
    1
    1
    L
    27.08.26
    Leagues Cup
    America
    America
    Columbus Crew
    Columbus Crew
    -
    -
    2
    10
    9
    10
    1
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    -
    -
    2
    10
    9
    10
    1
    0
    L
    23.08.26
    mls
    Nashville
    Nashville
    Columbus Crew
    Columbus Crew
    0.97
    0.36
    8
    1
    8
    7
    1
    1
    3
    2
    1
    0
    2
    2
    0.97
    0.36
    8
    1
    8
    7
    1
    1
    L
    19.08.26
    mls
    Columbus Crew
    Columbus Crew
    Montreal Impact
    Montreal Impact
    0.21
    1.33
    5
    3
    7
    7
    2
    4
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    0.21
    1.33
    5
    3
    7
    7
    2
    4
    L
    15.08.26
    mls
    Charlotte
    Charlotte
    Columbus Crew
    Columbus Crew
    1.6
    2.23
    1
    13
    9
    9
    3
    0
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    1.6
    2.23
    1
    13
    9
    9
    3
    0
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Friss hírek

    Charlotte

    📝 Valami történt a Charlotte védelmével. A csapat rendszeresen és sok gólt kap. A szezon jó kezdése már rég feledésbe merült, most az lenne a cél, hogy kijöjjenek a válságból. Az utolsó MLS-fordulóban négy gólt kaptak a Chicago Fire ellen, miközben Charlotte gyengén támadott, de mégis betalált. Az ellenfél tíz lövést eresztett meg a kapura, nem engedhetik meg maguknak, hogy ennyi szabad területet hagyjanak.

    ⚽️ Érdemes megemlíteni Pep Bielt. A spanyol középpályás valódi vezéregyénisége a csapatnak, rendszeresen felhívja magára a figyelmet. Három gól és hat gólpassz fűződik a nevéhez.

    💊 A veszteségek közül csak Nathan Byrne-t említhetjük meg. A védő már régóta kiesett, és azóta kezdődtek a problémák a hazaiaknál.

    Columbus Crew

    📝 Columbus három döntetlent játszott zsinórban, de ezek közül kettő közvetlen riválisok ellen történt. Múlt héten nem tudták legyűrni Cincinnatit, akik magabiztosan védekeztek, de kevesebb helyzetet alakítottak ki. Columbus ismét remek támadójátékot mutatott be, ami a szezon során stabilan működik náluk. Vannak kihívások a koncentráció elvesztésével, de ez a probléma nem végzetes, és kezelhető.

    ⚽️ Ismét lenyűgözött minket Diego Rossi játéka, aki újra betalált az utolsó fordulóban. Az uruguayi játékos sorozata folytatódik, és jelenleg az egyik legjobb játékos a bajnokságban.

    💊 Sérülések nincsenek. Az alapcsapat készen áll a küzdelemre.

    Tipp az 1. félidőre

    Első félidő statisztika: Charlotte (otthon) vs Columbus Crew (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 7 vs 6;
    • győzelmek száma: 2 (0.29%) vs 1 (0.17%);
    • vereségek száma: 2 (0.29%) vs 2 (0.33%);
    • döntetlenek száma: 3 (0.43%) vs 3 (0.5%);
    • átlagos első félidős gólok száma: 1 vs 1.17;
    • átlagos kapott gólok száma: 0.29 vs 0.67.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 2 vs 2;
    • vereségek száma: 4 vs 4;
    • döntetlenek száma: 4 vs 4;
    • átlagos első félidős összpontszám: 1.1 (lőtt gólok - 0.5, kapott gólok - 0.6) vs 1.5 (lőtt gólok - 0.7, kapott gólok - 0.8).
    Trendek
    • A Columbus Crew gólt kapott az első félidőben minden utolsó 7 mérkőzésén (MLS).
    👉Tippek: 1. félidőben, Charlotte szerez gólt(szorzói: 1.94)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 10;
    • hazai győzelmek - 2, vendég győzelmek - 2, döntetlenek - 6.

    Statisztika: Charlotte vs Columbus Crew

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 14 vs 14;
    • győzelmek: 6 vs 7;
    • győzelmi százalék: 43% vs 50%;
    • vereségek: 7 vs 1;
    • döntetlenek: 1 vs 6.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 4 vs 5;
    • vereségek: 6 vs 1;
    • döntetlenek: 0 vs 4.
    Trendek
    • A Columbus Crew nem vesztett a 14 utolsó 15 mérkőzésén (MLS).
    • A Columbus Crew nem vesztett a 12 utolsó 13 mérkőzésén.
    👉Tippek: Columbus Crew nem fog veszíteni(szorzói: 1.48)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.3, a vendégek - 1.4;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.7;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 6; a hazai csapat pályáján - 2.

    Statisztikák: Charlotte vs Columbus Crew

    • átlagos összesített a tornán: 3 vs 2.57;
    • átlagos gólok száma: 1.5 vs 1.57;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.64 vs 0.79;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.86 vs 0.79;
    • Charlotte: átlagos összesített hazai pályán a tornán 2;
    • Columbus Crew: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.5;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.5 (otthon - 1.5) vs 1.6 (idegenben - 1.75).
    Trendek
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól az utolsó 5 Charlotte mérkőzésén minden alkalommal.
    👉Tippek: Total gólt Felett (2,5)(szorzói: 1.69)

    Tippekszöglet

    Charlotte: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 3.93; otthoni pályán - 3;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 3.6; otthoni pályán - 3.75.

