Tonbridge vs Hemel Hempst. H2H Statisztikák

Személyes találkozók

Tonbridge Angels
Tonbridge Angels
14 mérkőzés
Hemel Hempstead
Hemel Hempstead
1 Győzelem
5 Döntetlen
8 Győzelem
7%
36%
57%
Tonbridge Angels
1. Félidőben
Hemel Hempstead
2 Győzelem
10 Döntetlen
2 Győzelem
14%
71%
14%
Tonbridge Angels
2. Félidőben
Hemel Hempstead
1 Győzelem
6 Döntetlen
7 Győzelem
7%
43%
50%
12.09.26
National League South
Hemel Hempstead
Hemel Hempstead
Tonbridge Angels
Tonbridge Angels
-
-
2
5
11
13
2
1
1
1
0
1
1
0
-
-
2
5
11
13
2
1
28.02.26
National League South
Hemel Hempstead
Hemel Hempstead
Tonbridge Angels
Tonbridge Angels
-
-
10
3
-
-
1
5
1
0
0
0
1
0
-
-
10
3
-
-
1
5
29.11.25
National League South
Tonbridge Angels
Tonbridge Angels
1
Hemel Hempstead
Hemel Hempstead
-
-
4
7
-
-
0
0
1
3
1
0
0
3
-
-
4
7
-
-
0
0
01.03.25
Konferencia Dél
Hemel Hempstead
Hemel Hempstead
Tonbridge Angels
Tonbridge Angels
0
0
1
4
-
-
2
1
2
0
0
0
2
0
0
0
1
4
-
-
2
1
23.11.24
National League South
Tonbridge Angels
Tonbridge Angels
Hemel Hempstead
Hemel Hempstead
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-

Gólok

Összes gól
38
StatisticsChartSlim-left
14
StatisticsChartSlim-left
24
Meccs végeredmény
4
Felett - 29%
10
71% - Kevesebb
Átlagos gól/meccs
2.71
StatisticsChartSlim-left
1
StatisticsChartSlim-left
1.71
Átlagos idő egy gólra
33'
StatisticsChartSlim-left
90'
StatisticsChartSlim-left
52'
Tonbridge Angels
0
0-15'
2
16-30'
0
31-45'
0
0-15'
0
16-30'
0
31-45'
HT
0
46-60'
0
61-75'
0
76-90'
2
46-60'
2
61-75'
3
76-90'
Hemel Hempstead

A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása

Tonbridge AngelsAnglia
Hemel HempsteadAnglia
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés

Tonbridge Angels - Hemel Hempstead Utolsó mérkőzések

Tonbridge Angels
Tonbridge Angels
Meccsek
10.10.26
National League South
Maidenhead United
Maidenhead United
Tonbridge Angels
Tonbridge Angels
-
-
5
5
14
23
4
5
0
1
0
0
0
1
-
-
5
5
14
23
4
5
GY
03.10.26
FA Cup
Tonbridge Angels
Tonbridge Angels
Torquay United
Torquay United
-
-
12
2
-
-
2
3
0
1
0
0
0
1
-
-
12
2
-
-
2
3
V
26.09.26
National League South
Tonbridge Angels
Tonbridge Angels
Ebbsfleet United
Ebbsfleet United
-
-
5
6
-
-
5
1
1
2
1
2
0
0
-
-
5
6
-
-
5
1
V
19.09.26
FA Cup
Tonbridge Angels
Tonbridge Angels
Ramsgate
Ramsgate
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
0
1
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
GY
12.09.26
National League South
Hemel Hempstead
Hemel Hempstead
Tonbridge Angels
Tonbridge Angels
-
-
2
5
11
13
2
1
1
1
0
1
1
0
-
-
2
5
11
13
2
1
D
08.09.26
National League South
Tonbridge Angels
Tonbridge Angels
Maidstone United
Maidstone United
-
-
4
3
13
7
4
1
0
1
0
0
0
1
-
-
4
3
13
7
4
1
V
05.09.26
National League South
Farnborough
Farnborough
Tonbridge Angels
Tonbridge Angels
-
-
10
2
11
7
2
1
0
4
0
2
0
2
-
-
10
2
11
7
2
1
GY
31.08.26
National League South
Tonbridge Angels
Tonbridge Angels
Walton & Hersham
Walton & Hersham
-
-
9
4
-
-
1
1
5
1
3
0
2
1
-
-
9
4
-
-
1
1
GY
29.08.26
National League South
Billericay Town
Billericay Town
Tonbridge Angels
Tonbridge Angels
-
-
4
9
7
9
2
4
2
2
2
1
0
1
-
-
4
9
7
9
2
4
D
22.08.26
National League South
Tonbridge Angels
Tonbridge Angels
Truro City
Truro City
-
-
6
4
9
10
1
2
0
2
0
0
0
2
-
-
6
4
9
10
1
2
V
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE
Hemel Hempstead
Hemel Hempstead
Meccsek
10.10.26
National League South
Dagenham and Redbridge
Dagenham and Redbridge
Hemel Hempstead
Hemel Hempstead
-
-
5
4
16
8
1
2
0
0
0
0
0
0
-
-
5
4
16
8
1
2
D
26.09.26
National League South
Slough Town
Slough Town
Hemel Hempstead
Hemel Hempstead
-
-
6
8
-
-
2
1
0
2
0
1
0
1
-
-
6
8
-
-
2
1
GY
22.09.26
FA Cup
Wingate & Finchley
Wingate & Finchley
Hemel Hempstead
Hemel Hempstead
-
-
7
9
10
4
1
1
2
1
1
0
1
1
-
-
7
9
10
4
1
1
V
19.09.26
FA Cup
Hemel Hempstead
Hemel Hempstead
Wingate & Finchley
Wingate & Finchley
-
-
11
1
-
-
2
1
1
1
0
0
1
1
-
-
11
1
-
-
2
1
D
12.09.26
National League South
Hemel Hempstead
Hemel Hempstead
Tonbridge Angels
Tonbridge Angels
-
-
2
5
11
13
2
1
1
1
0
1
1
0
-
-
2
5
11
13
2
1
D
08.09.26
National League South
Ebbsfleet United
Ebbsfleet United
Hemel Hempstead
Hemel Hempstead
1
-
-
7
1
11
7
1
1
0
0
0
0
0
0
-
-
7
1
11
7
1
1
D
05.09.26
National League South
Hemel Hempstead
Hemel Hempstead
Farnham Town
Farnham Town
-
-
11
6
-
-
2
1
1
1
1
1
0
0
-
-
11
6
-
-
2
1
D
31.08.26
National League South
Folkestone Invicta
Folkestone Invicta
Hemel Hempstead
Hemel Hempstead
-
-
5
2
-
-
3
1
2
0
1
0
1
0
-
-
5
2
-
-
3
1
V
29.08.26
National League South
Hemel Hempstead
Hemel Hempstead
Weston Super Mare
Weston Super Mare
-
-
2
4
-
-
1
2
1
3
1
0
0
3
-
-
2
4
-
-
1
2
V
22.08.26
National League South
Salisbury
Salisbury
Hemel Hempstead
Hemel Hempstead
-
-
3
7
-
-
0
1
1
2
1
0
0
2
-
-
3
7
-
-
0
1
GY
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE

