El Paso Locomotive vs Sacramento Tipp 24 augusztus 2025

    🔈Hogyan befolyásolják a játékvezetői döntések a mérkőzés menetét és kimenetelét? Mindezt megtudhatjuk a El Paso Locomotive Fc és Sacramento Republic csapatok közötti mérkőzés 90 percében. A USL Championship torna összecsapása 1:00 -kor, 24 augusztus napon lesz tervezve. A fogadóirodák a mai napig a következő esélyeket állapították meg a győzelmekre: és .

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 13 július 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 3:0 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Sacramento Republic volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 40% vs 60%-kal;
    • szögletek: 1 vs 3-val;
    • szabálytalanságok: 19 vs 3-val;
    • sárga lapok: 3 vs 2-val;
    • kaput eltaláló lövések: 4 vs 1-val.

    📊 El Paso Locomotive Fc és Sacramento Republic csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 11;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 6, a vendégcsapaté - 5, döntetlenek száma - 0;
    • gólok száma - 14 a 13 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.18, a 2. félidőé - 1.27;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.45.

    Egymás elleni statisztikák El Paso Locomotive - Sacramento

    62%
    8 Győzelem
    0%
    0 Döntetlen
    38%
    5 Győzelem
    Összes mérkőzés
    13
    Átlag gól/mérkőzés
    2.38
    Mindkét csapat szerzett gólt
    38%
    1.31
    Átlagos gólszám
    1.08
    0.77
    Sárga lapok
    0.69
    Legutóbbi mérkőzések
    29.03.26
    USL Championship
    Sacramento Republic
    Sacramento Republic
    El Paso Locomotive Fc
    El Paso Locomotive Fc
    1
    -
    -
    5
    6
    16
    13
    2
    1
    1
    2
    0
    2
    1
    0
    -
    -
    5
    6
    16
    13
    2
    1
    24.08.25
    USL Championship
    El Paso Locomotive Fc
    El Paso Locomotive Fc
    Sacramento Republic
    Sacramento Republic
    0.51
    0.38
    8
    2
    14
    14
    4
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    0.51
    0.38
    8
    2
    14
    14
    4
    3
    13.07.25
    USL Championship
    Sacramento Republic
    Sacramento Republic
    El Paso Locomotive Fc
    El Paso Locomotive Fc
    1.3
    0.97
    1
    3
    19
    3
    3
    2
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    1.3
    0.97
    1
    3
    19
    3
    3
    2
    20.10.24
    USL Championship
    El Paso Locomotive Fc
    El Paso Locomotive Fc
    Sacramento Republic
    Sacramento Republic
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    2
    1
    2
    1
    0
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    15.08.24
    USL Championship
    Sacramento Republic
    Sacramento Republic
    El Paso Locomotive Fc
    El Paso Locomotive Fc
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    4
    5
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    4
    5
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    El Paso Locomotive Fc Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat 2025. augusztus 17.-án játszotta a USL Championship sorozatban (hazai csapat - El Paso Locomotive Fc, vendégek - Monterey Bay). A mérkőzés végeredménye 2:2 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (El Paso Locomotive Fc vs Monterey Bay):

    • labdabirtoklás: 55% vs 45%;
    • szögletek: 6 vs 3;
    • szabálytalanságok: 9 vs 17;
    • sárga lapok: 1 vs 5;
    • kaput eltaláló lövések: 3 vs 6.
    🏆A USL Championship szezon során a El Paso Locomotive Fc csapat összesen 19 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 7 győzelem,
    • 5 vereség,
    • 7 döntetlen.

    📈Jelenleg a USL Championship bajnokság középmezőnyében található El Paso Locomotive Fc csapat, 37% győzelmi aránnyal és 26% vereségi aránnyal.

    ⚽️A El Paso Locomotive Fc csapat összesen 32 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a El Paso Locomotive Fc csapat összesen 27 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: El Paso Locomotive Fc

    Legutóbbi mérkőzések
    11.10.26
    USL Championship
    El Paso Locomotive Fc
    El Paso Locomotive Fc
    Orange County Fc
    Orange County Fc
    -
    -
    10
    9
    21
    17
    4
    2
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    -
    -
    10
    9
    21
    17
    4
    2
    GY
    03.10.26
    USL Championship
    Lexington
    Lexington
    El Paso Locomotive Fc
    El Paso Locomotive Fc
    1
    -
    -
    6
    3
    13
    4
    1
    0
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    -
    -
    6
    3
    13
    4
    1
    0
    V
    26.09.26
    USL Championship
    El Paso Locomotive Fc
    El Paso Locomotive Fc
    Tulsa
    Tulsa
    -
    -
    4
    3
    16
    18
    2
    6
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    4
    3
    16
    18
    2
    6
    D
    20.09.26
    USL Championship
    Phoenix Rising
    Phoenix Rising
    1
    El Paso Locomotive Fc
    El Paso Locomotive Fc
    -
    -
    6
    3
    17
    22
    2
    4
    1
    3
    1
    1
    0
    2
    -
    -
    6
    3
    17
    22
    2
    4
    GY
    12.09.26
    USL Championship
    Louisville City
    Louisville City
    El Paso Locomotive Fc
    El Paso Locomotive Fc
    -
    -
    12
    2
    8
    7
    2
    1
    1
    2
    0
    2
    1
    0
    -
    -
    12
    2
    8
    7
    2
    1
    GY
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Sacramento Republic Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése 2025. augusztus 20. volt a USA ULOC tornán (hazai csapat - Loudoun United, vendégek - Sacramento Republic). A mérkőzés végeredménye 0:0 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Sacramento Republic vs Loudoun United):

