AZ Alkmaar vs Sparta H2H Statisztikák
Személyes találkozók
AZ Alkmaar
37 mérkőzés
Sparta
26 Győzelem
8 Döntetlen
3 Győzelem
70%
22%
8%
1. Félidőben
17 Győzelem
17 Döntetlen
3 Győzelem
46%
46%
8%
2. Félidőben
24 Győzelem
9 Döntetlen
4 Győzelem
65%
24%
11%
Célok
Összes gól
112
84
28
Meccs végeredmény
19
További - 51%
18
49% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
3.03
2.27
0.76
Átlagos idő egy gólra
30'
40'
120'
AZ Alkmaar
11
0-15'
10
16-30'
7
31-45'
4
0-15'
5
16-30'
1
31-45'
HT
9
46-60'
10
61-75'
12
76-90'
4
46-60'
3
61-75'
5
76-90'
Sparta
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 70
1.89
32
38
Piros lapok
Összesen: 3
0.08
2
1
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


AZ AlkmaarHollandia
SpartaHollandia

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
AZ Alkmaar - Sparta Utolsó mérkőzések
Meccsek
22.08.26
eredivisieFortuna Sittard
1
AZ Alkmaar
0.28
4.65
1
15
9
11
0
1
0
2
0
0
0
2
0.28
4.65
1
15
9
11
0
1
N
15.08.26
eredivisieUtrecht
AZ Alkmaar
0.95
2.5
3
9
23
14
4
2
1
4
0
1
1
3
0.95
2.5
3
9
23
14
4
2
N
08.08.26
eredivisieAZ Alkmaar
ADO Den Haag
2.72
1.04
9
7
9
14
0
1
2
0
0
0
2
0
2.72
1.04
9
7
9
14
0
1
N
02.08.26
Johan Cruijff SchaalPSV Eindhoven
1
AZ Alkmaar
-
-
6
3
10
9
3
2
0
4
0
1
0
3
-
-
6
3
10
9
3
2
N
25.07.26
Club Friendly GamesAZ Alkmaar
Olympiakosz Pireusz
-
-
6
2
10
10
2
3
3
2
0
2
3
0
-
-
6
2
10
10
2
3
N
22.07.26
Club Friendly GamesAZ Alkmaar
Genk
-
-
1
0
-
-
-
-
4
0
2
0
2
0
-
-
1
0
-
-
-
-
N
18.07.26
Club Friendly GamesZulte Waregem
AZ Alkmaar
-
-
1
18
-
-
2
1
1
1
1
0
0
1
-
-
1
18
-
-
2
1
S
15.07.26
Club Friendly GamesAZ Alkmaar
Anderlecht
-
-
-
-
-
-
-
-
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
L
11.07.26
Club Friendly GamesAZ Alkmaar
Almere City
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
0
0
2
1
-
-
-
-
-
-
-
-
N
Meccsek
22.08.26
eredivisieSparta Rotterdam
Utrecht
1.41
2.13
5
7
10
13
0
0
3
3
1
1
2
2
1.41
2.13
5
7
10
13
0
0
S
14.08.26
eredivisieStormvogels Telstar
Sparta Rotterdam
1.43
2.13
8
5
13
17
1
1
1
3
0
1
1
2
1.43
2.13
8
5
13
17
1
1
N
09.08.26
eredivisieSparta Rotterdam
Feyenoord Rotterdam
1.09
3.75
5
10
11
8
2
1
0
1
0
1
0
0
1.09
3.75
5
10
11
8
2
1
L
01.08.26
Club Friendly GamesSparta Rotterdam
Duisburg
-
-
6
6
8
16
1
2
0
0
0
0
0
0
-
-
6
6
8
16
1
2
S
28.07.26
Club Friendly GamesSparta Rotterdam
Asteras Tripolis
-
-
3
5
-
-
1
2
1
1
0
1
1
0
-
-
3
5
-
-
1
2
S
25.07.26
Club Friendly GamesZulte Waregem
Sparta Rotterdam
-
-
4
6
8
14
0
2
3
2
1
2
2
0
-
-
4
6
8
14
0
2
L
18.07.26
