Rivadavia vs Aldosivi Tipp 23 április 2025

    🔊 Az Independiente Rivadavia és Aldosivi közötti közelgő mérkőzés izgalmas összecsapásnak ígérkezik. Mindkét csapat a tabella közepén helyezkedik el, de eltérő formában. Az Independiente nemrég győzelmet aratott a két csapat legutóbbi találkozóján, ami önbizalmat ad nekik a hazai mérkőzés előtt. Eközben az Aldosivi támadójátéka ígéretes, de a védelem sebezhető marad. Mindkét együttesnek megvannak a szezonbeli céljai: a hazaiak szeretnék megszilárdítani pozíciójukat, míg a vendégek magasabbra törnének a tabellán. A taktikai összecsapás és a győzelem iránti vágy különösen izgalmassá teszi ezt a mérkőzést.

    Személyes találkozók

    📊 Statisztikai előzetes az Independiente Rivadavia és az Aldosivi hivatalos találkozóiról:

    • 13 mérkőzés játszottak;
    • hazai győzelmek száma - 7, vendég győzelmek - 2, döntetlenek - 4;
    • gólok száma - 20 a 12 ellenében;
    • az első félidő átlagos gólösszege - 1.31, a másodiké - 1.15;
    • átlagos gólösszeg a mérkőzésen - 2.46.

    Az utolsó mérkőzést 17 június 2023 játszották az Independiente Rivadavia pályáján, és 2:1-es eredménnyel zárult.

    Egymás elleni statisztikák Rivadavia - Aldosivi

    53%
    9 Győzelem
    29%
    5 Döntetlen
    18%
    3 Győzelem
    Összes mérkőzés
    17
    Átlag gól/mérkőzés
    2.41
    Mindkét csapat szerzett gólt
    47%
    1.47
    Átlag összesen
    0.94
    0.47
    Sárga lapok
    0.76
    Legutóbbi mérkőzések
    26.08.26
    Football Cup
    Aldosivi
    Aldosivi
    Independiente Rivadavia de Mendoza
    Independiente Rivadavia de Mendoza
    -
    -
    5
    6
    13
    8
    3
    1
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    -
    -
    5
    6
    13
    8
    3
    1
    03.05.26
    Primera Division
    Aldosivi
    Aldosivi
    Independiente Rivadavia de Mendoza
    Independiente Rivadavia de Mendoza
    -
    -
    5
    7
    7
    9
    0
    3
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    5
    7
    7
    9
    0
    3
    01.11.25
    Primera Division
    Aldosivi
    Aldosivi
    Independiente Rivadavia de Mendoza
    Independiente Rivadavia de Mendoza
    1.25
    1.5
    6
    7
    17
    15
    3
    2
    3
    1
    1
    0
    2
    1
    1.25
    1.5
    6
    7
    17
    15
    3
    2
    23.04.25
    Primera Division
    Independiente Rivadavia de Mendoza
    Independiente Rivadavia de Mendoza
    Aldosivi
    Aldosivi
    1.37
    0.72
    3
    3
    7
    9
    0
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.37
    0.72
    3
    3
    7
    9
    0
    1
    17.06.23
    Primera B Nacional
    Independiente Rivadavia
    Independiente Rivadavia
    CA Aldosivi
    CA Aldosivi
    -
    -
    8
    1
    -
    -
    1
    6
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    -
    -
    8
    1
    -
    -
    1
    6
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Independiente Rivadavia de Mendoza Csapat áttekintése

    Independiente Rivadavia a tizedik helyen áll a tabellán, és vegyes eredményeket mutat az utóbbi mérkőzéseken. Játékukat mérsékelt góltermés jellemzi, átlagosan valamivel több mint egy gólt szereznek meccsenként. Gyakran támaszkodnak a labdabirtoklásra és a pozíciós támadásokra, bár időnként szenvednek a helyzetkihasználás hiányától. Az Aldosivi elleni legutóbbi head-to-head találkozójuk 2:1-es győzelemmel zárult a hazaiak javára, ami extra önbizalmat adhat a csapatnak a következő mérkőzés előtt.

