AVS vs Nacional Tipp 21 december 2025

    🔊 Az ABC és a Nacional de Madeira közelgő mérkőzése ígéretesen feszültnek ígérkezik. Mindkét csapatnak megvannak a gyengeségei, de mindegyikük igyekszik javítani pozícióján a tabellán. Az ABC az utolsó helyen áll, ami erős motivációt ad nekik, hogy kikerüljenek a kieső zónából. Szeretnek támadó futballt játszani, de a védekezésben gyengén teljesítenek. Ezzel szemben a vendégek a 11. helyen állnak, és átlagos teljesítményt mutatnak idegenben. A keret instabilitása ellenére a Nacional gyakran szerez gólt, de rendszeresen kap is.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 19 január 2025-án zajlott, és 3:1-es eredménnyel zárult. Íme a találkozó összehasonlító statisztikája (a hazai pálya a Nacional de Madeira volt):

    • labdabirtoklás: 49% vs 51%;
    • szögletek: 4 vs 6;
    • szabálytalanságok: 12 vs 14;
    • sárga lapok: 2 vs 4;
    • kaput eltaláló lövések: 7 vs 3.

    📊 Statisztikai előzetes az ABC és a Nacional de Madeira hivatalos találkozóiról:

    • 4 mérkőzést játszottak;
    • a hazai győzelmek száma - 0, a vendégek - 3, döntetlenek - 1;
    • gólok száma - 3 az ABC javára, 7 a Nacional de Madeira javára;
    • az első félidő átlagos gólösszege - 2.25, a második félidőé - 0.25;
    • az átlagos gólösszeg egy meccsen - 2.5.

    Egymás elleni statisztikák AVS - Nacional

    17%
    1 Győzelem
    33%
    2 Döntetlen
    50%
    3 Győzelem
    Összes mérkőzés
    6
    Átlag gól/mérkőzés
    2.83
    Mindkét csapat szerzett gólt
    83%
    1.17
    Átlag összesen
    1.67
    6.83
    Sarok
    4.5
    2.67
    Sárga lapok
    2
    12.17
    Szabálytalanságok
    12
    Legutóbbi mérkőzések
    02.05.26
    Primeira Liga
    Nacional de Madeira
    Nacional de Madeira
    1
    AVS Futebol Sad
    AVS Futebol Sad
    1.73
    1.66
    8
    6
    8
    14
    2
    2
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1.73
    1.66
    8
    6
    8
    14
    2
    2
    21.12.25
    Primeira Liga
    AVS Futebol Sad
    AVS Futebol Sad
    1
    Nacional de Madeira
    Nacional de Madeira
    1.01
    1.47
    9
    2
    10
    11
    1
    0
    2
    2
    2
    0
    0
    2
    1.01
    1.47
    9
    2
    10
    11
    1
    0
    19.01.25
    Primeira Liga
    Nacional de Madeir
    Nacional de Madeir
    Avs Futebol Sad
    Avs Futebol Sad
    1.9
    1.58
    4
    6
    12
    14
    2
    4
    3
    1
    3
    1
    0
    0
    1.9
    1.58
    4
    6
    12
    14
    2
    4
    10.08.24
    Примейра-лига
    Avs Futebol Sad
    Avs Futebol Sad
    Nacional de Madeir
    Nacional de Madeir
    -
    -
    4
    2
    6
    12
    1
    1
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    4
    2
    6
    12
    1
    1
    06.04.24
    Segunda Liga
    Nacional de Madeir
    Nacional de Madeir
    Avs Futebol Sad
    Avs Futebol Sad
    -
    -
    3
    5
    16
    10
    2
    2
    2
    1
    2
    1
    0
    0
    -
    -
    3
    5
    16
    10
    2
    2
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    AVS Futebol Sad Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat játszotta a Portugál Kupa keretében (hazaiak: Vitória Guimarães, vendégek: ABC). A mérkőzés 0:1-es eredménnyel zárult.

    A mérkőzés statisztikái a következők voltak (ABC vs Vitória Guimarães):

    • labdabirtoklás: 45% vs 55%;
    • szögletek: 4 vs 9;
    • szabálytalanságok: 16 vs 12;
    • sárga lapok: 5 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 1 vs 5.

