Rizespor vs Samsunspor Tipp 9 április 2026

    A közelgő mérkőzés a Rizespor és a Samsunspor között izgalmas összecsapásnak ígérkezik, hiszen két különböző formában lévő csapat találkozik. A hazaiak igyekeznek stabilizálni eredményeiket, míg a vendégek magabiztos játékot mutatnak. Mindkét ellenfél arra törekszik, hogy javítson helyzetén a tabellán, ami további motivációt ad mindkét együttesnek.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 27 október 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 1:1 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Samsunspor volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 55% vs 45%-kal;
    • szögletek: 7 vs 4-val;
    • szabálytalanságok: 9 vs 14-val;
    • sárga lapok: 0 vs 2-val;
    • kaput eltaláló lövések: 7 vs 1-val.

    📊Caykur Rizespor és Samsunspor csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 31;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 11, a vendégcsapaté - 12, döntetlenek száma - 8;
    • gólok száma - 29 a 35 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.03, a 2. félidőé - 1.03;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.06.

    Egymás elleni statisztikák Rizespor - Samsunspor

    36%
    12 Győzelem
    24%
    8 Döntetlen
    39%
    13 Győzelem
    Összes mérkőzés
    33
    Átlag gól/mérkőzés
    2.15
    Mindkét csapat szerzett gólt
    42%
    1
    Átlag összesen
    1.15
    1.24
    Sárga lapok
    1.18
    Legutóbbi mérkőzések
    22.08.26
    super lig
    Caykur Rizespor
    Caykur Rizespor
    Samsunspor
    Samsunspor
    2.12
    0.35
    10
    1
    13
    11
    1
    1
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    2.12
    0.35
    10
    1
    13
    11
    1
    1
    09.04.26
    Super Lig
    Caykur Rizespor
    Caykur Rizespor
    Samsunspor
    Samsunspor
    1
    1.69
    1.75
    5
    11
    16
    16
    2
    1
    4
    1
    3
    0
    1
    1
    1.69
    1.75
    5
    11
    16
    16
    2
    1
    27.10.25
    Super Lig
    Samsunspor
    Samsunspor
    Caykur Rizespor
    Caykur Rizespor
    2.49
    0.83
    7
    4
    9
    14
    0
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    2.49
    0.83
    7
    4
    9
    14
    0
    2
    22.02.25
    Turkcell, Szuperliga
    Samsunspor
    Samsunspor
    Caykur Rizespor
    Caykur Rizespor
    0.75
    1.03
    1
    5
    12
    13
    1
    2
    2
    3
    2
    0
    0
    3
    0.75
    1.03
    1
    5
    12
    13
    1
    2
    22.09.24
    Super Lig
    Caykur Rizespor
    Caykur Rizespor
    Samsunspor
    Samsunspor
    -
    -
    3
    0
    13
    12
    2
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    3
    0
    13
    12
    2
    2
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Caykur Rizespor Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat -án játszotta a Turkcell, Szuperliga sorozatban (hazai csapat - Fatih Karagumruk, vendégek - Caykur Rizespor). A mérkőzés végeredménye 2:1 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Caykur Rizespor vs Fatih Karagumruk):

    • labdabirtoklás: 63% vs 37%;
    • szögletek: 3 vs 0;
    • szabálytalanságok: 21 vs 15;
    • sárga lapok: 2 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 2 vs 5.

    Ризеспор a 12. helyen áll, és az utóbbi 5 mérkőzésen ingadozó formát mutat: 2 győzelem és 3 vereség. Az elmúlt 10 találkozó során a csapat közepes teljesítményt nyújtott, 3 győzelemmel és 4 vereséggel. Támadásban Rizespornak meccsenként 1,3 gólt sikerül szereznie, de ugyanakkor 1,5 gólt kapnak, ami bizonyos védelmi problémákra utal.

