Craiova vs Petrolul Tipp 24 augusztus 2025

    📢Mely játékosok lehetnek a mérkőzés váratlan sztárjai? A válasz erre a kérdésre a Universitatea Craiova 1948 és az Petrolul Ploiesti csapatok közötti összecsapás végén derül ki. A találkozó, amely a Liga I bajnokság része, 24 augusztus 15:30 kor lesz. A fogadók már azonosították a favoritot, mint a Universitatea Craiova 1948 csapatot. A győzelmekre vonatkozó oddsok a következők - ellen .

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 07 december 2024 dátumán zajlott, és a végeredmény 1:1 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Petrolul Ploiesti volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 45% vs 55%-kal;
    • szögletek: 1 vs 6-val;
    • szabálytalanságok: 13 vs 7-val;
    • sárga lapok: 3 vs 2-val;
    • kaput eltaláló lövések: 3 vs 4-val.

    📊 Universitatea Craiova 1948 és Petrolul Ploiesti csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 12;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 8, a vendégcsapaté - 2, döntetlenek száma - 2;
    • gólok száma - 17 a 9 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 0.83, a 2. félidőé - 1.33;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.17.

    Egymás elleni statisztikák Craiova - Petrolul

    75%
    12 Győzelem
    13%
    2 Döntetlen
    13%
    2 Győzelem
    Összes mérkőzés
    16
    Átlag gól/mérkőzés
    2.5
    Mindkét csapat szerzett gólt
    31%
    1.94
    Átlag összesen
    0.56
    1.38
    Sárga lapok
    1.75
    Legutóbbi mérkőzések
    01.08.26
    Liga I
    Universitatea Craiova 1948
    Universitatea Craiova 1948
    Petrolul Ploiesti
    Petrolul Ploiesti
    -
    -
    4
    2
    15
    9
    1
    2
    4
    0
    2
    0
    2
    0
    -
    -
    4
    2
    15
    9
    1
    2
    19.01.26
    Liga I
    Petrolul Ploiesti
    Petrolul Ploiesti
    Universitatea Craiova 1948
    Universitatea Craiova 1948
    -
    -
    3
    1
    14
    11
    0
    1
    0
    4
    0
    2
    0
    2
    -
    -
    3
    1
    14
    11
    0
    1
    04.12.25
    Romania Cup
    Petrolul Ploiesti
    Petrolul Ploiesti
    Universitatea Craiova 1948
    Universitatea Craiova 1948
    -
    -
    2
    9
    -
    -
    2
    1
    0
    4
    0
    2
    0
    2
    -
    -
    2
    9
    -
    -
    2
    1
    24.08.25
    Liga I
    Universitatea Craiova 1948
    Universitatea Craiova 1948
    Petrolul Ploiesti
    Petrolul Ploiesti
    1.97
    0.41
    5
    4
    6
    12
    0
    2
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    1.97
    0.41
    5
    4
    6
    12
    0
    2
    07.12.24
    Liga I
    Petrolul Ploiesti
    Petrolul Ploiesti
    Universitatea Craiova 1948
    Universitatea Craiova 1948
    0.34
    1.86
    1
    6
    13
    7
    3
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    0.34
    1.86
    1
    6
    13
    7
    3
    2
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Universitatea Craiova 1948 Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat 2025. augusztus 21.-án játszotta a UEFA Europa Conference League sorozatban (hazai csapat - Istanbul Basaksehir, vendégek - Universitatea Craiova 1948). A mérkőzés végeredménye 1:2 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Universitatea Craiova 1948 vs Istanbul Basaksehir):

    • labdabirtoklás: 28% vs 72%;
    • szögletek: 6 vs 7;
    • szabálytalanságok: 16 vs 8;
    • sárga lapok: 4 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 6 vs 3.
    🏆A Liga I szezon során a Universitatea Craiova 1948 csapat összesen 6 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 5 győzelem,
    • 0 vereség,
    • 1 döntetlen.

    📈Jelenleg a Liga I bajnokság középmezőnyében található Universitatea Craiova 1948 csapat, 83% győzelmi aránnyal és 0% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Universitatea Craiova 1948 csapat összesen 14 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Universitatea Craiova 1948 csapat összesen 8 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Universitatea Craiova 1948