    Az ABC nehéz időket él meg ebben a szezonban, és az utolsó helyet foglalja el a tabellán. Formájuk nem túl meggyőző: az utóbbi öt mérkőzésükből csak kettőt nyertek meg, míg háromszor vereséget szenvedtek. Az utolsó mérkőzésük ugyan győzelemmel zárult a Kupában, de ez nem változtat jelentősen a helyzeten. A csapat inkább támadójátékot részesít előnyben, de a gyenge védekezés gyakran okoz kudarcot - átlagosan 2,64 gólt kapnak meccsenként. Az utolsó találkozón a Nacional de Madeira ellen 1:3-as vereséget szenvedtek, ami motivációt adhat számukra a közelgő mérkőzés előtt.

    A mérkőzés eredményei: AVS Futebol Sad

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    Segunda Liga
    AVS Futebol Sad
    AVS Futebol Sad
    Feirense
    Feirense
    -
    -
    1
    4
    -
    -
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    -
    -
    1
    4
    -
    -
    2
    0
    N
    23.08.26
    Segunda Liga
    Chaves
    Chaves
    AVS Futebol Sad
    AVS Futebol Sad
    -
    -
    3
    1
    13
    12
    3
    3
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    -
    -
    3
    1
    13
    12
    3
    3
    S
    17.08.26
    Segunda Liga
    Felgueiras
    Felgueiras
    AVS Futebol Sad
    AVS Futebol Sad
    -
    -
    8
    2
    8
    19
    3
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    8
    2
    8
    19
    3
    3
    S
    09.08.26
    Segunda Liga
    AVS Futebol Sad
    AVS Futebol Sad
    1
    Sporting (B)
    Sporting (B)
    -
    -
    4
    4
    11
    12
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    4
    4
    11
    12
    1
    1
    L
    31.07.26
    Club Friendly Games
    AVS Futebol Sad
    AVS Futebol Sad
    Trofense
    Trofense
    -
    -
    10
    3
    -
    -
    0
    1
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    10
    3
    -
    -
    0
    1
    S
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Nacional de Madeira Csapat áttekintése

    A jelenlegi vendégek utolsó hivatalos mérkőzésüket -án játszották a Primeira Ligában (hazai csapat - Nacional de Madeira, vendég csapat - Tondela). A találkozó 3:1-es eredménnyel zárult.

    A mérkőzés statisztikái (Nacional de Madeira vs Tondela):

    • labdabirtoklás: 44% vs 56%;
    • szögletek: 3 vs 10;
    • szabálytalanságok: 11 vs 17;
    • sárga lapok: 5 vs 6;
    • kaput eltaláló lövések: 4 vs 5.

    Nacional de Madeira, amely híres a kiszámíthatatlanságáról, a 11. helyen áll a tabellán. Az utóbbi öt mérkőzésen egyszer nyertek, háromszor vereséget szenvedtek, és egyszer döntetlent játszottak. Idegenbeli teljesítményük hagy kívánnivalót maga után - ritkán szereznek több mint egy gólt meccsenként. A legutóbbi összecsapásukon az ABC ellen 3:1-es győzelmet arattak, ami önbizalmat adhat az újabb találkozó előtt. Védekezésük azonban nem mindig megbízható, átlagosan 1,36 gólt kapnak meccsenként. A csapat inkább gyors ellentámadásokra épít, de gyakran elszalasztja a pontszerzési lehetőségeket a gyenge helyzetkihasználás miatt.

    A mérkőzés eredményei: Nacional de Madeira

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    liga portugal
    Nacional de Madeira
    Nacional de Madeira
    Estrela
    Estrela
    0.65
    2
    4
    3
    12
    9
    2
    1
    2
    3
    1
    1
    1
    2
    0.65
    2
    4
    3
    12
    9
    2
    1
    L
    23.08.26
    liga portugal
    Vitoria Guimarares
    Vitoria Guimarares
    Nacional de Madeira
    Nacional de Madeira
    2.81
    0.63
    4
    3
    18
    8
    2
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    2.81
    0.63
    4
    3
    18
    8
    2
    1
    L
    16.08.26
    liga portugal
    Nacional de Madeira
    Nacional de Madeira
    Estoril Praia
    Estoril Praia
    1
    2.08
    0.74
    7
    4
    13
    13
    2
    2
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    2.08
    0.74
    7
    4
    13
    13
    2
    2
    N
    10.08.26
    liga portugal
    Santa Clara
    Santa Clara
    Nacional de Madeira
    Nacional de Madeira
    1.5
    1.25
    4
    4
    15
    14
    2
    2
    2
    2
    2
    2
    0
    0
    1.5
    1.25
    4
    4
    15
    14
    2
    2
    S
    01.08.26
    Club Friendly Games
    Maritimo Madeira
    Maritimo Madeira
    Nacional de Madeira
    Nacional de Madeira
    -
    -
    8
    4
    -
    -
    3
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    8
    4
    -
    -
    3
    2
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 4;
    • hazai győzelmek - 0, vendég győzelmek - 3, döntetlenek - 1.