    A mérkőzés eredményei: Caykur Rizespor

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    super lig
    Gaziantep
    Gaziantep
    Caykur Rizespor
    Caykur Rizespor
    1.14
    1.01
    8
    0
    10
    17
    1
    2
    1
    2
    0
    2
    1
    0
    1.14
    1.01
    8
    0
    10
    17
    1
    2
    N
    22.08.26
    super lig
    Caykur Rizespor
    Caykur Rizespor
    Samsunspor
    Samsunspor
    2.12
    0.35
    10
    1
    13
    11
    1
    1
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    2.12
    0.35
    10
    1
    13
    11
    1
    1
    L
    15.08.26
    super lig
    Konyaspor Club
    Konyaspor Club
    Caykur Rizespor
    Caykur Rizespor
    0.74
    1.51
    1
    7
    12
    11
    1
    4
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.74
    1.51
    1
    7
    12
    11
    1
    4
    N
    08.08.26
    Club Friendly Games
    Caykur Rizespor
    Caykur Rizespor
    Pyramids
    Pyramids
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    N
    02.08.26
    Club Friendly Games
    Caykur Rizespor
    Caykur Rizespor
    Orijent 1919
    Orijent 1919
    -
    -
    12
    0
    -
    -
    1
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    -
    -
    12
    0
    -
    -
    1
    1
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Samsunspor Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése volt a Turkcell, Szuperliga tornán (hazai csapat - Samsunspor, vendégek - Konyaspor Club). A mérkőzés végeredménye 2:2 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Samsunspor vs Konyaspor Club):

    • labdabirtoklás: 63% vs 37%;
    • szögletek: 8 vs 2;
    • szabálytalanságok: 12 vs 14;
    • sárga lapok: 1 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 7 vs 2.

    A Samsunspor a 7. helyet foglalja el, és lényegesen magabiztosabbnak tűnik ellenfeleinél. Az utolsó 5 mérkőzésük között szerepel 2 egymást követő győzelem, majd egy döntetlen az utolsó meccsen, ami kiemeli a vendégek stabilitását és képességüket a játék irányítására. Az elmúlt 10 mérkőzésükön 5 győzelmet arattak, átlagosan 1.5 gólt szerezve meccsenként, miközben csak 0.9 gólt kaptak.

    A mérkőzés eredményei: Samsunspor

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    super lig
    Samsunspor
    Samsunspor
    Fenerbahce
    Fenerbahce
    0.63
    1.82
    1
    6
    13
    18
    0
    1
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0.63
    1.82
    1
    6
    13
    18
    0
    1
    L
    22.08.26
    super lig
    Caykur Rizespor
    Caykur Rizespor
    Samsunspor
    Samsunspor
    2.12
    0.35
    10
    1
    13
    11
    1
    1
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    2.12
    0.35
    10
    1
    13
    11
    1
    1
    N
    17.08.26
    super lig
    Samsunspor
    Samsunspor
    Goztepe
    Goztepe
    3.04
    1.28
    4
    8
    8
    13
    1
    4
    3
    3
    2
    1
    1
    2
    3.04
    1.28
    4
    8
    8
    13
    1
    4
    S
    08.08.26
    Club Friendly Games
    Kasimpasa
    Kasimpasa
    Samsunspor
    Samsunspor
    -
    -
    2
    4
    -
    -
    1
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    -
    -
    2
    4
    -
    -
    1
    0
    L
    01.08.26
    Club Friendly Games
    Westerlo
    Westerlo
    Samsunspor
    Samsunspor
    -
    -
    5
    5
    -
    -
    0
    0
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    -
    -
    5
    5
    -
    -
    0
    0
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 31;
    • hazai győzelmek - 11, vendég győzelmek - 12, döntetlenek - 8.

    Statisztika: Caykur Rizespor vs Samsunspor

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 27 vs 27;
    • győzelmek: 7 vs 8;
    • győzelmi százalék: 26% vs 30%;
    • vereségek: 11 vs 7;
    • döntetlenek: 9 vs 12.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 3 vs 5;
    • vereségek: 4 vs 2;
    • döntetlenek: 3 vs 3.
    Trendek
    • A Caykur Rizespor nem vesztett a 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén.
    • A Samsunspor nem nyert a 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén (Turkcell, Szuperliga).
    👉Tippek: Caykur Rizespor nem fog veszíteni(szorzói: 1.4)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 0.94, a vendégek - 1.13;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.06;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 13; a hazai csapat pályáján - 6.

    Statisztikák: Caykur Rizespor vs Samsunspor

    • átlagos összesített a tornán: 2.63 vs 2.37;
    • átlagos gólok száma: 1.22 vs 1.15;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.52 vs 0.48;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.7 vs 0.67;
    • Caykur Rizespor: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1;
    • Samsunspor: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.38;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.3 (otthon - 1) vs 1.5 (idegenben - 1.2).
    Trendek
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól a 12 legutóbbi 13 Caykur Rizespor otthon mérkőzések (Turkcell, Szuperliga).
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól az utolsó 5 Caykur Rizespor mérkőzésén minden alkalommal (Turkcell, Szuperliga).
    👉Tippek: Total gólt Alatt (3,5)(szorzói: 1.35)

    Tippekszöglet

    Caykur Rizespor: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 3.96; otthoni pályán - 3.77;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.8; otthoni pályán - 4.5.