    • labdabirtoklás: 44% vs 56%;
    • szögletek: 2 vs 6;
    • szabálytalanságok: 9 vs 7;
    • sárga lapok: 1 vs 3;
    • kaput eltaláló lövések: 2 vs 6.
    🏆A USL Championship szezon során a Sacramento Republic csapat összesen 19 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 8 győzelem,
    • 4 vereség,
    • 7 döntetlen.

    📈Jelenleg a USL Championship bajnokság középmezőnyében található Sacramento Republic csapat, 42% győzelmi aránnyal és 21% vereségi aránnyal.

    ⚽A Sacramento Republic csapat összesen 29 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Sacramento Republic csapat összesen 16 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Sacramento Republic

    Legutóbbi mérkőzések
    11.10.26
    USL Championship
    Sacramento Republic
    Sacramento Republic
    Colorado Springs Switchbacks
    Colorado Springs Switchbacks
    -
    -
    6
    3
    10
    14
    2
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    6
    3
    10
    14
    2
    3
    D
    04.10.26
    USL Championship
    Tulsa
    Tulsa
    Sacramento Republic
    Sacramento Republic
    -
    -
    2
    3
    15
    14
    2
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    -
    -
    2
    3
    15
    14
    2
    2
    D
    01.10.26
    USL Championship
    Sacramento Republic
    Sacramento Republic
    Las Vegas Lights
    Las Vegas Lights
    -
    -
    14
    6
    11
    14
    3
    4
    3
    2
    1
    1
    2
    1
    -
    -
    14
    6
    11
    14
    3
    4
    GY
    27.09.26
    USL Championship
    New Mexico United
    New Mexico United
    Sacramento Republic
    Sacramento Republic
    -
    -
    4
    2
    13
    12
    3
    3
    2
    3
    0
    1
    2
    2
    -
    -
    4
    2
    13
    12
    3
    3
    GY
    20.09.26
    USL Championship
    Sacramento Republic
    Sacramento Republic
    San Antonio
    San Antonio
    -
    -
    12
    3
    17
    19
    1
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    12
    3
    17
    19
    1
    2
    D
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összesített találkozók száma - 11;
    • első félidőben szerzett győzelmek a hazaiaknál (otthon) - 3; vendégeknél (idegenben) - 1; döntetlenek száma - 2;
    • átlagos gólok száma az első félidőben: 1.18;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.55 gólt szerez, míg a vendégek 0.64 gólt.

    Első félidő statisztika: El Paso Locomotive Fc (otthon) vs Sacramento Republic (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 9 vs 8;
    • győzelmek: 5 (55.56%) vs 1 (12.5%);
    • vereségek: 2 (22.22%) vs 1 (12.5%);
    • döntetlenek: 2 (22.22%) vs 6 (75%);
    • átlagos szerzett gólok száma: 2 vs 0.75;
    • átlagos kapott gólok száma: 0.78 vs 0.38.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek: 4 vs 3;
    • vereségek: 3 vs 0;
    • döntetlenek: 3 vs 7;
    • átlagos első félidei gólok száma: 1.4 (szerzett - 0.7, kapott - 0.7) vs 0.9 (szerzett - 0.6, kapott - 0.3).
    Trendek
    • A Sacramento Republic döntetlent játszik az első félidőben a 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén.
    • A Sacramento Republic döntetlent játszik az első félidőben minden utolsó 5 idegenben mérkőzésén (USL Championship).
    👉Tippek: 1. Félidőben Nyakkendő (szorzói: 2.1)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 11;
    • hazai győzelmek - 6, vendég győzelmek - 5, döntetlenek - 0.

    Statisztika: El Paso Locomotive Fc vs Sacramento Republic

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 19 vs 19;
    • győzelmek: 7 vs 8;
    • győzelmi százalék: 37% vs 42%;
    • vereségek: 5 vs 4;
    • döntetlenek: 7 vs 7.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 3 vs 7;
    • vereségek: 4 vs 1;
    • döntetlenek: 3 vs 2.
    Trendek
    • A Sacramento Republic nem vesztett minden utolsó 8 mérkőzésén.
    • A Sacramento Republic nem vesztett minden utolsó 7 mérkőzésén (USL Championship).
    👉Tippek: Sacramento Republic nem fog veszíteni (szorzói: 1.57)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.27, a vendégek - 1.18;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.45;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 4; a hazai csapat pályáján - 2.

