Bayern vs Eintracht Tipp 23 február 2025

    🔊 A közelgő mérkőzésen a Bayern és az Eintracht ismét összecsap a pályán, látványos összecsapást ígérve. A Bayern, amely magabiztosan vezeti a bajnokságot, meg akarja erősíteni fölényét, míg az Eintracht, amely stabilitást keres, készen áll kihívást jelenteni számukra. Ennek a mérkőzésnek nagy jelentősége van mindkét csapat számára: a Bayern szeretné megszilárdítani pozícióját a tabella élén, míg az Eintracht javítani akarja esélyeit a Bajnokok Ligájába való bejutásra. Figyelembe véve a legutóbbi tendenciákat, mint például a Bayern magas hazai eredményességét és az Eintracht veretlenségi sorozatát, a mérkőzés eseménydúsnak ígérkezik.

    Személyes találkozók

    📊A Bayern Munich és Eintracht Frankfurt csapatai közötti hivatalos mérkőzések korábbi meccseinek elemző áttekintése:

    • lejátszott mérkőzések száma - 40;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 27, a vendégcsapaté - 7, döntetlenek száma - 6;
    • gólok száma (hazai/vendég) - 91 a 37 ellenében;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 3.2;

    Legutóbb a Eintracht Frankfurt otthonában találkoztak a csapatok. A mérkőzés 06 október 2024-án zajlott, és 3:3 eredménnyel zárult.

    Egymás elleni statisztikák Bayern - Eintracht

    70%
    30 Győzelem
    14%
    6 Döntetlen
    16%
    7 Győzelem
    Összes mérkőzés
    43
    Átlag gól/mérkőzés
    3.26
    Mindkét csapat szerzett gólt
    49%
    2.35
    Átlag összesen
    0.91
    1.37
    Sárga lapok
    1.56
    Legutóbbi mérkőzések
    21.02.26
    Bundesliga
    Bayern Munich
    Bayern Munich
    Eintracht Frankfurt
    Eintracht Frankfurt
    1.11
    0.11
    8
    2
    2
    6
    0
    3
    3
    2
    2
    0
    1
    2
    1.11
    0.11
    8
    2
    2
    6
    0
    3
    04.10.25
    Bundesliga
    Eintracht Frankfurt
    Eintracht Frankfurt
    Bayern Munich
    Bayern Munich
    0.56
    2.23
    4
    3
    11
    11
    1
    2
    0
    3
    0
    2
    0
    1
    0.56
    2.23
    4
    3
    11
    11
    1
    2
    23.02.25
    BUN
    Bayern Munich
    Bayern Munich
    Eintracht Frankfurt
    Eintracht Frankfurt
    4.49
    0.49
    4
    1
    8
    7
    1
    1
    4
    0
    1
    0
    3
    0
    4.49
    0.49
    4
    1
    8
    7
    1
    1
    06.10.24
    Bundesliga
    Eintracht Frankfurt
    Eintracht Frankfurt
    Bayern Munich
    Bayern Munich
    -
    -
    0
    11
    10
    7
    1
    1
    3
    3
    2
    2
    1
    1
    -
    -
    0
    11
    10
    7
    1
    1
    27.04.24
    Bundesliga
    Bayern Munich
    Bayern Munich
    Eintracht Frankfurt
    Eintracht Frankfurt
    -
    -
    4
    2
    3
    3
    0
    3
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    -
    -
    4
    2
    3
    3
    0
    3
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Bayern Munich Csapat áttekintése

    A Bayern továbbra is lenyűgöző formát mutat ebben a szezonban. Küzdenek a bajnoki címért, amelyet az előző kiírásban elbuktak. Az utóbbi tíz mérkőzésen a "vörösök" hét győzelmet arattak, és csak egyszer szenvedtek vereséget. A meccsenkénti átlagos gólmutatójuk 2.3, ami kiemeli támadó stílusukat. Hazai mérkőzéseiken a Bayern stabilan több mint 2.5 gólt szerez, ami különösen veszélyessé teszi őket az "Allianz Arénában". Fontos megjegyezni, hogy az utóbbi mérkőzéseken Vincent Kompany védencei nem mutattak kiemelkedő formát. Nehezen jutottak túl a Celtic csapatán a Bajnokok Ligája rájátszásában, és a Bundesliga legutóbbi fordulójában a Bayer ellen is csak épphogy megúszták, mindössze két lövést leadva a mérkőzésen. 