    A mérkőzés eredményei: Independiente Rivadavia de Mendoza

    Legutóbbi mérkőzések
    31.08.26
    Primera Division
    Independiente Rivadavia de Mendoza
    Independiente Rivadavia de Mendoza
    Racing Club
    Racing Club
    3.01
    0.92
    3
    5
    15
    12
    3
    2
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    3.01
    0.92
    3
    5
    15
    12
    3
    2
    N
    26.08.26
    Football Cup
    Aldosivi
    Aldosivi
    Independiente Rivadavia de Mendoza
    Independiente Rivadavia de Mendoza
    -
    -
    5
    6
    13
    8
    3
    1
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    -
    -
    5
    6
    13
    8
    3
    1
    N
    22.08.26
    Primera Division
    Independiente
    Independiente
    Independiente Rivadavia de Mendoza
    Independiente Rivadavia de Mendoza
    0.91
    0.74
    11
    3
    8
    12
    2
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.91
    0.74
    11
    3
    8
    12
    2
    3
    S
    18.08.26
    libertadores
    Independiente Rivadavia de Mendoza
    Independiente Rivadavia de Mendoza
    Fluminense RJ
    Fluminense RJ
    1
    1.75
    0.5
    7
    4
    18
    11
    3
    4
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    4
    5
    1.75
    0.5
    7
    4
    18
    11
    3
    4
    L
    15.08.26
    Primera Division
    Belgrano de Cordoba
    Belgrano de Cordoba
    Independiente Rivadavia de Mendoza
    Independiente Rivadavia de Mendoza
    0.98
    0.98
    4
    4
    7
    12
    1
    4
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0.98
    0.98
    4
    4
    7
    12
    1
    4
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Aldosivi Csapat áttekintése

    Aldosivi nehézségekkel küzd a védelemben, átlagosan 1,75 gólt kapnak meccsenként, miközben a támadósoruk átlagosan körülbelül 1,25 gólt szerez mérkőzésenként. A csapat a tizenötödik helyen áll, és arra törekszik, hogy javítson pozícióján a ligában agresszív támadójátékkal és gyors ellentámadásokkal, de gyakran szembesül védekezési problémákkal. Annak ellenére, hogy nemrégiben voltak sikereik, a stabilitás továbbra is kulcsfontosságú probléma a vendégek számára.

    A mérkőzés eredményei: Aldosivi

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    Primera Division
    Argentinos Juniors
    Argentinos Juniors
    Aldosivi
    Aldosivi
    2.07
    0.8
    14
    2
    7
    14
    1
    4
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    2.07
    0.8
    14
    2
    7
    14
    1
    4
    L
    26.08.26
    Football Cup
    Aldosivi
    Aldosivi
    Independiente Rivadavia de Mendoza
    Independiente Rivadavia de Mendoza
    -
    -
    5
    6
    13
    8
    3
    1
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    -
    -
    5
    6
    13
    8
    3
    1
    L
    21.08.26
    Primera Division
    Aldosivi
    Aldosivi
    Union de Santa Fe
    Union de Santa Fe
    1
    0.39
    1.34
    4
    4
    6
    9
    3
    1
    1
    3
    1
    0
    0
    3
    0.39
    1.34
    4
    4
    6
    9
    3
    1
    L
    15.08.26
    Primera Division
    Aldosivi
    Aldosivi
    Tigre
    Tigre
    1
    0.42
    0.82
    7
    9
    12
    9
    2
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.42
    0.82
    7
    9
    12
    9
    2
    1
    S
    07.08.26
    Primera Division
    Rosario Central
    Rosario Central
    Aldosivi
    Aldosivi
    2.61
    0.97
    10
    3
    4
    13
    0
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    2.61
    0.97
    10
    3
    4
    13
    0
    1
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 13;
    • hazai győzelmek - 7, vendég győzelmek - 2, döntetlenek - 4.

