Lausanne vs Grasshopper Tipp 24 január 2026

    🔊 A közelgő mérkőzés a Lausanne Sports és a Grasshopper között ígéretesnek tűnik, figyelembe véve jelenlegi helyezéseiket a tabellán és formájukat. Lausanne a 7. helyen áll, és három győzelemmel zsinórban stabil eredményeket mutat. Hazai mérkőzéseiken átlagosan 1,55 gólt szereznek meccsenként, ami erős támadó oldallá teszi őket. Ezzel szemben a Grasshopper küzd a kiesési zóna elhagyásáért, jelenleg a 11. helyen vannak. Legutóbbi vereségeik motivációt jelenthetnek számukra, hogy javítsanak idegenbeli teljesítményükön. A mérkőzés izgalma abban rejlik, hogy mindkét csapat képes-e leküzdeni gyengeségeit és kihasználni a pillanatokat céljaik eléréséhez.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 14 szeptember 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 3:1 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Grasshoppers Zürich volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 46% vs 54%-kal;
    • szögletek: 8 vs 1-val;
    • szabálytalanságok: 15 vs 11-val;
    • sárga lapok: 1 vs 5-val;
    • kaput eltaláló lövések: 5 vs 4-val.

    📊Lausanne-Sports és Grasshoppers Zürich csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 38;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 8, a vendégcsapaté - 18, döntetlenek száma - 12;
    • gólok száma - 31 a 56 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 0.76, a 2. félidőé - 1.53;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.29.

    Egymás elleni statisztikák Lausanne - Grasshopper

    21%
    9 Győzelmek
    33%
    14 Döntetlen
    45%
    19 Győzelmek
    Összes mérkőzés
    42
    Átlag gól/mérkőzés
    2.38
    Mindkét csapat szerzett gólt
    52%
    0.88
    Átlagos gólszám
    1.5
    2.26
    Sárga lapok
    2.19
    Legutóbbi mérkőzések
    25.07.26
    Super League
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    Grasshoppers Zürich
    Grasshoppers Zürich
    0.93
    0.98
    5
    2
    13
    22
    3
    4
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    0.93
    0.98
    5
    2
    13
    22
    3
    4
    16.05.26
    Super League
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    1
    Grasshoppers Zürich
    Grasshoppers Zürich
    2.21
    0.86
    7
    2
    8
    19
    3
    3
    1
    3
    0
    2
    1
    1
    2.21
    0.86
    7
    2
    8
    19
    3
    3
    08.03.26
    Super League
    Grasshoppers Zürich
    Grasshoppers Zürich
    1
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    2.38
    1.77
    9
    6
    10
    4
    2
    1
    2
    3
    1
    1
    1
    2
    2.38
    1.77
    9
    6
    10
    4
    2
    1
    24.01.26
    Super League
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    Grasshoppers Zürich
    Grasshoppers Zürich
    1.52
    0.47
    5
    2
    8
    8
    1
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    1.52
    0.47
    5
    2
    8
    8
    1
    2
    14.09.25
    Super League
    Grasshoppers Zürich
    Grasshoppers Zürich
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    1
    1.73
    2.26
    8
    1
    15
    11
    1
    5
    3
    1
    1
    0
    2
    1
    1.73
    2.26
    8
    1
    15
    11
    1
    5
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Lausanne-Sports Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat játszotta a Szuperliga keretében (a házigazda a Young Boys volt, a vendég pedig Lausanne Sports). A mérkőzés 1:3-as eredménnyel zárult.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Lausanne Sports vs Young Boys):

    • labdabirtoklás: 56% vs 44%;
    • szögletek: 1 vs 5;
    • szabálytalanságok: 12 vs 15;
    • sárga lapok: 2 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 5 vs 4.

