Lokomotiv vs Krasnodar H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Lokomotiv Moscow
32 mérkőzés
Krasnodar
15 Győzelem
7 Döntetlen
10 Győzelem
47%
22%
31%
1. Félidőben
12 Győzelem
13 Döntetlen
7 Győzelem
38%
41%
22%
2. Félidőben
9 Győzelem
14 Döntetlen
9 Győzelem
28%
44%
28%
Célok
Összes gól
83
41
42
Meccs végeredmény
17
További - 53%
15
47% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.59
1.28
1.31
Átlagos idő egy gólra
35'
71'
69'
Lokomotiv Moscow
7
0-15'
4
16-30'
9
31-45'
9
0-15'
2
16-30'
7
31-45'
HT
6
46-60'
4
61-75'
8
76-90'
6
46-60'
5
61-75'
10
76-90'
Krasnodar
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 146
4.56
76
70
Piros lapok
Összesen: 8
0.25
2
6
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Lokomotiv MoscowOroszország
KrasnodarOroszország

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Lokomotiv Moscow - Krasnodar Utolsó mérkőzések
Meccsek
22.08.26
RPLCSKA Moszkva
Lokomotiv Moscow
1.84
1.37
5
1
14
13
2
1
3
2
1
1
2
1
1.84
1.37
5
1
14
13
2
1
L
18.08.26
Russian CupRosztov
Lokomotiv Moscow
-
-
1
4
14
12
1
3
1
0
0
0
1
0
-
-
1
4
14
12
1
3
L
14.08.26
RPLOrenburg
Lokomotiv Moscow
2.60
0.33
6
2
12
18
2
1
1
1
0
1
1
0
2.60
0.33
6
2
12
18
2
1
S
08.08.26
RPLLokomotiv Moscow
Akron Tolyatti
1.67
1.31
2
6
14
17
4
1
0
0
0
0
0
0
1.67
1.31
2
6
14
17
4
1
S
04.08.26
Russian CupLokomotiv Moscow
CSKA Moszkva
-
-
5
4
10
10
1
2
1
1
0
1
1
0
4
5
-
-
5
4
10
10
1
2
L
01.08.26
RPLDynamo-Makhachkala
Lokomotiv Moscow
2.23
1.73
1
9
9
11
1
2
2
1
0
1
2
0
2.23
1.73
1
9
9
11
1
2
L
26.07.26
RPLLokomotiv Moscow
Akhmat Grozny
0.40
0.66
2
5
20
9
3
0
1
1
1
0
0
1
0.40
0.66
2
5
20
9
3
0
S
18.07.26
Club Friendly GamesLokomotiv Moscow
Rubin Kazan
-
-
-
-
-
-
-
-
3
1
0
0
3
1
-
-
-
-
-
-
-
-
N
18.07.26
Club Friendly GamesLokomotiv Moscow
Rubin Kazan
-
-
-
-
-
-
-
-
1
3
1
2
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
L
Meccsek
19.08.26
Russian CupDinamo Moscow
Krasnodar
-
-
8
2
10
10
3
2
0
1
0
1
0
0
-
-
8
2
10
10
3
2
N
15.08.26
RPLKrasnodar
Akhmat Grozny
1.03
1.16
3
4
8
7
1
4
1
0
1
0
0
0
1.03
1.16
3
4
8
7
1
4
N
09.08.26
RPLSpartak Moscow
Krasnodar
1.86
0.97
6
7
13
15
1
3
1
2
1
2
0
0
1.86
0.97
6
7
13
15
1
3
N
05.08.26
Russian CupKrasnodar
Akhmat Grozny
-
-
6
12
11
8
1
2
1
1
0
0
1
1
5
4
-
-
6
12
11
8
1
2
N
02.08.26
RPLKrasnodar
Fakel Voronezh
0.85
1.88
2
4
11
10
4
0
3
2
2
0
1
2
0.85
1.88
2
4
11
10
4
0
N
26.07.26
RPLRubin Kazan
1
Krasnodar
0.78
1.07
2
4
19
13
1
3
1
3
1
1
0
2
0.78
1.07
2
4
19
13
1
3
N
19.07.26
