Columbus vs Chicago Tipp 23 február 2025

    📢Mely játékosok lehetnek a mérkőzés váratlan sztárjai? A válasz erre a kérdésre a Columbus Crew és az Chicago Fire csapatok közötti összecsapás végén derül ki. A találkozó, amely a MLS bajnokság része, 23 február 0:30 kor lesz. A fogadók már azonosították a favoritot, mint a Columbus Crew csapatot. A győzelmekre vonatkozó oddsok a következők - ellen .

    Személyes találkozók

    📊 Columbus Crew és Chicago Fire csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 43;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 18, a vendégcsapaté - 14, döntetlenek száma - 11;
    • gólok száma - 77 a 59 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.3, a 2. félidőé - 1.86;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 3.16.

    Egymás elleni statisztikák Columbus - Chicago

    41%
    19 Győzelmek
    26%
    12 Döntetlen
    33%
    15 Győzelmek
    Összes mérkőzés
    46
    Átlag gól/mérkőzés
    3.13
    Mindkét csapat szerzett gólt
    59%
    1.76
    Átlagos gólszám
    1.37
    0.85
    Sárga lapok
    1.65
    Legutóbbi mérkőzések
    08.03.26
    MLS
    Columbus Crew
    Columbus Crew
    Chicago Fire
    Chicago Fire
    2.14
    0.77
    7
    3
    11
    10
    1
    4
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    2.14
    0.77
    7
    3
    11
    10
    1
    4
    28.09.25
    MLS
    Chicago Fire
    Chicago Fire
    Columbus Crew
    Columbus Crew
    2.28
    0.53
    7
    4
    7
    9
    1
    1
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    2.28
    0.53
    7
    4
    7
    9
    1
    1
    23.02.25
    Major League Soccer
    Columbus Crew
    Columbus Crew
    Chicago Fire
    Chicago Fire
    2.16
    1.46
    5
    2
    7
    17
    0
    3
    4
    2
    3
    2
    1
    0
    2.16
    1.46
    5
    2
    7
    17
    0
    3
    19.05.24
    MLS
    Chicago Fire
    Chicago Fire
    Columbus Crew
    Columbus Crew
    -
    -
    9
    5
    18
    7
    3
    0
    1
    3
    0
    1
    1
    2
    -
    -
    9
    5
    18
    7
    3
    0
    10.03.24
    MLS
    Columbus Crew
    Columbus Crew
    Chicago Fire
    Chicago Fire
    -
    -
    6
    5
    11
    10
    1
    2
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    -
    -
    6
    5
    11
    10
    1
    2
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Columbus Crew Csapat áttekintése

    ✅A Columbus Crew csapatnak megvan a megtiszteltetés, hogy az idény első hivatalos mérkőzését saját pályán játssza. Az edzői stáb és a játékosok munkáját még nem láthattuk, de egyelőre nézzük meg a csapat statisztikáit az elmúlt 10 mérkőzésen.

    A hivatalos mérkőzések tízmeccses szakaszában a csapatnak 5 győzelme, 4 veresége és 1 döntetlenje van. Az elmúlt 10 mérkőzésen a csapat összesen 23 gólt szerzett. Ebből kiszámíthatjuk a mérkőzésenkénti átlagos gólszámot, amely 2.3. Hazai mérkőzéseken ez az érték 2.33 gól. Ami a kapott gólokat illeti, az átlagos számuk 1.6.

    A mérkőzés eredményei: Columbus Crew

    Legutóbbi mérkőzések
    31.10.26
    mls
    Columbus Crew
    Columbus Crew
    DC United
    DC United
    1.26
    1.16
    3
    4
    11
    20
    0
    2
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    1.26
    1.16
    3
    4
    11
    20
    0
    2
    GY
    29.10.26
    mls
    Dallas
    Dallas
    Columbus Crew
    Columbus Crew
    1.15
    1.36
    9
    3
    17
    8
    4
    1
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    1.15
    1.36
    9
    3
    17
    8
    4
    1
    GY
    24.10.26
    mls
    Columbus Crew
    Columbus Crew
    1
    Toronto
    Toronto
    1.92
    2.77
    4
    5
    12
    7
    0
    0
    4
    2
    2
    0
    2
    2
    1.92
    2.77
    4
    5
    12
    7
    0
    0
    GY
    22.10.26
    US Open Cup
    Columbus Crew
    Columbus Crew
    Saint-Louis City
    Saint-Louis City
    -
    -
    5
    2
    19
    19
    1
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    3
    5
    -
    -
    5
    2
    19
    19
    1
    2
    V
    18.10.26
    mls
    Cincinnati
    Cincinnati
    Columbus Crew
    Columbus Crew
    2.47
    0.27
    2
    2
    13
    16
    2
    2
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    2.47
    0.27
    2
    2
    13
    16
    2
    2
    GY
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Chicago Fire Csapat áttekintése

