Heerenveen vs Fortuna Sittard H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Heerenveen
17 mérkőzés
Fortuna Sittard
8 Győzelem
3 Döntetlen
6 Győzelem
47%
18%
35%
1. Félidőben
6 Győzelem
7 Döntetlen
4 Győzelem
35%
41%
24%
2. Félidőben
6 Győzelem
3 Döntetlen
8 Győzelem
35%
18%
47%
Célok
Összes gól
56
29
27
Meccs végeredmény
12
További - 71%
5
29% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
3.29
1.71
1.59
Átlagos idő egy gólra
27'
52'
56'
Heerenveen
4
0-15'
5
16-30'
6
31-45'
5
0-15'
4
16-30'
2
31-45'
HT
1
46-60'
6
61-75'
4
76-90'
4
46-60'
7
61-75'
4
76-90'
Fortuna Sittard
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 45
2.65
15
30
Piros lapok
Összesen: 2
0.12
0
2
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


HeerenveenHollandia
Fortuna SittardHollandia

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Heerenveen - Fortuna Sittard Utolsó mérkőzések
Meccsek
16.08.26
eredivisieAjax Amszterdam
Heerenveen
2.11
1.45
7
2
8
10
3
1
2
2
2
1
0
1
2.11
1.45
7
2
8
10
3
1
S
09.08.26
eredivisieHeerenveen
Twente Enschede
0.58
2.05
4
8
7
7
2
1
1
0
0
0
1
0
0.58
2.05
4
8
7
7
2
1
N
01.08.26
Club Friendly GamesHeerenveen
Volos NPS
-
-
3
9
-
-
1
1
3
2
2
0
1
2
-
-
3
9
-
-
1
1
N
25.07.26
Club Friendly GamesHeerenveen
Oud-Heverlee
-
-
-
-
-
-
-
-
4
4
2
2
2
2
-
-
-
-
-
-
-
-
S
17.07.26
Club Friendly GamesClub Brugge
Heerenveen
-
-
-
-
-
-
0
0
2
3
1
2
1
1
-
-
-
-
-
-
0
0
N
03.07.26
Club Friendly GamesHeerenveen
De Graafschap
-
-
-
-
-
-
-
-
7
2
4
1
3
1
-
-
-
-
-
-
-
-
N
21.05.26
EredivisieUtrecht
Heerenveen
2.07
1.29
9
6
11
6
0
1
3
2
0
0
3
2
2.07
1.29
9
6
11
6
0
1
L
17.05.26
EredivisieHeerenveen
Ajax Amszterdam
2.47
2.02
10
6
9
8
0
3
0
0
0
0
0
0
2.47
2.02
10
6
9
8
0
3
S
Meccsek
22.08.26
eredivisieFortuna Sittard
1
AZ Alkmaar
0.28
4.65
1
15
9
11
0
1
0
2
0
0
0
2
0.28
4.65
1
15
9
11
0
1
L
15.08.26
eredivisieFortuna Sittard
Cambuur
1.92
2.08
6
7
10
9
0
2
3
1
2
1
1
0
1.92
2.08
6
7
10
9
0
2
N
08.08.26
eredivisiePSV Eindhoven
Fortuna Sittard
2.65
0.71
10
0
9
6
1
1
2
2
0
1
2
1
2.65
0.71
10
0
9
6
1
1
S
31.07.26
Club Friendly GamesFortuna Sittard
Apoel Nicosia
-
-
6
2
-
-
2
2
2
1
2
0
0
1
-
-
6
2
-
-
2
2
N
25.07.26
Club Friendly GamesMetz
Fortuna Sittard
-
-
4
8
10
21
1
3
3
1
1
1
2
0
-
-
4
8
10
21
1
3
L
17.07.26
Club Friendly GamesFortuna Sittard
Olympiakosz Pireusz
-
-
5
6
9
12
0
0
1
3
0
2
1
1
-
-
5
6
9
12
0
0
L
11.07.26
Club Friendly GamesFortuna Sittard
Genk
-
-
1
2
2
5
0
0
2
1
2
0
0
1
-
-
1
2
2
5
0
0
N
03.07.26