    Statisztika: AVS Futebol Sad vs Nacional de Madeira

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 14 vs 14;
    • győzelmek: 0 vs 4;
    • győzelmi százalék: 0% vs 29%;
    • vereségek: 11 vs 7;
    • döntetlenek: 3 vs 3.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 3 vs 4;
    • vereségek: 5 vs 4;
    • döntetlenek: 2 vs 2.
    Trendek
    • A AVS Futebol Sad nem nyert a 23 utolsó 24 mérkőzésén (Primeira Liga).
    • A AVS Futebol Sad nem nyert a 15 utolsó 16 otthon mérkőzésén.
    • A AVS Futebol Sad nem nyert minden utolsó 14 otthon mérkőzésén (Primeira Liga).
    • A AVS Futebol Sad nem nyert a 7 utolsó 8 mérkőzésén.
    👉Tippek: Nacional de Madeira nem fog veszíteni(szorzói: 1.36)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 0.75, a vendégek - 1.75;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.5;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 3; a hazai csapat pályáján - 1.

    Statisztikák: AVS Futebol Sad vs Nacional de Madeira

    • átlagos összesített a tornán: 3.29 vs 2.43;
    • átlagos gólok száma: 0.64 vs 1.07;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.29 vs 0.5;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.36 vs 0.57;
    • AVS Futebol Sad: átlagos összesített hazai pályán a tornán 0.71;
    • Nacional de Madeira: átlagos összesített vendégként a tornán - 0.86;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.3 (otthon - 1) vs 1.5 (idegenben - 1.33).
    Trendek
    • A Nacional de Madeir kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 12 utolsó 13 idegenben mérkőzésén (Primeira Liga).
    👉Tippek: Nacional de Madeira Total gólt Alatt (1,5)(szorzói: 1.56)

    Tippekszöglet

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt szögletek a közvetlen találkozókban - 10.75 (a hazai csapatnál - 6.5 és a vendégcsapatnál - 4.25);
    • átlagos Felett/Alatt szögletek a hazai csapat pályáján - 12.5 (a hazai csapatnál - 7.5 és a vendégcsapatnál - 5).

    AVS Futebol Sad: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 3.14; otthon - 2.43;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 3.7; otthon - 3.

    Nacional de Madeira: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.29, idegenben - 4.29;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 3.5; idegenben - 4.17.
    Trendek
    • A AVS Futebol Sad kevesebb, mint 5.5 sarokrúgást szerzett a 16 utolsó 17 otthon mérkőzésén.
    • A AVS Futebol Sad kevesebb, mint 5.5 sarokrúgást szerzett minden utolsó 15 otthon mérkőzésén (Primeira Liga).
    • A AVS Futebol Sad kevesebb, mint 5.5 sarokrúgást szerzett minden utolsó 7 mérkőzésén (Primeira Liga).
    👉Tippek: Szöglet - AVS Futebol Sad Total Alatt (5,5)(szorzói: 1.26)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 4;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 3 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 1 alkalommal.

    Statisztika: AVS Futebol Sad vs Nacional de Madeira

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 14 vs 14;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 7 vs 8;
    • AVS Futebol Sad MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 4 (57%);
    • Nacional de Madeira MG mérkőzéseinek száma idegenben - 3 (43%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 4 vs 7;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (AVS Futebol Sad) - 4 (80%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Nacional de Madeira) - 4 (67%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Nem)(szorzói: 1.84)

    Pontos pontszám előrejelzés

    Gyakori eredmények statisztikája (aktuális szezon):

    • a torna leggyakoribb eredménye: 1:1 (16/126, 12.7%);
    • AVS Futebol Sad hazai pályán leggyakrabban így zárja a mérkőzéseit: 0:1 , 0:2 , 0:3 , 1:1 , 1:2 , 1:3 , 2:2 (1/7, 14.3%);
    • Nacional de Madeira idegenben leggyakrabban ezt az eredményt játssza: 1:1 (3/7, 42.9%).

