Santander vs Atl. Cali Tipp 22 szeptember 2025

    📢Mely játékosok lehetnek a mérkőzés váratlan sztárjai? A válasz erre a kérdésre a Real Santander és az Atletico FC Cali csapatok közötti összecsapás végén derül ki. A találkozó, amely a Primera B bajnokság része, 22 szeptember 20:00 kor lesz. A fogadók már azonosították a favoritot, mint a Real Santander csapatot. A győzelmekre vonatkozó oddsok a következők - ellen .

    Személyes találkozók

    A legutóbbi hivatalos mérkőzés a csapatok között 01 június 2025-én zajlott, és a végeredmény 3:2 lett. Íme az összehasonlító statisztika arról az összecsapásról (Atletico FC Cali volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 57% vs 43%;
    • szögletek száma: 3 vs 3;
    • sárga lapok száma: 2 vs 0.

    📊 A Real Santander és Atletico FC Cali csapatai közötti hivatalos mérkőzések korábbi meccseinek elemző áttekintése:

    • lejátszott mérkőzések száma - 24;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 7, a vendégcsapaté - 12, döntetlenek száma - 5;
    • gólok száma (hazai/vendég) - 26 a 30 ellenében;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.33.

    Egymás elleni statisztikák Santander - Atl. Cali

    30%
    8 Győzelem
    26%
    7 Döntetlen
    44%
    12 Győzelem
    Összes mérkőzés
    27
    Átlag gól/mérkőzés
    2.44
    Mindkét csapat szerzett gólt
    44%
    1.22
    Átlag összesen
    1.22
    0.81
    Sárga lapok
    0.78
    Legutóbbi mérkőzések
    06.08.26
    Primera B
    Atletico FC Cali
    Atletico FC Cali
    Real Santander
    Real Santander
    -
    -
    4
    6
    12
    17
    3
    4
    2
    2
    1
    2
    1
    0
    -
    -
    4
    6
    12
    17
    3
    4
    04.02.26
    Primera B
    Real Santander
    Real Santander
    Atletico FC Cali
    Atletico FC Cali
    -
    -
    4
    3
    14
    18
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    4
    3
    14
    18
    2
    2
    22.09.25
    Primera B
    Real Santander
    Real Santander
    Atletico FC Cali
    Atletico FC Cali
    -
    -
    5
    2
    0
    0
    2
    1
    4
    0
    1
    0
    3
    0
    -
    -
    5
    2
    0
    0
    2
    1
    01.06.25
    Cup
    Atletico FC Cali
    Atletico FC Cali
    Real Santander
    Real Santander
    -
    -
    3
    3
    -
    -
    2
    0
    3
    2
    3
    1
    0
    1
    -
    -
    3
    3
    -
    -
    2
    0
    14.04.25
    Primera B
    Atletico FC Cali
    Atletico FC Cali
    Real Santander
    Real Santander
    -
    -
    4
    8
    0
    0
    3
    3
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    -
    -
    4
    8
    0
    0
    3
    3
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Real Santander Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzésüket a csapat 2025. szeptember 14.-án játszotta a Primera B keretein belül (hazai csapat - Orsomarso, vendég csapat - Real Santander). A találkozó 1:0 eredménnyel zárult.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Real Santander vs Orsomarso):

    • labdabirtoklás: 52% vs 48%;
    • szögletek: 6 vs 8;
    • sárga lapok: 4 vs 3;
    • kaput eltaláló lövések: 2 vs 6.

    📊Azonban az átfogó kép megértése érdekében értékeljük a teljesítményt az utolsó tíz mérkőzésen. Ebben az időszakban a mai hazai csapat 3 győzelemmel örvendeztette meg a szurkolóit, 2 mérkőzésen döntetlenre állt, és 5 alkalommal veszített.

    ⚽A gólokról egy hasonló 10 mérkőzéses időszakban az átlagosan szerzett gólok száma 1.2, az utolsó 10 hazai előadás átlagos gólszáma 2.5, és az átlagosan kapott gólok száma 1.1.