    A mérkőzés eredményei: Bayern Munich

    Legutóbbi mérkőzések
    28.08.26
    Bundesliga
    Bayern Munich
    Bayern Munich
    Stuttgart
    Stuttgart
    2.47
    1.11
    9
    3
    10
    17
    1
    3
    5
    1
    1
    0
    4
    1
    2.47
    1.11
    9
    3
    10
    17
    1
    3
    N
    22.08.26
    DFL Supercup
    Borussia Dortmund
    Borussia Dortmund
    1
    Bayern Munich
    Bayern Munich
    -
    -
    7
    6
    16
    8
    0
    1
    1
    2
    0
    2
    1
    0
    -
    -
    7
    6
    16
    8
    0
    1
    N
    18.08.26
    Club Friendly Games
    Heidenheim
    Heidenheim
    Bayern Munich
    Bayern Munich
    -
    -
    3
    4
    7
    11
    1
    2
    2
    4
    2
    1
    0
    3
    -
    -
    3
    4
    7
    11
    1
    2
    N
    15.08.26
    Club Friendly Games
    Bayern Munich
    Bayern Munich
    Leipzig
    Leipzig
    -
    -
    2
    1
    13
    7
    1
    0
    3
    1
    1
    0
    2
    1
    -
    -
    2
    1
    13
    7
    1
    0
    N
    07.08.26
    Club Friendly Games
    Bayern Munich
    Bayern Munich
    Aston Villa
    Aston Villa
    -
    -
    7
    3
    18
    9
    2
    0
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    7
    3
    18
    9
    2
    0
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Eintracht Frankfurt Csapat áttekintése

    Az Eintracht Frankfurt arra törekszik, hogy megszilárdítsa helyét a tabella élén, és javítsa esélyeit a Bajnokok Ligájában való részvételre. Jelenlegi formájuk öt győzelmet tartalmaz az utolsó tíz mérkőzésükön, valamint három döntetlent és két vereséget. A csapat kiegyensúlyozott játékot mutat be, amely a megbízható védekezésre és a gyors ellentámadásokra összpontosít. Idegenben az Eintracht ritkán szerez több mint 1.5 gólt, azonban a "sasok" ritkán veszítenek nagy különbséggel szervezett védelmüknek köszönhetően. A Bayern München elleni korábbi összecsapásokon karaktert mutattak, ami reményt adhat egy pozitív eredményre ezen a mérkőzésen is, bár a Bayern ellen Mamouch nélkül sokkal nehezebb lesz helytállni. 

    A mérkőzés eredményei: Eintracht Frankfurt

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Bundesliga
    Union Berlin
    Union Berlin
    Eintracht Frankfurt
    Eintracht Frankfurt
    2.13
    1.19
    5
    2
    11
    10
    2
    4
    3
    3
    1
    2
    2
    1
    2.13
    1.19
    5
    2
    11
    10
    2
    4
    S
    21.08.26
    DFB Pokal
    St. Toenis
    St. Toenis
    Eintracht Frankfurt
    Eintracht Frankfurt
    0.23
    4.2
    2
    8
    6
    10
    0
    1
    0
    11
    0
    10
    0
    1
    0.23
    4.2
    2
    8
    6
    10
    0
    1
    N
    15.08.26
    Club Friendly Games
    Brentford
    Brentford
    Eintracht Frankfurt
    Eintracht Frankfurt
    -
    -
    7
    6
    5
    13
    0
    0
    7
    0
    3
    0
    4
    0
    -
    -
    7
    6
    5
    13
    0
    0
    L
    12.08.26
    Club Friendly Games
    FSV Frankfurt 1899
    FSV Frankfurt 1899
    Eintracht Frankfurt
    Eintracht Frankfurt
    -
    -
    1
    20
    7
    13
    0
    0
    1
    5
    0
    3
    1
    2
    -
    -
    1
    20
    7
    13
    0
    0
    N
    08.08.26
    Club Friendly Games
    Eintracht Frankfurt
    Eintracht Frankfurt
    Hull City
    Hull City
    -
    -
    -
    -
    1
    0
    -
    -
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    -
    -
    1
    0
    -
    -
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 40;
    • hazai győzelmek - 27, vendég győzelmek - 7, döntetlenek - 6.
    Trendek
    • A Eintracht Frankfurt +2.5 hendikep nyer az utolsó 19 idegenben mérkőzésén 18-ban.
    • A Eintracht Frankfurt +2.5 hendikep nyer minden egyes utolsó 13 mérkőzésén.
    👉Tippek: Eintracht Frankfurt Hendikepes (+2,5)(szorzói: 1.41)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 2.28, a vendégek - 0.93;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 3.2;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 20; a hazai csapat pályáján - 9.