    Legutóbbi mérkőzések
    31.08.26
    Liga I
    Rapid
    Rapid
    Universitatea Craiova 1948
    Universitatea Craiova 1948
    -
    -
    3
    3
    7
    10
    4
    3
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    3
    3
    7
    10
    4
    3
    S
    27.08.26
    UEL
    Ararat-Armenia
    Ararat-Armenia
    Universitatea Craiova 1948
    Universitatea Craiova 1948
    1
    1.23
    1.49
    3
    7
    8
    13
    3
    3
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.23
    1.49
    3
    7
    8
    13
    3
    3
    L
    23.08.26
    Liga I
    Universitatea Craiova 1948
    Universitatea Craiova 1948
    Voluntari
    Voluntari
    -
    -
    8
    1
    9
    8
    2
    2
    3
    1
    1
    0
    2
    1
    -
    -
    8
    1
    9
    8
    2
    2
    N
    20.08.26
    UEL
    Universitatea Craiova 1948
    Universitatea Craiova 1948
    Ararat-Armenia
    Ararat-Armenia
    -
    -
    8
    4
    14
    5
    4
    0
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    8
    4
    14
    5
    4
    0
    S
    16.08.26
    Liga I
    ASC Otelul Galati
    ASC Otelul Galati
    Universitatea Craiova 1948
    Universitatea Craiova 1948
    1
    -
    -
    4
    1
    10
    14
    2
    4
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    4
    1
    10
    14
    2
    4
    S
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Petrolul Ploiesti Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése 2025. augusztus 16. volt a Liga I tornán (hazai csapat - Petrolul Ploiesti, vendégek - Hermannstadt). A mérkőzés végeredménye 1:1 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Petrolul Ploiesti vs Hermannstadt):

    • labdabirtoklás: 46% vs 54%;
    • szögletek: 1 vs 10;
    • szabálytalanságok: 10 vs 10;
    • sárga lapok: 1 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 4 vs 4.
    🏆A Liga I szezon során a Petrolul Ploiesti csapat összesen 6 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 1 győzelem,
    • 2 vereség,
    • 3 döntetlen.

    📈Jelenleg a Liga I bajnokság középmezőnyében található Petrolul Ploiesti csapat, 17% győzelmi aránnyal és 33% vereségi aránnyal.

    ⚽A Petrolul Ploiesti csapat összesen 6 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Petrolul Ploiesti csapat összesen 5 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Petrolul Ploiesti

    Legutóbbi mérkőzések
    28.08.26
    Liga I
    Universitatea Cluj
    Universitatea Cluj
    Petrolul Ploiesti
    Petrolul Ploiesti
    -
    -
    10
    4
    10
    10
    2
    2
    2
    3
    1
    2
    1
    1
    -
    -
    10
    4
    10
    10
    2
    2
    N
    21.08.26
    Liga I
    Petrolul Ploiesti
    Petrolul Ploiesti
    Rapid
    Rapid
    -
    -
    7
    2
    8
    10
    0
    3
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    -
    -
    7
    2
    8
    10
    0
    3
    L
    18.08.26
    Romania Cup
    CSM Resita
    CSM Resita
    Petrolul Ploiesti
    Petrolul Ploiesti
    -
    -
    10
    1
    13
    17
    2
    3
    2
    3
    0
    2
    2
    0
    0
    1
    -
    -
    10
    1
    13
    17
    2
    3
    N
    14.08.26
    Liga I
    Voluntari
    Voluntari
    Petrolul Ploiesti
    Petrolul Ploiesti
    -
    -
    3
    3
    17
    11
    5
    4
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    -
    -
    3
    3
    17
    11
    5
    4
    N
    09.08.26
    Liga I
    Petrolul Ploiesti
    Petrolul Ploiesti
    ASC Otelul Galati
    ASC Otelul Galati
    1
    -
    -
    4
    5
    14
    12
    3
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    4
    5
    14
    12
    3
    2
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 12;
    • hazai győzelmek - 8, vendég győzelmek - 2, döntetlenek - 2.

    Statisztika: Universitatea Craiova 1948 vs Petrolul Ploiesti

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 6 vs 6;
    • győzelmek: 5 vs 1;
    • győzelmi százalék: 83% vs 17%;
    • vereségek: 0 vs 2;
    • döntetlenek: 1 vs 3.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 8 vs 2;
    • vereségek: 2 vs 5;
    • döntetlenek: 0 vs 3.
    Trendek
    • A Petrolul Ploiesti +1.5 hendikep nyer a 6 utolsó 7 mérkőzésén szemben a Universitatea Craiova 1948.
    • A Petrolul Ploiesti +1.5 hendikep nyer minden utolsó 7 mérkőzésén (Liga I).
    • A Petrolul Ploiesti +1.5 hendikep nyer a 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén (Liga I).
    👉Tippek: Petrolul Ploiesti Hendikepes (+1,5) (szorzói: 1.36)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.42, a vendégek - 0.75;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.17;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 5; a hazai csapat pályáján - 2.

    Statisztikák: Universitatea Craiova 1948 vs Petrolul Ploiesti

    • átlagos összesített a tornán: 3.67 vs 1.83;
    • átlagos gólok száma: 2.33 vs 1;
    • átlagos összesített az első félidőben: 1.33 vs 0.67;
    • átlagos összesített a második félidőben: 1 vs 0.33;
    • Universitatea Craiova 1948: átlagos összesített hazai pályán a tornán 2;
    • Petrolul Ploiesti: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.5;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 2.4 (otthon - 2.6) vs 0.9 (idegenben - 1.2).
    Trendek
    • A Universitatea Craiova 1948 legalább 1.5 gólt szerzett a 7 utolsó 8 mérkőzésén.
    • A Universitatea Craiova 1948 legalább 1.5 gólt szerzett a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén.
    👉Tippek: Universitatea Craiova 1948 Total gólt Felett (1,5) (szorzói: 1.96)

    Tippekszöglet

    Universitatea Craiova 1948: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 3; otthoni pályán - 3.33;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 3.8; otthoni pályán - 3.8.

