Yunnan Yukun vs Chengdu Tipp 23 augusztus 2025

    A Yunnan Yukun és Chengdu összecsapása izgalmasnak ígérkezik, figyelembe véve mindkét csapat jelenlegi formáját. A Yunnan hazai pályán látványos támadójátékot mutat, amit az 1,9-es átlagos góltermelésük is alátámaszt. Ugyanakkor a védekezésükön van még mit javítaniuk, hiszen az elmúlt 10 mérkőzésen átlagosan 2,5 gólt kaptak. Ezzel szemben Chengdu idegenben remek formát mutat, hiszen az utóbbi találkozóik többségén több mint 1,5 gólt szereztek. Mindkét csapat közel optimális összeállítással készül, így számos veszélyes helyzetre számíthatunk a mérkőzés során.

    Személyes találkozók

    A legutóbbi hivatalos mérkőzés a csapatok között 16 április 2025-án zajlott, és 1:1-es döntetlennel zárult. Íme az összehasonlító statisztika arról a találkozóról (hazai pályán játszott a Chengdu):

    • labdabirtoklás: 62% vs 38%;
    • szögletek: 6 vs 0;
    • szabálytalanságok: 15 vs 20;
    • sárga lapok: 2 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 5 vs 2.

    📊Hivatalosan a Yunnan Yukun és a Chengdu csapatai mindössze egy mérkőzést játszottak egymás ellen. Az összecsapás 16 április 2025 dátumon zajlott Chengdu otthonában, és 1:1-es döntetlennel zárult.

    Egymás elleni statisztikák Yunnan Yukun - Chengdu

    40%
    2 Győzelem
    20%
    1 Döntetlen
    40%
    2 Győzelem
    Összes mérkőzés
    5
    Átlag gól/mérkőzés
    3.6
    Mindkét csapat szerzett gólt
    80%
    1.4
    Átlag összesen
    2.2
    4
    Sarok
    4.2
    1.2
    Sárga lapok
    1.4
    12
    Szabálytalanságok
    13
    Legutóbbi mérkőzések
    08.08.26
    Chinese Super League
    Yunnan Yukun
    Yunnan Yukun
    Chengdu Rongcheng
    Chengdu Rongcheng
    -
    -
    7
    6
    10
    16
    0
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    7
    6
    10
    16
    0
    1
    21.07.26
    FA Cup
    Yunnan Yukun
    Yunnan Yukun
    1
    Chengdu Rongcheng
    Chengdu Rongcheng
    -
    -
    3
    2
    10
    14
    3
    0
    3
    3
    2
    2
    1
    1
    0
    0
    3
    2
    -
    -
    3
    2
    10
    14
    3
    0
    21.04.26
    Chinese Super League
    Chengdu Rongcheng
    Chengdu Rongcheng
    Yunnan Yukun
    Yunnan Yukun
    -
    -
    4
    3
    12
    11
    2
    0
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    -
    -
    4
    3
    12
    11
    2
    0
    23.08.25
    Chinese Super League
    Yunnan Yukun
    Yunnan Yukun
    Chengdu Rongcheng
    Chengdu Rongcheng
    1.19
    2.21
    7
    3
    9
    8
    1
    2
    1
    5
    1
    1
    0
    4
    1.19
    2.21
    7
    3
    9
    8
    1
    2
    16.04.25
    Chinese Super League
    Chengdu Rongcheng
    Chengdu Rongcheng
    Yunnan Yukun
    Yunnan Yukun
    3.77
    0.76
    6
    0
    15
    20
    2
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    3.77
    0.76
    6
    0
    15
    20
    2
    2
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Yunnan Yukun Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat játszotta a Labdarúgó Szövetség Kupájában, ahol a hazai pályán a Beijing Guoan fogadta a Yunnan Yukun csapatát. A mérkőzés 7:0-s eredménnyel zárult.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Yunnan Yukun vs Beijing Guoan):

    • labdabirtoklás: 33% vs 67%;
    • szögletek: 4 vs 4;
    • szabálytalanságok: 9 vs 10;
    • sárga lapok: 0 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 3 vs 13.

    A Yunnan Yukun a nyolcadik helyen áll a tabellán, és arra törekszik, hogy megszilárdítsa helyét a liga élmezőnyében. A csapat otthon stabilan közel 2 gólt szerez meccsenként. Ennek ellenére a gyenge védekezés gyakran cserbenhagyja őket - átlagosan több mint 2 gólt kapnak mérkőzésenként. Érdekes megjegyezni, hogy a legutóbbi találkozójuk Chengdu ellen 1-1-es döntetlennel zárult, ami megerősíti a csapat versenyképességét még erős ellenfelekkel szemben is.