    A statisztikák és a valószínűségi eloszlás alapján az algoritmus a top 3 kimenetelt jósolja:

    1:1 - 13.68% (szorzói 6)
    0:1 - 10.53% (szorzói 6.5)
    0:0 - 8.99% (szorzói 7.7)

    👉Tippek: Helyes eredmény (1:1)(szorzói: 6)

    ⭐ A szerkesztőség előrejelzése

    Figyelembe véve mindkét csapat jelenlegi formáját, a mérkőzés feszültnek ígérkezik. Az ABC továbbra is küzd a védekezéssel, átlagosan 2.64 gólt kapnak meccsenként, és az utolsó helyen állnak a tabellán. Azonban a helyzetük javítására irányuló motivációjuk döntő szerepet játszhat. A Nacional de Madeira híres az idegenbeli instabilitásáról, és ritkán szerez több mint egy gólt meccsenként. Ezt alátámasztják a legutóbbi eredményeik és statisztikáik is - a csapat az utolsó 13 idegenbeli bajnoki mérkőzésből 12 alkalommal nem szerzett több mint 1.5 gólt. Ezekre az adatokra alapozva alacsony góltermést várhatunk, ezért kevesebb mint 2.5 gól fogadásra javasoljuk.

    Total gólt Alatt (2,5)
    Közzétett: 2025.12.19., 7:11

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: AVS Futebol Sad - Nacional de Madeira

    A AVS Futebol Sad nem nyert:
    avs-futebol-sada 23 utolsó 24 mérkőzésén (Primeira Liga).
    avs-futebol-sada 15 utolsó 16 otthon mérkőzésén.
    avs-futebol-sadminden utolsó 14 otthon mérkőzésén (Primeira Liga).
    avs-futebol-sada 7 utolsó 8 mérkőzésén.
    Nacional de Madeira nem fog veszíteni
    -204
    Volt Alatt 1.5 lőtt gól:
    avs-futebol-sadaz utolsó 10 AVS Futebol Sad mérkőzésén minden alkalommal (Primeira Liga).
    a 20 legutóbbi 21 Joao Antonio Ferreira Goncalves mérkőzések.
    Total gólt Felett (1,5)
    -303
    Volt Alatt 3.5 lőtt gól:
    avs-futebol-sada 12 legutóbbi 14 AVS Futebol Sad otthon mérkőzések.
    cd-nacionala 16 legutóbbi 18 Nacional de Madeir idegenben mérkőzések.
    a 11 legutóbbi 12 Joao Antonio Ferreira Goncalves mérkőzések.
    a 6 legutóbbi 7 Joao Antonio Ferreira Goncalves mérkőzések (a Primeira Liga bajnokságon).
    Total gólt Alatt (3,5)
    -385
    A AVS Futebol Sad gólt kapott:
    avs-futebol-sada 23 utolsó 24 mérkőzésén (Primeira Liga).
    avs-futebol-sadminden utolsó 14 otthon mérkőzésén (Primeira Liga).
    avs-futebol-sada 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén.
    Nacional de Madeira szerez gólt
    -323
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    AVS Futebol Sad - Nacional de Madeira Helyezés a táblázatban

    Liga Portugal 25/26
    JNSLLKPFORMA
    13.
    Santa Clara
    Santa Clara
    34991632-4136
    14.
    Nacional de Madeira
    Nacional de Madeira
    34971837-4534
    15.
    Estrela Amadora
    Estrela Amadora
    346121638-5630
    16.
    Casa Pia
    Casa Pia
    346121631-5730
    17.
    Tondela
    Tondela
    346101827-5528
    18.
    Avs Futebol Sad
    Avs Futebol Sad
    343121927-6721

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    3 - Győzelem
    6 - Döntetlen
    1 - Veszítsen
    Győzelem - 4
    Döntetlen - 1
    Veszítenek - 5
    10 gyufa
    Eltömődött - 14
    Hiányzik - 10
    +4
    0
    12 - Eltömődött
    12 - Hiányzik
    3
    Győzelem
    4
    6
    Döntetlen
    1
    1
    Veszítenek
    5
    GK
    14
    Eltömődött
    12
    10
    Hiányzik
    12
    2.4
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.4
    1.4
    Átlagosan elért pontszám
    1.2
    1
    Átlagosan passzoló
    1.2
    7
    Gólszerzés és kontrázás
    3
    64'
    Pontozott minden, min.
    75'
    Minden statisztika