    Petrolul Ploiesti: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 2.83, idegenben - 1.5;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 3; idegenben - 2.
    Trendek
    • A Universitatea Craiova 1948 kevesebb, mint 5.5 sarokrúgást szerzett a 6 utolsó 7 mérkőzésén (Liga I).
    👉Tippek: Szöglet - Universitatea Craiova 1948 Total Alatt (5,5) (szorzói: 1.87)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 12;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 5 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 2 alkalommal.

    Statisztika: Universitatea Craiova 1948 vs Petrolul Ploiesti

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 6 vs 6;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 5 vs 3;
    • Universitatea Craiova 1948 MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 2 (67%);
    • Petrolul Ploiesti MG mérkőzéseinek száma idegenben - 0 (0%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 7 vs 4;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Universitatea Craiova 1948) - 2 (40%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Petrolul Ploiesti) - 1 (20%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen) (szorzói: 2)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Petrolul Ploiesti +1.5 hendikep nyer a 6 utolsó 7 mérkőzésén szemben a Universitatea Craiova 1948.
    • A Petrolul Ploiesti +1.5 hendikep nyer minden utolsó 7 mérkőzésén (Liga I).
    • A Petrolul Ploiesti +1.5 hendikep nyer a 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén (Liga I).

    Petrolul Ploiesti Hendikepes (+1,5)
    Közzétett: 2025.08.22., 16:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Universitatea Craiova 1948 - Petrolul Ploiesti

    A Craiova nyert:
    cs-universitatea-craiovaa 7 utolsó 8 mérkőzésén.
    cs-universitatea-craiovaminden utolsó 6 otthon mérkőzésén.
    cs-universitatea-craiovaminden utolsó 5 mérkőzésén (Liga I).
    Universitatea Craiova 1948 Győzelem
    Bovada
    -143
    A Craiova nem vesztett:
    cs-universitatea-craiovafc-petrolul-ploiestia 7 utolsó 8 mérkőzésén szemben a Petrolul Ploiesti.
    cs-universitatea-craiovaa 15 utolsó 16 otthon mérkőzésén.
    cs-universitatea-craiovaa 13 utolsó 14 otthon mérkőzésén (Liga I).
    cs-universitatea-craiovaa 7 utolsó 8 mérkőzésén.
    Universitatea Craiova 1948 nem fog veszíteni
    Everygame
    -556
    A Craiova kevesebb, mint 2.5 gólt szerzett:
    cs-universitatea-craiovafc-petrolul-ploiestia 11 utolsó 12 mérkőzésén szemben a Petrolul Ploiesti.
    cs-universitatea-craiovafc-petrolul-ploiestia 8 utolsó 9 mérkőzésén szemben a Petrolul Ploiesti (Liga I).
    cs-universitatea-craiovafc-petrolul-ploiestiminden utolsó 5 otthon mérkőzésén szemben a Petrolul Ploiesti (Liga I).
    cs-universitatea-craiovaa 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén (Liga I).
    Universitatea Craiova 1948 Total gólt Alatt (2,5)
    Everygame
    -455
    A Petrolul Ploiesti kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett:
    fc-petrolul-ploiestia 15 utolsó 17 idegenben mérkőzésén (Liga I).
    fc-petrolul-ploiestia 14 utolsó 16 idegenben mérkőzésén.
    Petrolul Ploiesti Total gólt Alatt (1,5)
    Everygame
    -500
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Universitatea Craiova 1948 - Petrolul Ploiesti Helyezés a táblázatban

    Championship Play-off
    JNSLLKPFORMA
    1.
    Universitatea Craiova 1948
    Universitatea Craiova 1948
    961212-619
    2.
    Universitatea Cluj
    Universitatea Cluj
    960312-1018
    3.
    CFR 1907 Cluj
    CFR 1907 Cluj
    94327-615
    4.
    Dinamo Bucuresti 1948
    Dinamo Bucuresti 1948
    933312-1112
    5.
    ACS Champions FC Arges
    ACS Champions FC Arges
    91355-96
    6.
    Rapid
    Rapid
    91268-145

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    3 - Győzelem
    5 - Döntetlen
    2 - Veszítenek
    Győzelem - 5
    Döntetlen - 1
    Veszítenek - 4
    10 gyufa
    Eltömődött - 15
    Hiányzik - 10
    +5
    -6
    12 - Eltömődött
    18 - Hiányzik
    3
    Győzelem
    5
    5
    Döntetlen
    1
    2
    Veszítenek
    4
    GK
    15
    Eltömődött
    12
    10
    Hiányzik
    18
    2.5
    Meccsenként átlagolt gólok
    3
    1.5
    Átlagosan elért pontszám
    1.2
    1
    Átlagosan passzoló
    1.8
    7
    Gólszerzés és kontrázás
    5
    60'
    Pontozott minden, min.
    78'
    Minden statisztika