    Samsunspor: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.96, idegenben - 5.15;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.1; idegenben - 2.4.
    Trendek
    • A Caykur Rizespor kevesebb, mint 4.5 sarokrúgást szerzett a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén.
    👉Tippek: Szöglet - Caykur Rizespor Total Alatt (4,5)(szorzói: 1.99)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 31;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 13 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 6 alkalommal.

    Statisztika: Caykur Rizespor vs Samsunspor

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 27 vs 27;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 14 vs 16;
    • Caykur Rizespor MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 4 (31%);
    • Samsunspor MG mérkőzéseinek száma idegenben - 9 (69%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 5 vs 4;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Caykur Rizespor) - 1 (25%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Samsunspor) - 1 (20%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Nem)(szorzói: 2.03)

    Pontos pontszám előrejelzés

    Gyakori eredmények statisztikája (aktuális szezon):

    • a torna leggyakoribb eredménye: 1:1 (36/250, 14.4%);
    • Caykur Rizespor hazai pályán leggyakrabban így zárja a mérkőzéseit: 1:0 (3/13, 23.1%);
    • Samsunspor idegenben leggyakrabban ezt az eredményt játssza: 1:1 (3/13, 23.1%).

    A statisztikák és a valószínűségi eloszlás alapján az algoritmus a top 3 kimenetelt jósolja:

    1:1 - 11.7% (szorzói 5.82)
    1:0 - 10.81% (szorzói 6.76)
    0:1 - 9.55% (szorzói 7.34)

    👉Tippek: Helyes eredmény (1:1)(szorzói: 5.82)

    ⭐ A szerkesztőség előrejelzése

    Az aktuális forma és a szezon statisztikai mutatói alapján nyílt játék várható, ahol mindkét félnek lehetősége lesz a kapu előtt helyzetbe kerülni. Figyelembe véve a Samsunspor legutóbbi gólgazdag mérkőzéseit és a Rizespor kisebb védekezési nehézségeit, ésszerű tippnek tűnik, hogy mindkét csapat gólt szerez.

    Mindkét csapat szerez gólt (Igen)
    Közzétett: 2026.04.06., 22:46

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Caykur Rizespor - Samsunspor

    A Caykur Rizespor nem vesztett:
    caykur-rizespora 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén.
    A Samsunspor nem nyert:
    samsunspora 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén (Super Lig).
    Caykur Rizespor nem fog veszíteni
    Everygame
    -263
    Volt Alatt 3.5 lőtt gól:
    caykur-rizespora 12 legutóbbi 13 Caykur Rizespor otthon mérkőzések (Super Lig).
    caykur-rizesporaz utolsó 5 Caykur Rizespor mérkőzésén minden alkalommal (Super Lig).
    Total gólt Alatt (3,5)
    Everygame
    -278
    A Samsunspor gólt szerzett:
    samsunspora 8 utolsó 9 idegenben mérkőzésén.
    Samsunspor szerez gólt
    Everygame
    -357
    Volt Alatt 1.5 lőtt gól:
    caykur-rizespora 7 legutóbbi 8 Caykur Rizespor otthon mérkőzések.
    Total gólt Felett (1,5)
    Everygame
    -400
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Caykur Rizespor - Samsunspor Helyezés a táblázatban

    Super Lig 25/26
    JNSLLKPFORMA
    5.
    Istanbul Basaksehir
    Istanbul Basaksehir
    34169958-3557
    6.
    Goztepe
    Goztepe
    341413742-3255
    7.
    Samsunspor
    Samsunspor
    341312946-4551
    8.
    Caykur Rizespor
    Caykur Rizespor
    3410111346-5241
    9.
    Konyaspor Club
    Konyaspor Club
    3410101443-5040
    10.
    Alanyaspor
    Alanyaspor
    347161141-4137

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    5 - Győzelem
    2 - Döntetlen
    3 - Veszítenek
    Győzelem - 6
    Döntetlen - 1
    Veszítenek - 3
    10 gyufa
    Eltömődött - 16
    Hiányzik - 17
    -1
    +6
    19 - Eltömődött
    13 - Hiányzik
    5
    Győzelem
    6
    2
    Döntetlen
    1
    3
    Veszítenek
    3
    GK
    16
    Eltömődött
    19
    17
    Hiányzik
    13
    3.3
    Meccsenként átlagolt gólok
    3.2
    1.6
    Átlagosan elért pontszám
    1.9
    1.7
    Átlagosan passzoló
    1.3
    6
    Gólszerzés és kontrázás
    5
    56'
    Pontozott minden, min.
    49'
    Minden statisztika