    A mérkőzés eredményei: Yunnan Yukun

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Chinese Super League
    Zhejiang Professional
    Zhejiang Professional
    Yunnan Yukun
    Yunnan Yukun
    -
    -
    7
    3
    11
    14
    1
    2
    6
    0
    5
    0
    1
    0
    -
    -
    7
    3
    11
    14
    1
    2
    L
    22.08.26
    Chinese Super League
    Beijing Guoan
    Beijing Guoan
    Yunnan Yukun
    Yunnan Yukun
    -
    -
    9
    5
    8
    9
    1
    1
    3
    3
    1
    0
    2
    3
    -
    -
    9
    5
    8
    9
    1
    1
    S
    15.08.26
    Chinese Super League
    Yunnan Yukun
    Yunnan Yukun
    Dalian Yingbo FC
    Dalian Yingbo FC
    1
    -
    -
    9
    3
    14
    14
    1
    2
    3
    1
    0
    1
    3
    0
    -
    -
    9
    3
    14
    14
    1
    2
    N
    08.08.26
    Chinese Super League
    Yunnan Yukun
    Yunnan Yukun
    Chengdu Rongcheng
    Chengdu Rongcheng
    -
    -
    7
    6
    10
    16
    0
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    7
    6
    10
    16
    0
    1
    N
    01.08.26
    Chinese Super League
    Tianjin Teda
    Tianjin Teda
    Yunnan Yukun
    Yunnan Yukun
    -
    -
    3
    5
    8
    9
    1
    2
    3
    2
    0
    1
    3
    1
    -
    -
    3
    5
    8
    9
    1
    2
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Chengdu Rongcheng Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzésüket a vendégek -én játszották a Labdarúgó Szövetség Kupájában (hazai pályán: Csengdu, vendégek: Henan Jianye). A találkozó 0:0-s döntetlennel zárult.

    A mérkőzés statisztikái (Csengdu vs Henan Jianye):

    • labdabirtoklás: 56% vs 44%;
    • szögletek: 12 vs 3;
    • szabálytalanságok: 18 vs 14;
    • sárga lapok: 3 vs 4;
    • kapura lövések: 6 vs 2.

    Chengdu továbbra is lenyűgözően teljesít stabil szereplésével, és a bajnoki táblázat negyedik helyén állnak, köszönhetően a hazai és idegenbeli hatékony játékuknak. Híresek fegyelmezett védekezésükről - átlagosan mindössze 0,76 kapott gólt engedélyeznek meccsenként, ami bármelyik csapat támadósorának komoly kihívást jelent. Ennek köszönhetően képesek pozitív eredményeket elérni, még akkor is, ha elöl csak minimális gólszámot produkálnak.

    A mérkőzés eredményei: Chengdu Rongcheng

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Chinese Super League
    Chengdu Rongcheng
    Chengdu Rongcheng
    Liaoning Whowin
    Liaoning Whowin
    -
    -
    7
    6
    11
    8
    1
    3
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    7
    6
    11
    8
    1
    3
    N
    22.08.26
    Chinese Super League
    Chengdu Rongcheng
    Chengdu Rongcheng
    Shanghai Shenhua
    Shanghai Shenhua
    -
    -
    2
    8
    10
    12
    1
    2
    4
    5
    2
    1
    2
    4
    -
    -
    2
    8
    10
    12
    1
    2
    L
    15.08.26
    Chinese Super League
    Zhejiang Professional
    Zhejiang Professional
    Chengdu Rongcheng
    Chengdu Rongcheng
    -
    -
    4
    7
    9
    13
    2
    3
    2
    3
    2
    1
    0
    2
    -
    -
    4
    7
    9
    13
    2
    3
    N
    08.08.26
    Chinese Super League
    Yunnan Yukun
    Yunnan Yukun
    Chengdu Rongcheng
    Chengdu Rongcheng
    -
    -
    7
    6
    10
    16
    0
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    7
    6
    10
    16
    0
    1
    L
    01.08.26
    Chinese Super League
    Chengdu Rongcheng
    Chengdu Rongcheng
    Wuhan Three Towns
    Wuhan Three Towns
    -
    -
    9
    3
    8
    7
    1
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    9
    3
    8
    7
    1
    2
    S
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összecsapások száma - 1;
    • első félidőbeli győzelmek a hazaiaknál (otthon) - 0; vendégeknél (idegenben) - 0; döntetlenek - 0;
    • első félidő átlagos összesített: 1;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0 gólt szerez, a vendégek - 1.