    Columbus Crew: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.29, idegenben - 3.67;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5.9; idegenben - 4.25.
    Trendek
    • A Charlotte kevesebb, mint 4.5 sarokrúgást szerzett minden utolsó 5 mérkőzésén szemben a Columbus Crew (MLS).
    👉Tippek: Szöglet - Charlotte Total Alatt (4,5)(szorzói: 1.57)

    Lapok tippek

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a H2H mérkőzéseken - 2.8 (hazai csapatnál 1.4 és vendég csapatnál 1.4);
    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a hazai csapat pályáján - 4 (hazai csapatnál 2 és vendég csapatnál 2).

    Charlotte: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 1.57; otthon - 1.86;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 2.3; otthon - 2.75.

    Columbus Crew: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 1.07, idegenben - 1.33;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 0.9; idegenben - 1.
    👉Előrejelzés: LC Total Alatt (3,5)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 10;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 6 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 2 alkalommal.

    Statisztika: Charlotte vs Columbus Crew

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 14 vs 14;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 7 vs 10;
    • Charlotte MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 3 (43%);
    • Columbus Crew MG mérkőzéseinek száma idegenben - 5 (83%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 6 vs 8;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Charlotte) - 2 (50%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Columbus Crew) - 4 (100%).
    Trendek
    • A Charlotte gólt szerzett és kapott minden utolsó 5 mérkőzésén.
    • A Columbus Crew gólt szerzett és kapott a 8 utolsó 9 mérkőzésén (MLS).
    • A Columbus Crew gólt szerzett és kapott minden utolsó 5 idegenben mérkőzésén.
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen)(szorzói: 1.53)

    A szerkesztőség előrejelzése

    A jelenlegi formákat figyelembe véve, eredményes mérkőzésre számíthatunk, ahol mindkét kapu előtt bőven akadnak majd helyzetek. Tekintettel Charlotte utóbbi meccseinek magas gólszámú trendjére és Columbus stabil idegenbeli teljesítményére, a több mint 2,5 gól fogadás megalapozottnak és ígéretesnek tűnik. A győztest keresni értelmetlen, hiszen minden sorozat egyszer véget ér, de a gólgazdagság érdekes lehetőséget kínálhat. Columbus biztosan betalál, de Charlotte is ritkán marad adós az ellenfél térfelén.
    Total gólt Felett (2,5)
    MyBookie
    Tegyen fogadást-147
    Közzétett: 2025.05.22., 8:17

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Charlotte - Columbus Crew

    A Charlotte vesztett:
    charlotte-fcminden utolsó 5 mérkőzésén (MLS).
    Columbus Crew Győzelem
    MyBookie
    +142
    A Charlotte elveszítette a második félidőt:
    charlotte-fcminden utolsó 5 mérkőzésén (MLS).
    2. Félidőben Columbus Crew Győzelem
    MyBookie
    +160
    A Columbus Crew nem vesztett:
    columbus-crewa 14 utolsó 15 mérkőzésén (MLS).
    columbus-crewa 12 utolsó 13 mérkőzésén.
    Columbus Crew nem fog veszíteni
    MyBookie
    -263
    A Charlotte gólt kapott:
    charlotte-fcminden utolsó 7 mérkőzésén.
    A Columbus Crew gólt szerzett:
    columbus-crewa 19 utolsó 20 idegenben mérkőzésén (MLS).
    columbus-crewa 10 utolsó 11 idegenben mérkőzésén.
    columbus-crewa 8 utolsó 9 mérkőzésén (MLS).
    Columbus Crew szerez gólt
    MyBookie
    -455
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Charlotte - Columbus Crew Helyezés a táblázatban

    League Group A
    JNSLLKPFORMA
    3.
    Inter Miami CF
    Inter Miami CF
    34198781-5565
    4.
    Charlotte FC
    Charlotte FC
    341921355-4659
    5.
    New-York City
    New-York City
    341751250-4456
    6.
    Nashville SC
    Nashville SC
    341661258-4554
    7.
    Columbus Crew
    Columbus Crew
    341412855-5154
    8.
    Chicago Fire
    Chicago Fire
    341581168-6053

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    6 - Győzelem
    2 - Döntetlen
    2 - Veszítenek
    Győzelem - 4
    Döntetlen - 1
    Veszítenek - 5
    10 gyufa
    Eltömődött - 21
    Hiányzik - 10
    +11
    -4
    15 - Eltömődött
    19 - Hiányzik
    6
    Győzelem
    4
    2
    Döntetlen
    1
    2
    Veszítenek
    5
    GK
    21
    Eltömődött
    15
    10
    Hiányzik
    19
    3.1
    Meccsenként átlagolt gólok
    3.4
    2.1
    Átlagosan elért pontszám
    1.5
    1
    Átlagosan passzoló
    1.9
    5
    Gólszerzés és kontrázás
    9
    43'
    Pontozott minden, min.
    60'
    Minden statisztika