    Lausanne Sports magabiztosan teljesít hazai pályán - az utolsó öt mérkőzésükből négyet megnyertek. Az utolsó hazai összecsapásuk a Xamax ellen győzelemmel zárult, tovább erősítve pozíciójukat mint egy potenciálisan erős hazai csapat. Átlagosan 1,55 gólt szereznek meccsenként, de érdemes megjegyezni az eredmények ingadozását: a szezon során gyakran váltakoznak a győzelmek és vereségek. Ez a csapat formájának bizonyos mértékű kiszámíthatatlanságára utal.

    A mérkőzés eredményei: Lausanne-Sports

    Legutóbbi mérkőzések
    01.11.26
    Super League
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    Thun
    Thun
    1.94
    2.91
    9
    4
    16
    13
    2
    1
    4
    5
    2
    1
    2
    4
    1.94
    2.91
    9
    4
    16
    13
    2
    1
    V
    25.10.26
    Super League
    Sion
    Sion
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    1.85
    1.48
    6
    7
    10
    18
    3
    4
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.85
    1.48
    6
    7
    10
    18
    3
    4
    V
    18.10.26
    Schweizer Cup
    Winkeln
    Winkeln
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    -
    -
    4
    6
    -
    -
    0
    0
    0
    7
    0
    1
    0
    6
    -
    -
    4
    6
    -
    -
    0
    0
    GY
    11.10.26
    Super League
    St. Gallen 1879
    St. Gallen 1879
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    1.57
    0.68
    6
    8
    19
    16
    3
    4
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.57
    0.68
    6
    8
    19
    16
    3
    4
    V
    20.09.26
    Super League
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    1
    Lugano
    Lugano
    0.56
    2.46
    1
    6
    13
    10
    3
    3
    0
    4
    0
    1
    0
    3
    0.56
    2.46
    1
    6
    13
    10
    3
    3
    V
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Grasshoppers Zürich Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzésüket a vendégek -án játszották a Szuperliga keretében (hazai pályán a Grasshoppers, vendégként a Thun). A mérkőzés 1:3-as eredménnyel zárult.

    A mérkőzés statisztikája (Grasshoppers vs Thun):

    • labdabirtoklás: 52% vs 48%;
    • szögletek: 1 vs 9;
    • szabálytalanságok: 13 vs 10;
    • sárga lapok: 2 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 2 vs 8.

    A Grasshopper nehéz időszakon megy keresztül - az utóbbi öt mérkőzésükből négyet elveszítettek, beleértve az utolsó három találkozót is. Bár védekezésük problémás (átlagosan 1,9 gólt kapnak), a támadósoruk is szenved: az elmúlt öt mérkőzésen csak egyszer tudtak felülkerekedni az ellenfélen. Ennek ellenére a "szöcskék" harcias szellemmel rendelkeznek, és elkötelezettek a helyzetük javítása iránt, amit szoros letámadással és kontratámadásokkal próbálnak elérni.

    A mérkőzés eredményei: Grasshoppers Zürich

    Legutóbbi mérkőzések
    31.10.26
    Super League
    Grasshoppers Zürich
    Grasshoppers Zürich
    Vaduz
    Vaduz
    2.75
    2.1
    8
    6
    10
    17
    3
    3
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    2.75
    2.1
    8
    6
    10
    17
    3
    3
    D
    25.10.26
    Super League
    Basel 1893
    Basel 1893
    Grasshoppers Zürich
    Grasshoppers Zürich
    1.73
    1.05
    5
    4
    18
    12
    2
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1.73
    1.05
    5
    4
    18
    12
    2
    1
    D
    17.10.26
    Schweizer Cup
    Grenchen
    Grenchen
    Grasshoppers Zürich
    Grasshoppers Zürich
    0
    8
    0
    4
    0
    4
    GY
    11.10.26
    Super League
    Grasshoppers Zürich
    Grasshoppers Zürich
    Young Boys
    Young Boys
    0.48
    2.48
    3
    5
    12
    13
    1
    4
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    0.48
    2.48
    3
    5
    12
    13
    1
    4
    V
    02.10.26
    Klubbarátságos mérkőzések
    Grasshoppers Zürich
    Grasshoppers Zürich
    Yverdon-Sport
    Yverdon-Sport
    -
    -
    8
    2
    -
    -
    0
    0
    2
    3
    0
    0
    2
    3
    -
    -
    8
    2
    -
    -
    0
    0
    V
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összesített találkozók száma - 38;
    • első félidőben szerzett győzelmek a hazaiaknál (otthon) - 7; vendégeknél (idegenben) - 2; döntetlenek száma - 10;
    • átlagos gólok száma az első félidőben: 0.76;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.39 gólt szerez, míg a vendégek 0.37 gólt.