    Első félidő statisztika: Yunnan Yukun (otthon) vs Chengdu (idegenben)

    • játszott mérkőzések a tornán: 10 vs 10;
    • győzelmek: 4 (40%) vs 5 (50%);
    • vereségek: 4 (40%) vs 1 (10%);
    • döntetlenek: 2 (20%) vs 4 (40%);
    • átlagos szerzett gólok: 1.4 vs 1.7;
    • átlagos kapott gólok: 0.7 vs 0.5.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek: 7 vs 2;
    • vereségek: 3 vs 0;
    • döntetlenek: 0 vs 8;
    • első félidő átlagos összesített: 2 (szerzett - 1.2, kapott - 0.8) vs 0.7 (szerzett - 0.5, kapott - 0.2).
    Trends
    • Chengdu az utolsó 9 meccséből 8 alkalommal döntetlennel zárja az első félidőt.
    👉Előrejelzés: 1. Félidőben Nyakkendő(odds: 2.38)

    Kimenetel előrejelzése

    Közvetlen találkozók:

    • összecsapások száma - 1;
    • hazai győzelmek - 0, vendég győzelmek - 0, döntetlenek - 1.

    Statisztika: Yunnan Yukun vs Chengdu

    • lejátszott mérkőzések a tornán: 21 vs 21;
    • győzelmek: 8 vs 13;
    • győzelmi arány: 38% vs 62%;
    • vereségek: 8 vs 3;
    • döntetlenek: 5 vs 5.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 5 vs 6;
    • vereségek: 4 vs 2;
    • döntetlenek: 1 vs 2.
    👉Előrejelzés: Chengdu Rongcheng Hendikepes (0)(odds: 1.33)

    Teljes gólok előrejelzése

    Közvetlen találkozók:

    • a mai hazai csapat átlagos góljai - 1, vendégek - 1;
    • átlagos gólok száma közvetlen találkozókon - 2;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 1 alkalommal; hazai pályán - 0 alkalommal.

    Statisztika: Yunnan Yukun vs Chengdu

    • átlagos gólok a tornán: 3.38 vs 2.62;
    • átlagos szerzett gólok: 1.57 vs 1.86;
    • átlagos gólok az első félidőben: 0.67 vs 1.05;
    • átlagos gólok a második félidőben: 0.9 vs 0.81;
    • Yunnan Yukun: átlagos gólok hazai pályán a tornán - 2;
    • Chengdu: átlagos gólok idegenben a tornán - 2.1;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos gólok): 1.9 (otthon - 2.8) vs 1.9 (idegenben - 1.75).
    Trends
    • Több mint 2.5 gól született a Yunnan Yukun utolsó 10 mérkőzésén zsinórban.
    • Több mint 2.5 gól született a Yunnan Yukun utolsó 7 mérkőzésén zsinórban (Szuperliga).
    • Több mint 2.5 gól született a Yunnan Yukun utolsó 6 hazai mérkőzéséből 7-en (Szuperliga).
    • Több mint 2.5 gól született a Yunnan Yukun utolsó 5 hazai mérkőzésén zsinórban.
    • Több mint 2.5 gól született a Chengdu utolsó 9 idegenbeli mérkőzéséből 10-en.
    • Több mint 2.5 gól született a Chengdu utolsó 6 idegenbeli mérkőzéséből 7-en (Szuperliga).
    👉Előrejelzés: Total gólt Felett (2,5)(odds: 1.62)

    Szögletek előrejelzése

    Yunnan Yukun: Statisztika

    • szezon: átlagos szögletek a tornán - 4.38; hazai pályán - 4.8;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos szögletek - 4.6; hazai pályán - 4.8.

    Chengdu: Statisztika

    • szezon: átlagos szögletek a tornán - 5.9, idegenben - 5;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos szögletek - 5.8; idegenben - 4.25.
    👉Előrejelzés: Szöglet - Total Felett (9,5)

    Kártyák előrejelzése

    Yunnan Yukun: Statisztika

    • szezon: átlagos kártyák a tornán - 1.76; hazai pályán - 1.6;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos kártyák - 1.7; hazai pályán - 1.8.

