New-England vs Сincinnati H2H Statisztikák
Személyes találkozók
New-England Revolution
17 mérkőzés
Cincinnati
7 Győzelem
3 Döntetlen
7 Győzelem
41%
18%
41%
Célok
Összes gól
59
31
28
Meccs végeredmény
10
További - 59%
7
41% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
3.47
1.82
1.65
Átlagos idő egy gólra
26'
49'
54'
New-England Revolution
3
0-15'
6
16-30'
6
31-45'
1
0-15'
3
16-30'
3
31-45'
HT
3
46-60'
3
61-75'
3
76-90'
5
46-60'
4
61-75'
0
76-90'
Cincinnati
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 55
3.24
26
29
Piros lapok
Összesen: 2
0.12
0
2
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


New-England RevolutionUSA
CincinnatiUSA

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
New-England Revolution - Cincinnati Utolsó mérkőzések
Meccsek
19.08.26
mlsDC United
New-England Revolution
1.6
2.36
4
5
15
10
1
2
0
3
0
2
0
1
1.6
2.36
4
5
15
10
1
2
N
15.08.26
mlsToronto
1
New-England Revolution
0.18
2.44
0
9
11
5
1
1
2
1
2
0
0
1
0.18
2.44
0
9
11
5
1
1
L
08.08.26
mlsNew-England Revolution
Houston Dynamo
0.42
1.11
9
4
10
10
0
1
0
2
0
1
0
1
0.42
1.11
9
4
10
10
0
1
L
01.08.26
mlsMontreal Impact
New-England Revolution
1.15
3.93
6
3
9
4
1
0
2
2
0
2
2
0
1.15
3.93
6
3
9
4
1
0
S
25.07.26
mlsNew-England Revolution
Atlanta United
2.15
0.99
4
6
7
16
2
2
4
1
2
0
2
1
2.15
0.99
4
6
7
16
2
2
N
22.07.26
mlsNew-England Revolution
Toronto
1.12
1.2
7
9
10
13
2
0
0
0
0
0
0
0
1.12
1.2
7
9
10
13
2
0
S
23.05.26
MLSCharlotte
1
New-England Revolution
1.65
0.9
3
5
9
13
0
4
1
0
1
0
0
0
1.65
0.9
3
5
9
13
0
4
L
16.05.26
MLSNew-England Revolution
Minnesota United
1.85
2.1
8
11
11
12
2
1
2
1
1
1
1
0
1.85
2.1
8
11
11
12
2
1
N
Meccsek
22.08.26
mlsCincinnati
Seattle Sounders
1.2
1.11
9
4
7
14
1
2
1
1
1
0
0
1
1.2
1.11
9
4
7
14
1
2
S
19.08.26
mlsCincinnati
New-York City
1.27
1.38
2
5
10
9
3
3
2
1
1
1
1
0
1.27
1.38
2
5
10
9
3
3
N
15.08.26
mlsOrlando City
Cincinnati
1.61
0.9
10
5
7
12
1
2
1
1
0
1
1
0
1.61
0.9
10
5
7
12
1
2
S
12.08.26
Leagues CupCincinnati
Atlas
-
-
10
0
13
10
1
1
1
2
1
0
0
2
-
-
10
0
13
10
1
1
L
08.08.26
Leagues CupCincinnati
Pumas UNAM
-
-
4
6
5
11
1
0
2
0
1
0
1
0
-
-
4
6
5
11
1
0
N
04.08.26
Leagues CupCincinnati
Pachuca
-
-
3
6
8
10
3
2
3
1
2
1
1
0
-
-
3
6
8
10
3
2
N
02.08.26
mlsCincinnati
San-Jose Earthquakes
1.58
0.68
9
6
12
6
3
0
4
2
1
1
3
1
1.58
0.68
9
6
12
6
3
0
N
25.07.26
mlsColumbus Crew
Cincinnati
1
2.1
0.76
4
5
11
8
0
1
2
1
2
1
0
0
2.1
0.76
4
5
11
8
0
1
L
22.07.26
mlsCincinnati
Vancouver Whitecaps
1.55
1.9
1
3
12
13
1
5
4
3
3
2
1
1
1.55
1.9
1
3
12
13
1
5
N
A mérkőzés eredményei
4 Győzelem
3 Döntetlen
3 Legyőzi
40%
30%
30%
1 idő
2 idő
40%
50%
30%
30%
30%
Legyőzi
20%
·10 gyufa ·Cincinnati
5 Győzelem
2 Döntetlen
3 Veszítenek
50%
20%
30%
1 idő
2 idő
60%
40%
20%
20%
20%
Legyőzi
40%
Száraz győzelmek
1
Száraz elváltozások
1
Akarva-akaratlan győzelmek
3
Szándékos vereségek
2
Gól statisztikák
16
19
10
Gólok az 1. Félidőben12
6
Gólok a 2. Félidőben7
5
Első pontszerzés7
3
Nem szerzett pontot1
New-England Revolution
13%
2
13%
2
38%
6
13%
2
13%
2
13%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Cincinnati
16%
3
21%
4
26%
5
5%
1
5%
1
26%
5
11
17
7
Gólok az 1. Félidőben8
4
Gólok a 2. Félidőben9
4
Elhibázott első3
2
Nem hagyta ki1
New-England Revolution
9%
1
36%
4
73%
8
18%
2
18%
2
27%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Cincinnati
18%
3
24%
4
18%
3
24%
4
0%
0
29%
5
Átlagos gól/mérkőzés
3.6
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
6
Átlagos idő egy gólra
47'
Összes gól a mérkőzésen
Cincinnati
2.7
Teljes mérkőzés3.6
1.7
1. Félidőben2
1
2. Félidőben1.6
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
7
70%
3
30%
0.5
9
90%
1
10%
5
50%
5
50%
1.5
5
50%
5
50%
3
30%
7
70%
2.5
3
30%
7
70%
1
10%
9
90%
3.5
2
20%
8
80%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
New-England Revolution - Cincinnati Mérkőzés statisztikái
New-England Revolution
Cincinnati
54.3%
53.9%
Faulok
83
96
Sarok
61
52
Les
-
-
Sárga lapok
15
18
Piros lapok
0
1
A mérkőzés eredményei
2:1
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
0:2
1 egyszer10%
0:3
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
1:1
2 egyszer20%
2:1
2 egyszer20%
1:2
1 egyszer10%
2:0
1 egyszer10%
3:1
1 egyszer10%
3
3 egyszer30%
2
2 egyszer20%
4
2 egyszer20%
1
1 egyszer10%
5
1 egyszer10%
3 célok
2 célok
4 célok
1 cél
5 célok
3
3 egyszer30%
2
3 egyszer30%
4
2 egyszer20%
Más csapatok H2H statisztikái
Barátságos mérkőzések
Sabadell
Barcelona Atletic
2 sze
18:30
Statisztikák megtekintése
Torneo Regional Federal Amateur
Juventud de Pergamino
Casa Estrella de Benfica
1 sze
18:00
Statisztikák megtekintése
Bajnokság
Birmingham City
Southampton
1 sze
19:00
Statisztikák megtekintése
Copa Uruguay
Montevideo City Torque
Danubio
1 sze
23:15
Statisztikák megtekintése
2. Liga
Cibalia Vinkovci
Orijent 1919
2 sze
17:30
Statisztikák megtekintése
Canadian Championship
Forge FC Hamilton
Supra Du Quebec
3 sze
02:00
Statisztikák megtekintése