    Első félidő statisztika: Lausanne-Sports (otthon) vs Grasshoppers Zürich (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 10 vs 10;
    • győzelmek: 3 (30%) vs 2 (20%);
    • vereségek: 1 (10%) vs 5 (50%);
    • döntetlenek: 6 (60%) vs 3 (30%);
    • átlagos szerzett gólok száma: 1.4 vs 1.4;
    • átlagos kapott gólok száma: 0.4 vs 1.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek: 3 vs 2;
    • vereségek: 0 vs 5;
    • döntetlenek: 7 vs 3;
    • átlagos első félidei gólok száma: 0.6 (szerzett - 0.5, kapott - 0.1) vs 1.8 (szerzett - 0.7, kapott - 1.1).
    Trendek
    • A Lausanne-Sport döntetlent játszik az első félidőben a 6 utolsó 7 mérkőzésén.
    👉Tippek: 1. Félidőben Döntetlen(szorzói: 2.23)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 38;
    • hazai győzelmek - 8, vendég győzelmek - 18, döntetlenek - 12.

    Statisztika: Lausanne-Sports vs Grasshoppers Zürich

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 20 vs 20;
    • győzelmek: 7 vs 4;
    • győzelmi százalék: 35% vs 20%;
    • vereségek: 7 vs 11;
    • döntetlenek: 6 vs 5.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 4 vs 3;
    • vereségek: 3 vs 6;
    • döntetlenek: 3 vs 1.
    Trendek
    • A Grasshopper +1.5 hendikep nyer a 17 utolsó 19 idegenben mérkőzésén szemben a Lausanne-Sport.
    • A Grasshopper +1.5 hendikep nyer a 8 utolsó 9 mérkőzésén.
    • A Grasshopper +1.5 hendikep nyer a 7 utolsó 8 mérkőzésén (Axpo Superliga).
    • A Grasshopper +1.5 hendikep nyer minden utolsó 5 idegenben mérkőzésén.
    👉Tippek: Grasshoppers Zürich Hendikep (+1,5)(szorzói: 1.38)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 0.82, a vendégek - 1.47;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.29;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 18; a hazai csapat pályáján - 8.

    Statisztikák: Lausanne-Sports vs Grasshoppers Zürich

    • átlagos összesített a tornán: 2.95 vs 3.25;
    • átlagos gólok száma: 1.55 vs 1.35;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.65 vs 0.65;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.9 vs 0.7;
    • Lausanne-Sports: átlagos összesített hazai pályán a tornán 2;
    • Grasshoppers Zürich: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.1;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 0.8 (otthon - 0.75) vs 1.2 (idegenben - 1.5).
    Trendek
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól a 17 legutóbbi 19 Lausanne-Sport otthon mérkőzések szemben a Grasshopper.
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól a 14 legutóbbi 16 Lausanne-Sport otthon mérkőzések szemben a Grasshopper (Axpo Superliga).
    👉Tippek: Total gólt Alatt (3,5)(szorzói: 1.53)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 38;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 18 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 8 alkalommal.

    Statisztika: Lausanne-Sports vs Grasshoppers Zürich

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 20 vs 20;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 13 vs 12;
    • Lausanne-Sports MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 7 (70%);
    • Grasshoppers Zürich MG mérkőzéseinek száma idegenben - 5 (50%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 3 vs 5;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Lausanne-Sports) - 1 (25%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Grasshoppers Zürich) - 2 (33%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt: (Igen)(szorzói: 1.55)

    Pontos pontszám előrejelzés

    Gyakori eredmények statisztikája (aktuális szezon):

    • a torna leggyakoribb eredménye: 1:2 (13/119, 10.9%);
    • Lausanne-Sports hazai pályán leggyakrabban így zárja a mérkőzéseit: 1:2 (2/10, 20%);
    • Grasshoppers Zürich idegenben leggyakrabban ezt az eredményt játssza: 1:0 , 1:1 , 2:1 (2/10, 20%).