    Statisztikák: Bayern Munich vs Eintracht Frankfurt

    • átlagos összesített a tornán: 3.82 vs 3.55;
    • átlagos gólok száma: 2.95 vs 2.23;
    • átlagos összesített az első félidőben: 1.27 vs 1.09;
    • átlagos összesített a második félidőben: 1.68 vs 1.14;
    • Bayern Munich: átlagos összesített hazai pályán a tornán 3.36;
    • Eintracht Frankfurt: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.82;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 2.3 (otthon - 3.17) vs 1.7 (idegenben - 1).
    Trendek
    • A Bayern Munich gólt szerzett az első félidőben az utolsó 14 otthon mérkőzésén szemben a Eintracht Frankfurt 13-ban.
    • A Bayern Munich gólt szerzett az első félidőben minden egyes utolsó 12 a Bundesliga bajnokságon otthon mérkőzésén szemben a Eintracht Frankfurt.
    • A Bayern Munich gólt szerzett az első félidőben minden egyes utolsó 5 a Bundesliga bajnokságon mérkőzésén szemben a Eintracht Frankfurt.
    👉Tippek: 1. félidőben, Bayern Munich szerez gólt(szorzói: 1.37)

    Tippekszöglet

    Bayern Munich: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 6.77; otthoni pályán - 7.45;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 7.6; otthoni pályán - 8.67.

    Eintracht Frankfurt: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.27, idegenben - 4.55;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5.9; idegenben - 2.25.
    Trendek
    • A Eintracht Frankfurt kevesebb, mint 3.5 sarokrúgást szerzett az utolsó 7 a Bundesliga bajnokságon idegenben mérkőzésén szemben a Bayern Munich 6-ban.
    👉Tippek: Szöglet - Eintracht Frankfurt Total Alatt (3,5)(szorzói: 1.47)

    Lapok tippek

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a H2H mérkőzéseken - 2.8 (hazai csapatnál 1.4 és vendég csapatnál 1.4);
    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a hazai csapat pályáján - 2.44 (hazai csapatnál 1 és vendég csapatnál 1.44).

    Bayern Munich: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 1.36; otthon - 0.91;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 1; otthon - 0.33.

    Eintracht Frankfurt: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 1.41, idegenben - 1.82;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 1; idegenben - 0.75.
    👉Előrejelzés: LC Total Alatt (2,5)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 40;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 20 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 9 alkalommal.
    Trendek
    • A Bayern Munich gólt szerzett és kapott az utolsó 9 otthon mérkőzésén szemben a Eintracht Frankfurt 8-ban.
    • A Bayern Munich gólt szerzett és kapott az utolsó 7 a Bundesliga bajnokságon otthon mérkőzésén szemben a Eintracht Frankfurt 6-ban.
    • A Bayern Munich gólt szerzett és kapott minden egyes utolsó 5 a Bundesliga bajnokságon mérkőzésén szemben a Eintracht Frankfurt.
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen)(szorzói: 1.59)

    Szerkesztői előrejelzés

    Figyelembe véve mindkét csapat jelenlegi formáját és statisztikáját, a Bayern München egyértelmű favoritnak tűnik a közelgő mérkőzésen. Az otthon több mint 2,5 gólt szerző képessége és magas szintű játéka saját pályán erős ellenféllé teszi bármely klub számára. Azonban az Eintrachtot nem szabad alábecsülni: kitartása és gyakori vereség nélküli szereplése idegenben bizonyos nehézségeket okozhat a hazai csapat számára. A trendek és statisztikák alapján a legvalószínűbb forgatókönyv a Bayern München győzelme egy eredményes mérkőzésen. Tippünk - több mint 2,5 gól összesen. Az ilyen előrejelzés iránti bizalom szintje körülbelül 75%, figyelembe véve a hazaiak támadási potenciálját és a vendégek stabilitását a védelemben.
    Total gólt Felett (2,5)
    Everygame
    Tegyen fogadást-278
    Közzétett: 2025.02.21., 12:22