    ⚠️Képes lesz Chicago Fire kezelni a nézők nyomását az első mérkőzésükön ebben a szezonban? Hamarosan megtudjuk. Addig is idézzük fel korábbi eredményeiket.

    Az utolsó 10 hivatalos mérkőzésből a csapat 1 győzelmet aratott, 7 mérkőzést veszített és 2 döntetlent játszott. Átlagosan a csapat 1.1 gólt szerzett meccsenként (idegenben - 1.2), és 2.3 gólt kapott. Reméljük, hogy ebben a szezonban Chicago Fire javítja ezeket a számokat, és szép játékot nyújt a következő mérkőzéseken.

    A mérkőzés eredményei: Chicago Fire

    Legutóbbi mérkőzések
    01.11.26
    mls
    Colorado Rapids
    Colorado Rapids
    Chicago Fire
    Chicago Fire
    1.51
    2.31
    5
    6
    11
    13
    4
    2
    2
    4
    1
    1
    1
    3
    1.51
    2.31
    5
    6
    11
    13
    4
    2
    GY
    29.10.26
    mls
    Chicago Fire
    Chicago Fire
    Orlando City
    Orlando City
    2.57
    1.12
    8
    3
    14
    9
    2
    2
    2
    2
    0
    2
    2
    0
    2.57
    1.12
    8
    3
    14
    9
    2
    2
    D
    24.10.26
    mls
    Atlanta United
    Atlanta United
    Chicago Fire
    Chicago Fire
    0.99
    1.2
    1
    5
    8
    14
    0
    1
    2
    3
    1
    1
    1
    2
    0.99
    1.2
    1
    5
    8
    14
    0
    1
    GY
    17.10.26
    mls
    New-England Revolution
    New-England Revolution
    Chicago Fire
    Chicago Fire
    0.37
    1.3
    0
    10
    9
    17
    1
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    0.37
    1.3
    0
    10
    9
    17
    1
    1
    V
    15.10.26
    mls
    Chicago Fire
    Chicago Fire
    1
    Philadelphia Union
    Philadelphia Union
    1.12
    2.09
    2
    7
    12
    16
    3
    2
    1
    3
    1
    0
    0
    3
    1.12
    2.09
    2
    7
    12
    16
    3
    2
    V
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp a mérkőzés kimenetelére

    H2H:

    • összecsapások száma - 43;
    • hazai győzelmek - 18, vendég győzelmek - 14, döntetlenek - 11.
    Trendek
    • A Columbus Crew nyert a 6 utolsó 7 mérkőzésén szemben a Chicago Fire (MLS).
    • A Chicago Fire vesztett a 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén.
    👉Tippek: Columbus Crew Győzelem (szorzói: 1.59)

    Tipp a gólszámra

    H2H

    • a hazai csapat átlagosan - 1.79, a vendégek - 1.37;
    • átlagos felett/alatt gól a közvetlen mérkőzéseken - 3.16;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 26; a hazai csapat pályáján - 11.
    👉Tippek: Total gólt Alatt (3,5) (szorzói: 1.56)

    Tipp a szögletekre

    Trendek
    • Volt Alatt 10.5 szöglet az utolsó 8 Chicago Fire mérkőzésén minden alkalommal (MLS).
    👉Tippek: Szöglet - Total Alatt (10,5) (szorzói: 1.53)

    Tipp a sárga lapokra

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a közvetlen találkozókban - 1.72 (hazai csapat 0.86 és vendég csapat 0.86);
    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a hazai pályán - 2.62 (hazai csapat 0.86 és vendég csapat 1.76).
    Trendek
    • Volt Felett 2.5 sárga lap a 14 legutóbbi 15 Chicago Fire mérkőzések (MLS).
    • Volt Felett 2.5 sárga lap a 9 legutóbbi 10 Chicago Fire mérkőzések.
    • Volt Felett 2.5 sárga lap a 7 legutóbbi 8 Chicago Fire idegenben mérkőzések (MLS).
    👉Előrejelzés: LC Total Felett (2,5) (szorzói: 1.33)