    A mérkőzés eredményei: Real Santander

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Primera B
    Real Santander
    Real Santander
    Inter Palmira
    Inter Palmira
    -
    -
    4
    2
    18
    13
    1
    3
    3
    1
    0
    0
    3
    1
    -
    -
    4
    2
    18
    13
    1
    3
    N
    24.08.26
    Primera B
    Real Santander
    Real Santander
    Independiente Valle del Cauca
    Independiente Valle del Cauca
    -
    -
    3
    5
    19
    9
    3
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    3
    5
    19
    9
    3
    0
    N
    20.08.26
    Primera B
    Real Santander
    Real Santander
    Barranquilla
    Barranquilla
    -
    -
    7
    2
    -
    -
    1
    3
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    -
    -
    7
    2
    -
    -
    1
    3
    S
    06.08.26
    Primera B
    Atletico FC Cali
    Atletico FC Cali
    Real Santander
    Real Santander
    -
    -
    4
    6
    12
    17
    3
    4
    2
    2
    1
    2
    1
    0
    -
    -
    4
    6
    12
    17
    3
    4
    S
    31.07.26
    Primera B
    Real Santander
    Real Santander
    Boyaca Patriotas
    Boyaca Patriotas
    -
    -
    4
    3
    12
    13
    3
    1
    2
    2
    0
    1
    2
    1
    -
    -
    4
    3
    12
    13
    3
    1
    S
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Atletico FC Cali Csapat áttekintése

    A vendégcsapat utolsó hivatalos mérkőzését 2025. szeptember 14.-én játszotta a Primera B keretében (hazai csapat - Atletico FC Cali, vendégek - Inter Palmira). A mérkőzés végeredménye 4:2 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következőképpen alakultak (Atletico FC Cali vs Inter Palmira):

    • labdabirtoklás: 38% vs 62%;
    • szögletek: 6 vs 10;
    • sárga lapok: 4 vs 4;
    • kapura lövések: 5 vs 5.

    📊Jelenleg tekintsük át a csapat statisztikáit az utolsó 10 mérkőzés alapján a naptárban. Ebben az időszakban a Atletico FC Cali csapat 3 győzelmet szerzett, 1 alkalommal döntetlenre játszott, és 6 alkalommal szenvedett vereséget.

    ⚽Általánosságban elmondható, hogy az indikátorok magukért beszélnek, de azért értékeljük az eredményességet ebben az időszakban is. Az adatok a következők:
    • gólok összes száma - 15;
    • átlagos szerzett gólok száma - 1.5;
    • átlagos kapott gólok száma - 1.6.

    A mérkőzés eredményei: Atletico FC Cali

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Primera B
    Atletico FC Cali
    Atletico FC Cali
    Bogota
    Bogota
    -
    -
    0
    14
    -
    -
    2
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    0
    14
    -
    -
    2
    1
    N
    24.08.26
    Primera B
    Boyaca Patriotas
    Boyaca Patriotas
    Atletico FC Cali
    Atletico FC Cali
    -
    -
    7
    2
    8
    5
    2
    3
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    7
    2
    8
    5
    2
    3
    L
    06.08.26
    Primera B
    Atletico FC Cali
    Atletico FC Cali
    Real Santander
    Real Santander
    -
    -
    4
    6
    12
    17
    3
    4
    2
    2
    1
    2
    1
    0
    -
    -
    4
    6
    12
    17
    3
    4
    S
    02.08.26
    Primera B
    Barranquilla
    Barranquilla
    Atletico FC Cali
    Atletico FC Cali
    -
    -
    13
    4
    12
    10
    3
    2
    2
    2
    1
    2
    1
    0
    -
    -
    13
    4
    12
    10
    3
    2
    S
    28.07.26
    Primera B
    Atletico FC Cali
    Atletico FC Cali
    Zumbi EC
    Zumbi EC
    -
    -
    4
    7
    13
    14
    3
    3
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    -
    -
    4
    7
    13
    14
    3
    3
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 24;
    • hazai győzelmek - 7, vendég győzelmek - 12, döntetlenek - 5.
    Trendek
    • A Atletico FC Cali +1.5 hendikep nyer a 13 utolsó 14 mérkőzésén (Primera B).
    • A Atletico FC Cali +1.5 hendikep nyer a 8 utolsó 9 mérkőzésén.
    • A Atletico FC Cali +1.5 hendikep nyer a 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén (Primera B).
    👉Tippek: Atletico FC Cali Hendikepes (+1,5) (szorzói: 1.28)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.08, a vendégek - 1.25;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.33;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 10; a hazai csapat pályáján - 5.

    Statisztikák: Real Santander vs Atletico FC Cali

    • átlagos összesített a tornán: 2.4 vs 2.84;
    • átlagos gólok száma: 1.04 vs 1.16;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.36 vs 0.68;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.68 vs 0.48;
    • Real Santander: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.55;
    • Atletico FC Cali: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.15;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.2 (otthon - 2.5) vs 1.5 (idegenben - 1.2).
    Trendek
    • A Atletico FC Cali gólt szerzett a 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén (Primera B).
    👉Tippek: Atletico FC Cali szerez gólt (szorzói: 1.44)

    Tippekszöglet

    Real Santander: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.24; otthoni pályán - 5;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 3.7; otthoni pályán - 4.25.