Club Friendly GamesFortuna Sittard
Lierse
-
-
9
4
-
-
3
0
1
0
1
0
0
0
-
-
9
4
-
-
3
0
N
17.05.26
EredivisieUtrecht
Fortuna Sittard
2.36
0.68
2
5
8
8
0
1
2
0
1
0
1
0
2.36
0.68
2
5
8
8
0
1
L
A mérkőzés eredményei
3 Győzelem
3 Döntetlen
4 Legyőzi
30%
30%
40%
1 idő
2 idő
10%
40%
60%
20%
30%
Legyőzi
40%
·10 gyufa ·Fortuna Sittard
3 Győzelem
2 Döntetlen
5 Veszítenek
30%
20%
50%
1 idő
2 idő
40%
10%
40%
40%
20%
Legyőzi
50%
Száraz győzelmek
0
Száraz elváltozások
3
Akarva-akaratlan győzelmek
0
Szándékos vereségek
2
Gól statisztikák
11
14
3
Gólok az 1. Félidőben7
8
Gólok a 2. Félidőben7
2
Első pontszerzés7
4
Nem szerzett pontot3
Heerenveen
9%
1
9%
1
9%
1
18%
2
18%
2
36%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Fortuna Sittard
29%
4
14%
2
7%
1
21%
3
14%
2
14%
2
15
18
6
Gólok az 1. Félidőben6
9
Gólok a 2. Félidőben12
7
Elhibázott első3
3
Nem hagyta ki0
Heerenveen
33%
5
0%
0
20%
3
33%
5
33%
5
33%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Fortuna Sittard
22%
4
22%
4
11%
2
11%
2
28%
5
39%
7
Átlagos gól/mérkőzés
3.2
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
4
Átlagos idő egy gólra
64'
Összes gól a mérkőzésen
Fortuna Sittard
2.6
Teljes mérkőzés3.2
0.9
1. Félidőben1.3
1.7
2. Félidőben1.9
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
6
60%
4
40%
0.5
7
70%
3
30%
5
50%
5
50%
1.5
4
40%
6
60%
0
0
10
100%
2.5
3
30%
7
70%
0
0
10
100%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Heerenveen - Fortuna Sittard Mérkőzés statisztikái
Heerenveen
Fortuna Sittard
53.3%
38.5%
Faulok
90
95
Sarok
55
32
Les
16
16
Sárga lapok
12
14
Piros lapok
0
3
A mérkőzés eredményei
0:2
2 egyszer20%
2:2
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
2:0
1 egyszer10%
2:0
2 egyszer20%
0:2
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
2:1
1 egyszer10%
2
3 egyszer30%
3
2 egyszer20%
4
2 egyszer20%
5
1 egyszer10%
1
1 egyszer10%
2 célok
3 célok
4 célok
5 célok
1 cél
2
4 egyszer40%
3
2 egyszer20%
4
2 egyszer20%
5
2 egyszer20%
Más csapatok H2H statisztikái
1. Lig
Bandirmaspor
Antalyaspor
1 sze
13:00
Statisztikák megtekintése
Jordániai Kupa
Moghayer AL Sarhan
Sama Al Sarhan
2 sze
15:00
Statisztikák megtekintése
Division 1
Hajer
Al Anwar SA
2 sze
15:40
Statisztikák megtekintése
UEFA Bajnokok Ligája, nők
Oud-Heverlee Leuven (N)
Czarni Sosnowiec (N)
2 sze
18:00
Statisztikák megtekintése
KNVB beker
Staphorst
UNA
2 sze
18:00
Statisztikák megtekintése
3. deild
Ka Asvellir
Hottur/Huginn
3 sze
17:00
Statisztikák megtekintése