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Bayern Munich - Eintracht Frankfurt

    A Bayern Munich nyert:
    bayern-munich-1eintracht-frankfurt-2a 12 utolsó 14 otthon mérkőzésén szemben a Eintracht Frankfurt (Bundesliga).
    bayern-munich-1minden utolsó 9 otthon mérkőzésén (Bundesliga).
    bayern-munich-1a 7 utolsó 8 mérkőzésén (Bundesliga).
    Bayern Munich Győzelem
    Everygame
    -400
    A Eintracht Frankfurt nem vesztett:
    eintracht-frankfurt-2a 8 utolsó 9 mérkőzésén.
    eintracht-frankfurt-2minden utolsó 7 mérkőzésén (Bundesliga).
    eintracht-frankfurt-2a 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén (Bundesliga).
    Eintracht Frankfurt nem fog veszíteni
    Everygame
    +285
    A Bayern Munich nem vesztett:
    bayern-munich-1eintracht-frankfurt-2a 17 utolsó 19 otthon mérkőzésén szemben a Eintracht Frankfurt.
    bayern-munich-1eintracht-frankfurt-2a 16 utolsó 17 otthon mérkőzésén szemben a Eintracht Frankfurt (Bundesliga).
    bayern-munich-1a 21 utolsó 22 mérkőzésén (Bundesliga).
    bayern-munich-1minden utolsó 14 otthon mérkőzésén (Bundesliga).
    bayern-munich-1a 11 utolsó 12 mérkőzésén.
    Bayern Munich nem fog veszíteni
    MyBookie
    -1429
    A Bayern Munich gólt szerzett:
    bayern-munich-1eintracht-frankfurt-2a 33 utolsó 34 mérkőzésén szemben a Eintracht Frankfurt.
    bayern-munich-1eintracht-frankfurt-2a 29 utolsó 30 mérkőzésén szemben a Eintracht Frankfurt (Bundesliga).
    bayern-munich-1eintracht-frankfurt-2minden utolsó 16 otthon mérkőzésén szemben a Eintracht Frankfurt.
    bayern-munich-1eintracht-frankfurt-2minden utolsó 14 otthon mérkőzésén szemben a Eintracht Frankfurt (Bundesliga).
    bayern-munich-1a 28 utolsó 29 mérkőzésén (Bundesliga).
    bayern-munich-1a 21 utolsó 22 otthon mérkőzésén.
    bayern-munich-1minden utolsó 14 otthon mérkőzésén (Bundesliga).
    A Eintracht Frankfurt gólt kapott:
    eintracht-frankfurt-2a 23 utolsó 25 idegenben mérkőzésén.
    Bayern Munich szerez gólt
    -2500
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Bayern Munich - Eintracht Frankfurt Helyezés a táblázatban

    Bundesliga 24/25
    JNSLLKPFORMA
    1.
    Bayern Munich
    Bayern Munich
    34257299-3282
    2.
    Bayer Leverkusen
    Bayer Leverkusen
    341912372-4369
    3.
    Eintracht Frankfurt
    Eintracht Frankfurt
    34179868-4660
    4.
    Borussia Dortmund
    Borussia Dortmund
    341761171-5157
    5.
    Freiburg
    Freiburg
    341671149-5355
    6.
    Mainz
    Mainz
    3414101055-4352

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    7 - Győzelem
    2 - Döntetlen
    1 - Veszítsen
    Győzelem - 2
    Döntetlen - 4
    Veszítenek - 4
    10 gyufa
    Eltömődött - 30
    Hiányzik - 15
    +15
    +7
    26 - Eltömődött
    19 - Hiányzik
    7
    Győzelem
    2
    2
    Döntetlen
    4
    1
    Veszítenek
    4
    GK
    30
    Eltömődött
    26
    15
    Hiányzik
    19
    4.5
    Meccsenként átlagolt gólok
    4.5
    3
    Átlagosan elért pontszám
    2.6
    1.5
    Átlagosan passzoló
    1.9
    7
    Gólszerzés és kontrázás
    9
    30'
    Pontozott minden, min.
    35'
    Minden statisztika