    Atletico FC Cali: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 3.2, idegenben - 2.77;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 3.4; idegenben - 3.
    Trendek
    • A Atletico FC Cali kevesebb, mint 4.5 sarokrúgást szerzett a 8 utolsó 9 mérkőzésén.
    • A Atletico FC Cali kevesebb, mint 4.5 sarokrúgást szerzett a 6 utolsó 7 mérkőzésén (Primera B).
    👉Tippek: Szöglet - Atletico FC Cali Total Alatt (4,5) (szorzói: 1.55)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 24;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 10 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 5 alkalommal.
    Trendek
    • A Atletico FC Cali gólt szerzett és kapott a 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén (Primera B).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen) (szorzói: 1.74)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Atletico FC Cali gólt szerzett és kapott a 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén (Primera B).

    Mindkét csapat szerez gólt (Igen)
    Közzétett: 2025.09.20., 20:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Real Santander - Atletico FC Cali

    A Real Santander nem vesztett:
    cd-real-santander-2a 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén (Primera B).
    A Atletico FC Cali nem nyert:
    atletico-fc-cali-1a 23 utolsó 25 idegenben mérkőzésén.
    atletico-fc-cali-1a 20 utolsó 22 idegenben mérkőzésén (Primera B).
    Real Santander nem fog veszíteni
    -
    Volt Alatt 1.5 lőtt gól:
    cd-real-santander-2a 12 legutóbbi 14 Real Santander mérkőzések.
    cd-real-santander-2az utolsó 8 Real Santander otthon mérkőzésén minden alkalommal.
    cd-real-santander-2az utolsó 6 Real Santander otthon mérkőzésén minden alkalommal (Primera B).
    atletico-fc-cali-1a 10 legutóbbi 11 Atletico FC Cali idegenben mérkőzések.
    atletico-fc-cali-1az utolsó 8 Atletico FC Cali idegenben mérkőzésén minden alkalommal (Primera B).
    atletico-fc-cali-1a 7 legutóbbi 8 Atletico FC Cali mérkőzések.
    Total gólt Felett (1,5)
    -303
    A Atletico FC Cali gólt kapott:
    atletico-fc-cali-1a 21 utolsó 22 idegenben mérkőzésén (Primera B).
    atletico-fc-cali-1a 11 utolsó 12 idegenben mérkőzésén.
    atletico-fc-cali-1a 10 utolsó 11 mérkőzésén (Primera B).
    Real Santander szerez gólt
    -500
    Volt Alatt 3.5 lőtt gól:
    atletico-fc-cali-1a 9 legutóbbi 10 Atletico FC Cali idegenben mérkőzések.
    atletico-fc-cali-1a 6 legutóbbi 7 Atletico FC Cali idegenben mérkőzések (Primera B).
    Total gólt Alatt (3,5)
    -286
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Real Santander - Atletico FC Cali Helyezés a táblázatban

    Apertura
    JNSLLKPFORMA
    9.
    Leones
    Leones
    1653822-2418
    10.
    CD Real Santander
    CD Real Santander
    1653815-2318
    11.
    Orsomarso SC
    Orsomarso SC
    16210415-1616
    14.
    Barranquilla FC
    Barranquilla FC
    1625912-2711
    15.
    Atletico FC Cali
    Atletico FC Cali
    16231114-289
    16.
    Boca Juniors de Cali
    Boca Juniors de Cali
    16221211-208

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    2 - Győzelem
    3 - Döntetlen
    5 - Veszítenek
    Győzelem - 1
    Döntetlen - 3
    Veszítenek - 6
    10 gyufa
    Eltömődött - 12
    Hiányzik - 25
    -13
    -19
    9 - Eltömődött
    28 - Hiányzik
    2
    Győzelem
    1
    3
    Döntetlen
    3
    5
    Veszítenek
    6
    GK
    12
    Eltömődött
    9
    25
    Hiányzik
    28
    3.7
    Meccsenként átlagolt gólok
    3.7
    1.2
    Átlagosan elért pontszám
    0.9
    2.5
    Átlagosan passzoló
    2.8
    6
    Gólszerzés és kontrázás
    6
    75'
    Pontozott minden, min.
    100'
    Minden statisztika