    A statisztikák és a valószínűségi eloszlás alapján az algoritmus a top 3 kimenetelt jósolja:

    1:1 - 11.15% (szorzói 6.85)
    2:1 - 9.94% (szorzói 8.1)
    1:0 - 8.63% (szorzói 9.2)

    👉Tippek: Helyes eredmény (1:1)(szorzói: 6.85)

    ⭐ A szerkesztőség előrejelzése

    Figyelembe véve a csapatok formáját és a korábbi összecsapások statisztikáit, szoros küzdelem várható kevés góllal. Lausanne alacsony eredményességi trendjét az is alátámasztja, hogy ritkán szereznek egynél több gólt mérkőzéseiken (nyolc meccsből kevesebb mint kettőn). Ezt kombinálva a Grasshopper gyenge támadójátékával, 3.5 gólnál kevesebb összgól valószínűsíthető kimenetelként jelenik meg erre az összecsapásra.

    Total gólt Alatt (3,5)
    Everygame
    Tegyen fogadást-200
    Közzétett: 2026.01.22., 17:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Lausanne-Sports - Grasshoppers Zürich

    A Lausanne-Sport döntetlent játszik az első félidőben:
    fc-lausanne-sporta 6 utolsó 7 mérkőzésén.
    1. Félidőben Döntetlen
    Bovada
    +139
    A Lausanne-Sport nem nyert:
    fc-lausanne-sportgrasshopper-club-zuricha 12 utolsó 14 otthon mérkőzésén szemben a Grasshopper (Axpo Superliga).
    Grasshoppers Zürich nem fog veszíteni
    Everygame
    +100
    A Lausanne-Sport nem vesztett:
    fc-lausanne-sportgrasshopper-club-zuricha 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a Grasshopper.
    Lausanne-Sports nem fog veszíteni
    Everygame
    -526
    A Lausanne-Sport gólt szerzett:
    fc-lausanne-sporta 21 utolsó 23 otthon mérkőzésén.
    A Grasshopper gólt kapott:
    grasshopper-club-zuricha 19 utolsó 20 idegenben mérkőzésén (Axpo Superliga).
    grasshopper-club-zuricha 12 utolsó 13 mérkőzésén.
    grasshopper-club-zuricha 11 utolsó 12 mérkőzésén (Axpo Superliga).
    Lausanne-Sports szerez gólt
    Everygame
    -833
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Lausanne-Sports - Grasshoppers Zürich Helyezés a táblázatban

    League
    MGYDVGPForma
    8.
    Servette
    Servette
    339131157-5740
    9.
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    331091447-5739
    10.
    Zürich
    Zürich
    331041945-6334
    11.
    Grasshoppers Zürich
    Grasshoppers Zürich
    33691840-6527
    12.
    Winterthur
    Winterthur
    33472235-8619

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 mérkőzés
    1 - Győzelem
    1 - Döntetlen
    8 - Vereségek
    Győzelmek - 3
    Döntetlen - 3
    Vereségek - 4
    10 mérkőzés
    Szerzett - 14
    Kapott - 19
    -5
    -1
    20 - Szerzett
    21 - Kapott
    1
    Győzelmek
    3
    1
    Döntetlen
    3
    8
    Vereségek
    4
    Gólkülönbség
    14
    Szerzett
    20
    19
    Kapott
    21
    3.3
    Meccsenként átlagolt gólok
    4.1
    1.4
    Átlagosan szerzett gólok
    2
    1.9
    Átlagosan kapott gólok
    2.1
    3
    Gólszerzés és kontrázás
    5
    64'
    Pontozott minden, min.
    45'
    Minden statisztika