Columbus Crew vs New-England H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Columbus Crew
41 mérkőzés
New-England Revolution
18 Győzelem
9 Döntetlen
14 Győzelem
44%
22%
34%
1. Félidőben
13 Győzelem
16 Döntetlen
12 Győzelem
32%
39%
29%
2. Félidőben
17 Győzelem
14 Döntetlen
10 Győzelem
41%
34%
24%
Célok
Összes gól
113
62
51
Meccs végeredmény
22
További - 54%
19
46% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.76
1.51
1.24
Átlagos idő egy gólra
32'
59'
72'
Columbus Crew
7
0-15'
9
16-30'
12
31-45'
6
0-15'
8
16-30'
11
31-45'
HT
9
46-60'
11
61-75'
13
76-90'
8
46-60'
7
61-75'
10
76-90'
New-England Revolution
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 113
2.76
56
57
Piros lapok
Összesen: 7
0.17
4
3
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Columbus CrewUSA
New-England RevolutionUSA

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Columbus Crew - New-England Revolution Utolsó mérkőzések
Meccsek
19.08.26
mlsColumbus Crew
Montreal Impact
0.21
1.33
5
3
7
7
2
4
1
2
1
1
0
1
0.21
1.33
5
3
7
7
2
4
L
15.08.26
mlsCharlotte
Columbus Crew
1.6
2.23
1
13
9
9
3
0
3
1
2
1
1
0
1.6
2.23
1
13
9
9
3
0
L
11.08.26
Leagues CupColumbus Crew
Pumas UNAM
1
-
-
10
3
1
3
1
5
1
1
1
1
0
0
3
2
-
-
10
3
1
3
1
5
N
07.08.26
Leagues CupColumbus Crew
Pachuca
1
-
-
3
7
1
5
3
1
2
1
2
0
0
1
-
-
3
7
1
5
3
1
N
04.08.26
Leagues CupColumbus Crew
Atlas
-
-
3
5
10
11
2
1
3
1
2
0
1
1
-
-
3
5
10
11
2
1
N
02.08.26
mlsInter Miami
Columbus Crew
1.1
1.25
5
2
9
5
1
2
2
2
2
1
0
1
1.1
1.25
5
2
9
5
1
2
S
25.07.26
mlsColumbus Crew
Cincinnati
1
2.1
0.76
4
5
11
8
0
1
2
1
2
1
0
0
2.1
0.76
4
5
11
8
0
1
N
Meccsek
19.08.26
mlsDC United
New-England Revolution
1.6
2.36
4
5
15
10
1
2
0
3
0
2
0
1
1.6
2.36
4
5
15
10
1
2
N
15.08.26
mlsToronto
1
New-England Revolution
0.18
2.44
0
9
11
5
1
1
2
1
2
0
0
1
0.18
2.44
0
9
11
5
1
1
L
08.08.26
mlsNew-England Revolution
Houston Dynamo
0.42
1.11
9
4
10
10
0
1
0
2
0
1
0
1
0.42
1.11
9
4
10
10
0
1
L
01.08.26
mlsMontreal Impact
New-England Revolution
1.15
3.93
6
3
9
4
1
0
2
2
0
2
2
0
1.15
3.93
6
3
9
4
1
0
S
25.07.26
mlsNew-England Revolution
Atlanta United
2.15
0.99
4
6
7
16
2
2
4
1
2
0
2
1
2.15
0.99
4
6
7
16
2
2
N
22.07.26
mlsNew-England Revolution
Toronto
1.12
1.2
7
9
10
13
2
0
0
0
0
0
0
0
1.12
1.2
7
9
10
13
2
0
S
23.05.26
MLSCharlotte
1
New-England Revolution
1.65
0.9
3
5
9
13
0
4
1
0
1
0
0
0
1.65
0.9
3
5
9
13
0
4
L
16.05.26
MLSNew-England Revolution
Minnesota United
1.85
2.1
8
11
11
12
2
1
2
1
1
1
1
0
1.85
2.1
8
11
11
12
2
1
N
A mérkőzés eredményei
4 Győzelem
1 Döntetlen
5 Legyőzi
40%
10%
50%
1 idő
2 idő
30%
10%
20%
50%
50%
Legyőzi
40%
·10 gyufa ·New-England Revolution
4 Győzelem
3 Döntetlen
3 Veszítenek
40%
30%
30%
1 idő
2 idő
40%
50%
30%
30%
30%
Legyőzi
20%
Száraz győzelmek
1
Száraz elváltozások
2
Akarva-akaratlan győzelmek
1
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
15
16
11
Gólok az 1. Félidőben10
4
Gólok a 2. Félidőben6
4
Első pontszerzés5
1
Nem szerzett pontot3
Columbus Crew
13%
2
20%
3
40%
6
13%
2
7%
1
7%
1
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
New-England Revolution
13%
2
13%
2
38%
6
13%
2
13%
2
13%
2
19
11
12
Gólok az 1. Félidőben7
7
Gólok a 2. Félidőben4
6
Elhibázott első4
0
Nem hagyta ki2
Columbus Crew
26%
5
11%
2
37%
7
5%
1
21%
4
26%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
New-England Revolution
9%
1
36%
4
73%
8
18%
2
18%
2
27%
3
Átlagos gól/mérkőzés
2.7
Mindkét csapat szerzett gólt
9
Átlagos idő egy gólra
56'
Összes gól a mérkőzésen
New-England Revolution
3.4
Teljes mérkőzés2.7
2.3
1. Félidőben1.7
1.1
2. Félidőben1
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
9
90%
1
10%
0.5
7
70%
3
30%
5
50%
5
50%
1.5
5
50%
5
50%
1
10%
9
90%
2.5
3
30%
7
70%
0
0
10
100%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Columbus Crew - New-England Revolution Mérkőzés statisztikái
Columbus Crew
New-England Revolution
54.6%
54.3%
Faulok
71
83
Sarok
56
61
Les
17
24
Sárga lapok
13
15
Piros lapok
0
0
A mérkőzés eredményei
2:1
2 egyszer20%
3:1
2 egyszer20%
1:1
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
1:3
1 egyszer10%
2:1
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
0:2
1 egyszer10%
0:3
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
3
3 egyszer30%
4
4 egyszer40%
2
2 egyszer20%
5
1 egyszer10%
3 célok
4 célok
2 célok
5 célok
1 cél
3
3 egyszer30%
4
2 egyszer20%
2
2 egyszer20%
5
1 egyszer10%
1
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
Carioca, Serie A2
CF Rio de Janeiro
Buzios
31 aug
17:45
Statisztikák megtekintése
Liga Panamena de Futbol, Clausura
Umecit
Veraguas United
1 sze
01:00
Statisztikák megtekintése
League One
Doncaster Rovers
Notts County
1 sze
18:45
Statisztikák megtekintése
Szlovák Kupa
Poprad
Ruzomberok
2 sze
16:00
Statisztikák megtekintése
Copa Uruguay
Cerrito
Deportivo Maldonado
2 sze
18:00
Statisztikák megtekintése
UEFA Bajnokok Ligája, nők
Real Madrid (N)
Ajax (N)
2 sze
18:00
Statisztikák megtekintése