Club Friendly GamesMeppen 1912
Sparta Rotterdam
-
-
-
-
-
-
-
-
3
2
0
0
3
2
-
-
-
-
-
-
-
-
L
11.07.26
Club Friendly GamesSparta Rotterdam
Stormvogels Telstar
-
-
6
2
9
8
0
0
1
0
0
0
1
0
-
-
6
2
9
8
0
0
N
07.07.26
Club Friendly GamesVOC Rotterdam
Sparta Rotterdam
-
-
-
-
-
-
-
-
0
4
0
2
0
2
-
-
-
-
-
-
-
-
N
A mérkőzés eredményei
6 Győzelem
4 Döntetlen
0 Legyőzi
60%
40%
1 idő
2 idő
60%
60%
40%
20%
0%
Legyőzi
20%
·10 gyufa ·Sparta
1 Győzelem
3 Döntetlen
6 Veszítenek
10%
30%
60%
1 idő
2 idő
20%
10%
40%
50%
40%
Legyőzi
40%
Száraz győzelmek
0
Száraz elváltozások
3
Akarva-akaratlan győzelmek
0
Szándékos vereségek
1
Gól statisztikák
28
12
9
Gólok az 1. Félidőben4
19
Gólok a 2. Félidőben8
9
Első pontszerzés3
1
Nem szerzett pontot4
AZ Alkmaar
18%
5
4%
1
11%
3
21%
6
21%
6
25%
7
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Sparta
8%
1
0%
0
25%
3
33%
4
8%
1
25%
3
10
22
2
Gólok az 1. Félidőben6
8
Gólok a 2. Félidőben16
0
Elhibázott első6
4
Nem hagyta ki1
AZ Alkmaar
10%
1
20%
2
20%
2
70%
7
40%
4
50%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Sparta
9%
2
9%
2
18%
4
32%
7
14%
3
41%
9
Átlagos gól/mérkőzés
3.4
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
6
Átlagos idő egy gólra
75'
Összes gól a mérkőzésen
Sparta
3.8
Teljes mérkőzés3.4
1.1
1. Félidőben1
2.7
2. Félidőben2.4
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
9
90%
1
10%
0.5
6
60%
4
40%
8
80%
2
20%
1.5
4
40%
6
60%
5
50%
5
50%
2.5
2
20%
8
80%
4
40%
6
60%
3.5
0
0%
10
100%
2
20%
8
80%
4.5
0
0%
10
100%
AZ Alkmaar - Sparta Mérkőzés statisztikái
AZ Alkmaar
Sparta
55.8%
48.7%
Faulok
107
109
Sarok
70
42
Les
-
-
Sárga lapok
13
17
Piros lapok
0
0
A mérkőzés eredményei
0:0
1 egyszer10%
0:2
1 egyszer10%
0:4
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
1:4
1 egyszer10%
0:0
1 egyszer10%
0:1
1 egyszer10%
0:2
1 egyszer10%
1:3
1 egyszer10%
2:1
1 egyszer10%
4
2 egyszer20%
2
3 egyszer30%
5
1 egyszer10%
6
2 egyszer20%
4 célok
2 célok
5 célok
6 célok
1 cél
4
3 egyszer30%
2
1 egyszer10%
5
2 egyszer20%
6
1 egyszer10%
1
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
Coppa Italia Serie C
Potenza
Monopoli 1966
1 sze
19:00
Statisztikák megtekintése
LAV Kupa
Mokra Gora
FAP
2 sze
14:30
Statisztikák megtekintése
UEFA Europa Cup Women
FH (N)
Apollon Limassol (w)
2 sze
16:00
Statisztikák megtekintése
Premier League
Bandari
3K FC
4 sze
12:00
Statisztikák megtekintése
Premier League
Kigezi Homeboys FC
Vipers
4 sze
13:00
Statisztikák megtekintése
1. Liga
Be1 Nfa
Fk Kauno Zalgiris C
4 sze
15:30
Statisztikák megtekintése