Club Friendly GamesKrasnodar
Baltika Kaliningrad
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
S
11.07.26
Club Friendly GamesKrasnodar
Rosztov
-
-
-
-
-
-
-
-
3
4
0
3
3
1
-
-
-
-
-
-
-
-
L
A mérkőzés eredményei
1 Győzelem
3 Döntetlen
6 Legyőzi
10%
30%
60%
1 idő
2 idő
40%
10%
40%
20%
20%
Legyőzi
70%
·10 gyufa ·Krasnodar
9 Győzelem
0 Döntetlen
1 Veszítsen
90%
10%
1 idő
2 idő
60%
40%
30%
50%
10%
Legyőzi
10%
Száraz győzelmek
5
Száraz elváltozások
0
Akarva-akaratlan győzelmek
2
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
8
17
5
Gólok az 1. Félidőben9
3
Gólok a 2. Félidőben8
5
Első pontszerzés7
3
Nem szerzett pontot0
Lokomotiv Moscow
38%
3
13%
1
13%
1
0%
0
25%
2
13%
1
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Krasnodar
18%
3
12%
2
24%
4
18%
3
12%
2
18%
3
13
6
3
Gólok az 1. Félidőben3
10
Gólok a 2. Félidőben3
4
Elhibázott első3
2
Nem hagyta ki5
Lokomotiv Moscow
8%
1
15%
2
23%
3
23%
3
46%
6
23%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Krasnodar
67%
4
0%
0
50%
3
33%
2
0%
0
83%
5
Átlagos gól/mérkőzés
2.3
Mindkét csapat szerzett gólt
6
Átlagos idő egy gólra
53'
Összes gól a mérkőzésen
Krasnodar
2.1
Teljes mérkőzés2.3
0.8
1. Félidőben1.2
1.3
2. Félidőben1.1
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
7
70%
3
30%
0.5
10
100%
0
0%
1
10%
9
90%
1.5
4
40%
6
60%
0
0
10
100%
2.5
3
30%
7
70%
0
0
10
100%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Lokomotiv Moscow - Krasnodar Mérkőzés statisztikái
Lokomotiv Moscow
Krasnodar
53%
55.9%
Faulok
135
126
Sarok
36
37
Les
20
18
Sárga lapok
23
27
Piros lapok
0
0
A mérkőzés eredményei
1:1
3 egyszer30%
1:0
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
0:1
1 egyszer10%
2:1
1 egyszer10%
0:1
2 egyszer20%
1:0
2 egyszer20%
1:1
2 egyszer20%
1:2
1 egyszer10%
1:3
1 egyszer10%
1
3 egyszer30%
2
3 egyszer30%
3
1 egyszer10%
4
1 egyszer10%
5
1 egyszer10%
1 cél
2 célok
3 célok
4 célok
5 célok
1
4 egyszer40%
2
2 egyszer20%
3
2 egyszer20%
4
1 egyszer10%
5
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
Division 1
Al Orubah
AL Zulfi
1 sze
16:20
Statisztikák megtekintése
FA Cup
Melaka
Penang FA
2 sze
12:00
Statisztikák megtekintése
Szlovák Kupa
Boleraz
Soporna
2 sze
14:30
Statisztikák megtekintése
Szlovák Kupa
Tatran Oravske Vesele
Povazska Bystrica
2 sze
14:30
Statisztikák megtekintése
NPL, New South Wales U20
Marconi Stallions U20
Sydney FC U20
3 sze
09:00
Statisztikák megtekintése
Román Kupa
ASC Bacau
Universitatea Craiova 1948
3 sze
14:30
Statisztikák megtekintése