Carrarese Calcio vs Empoli H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Carrarese Calcio 1908
2 mérkőzés
Empoli
1 Győzelem
1 Döntetlen
0 Győzelem
50%
50%
1. Félidőben
1 Győzelem
1 Döntetlen
0 Győzelem
50%
50%
2. Félidőben
1 Győzelem
1 Döntetlen
0 Győzelem
50%
50%
Célok
Összes gól
7
5
2
Meccs végeredmény
2
További - 100%
0
0% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
3.5
2.5
1
Átlagos idő egy gólra
25'
36'
90'
Carrarese Calcio 1908
1
0-15'
1
16-30'
0
31-45'
0
0-15'
0
16-30'
1
31-45'
HT
0
46-60'
1
61-75'
2
76-90'
0
46-60'
0
61-75'
1
76-90'
Empoli
Statisztikák a mérkőzésről
Carrarese Calcio 1908
Empoli
51%
Labdabirtoklás
49%
Faulok
Összesen: 56
28
26
30
Sarok
Összesen: 12
6
5
7
Les
Összesen: 4
2
2
2
Sárga lapok
Összesen: 8
4
4
4
Piros lapok
Összesen: 0
0
0
0
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Carrarese Calcio 1908Olaszország
EmpoliOlaszország

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Carrarese Calcio 1908 - Empoli Utolsó mérkőzések
Meccsek
15.08.26
Italian CupTorino
Carrarese Calcio 1908
1
1.74
0.63
4
3
14
14
0
0
1
0
1
0
0
0
1.74
0.63
4
3
14
14
0
0
L
08.08.26
Club Friendly GamesVirtus Entella
Carrarese Calcio 1908
-
-
4
2
-
-
1
0
0
1
0
0
0
1
-
-
4
2
-
-
1
0
N
26.07.26
Club Friendly GamesNapoli
Carrarese Calcio 1908
-
-
3
5
12
10
0
0
2
0
2
0
0
0
-
-
3
5
12
10
0
0
L
08.05.26
Serie BVirtus Entella
Carrarese Calcio 1908
1.48
0.48
5
5
16
11
3
2
2
1
1
0
1
1
1.48
0.48
5
5
16
11
3
2
L
01.05.26
Serie BCarrarese Calcio 1908
Cesena
1.16
0.45
10
4
18
8
3
0
0
0
0
0
0
0
1.16
0.45
10
4
18
8
3
0
S
25.04.26
Serie BFrosinone
Carrarese Calcio 1908
-
-
8
8
10
13
2
3
3
0
0
0
3
0
-
-
8
8
10
13
2
3
L
19.04.26
Serie BCarrarese Calcio 1908
Delfino Pescara 1936
-
-
6
5
18
15
1
1
2
2
1
1
1
1
-
-
6
5
18
15
1
1
S
12.04.26
Serie BReggiana 1919
Carrarese Calcio 1908
-
-
4
8
9
11
1
3
2
0
2
0
0
0
-
-
4
8
9
11
1
3
L
Meccsek
17.08.26
Italian CupPisa
Empoli
1.34
0.6
4
4
9
15
0
3
1
1
1
0
0
1
4
3
1.34
0.6
4
4
9
15
0
3
L
08.08.26
Club Friendly GamesLivorno
Empoli
-
-
6
3
-
-
0
0
1
1
0
0
1
1
-
-
6
3
-
-
0
0
S
01.08.26
Club Friendly GamesEmpoli
Spezia Calcio
-
-
1
6
17
14
0
0
1
1
1
0
0
1
-
-
1
6
17
14
0
0
S
25.07.26
Club Friendly GamesEmpoli
Virtus Entella
-
-
3
3
16
17
1
0
1
0
1
0
0
0
-
-
3
3
16
17
1
0
N
08.05.26
Serie BMonza
Empoli
1.13
1.01
7
4
10
17
2
3
2
2
1
1
1
1
1.13
1.01
7
4
10
17
2
3
S
01.05.26
Serie BEmpoli
US Avellino 1912
1
2.51
0.20
4
2
21
22
3
1
1
0
0
0
1
0
2.51
0.20
4
2
21
22
3
1
N
25.04.26
Serie BVenezia
Empoli
-
-
9
6
10
15
0
2
2
0
0
0
2
0
-
-
9
6
10
15
0
2
L
19.04.26
Serie BEmpoli
1
Virtus Entella
-
-
6
5
11
13
1
3
1
1
0
1
1
0
-
-
6
5
11
13
1
3
S
A mérkőzés eredményei
2 Győzelem
3 Döntetlen
5 Legyőzi
20%
30%
50%
1 idő
2 idő
10%
10%
50%
80%
40%
Legyőzi
10%
·10 gyufa ·Empoli
3 Győzelem
2 Döntetlen
5 Veszítenek
30%
20%
50%
1 idő
2 idő
20%
40%
60%
20%
20%
Legyőzi
40%
Száraz győzelmek
2
Száraz elváltozások
3
Akarva-akaratlan győzelmek
0
Szándékos vereségek
2
Gól statisztikák
11
11
3
Gólok az 1. Félidőben4
8
Gólok a 2. Félidőben7
4
Első pontszerzés6
4
Nem szerzett pontot3
Carrarese Calcio 1908
0%
0
27%
3
0%
0
27%
3
18%
2
27%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Empoli
18%
2
9%
1
9%
1
27%
3
18%
2
18%
2
14
13
6
Gólok az 1. Félidőben4
8
Gólok a 2. Félidőben9
5
Elhibázott első4
2
Nem hagyta ki2
Carrarese Calcio 1908
14%
2
21%
3
7%
1
43%
6
29%
4
21%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Empoli
15%
2
8%
1
15%
2
38%
5
23%
3
31%
4
Átlagos gól/mérkőzés
2.4
Mindkét csapat szerzett gólt
5
Átlagos idő egy gólra
81'
Összes gól a mérkőzésen
Empoli
2.5
Teljes mérkőzés2.4
0.9
1. Félidőben0.8
1.6
2. Félidőben1.6
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
6
60%
4
40%
0.5
7
70%
3
30%
3
30%
7
70%
1.5
2
20%
8
80%
2
20%
8
80%
2.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Carrarese Calcio 1908 - Empoli Mérkőzés statisztikái
Carrarese Calcio 1908
Empoli
47.7%
44.6%
Faulok
134
167
Sarok
59
46
Les
18
18
Sárga lapok
20
26
Piros lapok
2
2
A mérkőzés eredményei
0:0
1 egyszer10%
0:3
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
1:0
4 egyszer40%
1:1
2 egyszer20%
2:0
1 egyszer10%
2:2
1 egyszer10%
3:1
1 egyszer10%
1
1 egyszer10%
2
2 egyszer20%
4
2 egyszer20%
3
4 egyszer40%
1 cél
2 célok
4 célok
3 célok
6 célok
1
4 egyszer40%
2
3 egyszer30%
4
2 egyszer20%
6
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
Segunda División
Celta Vigo B
Castellon
31 aug
19:30
Statisztikák megtekintése
Primera B Nacional
Gimnasia Esgrima Jujuy
Agropecuario Argentino
1 sze
00:00
Statisztikák megtekintése
Premier Liga
Al-Ahly
Smouha
1 sze
17:00
Statisztikák megtekintése
Copa Rio
Sampaio Correa
Nova Iguacu
2 sze
17:45
Statisztikák megtekintése
Liga Nacional
Municipal
Deportivo Sanarate
2 sze
20:00
Statisztikák megtekintése
USL Championship
Charleston Battery
Hartford Athletic
2 sze
23:00
Statisztikák megtekintése