    Chengdu: Statisztika

    • szezon: átlagos kártyák a tornán - 2.29, idegenben - 2.9;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos kártyák - 2; idegenben - 3.25.
    👉Előrejelzés: LC Total Alatt (4,5)

    Mindkét csapat gólt szerez előrejelzése

    Közvetlen találkozók:

    • összecsapások száma - 1;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 1 alkalommal;
    • hazai pályán - 0 alkalommal.

    Statisztika: Yunnan Yukun vs Chengdu

    • lejátszott mérkőzések a tornán: 21 vs 21;
    • szezonbeli mérkőzések, ahol mindkét csapat gólt szerzett (továbbiakban - BTTS): 15 vs 11;
    • Yunnan Yukun hazai BTTS mérkőzései - 7 (70%);
    • Chengdu idegenbeli BTTS mérkőzései - 6 (60%).

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • BTTS mérkőzések száma: 8 vs 4;
    • Yunnan Yukun hazai BTTS mérkőzései - 4 (80%);
    • Chengdu idegenbeli BTTS mérkőzései - 3 (75%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen)(odds: 1.59)

    ⭐ A szerkesztőség előrejelzése

    A bemutatott adatok és trendek alapján izgalmas mérkőzésre számíthatunk, ahol mindkét kapu előtt bőven lesznek helyzetek. Figyelembe véve mindkét csapat magas gólszerzési mutatóit, valamint azt a tényt, hogy a hazaiak (Yunnan) már tízszer egymás után túllépték a 2.5 gólos határt, az mindkét csapat szerez gólt tipp megalapozottnak tűnik. Különösen, ha figyelembe vesszük a "sárkányok" hajlamát arra, hogy otthon sok gólt lőjenek, de gyakran kapjanak is olyan vendégektől, mint Chengdu.

    Mindkét csapat szerez gólt (Igen)
    Közzétett: 2025.08.21., 18:43

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Yunnan Yukun - Chengdu Rongcheng

    A Chengdu Rongcheng döntetlent játszik az első félidőben:
    chengdu-qianbaoa 8 utolsó 9 mérkőzésén.
    1. Félidőben Nyakkendő
    Bovada
    +180
    A Yunnan Yukun nyert:
    yunnan-yukuna 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén.
    Yunnan Yukun Győzelem
    Bovada
    +550
    A Yunnan Yukun nem vesztett:
    yunnan-yukunminden utolsó 7 otthon mérkőzésén.
    yunnan-yukunminden utolsó 6 otthon mérkőzésén (Kínai Szuperliga).
    Yunnan Yukun nem fog veszíteni
    +165
    A Chengdu Rongcheng nem vesztett:
    chengdu-qianbaoa 17 utolsó 19 mérkőzésén (Kínai Szuperliga).
    chengdu-qianbaoa 12 utolsó 14 idegenben mérkőzésén.
    chengdu-qianbaominden utolsó 7 mérkőzésén.
    Chengdu Rongcheng nem fog veszíteni
    -1111
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Yunnan Yukun - Chengdu Rongcheng Helyezés a táblázatban

    Chinese Super League 2025
    JNSLLKPFORMA
    2.
    Shanghai Shenhua
    Shanghai Shenhua
    30197467-3564
    3.
    Chengdu Rongcheng
    Chengdu Rongcheng
    30179460-2860
    4.
    Beijing Guoan
    Beijing Guoan
    30176769-4657
    7.
    Zhejiang Professional
    Zhejiang Professional
    301012860-5142
    8.
    Yunnan Yukun
    Yunnan Yukun
    301191047-5242
    9.
    Qingdao Zhongchuang Hengtai
    Qingdao Zhongchuang Hengtai
    3010101039-4340

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    5 - Győzelem
    2 - Döntetlen
    3 - Veszítenek
    Győzelem - 2
    Döntetlen - 5
    Veszítenek - 3
    10 gyufa
    Eltömődött - 23
    Hiányzik - 26
    -3
    0
    18 - Eltömődött
    18 - Hiányzik
    5
    Győzelem
    2
    2
    Döntetlen
    5
    3
    Veszítenek
    3
    GK
    23
    Eltömődött
    18
    26
    Hiányzik
    18
    4.9
    Meccsenként átlagolt gólok
    3.6
    2.3
    Átlagosan elért pontszám
    1.8
    2.6
    Átlagosan passzoló
    1.8
    8
    Gólszerzés és kontrázás
    9
    40'
    Pontozott minden, min.
    52'
    Minden statisztika