    Statisztika: Independiente Rivadavia de Mendoza vs Aldosivi

    • a tornán játszott mérkőzések száma: 13 vs 13;
    • győzelmek száma: 4 vs 2;
    • győzelmi százalék: 31% vs 25%;
    • vereségek száma: 3 vs 4;
    • döntetlenek száma: 6 vs 2.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek száma: 3 vs 4;
    • vereségek száma: 3 vs 4;
    • döntetlenek száma: 4 vs 2.
    Trendek
    • A Aldosivi +1.5 hendikep nyer minden utolsó 5 mérkőzésén szemben a Independiente Rivadavia.
    • A Aldosivi +1.5 hendikep nyer a 23 utolsó 24 idegenben mérkőzésén.
    👉Tippek: Aldosivi Hendikepes (+1,5)(szorzói: 1.2)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.54, a vendégek - 0.92;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.46;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 6; a hazai csapat pályáján - 4.

    Statisztikák: Independiente Rivadavia de Mendoza vs Aldosivi

    • átlagos összesített a tornán: 2.15 vs 3;
    • átlagos gólok száma: 1.08 vs 1.25;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.38 vs 0.63;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.69 vs 0.63;
    • Independiente Rivadavia de Mendoza: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.33;
    • Aldosivi: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.5;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 0.9 (otthon - 1.4) vs 1.3 (idegenben - 1.5).
    Trendek
    • Volt Alatt 1.5 lőtt gól az utolsó 6 Independiente Rivadavia otthon mérkőzésén szemben a Aldosivi minden alkalommal.
    • Volt Alatt 1.5 lőtt gól a 10 legutóbbi 11 Independiente Rivadavia mérkőzések (Primera Divízió).
    • Volt Alatt 1.5 lőtt gól a 6 legutóbbi 7 Independiente Rivadavia mérkőzések.
    • Volt Alatt 1.5 lőtt gól az utolsó 5 Independiente Rivadavia otthon mérkőzésén minden alkalommal (Primera Divízió).
    • Volt Alatt 1.5 lőtt gól az utolsó 12 Aldosivi mérkőzésén minden alkalommal.
    • Volt Alatt 1.5 lőtt gól az utolsó 8 Aldosivi mérkőzésén minden alkalommal (Primera Divízió).
    • Volt Alatt 1.5 lőtt gól az utolsó 6 Aldosivi idegenben mérkőzésén minden alkalommal.
    👉Tippek: Total gólt Felett (1,5)(szorzói: 1.43)

    Tippekszöglet

    Independiente Rivadavia de Mendoza: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 3.85; otthoni pályán - 4;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 3.6; otthoni pályán - 3.8.

    Aldosivi: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.63, idegenben - 4.5;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.3; idegenben - 4.5.
    Trendek
    • Volt Felett 8.5 szöglet az utolsó 5 Independiente Rivadavia otthon mérkőzésén minden alkalommal (Primera Divízió).
    👉Tippek: Szöglet - Total Felett (8,5)(szorzói: 1.61)

    Lapok tippek

    Independiente Rivadavia de Mendoza: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 2.77; otthon - 2.33;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 2.6; otthon - 1.8.

    Aldosivi: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 2.25, idegenben - 3;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 2; idegenben - 3.
    👉Előrejelzés: LC Total Felett (4,5)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 13;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 6 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 4 alkalommal.

    Statisztika: Independiente Rivadavia de Mendoza vs Aldosivi

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 13 vs 13;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 6 vs 4;
    • Independiente Rivadavia de Mendoza MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 4 (67%);
    • Aldosivi MG mérkőzéseinek száma idegenben - 2 (50%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 5 vs 5;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Independiente Rivadavia de Mendoza) - 3 (60%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Aldosivi) - 2 (50%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen)(szorzói: 2.16)