A mérkőzés eredményei

Tonbridge AngelsTonbridge Angels· 10 mérkőzés
4 Győzelem
2 Döntetlen
4 Vereségek
40%
20%
40%
1 idő
2 idő
30%
50%
40%
10%
30%
Vereségek
40%
·10 mérkőzés ·Hemel HempsteadHemel Hempstead
2 Győzelem
5 Döntetlen
3 Veszítenek
20%
50%
30%
1 idő
2 idő
20%
30%
40%
50%
40%
Vereségek
20%
Kapott gól nélküli győzelmek
2
1
Gól nélküli vereségek
3
1
Fordításos győzelmek
1
1
Szándékos vereségek
0
1

Gól statisztikák

16
Eltömődött
9
Eltömődött
8
Gólok az 1. Félidőben
3
8
Gólok a 2. Félidőben
6
4
Első pontszerzés
3
3
Nem szerzett gólt
3
Tonbridge Angels
0%
0
31%
5
25%
4
6%
1
13%
2
25%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Hemel Hempstead
0%
0
11%
1
22%
2
11%
1
33%
3
22%
2
11
Hiányzik
11
Hiányzik
5
Gólok az 1. Félidőben
5
6
Gólok a 2. Félidőben
6
6
Elhibázott első
5
2
Nem hagyta ki
3
Tonbridge Angels
18%
2
45%
5
18%
2
18%
2
45%
5
27%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Hemel Hempstead
0%
0
18%
2
36%
4
27%
3
18%
2
45%
5
Átlagos gól/meccs
2.7
2
Az első gól átlagos perce
0'
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
6
5
Átlagos idő egy gólra
56'
100'

Összes gól a mérkőzésen

Tonbridge AngelsTonbridge Angels
Átlagos gólszám
Hemel HempsteadHemel Hempstead
2.7
Teljes mérkőzés
2
1.3
1. Félidőben
0.8
1.4
2. Félidőben
1.2

Csapattotálok

Felett
Kevesebb
Felett
Kevesebb
7
70%
MiddleLogo
3
30%
0.5
7
70%
MiddleLogo
3
30%
4
40%
MiddleLogo
6
60%
1.5
2
20%
MiddleLogo
8
80%
2
20%
MiddleLogo
8
80%
2.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%
2
20%
MiddleLogo
8
80%
3.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
4.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%

Tonbridge Angels - Hemel Hempstead Mérkőzés statisztikái

Sárga lapok
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
0
Piros lapok
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
0

A mérkőzés eredményei

Tonbridge Angels
Pontos eredmény
Hemel Hempstead
0:1
3 egyszer
30%
0:2
1 egyszer
10%
0:4
1 egyszer
10%
1:1
1 egyszer
10%
1:2
1 egyszer
10%
1:1
3 egyszer
30%
0:0
2 egyszer
20%
0:2
1 egyszer
10%
1:2
1 egyszer
10%
1:3
1 egyszer
10%
Tonbridge Angels
Gólok pontos száma
Hemel Hempstead
2
2 egyszer
20%
3
2 egyszer
20%
4
2 egyszer
20%
1
3 egyszer
30%
6
1 egyszer
10%
2 gól
3 gól
4 gól
1 gól
6 gól
2
5 egyszer
50%
3
2 egyszer
20%
4
1 egyszer
10%