Nagoya vs Cerezo Osaka H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Nagoya Grampus Eight
47 mérkőzés
Cerezo Oszaka
23 Győzelem
9 Döntetlen
15 Győzelem
49%
19%
32%
1. Félidőben
15 Győzelem
20 Döntetlen
12 Győzelem
32%
43%
26%
2. Félidőben
17 Győzelem
15 Döntetlen
15 Győzelem
36%
32%
32%
Gólok
Összes gól
124
66
58
Meccs végeredmény
24
Felett - 51%
23
49% - Kevesebb
Átlagos gól/meccs
2.64
1.4
1.23
Átlagos idő egy gólra
34'
64'
73'
Nagoya Grampus Eight
3
0-15'
4
16-30'
14
31-45'
10
0-15'
4
16-30'
8
31-45'
HT
5
46-60'
11
61-75'
13
76-90'
6
46-60'
7
61-75'
13
76-90'
Cerezo Oszaka
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 83
1.77
41
42
Piros lapok
Összesen: 5
0.11
2
3
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Nagoya Grampus EightJapán
Cerezo OszakaJapán

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Nagoya Grampus Eight - Cerezo Oszaka Utolsó mérkőzések
Meccsek
29.09.26
J. League CupGiravanz Kitakyushu
Nagoya Grampus Eight
-
-
2
8
14
4
1
0
1
3
0
2
1
1
-
-
2
8
14
4
1
0
GY
19.09.26
J1 LeagueTokyo
1
Nagoya Grampus Eight
0.71
0.67
2
4
19
12
2
1
1
0
0
0
1
0
0.71
0.67
2
4
19
12
2
1
V
12.09.26
J1 LeagueV-Varen Nagaszaki
Nagoya Grampus Eight
1.99
0.81
3
4
17
13
1
1
2
0
1
0
1
0
1.99
0.81
3
4
17
13
1
1
V
06.09.26
J1 LeagueNagoya Grampus Eight
Machida Zelvia
1.09
2.82
6
2
12
14
2
1
1
3
0
1
1
2
1.09
2.82
6
2
12
14
2
1
V
02.09.26
J1 LeagueSanfrecce Hiroshima
Nagoya Grampus Eight
1.75
0.42
2
1
12
7
1
2
3
0
0
0
3
0
1.75
0.42
2
1
12
7
1
2
V
29.08.26
J1 LeagueNagoya Grampus Eight
Fagiano Okayama
1.89
0.88
6
9
10
17
2
3
2
1
1
1
1
0
1.89
0.88
6
9
10
17
2
3
GY
26.08.26
Emperor CupNagoya Grampus Eight
Gainare Tottori
1
-
-
3
0
8
13
1
3
1
3
1
0
0
3
-
-
3
0
8
13
1
3
V
Meccsek
07.10.26
Emperor CupCerezo Oszaka
Kagoshima United
-
-
4
3
-
-
1
1
2
0
1
0
1
0
-
-
4
3
-
-
1
1
GY
29.09.26
J. League CupFujieda
1
Cerezo Oszaka
-
-
5
7
-
-
2
1
1
2
0
1
1
1
-
-
5
7
-
-
2
1
GY
19.09.26
J1 LeagueV-Varen Nagaszaki
Cerezo Oszaka
1.27
1.99
7
4
10
9
2
3
1
1
1
0
0
1
1.27
1.99
7
4
10
9
2
3
D
12.09.26
J1 LeagueSanfrecce Hiroshima
Cerezo Oszaka
4.09
0.42
9
4
8
5
0
1
6
1
3
0
3
1
4.09
0.42
9
4
8
5
0
1
V
06.09.26
J1 LeagueCerezo Oszaka
Tokio Verdy
0.91
1.17
10
3
9
10
1
0
0
0
0
0
0
0
0.91
1.17
10
3
9
10
1
0
D
02.09.26
J1 LeagueCerezo Oszaka
Kashiwa Reysol
1.57
1.07
7
9
4
3
1
0
2
0
1
0
1
0
1.57
1.07
7
9
4
3
1
0
GY
29.08.26
J1 LeagueVissel Kobe
Cerezo Oszaka
1.69
0.72
4
9
13
11
2
1
1
0
0
0
1
0
1.69
0.72
4
9
13
11
2
1
V
A mérkőzés eredményei
5 Győzelem
0 Döntetlen
5 Vereségek
50%
50%
1 idő
2 idő
30%
30%
50%
20%
20%
Vereségek
50%
·10 mérkőzés ·Cerezo Oszaka
4 Győzelem
3 Döntetlen
3 Veszítenek
40%
30%
30%
1 idő
2 idő
40%
30%
30%
40%
30%
Vereségek
30%
Kapott gól nélküli győzelmek
2
Gól nélküli vereségek
1
Fordításos győzelmek
0
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
15
13
8
Gólok az 1. Félidőben6
7
Gólok a 2. Félidőben7
4
Első pontszerzés4
3
Nem szerzett gólt3
Nagoya Grampus Eight
13%
2
20%
3
20%
3
13%
2
20%
3
13%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Cerezo Oszaka
8%
1
15%
2
23%
3
23%
3
8%
1
23%
3
19
15
6
Gólok az 1. Félidőben7
13
Gólok a 2. Félidőben8
6
Elhibázott első4
0
Nem hagyta ki4
Nagoya Grampus Eight
16%
3
21%
4
21%
4
16%
3
21%
4
47%
9
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Cerezo Oszaka
20%
3
7%
1
40%
6
40%
6
13%
2
27%
4
Átlagos gól/meccs
2.8
Mindkét csapat szerzett gólt
7
Átlagos idő egy gólra
69'
Összes gól a mérkőzésen
Cerezo Oszaka
3.4
Teljes mérkőzés2.8
1.4
1. Félidőben1.3
2
2. Félidőben1.5
Csapattotálok
Felett
Kevesebb
Felett
Kevesebb
7
70%
3
30%
0.5
7
70%
3
30%
5
50%
5
50%
1.5
5
50%
5
50%
3
30%
7
70%
2.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Nagoya Grampus Eight - Cerezo Oszaka Mérkőzés statisztikái
Nagoya Grampus Eight
Cerezo Oszaka
56.8%
52.8%
Faulok
-
-
Szögletek
46
56
Les
-
-
Sárga lapok
13
15
Piros lapok
0
1
A mérkőzés eredményei
1:3
4 egyszer40%
1:0
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
2:0
1 egyszer10%
2:1
1 egyszer10%
0:0
2 egyszer20%
2:0
2 egyszer20%
1:0
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
2
1 egyszer10%
3
3 egyszer30%
1
1 egyszer10%
6
1 egyszer10%
4
4 egyszer40%
2 gól
3 gól
1 gól
6 gól
4 gól
2
3 egyszer30%
3
1 egyszer10%
1
1 egyszer10%
6
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
J1 League
Fagiano Okayama
Vissel Kobe
18 okt
04:55
Statisztikák megtekintése
J1 League
Machida Zelvia
Avispa Fukuoka
18 okt
07:00
Statisztikák megtekintése
Thai League 3
Master of Nongprue Kingdom SC
Royal Thai Navy FC
18 okt
08:30
Statisztikák megtekintése
BOV Premier Divízió
Gzira United
Hamrun Spartans
18 okt
09:00
Statisztikák megtekintése
Championnat National U19
US Cap dAil U19
Nice U19
18 okt
13:00
Statisztikák megtekintése
Prva Liga
Maribor
Celje
18 okt
16:00
Statisztikák megtekintése