    Statisztikák: El Paso Locomotive Fc vs Sacramento Republic

    • átlagos összesített a tornán: 3.11 vs 2.37;
    • átlagos gólok száma: 1.68 vs 1.53;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.89 vs 0.63;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.79 vs 0.89;
    • El Paso Locomotive Fc: átlagos összesített hazai pályán a tornán 2.56;
    • Sacramento Republic: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.38;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.4 (otthon - 2.2) vs 1.5 (idegenben - 1.33).
    Trendek
    • A El Paso Locomotive Fc kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 6 utolsó 7 mérkőzésén szemben a Sacramento Republic (USL Championship).
    👉Tippek: El Paso Locomotive Fc Total gólt Alatt (1,5) (szorzói: 1.62)

    Tippekszöglet

    El Paso Locomotive Fc: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.11; otthoni pályán - 4.44;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.1; otthoni pályán - 5.4.

    Sacramento Republic: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.32, idegenben - 3.25;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.5; idegenben - 3.67.
    👉Tippek: Szöglet - Total Alatt (8,5) (szorzói: 1.79)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 11;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 4 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 2 alkalommal.

    Statisztika: El Paso Locomotive Fc vs Sacramento Republic

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 19 vs 19;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 12 vs 8;
    • El Paso Locomotive Fc MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 6 (67%);
    • Sacramento Republic MG mérkőzéseinek száma idegenben - 3 (38%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 4 vs 2;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (El Paso Locomotive Fc) - 3 (60%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Sacramento Republic) - 1 (17%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt: (Nem) (szorzói: 1.94)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A El Paso Locomotive Fc kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 6 utolsó 7 mérkőzésén szemben a Sacramento Republic (USL Championship).

    El Paso Locomotive Fc Total gólt Alatt (1,5)
    Tényező-192
    Közzétett: 2025.08.22., 1:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: El Paso Locomotive Fc - Sacramento Republic

    A Sacramento Republic döntetlent játszik az első félidőben:
    sacramento-republic-fca 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén.
    sacramento-republic-fcminden utolsó 5 idegenben mérkőzésén (USL Championship).
    1. Félidőben Nyakkendő
    Bovada
    +110
    A Sacramento Republic nem vesztett:
    sacramento-republic-fcminden utolsó 8 mérkőzésén.
    sacramento-republic-fcminden utolsó 7 mérkőzésén (USL Championship).
    Sacramento Republic nem fog veszíteni
    -175
    Volt Alatt 3.5 lőtt gól:
    el-paso-locomotive-fcsacramento-republic-fca 9 legutóbbi 10 El Paso Locomotive Fc mérkőzések szemben a Sacramento Republic (USL Championship).
    el-paso-locomotive-fcsacramento-republic-fcaz utolsó 5 El Paso Locomotive Fc otthon mérkőzésén szemben a Sacramento Republic minden alkalommal (USL Championship).
    Total gólt Alatt (3,5)
    -455
    A Sacramento Republic kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett:
    el-paso-locomotive-fcsacramento-republic-fcminden utolsó 6 idegenben mérkőzésén szemben a El Paso Locomotive Fc (USL Championship).
    Sacramento Republic Total gólt Alatt (1,5)
    -303
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    El Paso Locomotive Fc - Sacramento Republic Helyezés a táblázatban

    League Group B
    MGYDVGPForma
    1.
    FC Tulsa
    FC Tulsa
    30169550-3057
    2.
    Sacramento Republic FC
    Sacramento Republic FC
    30139844-2748
    3.
    New Mexico United
    New Mexico United
    301461045-4148
    4.
    El Paso Locomotive FC
    El Paso Locomotive FC
    301011947-4541
    5.
    Phoenix Rising
    Phoenix Rising
    30913848-4840

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 mérkőzés
    8 - Győzelem
    1 - Döntetlen
    1 - Veszítsen
    Győzelem - 4
    Döntetlen - 6
    Veszítenek - 0
    10 mérkőzés
    Eltömődött - 20
    Hiányzik - 9
    +11
    +4
    14 - Eltömődött
    10 - Hiányzik
    8
    Győzelem
    4
    1
    Döntetlen
    6
    1
    Veszítenek
    0
    Gólkülönbség
    20
    Eltömődött
    14
    9
    Hiányzik
    10
    2.9
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.4
    2
    Átlagosan elért pontszám
    1.4
    0.9
    Átlagosan passzoló
    1
    7
    Gólszerzés és kontrázás
    7
    45'
    Pontozott minden, min.
    64'
    Minden statisztika