    Tipp arra, hogy mindkét csapat szerez gólt

    H2H:

    • összecsapások száma - 43;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 26 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 11 alkalommal.
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt: (Igen) (szorzói: 1.67)

    Total gólt Felett (2,5)
    Everygame
    Tegyen fogadást-175
    Közzétett: 2025.02.21., 1:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Columbus Crew - Chicago Fire

    A Columbus Crew nyert:
    columbus-crewchicago-firea 6 utolsó 7 mérkőzésén szemben a Chicago Fire (Major League Soccer).
    A Chicago Fire vesztett:
    chicago-firea 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén.
    Columbus Crew Győzelem
    MyBookie
    -133
    A Chicago Fire elveszítette az első félidőt:
    chicago-fireminden utolsó 5 idegenben mérkőzésén (Major League Soccer).
    1. Félidőben Columbus Crew Győzelem
    MyBookie
    +150
    A Columbus Crew nem vesztett:
    columbus-crewchicago-fireminden utolsó 17 otthon mérkőzésén szemben a Chicago Fire.
    columbus-crewchicago-firea 16 utolsó 17 mérkőzésén szemben a Chicago Fire.
    columbus-crewchicago-fireminden utolsó 15 otthon mérkőzésén szemben a Chicago Fire (Major League Soccer).
    columbus-crewchicago-firea 14 utolsó 15 mérkőzésén szemben a Chicago Fire (Major League Soccer).
    A Chicago Fire nem nyert:
    chicago-firea 11 utolsó 12 mérkőzésén.
    chicago-firea 9 utolsó 10 mérkőzésén (Major League Soccer).
    chicago-firea 8 utolsó 9 idegenben mérkőzésén (Major League Soccer).
    chicago-fireminden utolsó 7 idegenben mérkőzésén.
    Columbus Crew nem fog veszíteni
    MyBookie
    -714
    A Columbus Crew gólt szerzett:
    columbus-crewchicago-firea 18 utolsó 19 otthon mérkőzésén szemben a Chicago Fire.
    columbus-crewchicago-firea 16 utolsó 17 otthon mérkőzésén szemben a Chicago Fire (Major League Soccer).
    columbus-crewa 9 utolsó 10 mérkőzésén.
    columbus-crewa 8 utolsó 9 mérkőzésén (Major League Soccer).
    A Chicago Fire gólt kapott:
    chicago-firea 13 utolsó 14 idegenben mérkőzésén.
    chicago-fireminden utolsó 12 mérkőzésén.
    chicago-firea 11 utolsó 12 idegenben mérkőzésén (Major League Soccer).
    chicago-fireminden utolsó 10 mérkőzésén (Major League Soccer).
    Columbus Crew szerez gólt
    -909
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Columbus Crew - Chicago Fire Helyezés a táblázatban

    League Group A
    MGYDVGPForma
    5.
    New-York City
    New-York City
    341751250-4456
    6.
    Nashville SC
    Nashville SC
    341661258-4554
    7.
    Columbus Crew
    Columbus Crew
    341412855-5154
    8.
    Chicago Fire
    Chicago Fire
    341581168-6053
    9.
    Orlando City
    Orlando City
    341411963-5153
    10.
    New York Red Bulls
    New York Red Bulls
    341271548-4743

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 mérkőzés
    8 - Győzelmek
    0 - Döntetlen
    2 - Vereségek
    Győzelmek - 5
    Döntetlen - 1
    Vereségek - 4
    10 mérkőzés
    Szerzett - 22
    Kapott - 8
    +14
    0
    17 - Szerzett
    17 - Kapott
    8
    Győzelmek
    5
    0
    Döntetlen
    1
    2
    Vereségek
    4
    Gólkülönbség
    22
    Szerzett
    17
    8
    Kapott
    17
    3
    Meccsenként átlagolt gólok
    3.4
    2.2
    Átlagosan szerzett gólok
    1.7
    0.8
    Átlagosan kapott gólok
    1.7
    5
    Gólszerzés és kontrázás
    7
    42'
    Pontozott minden, min.
    53'
    Minden statisztika