    A szerkesztőség előrejelzése

    A csapatok jelenlegi formáját és korábbi találkozóikat figyelembe véve a legésszerűbb választásnak tűnik a fogadás a több mint 1,5 gól opcióra a mérkőzésen (ahogy azt a trendek is mutatják). Ezt a fogadást alátámasztja a csapatok legutóbbi mérkőzéseinek statisztikája: mind az Independiente, mind az Aldosivi rendszeresen több mint 1,5 gólt szerez, és ugyanez a tendencia figyelhető meg a közvetlen összecsapások során is.
    Total gólt Felett (1,5)
    Everygame
    Tegyen fogadást-222
    Közzétett: 2025.04.20., 0:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Independiente Rivadavia de Mendoza - Aldosivi

    A Independiente Rivadavia nem vesztett:
    independiente-rivadaviaca-aldosiviminden utolsó 7 mérkőzésén szemben a Aldosivi.
    independiente-rivadaviaa 13 utolsó 14 otthon mérkőzésén.
    independiente-rivadaviaa 12 utolsó 13 otthon mérkőzésén (Primera Divízió).
    independiente-rivadaviaa 7 utolsó 8 mérkőzésén.
    Independiente Rivadavia de Mendoza nem fog veszíteni
    Everygame
    -435
    Volt Alatt 1.5 lőtt gól:
    independiente-rivadaviaca-aldosiviaz utolsó 6 Independiente Rivadavia otthon mérkőzésén szemben a Aldosivi minden alkalommal.
    independiente-rivadaviaa 10 legutóbbi 11 Independiente Rivadavia mérkőzések (Primera Divízió).
    independiente-rivadaviaa 6 legutóbbi 7 Independiente Rivadavia mérkőzések.
    independiente-rivadaviaaz utolsó 5 Independiente Rivadavia otthon mérkőzésén minden alkalommal (Primera Divízió).
    ca-aldosiviaz utolsó 12 Aldosivi mérkőzésén minden alkalommal.
    ca-aldosiviaz utolsó 8 Aldosivi mérkőzésén minden alkalommal (Primera Divízió).
    ca-aldosiviaz utolsó 6 Aldosivi idegenben mérkőzésén minden alkalommal.
    Total gólt Felett (1,5)
    Everygame
    -227
    A Aldosivi kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett:
    independiente-rivadaviaca-aldosivia 6 utolsó 7 mérkőzésén szemben a Independiente Rivadavia.
    Aldosivi Total gólt Alatt (1,5)
    Everygame
    -500
    A Independiente Rivadavia legalább 1.5 gólt szerzett:
    independiente-rivadaviaca-aldosiviminden utolsó 6 otthon mérkőzésén szemben a Aldosivi.
    Independiente Rivadavia de Mendoza Total gólt Felett (1,5)
    Everygame
    +125
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Independiente Rivadavia de Mendoza - Aldosivi Helyezés a táblázatban

    Apertura Group A
    JNSLLKPFORMA
    5.
    CA Tigre
    CA Tigre
    1683518-1227
    6.
    Independiente Rivadavia de Mendoza
    Independiente Rivadavia de Mendoza
    1676320-1727
    7.
    Barracas Central
    Barracas Central
    1675420-1826
    12.
    Belgrano de Cordoba
    Belgrano de Cordoba
    1638513-2317
    13.
    Aldosivi
    Aldosivi
    1643918-2815
    14.
    CA Banfield
    CA Banfield
    1635814-1914

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    4 - Győzelem
    3 - Döntetlen
    3 - Veszítenek
    Győzelem - 1
    Döntetlen - 3
    Veszítenek - 6
    10 gyufa
    Eltömődött - 11
    Hiányzik - 8
    +3
    -6
    9 - Eltömődött
    15 - Hiányzik
    4
    Győzelem
    1
    3
    Döntetlen
    3
    3
    Veszítenek
    6
    GK
    11
    Eltömődött
    9
    8
    Hiányzik
    15
    1.9
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.4
    1.1
    Átlagosan elért pontszám
    0.9
    0.8
    Átlagosan passzoló
    1.5
    5
    Gólszerzés és kontrázás
    7
    82'
    Pontozott minden, min.
    100'
    Minden statisztika