Cerezo Osaka vs Tokyo Verdy H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Cerezo Oszaka
5 mérkőzés
Tokio Verdy
3 Győzelem
1 Döntetlen
1 Győzelem
60%
20%
20%
1. Félidőben
2 Győzelem
2 Döntetlen
1 Győzelem
40%
40%
20%
2. Félidőben
1 Győzelem
4 Döntetlen
0 Győzelem
20%
80%
12.11.16
J.League 2Tokyo Verdy
Cerezo Osaka
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
0
1
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Célok
Összes gól
12
7
5
Meccs végeredmény
3
További - 60%
2
40% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.4
1.4
1
Átlagos idő egy gólra
37'
64'
90'
Cerezo Oszaka
0
0-15'
1
16-30'
1
31-45'
0
0-15'
0
16-30'
2
31-45'
HT
0
46-60'
1
61-75'
2
76-90'
2
46-60'
0
61-75'
0
76-90'
Tokio Verdy
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 7
1.4
3
4
Piros lapok
Összesen: 2
0.4
0
2
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Cerezo OszakaJapán
Tokio VerdyJapán

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Cerezo Oszaka - Tokio Verdy Utolsó mérkőzések
Meccsek
22.08.26
J1 LeagueCerezo Oszaka
Shimizu S-Pulse
0.84
1.73
7
6
10
13
2
2
1
0
0
0
1
0
0.84
1.73
7
6
10
13
2
2
N
15.08.26
J1 LeagueAvispa Fukuoka
Cerezo Oszaka
1.44
0.56
4
2
11
11
1
0
3
0
2
0
1
0
1.44
0.56
4
2
11
11
1
0
L
08.08.26
J1 LeagueCerezo Oszaka
Fagiano Okayama
0.6
0.8
5
8
14
10
1
0
2
1
2
1
0
0
0.6
0.8
5
8
14
10
1
0
N
29.07.26
Club Friendly GamesCerezo Oszaka
Borussia Dortmund
-
-
5
4
8
8
0
1
1
0
1
0
0
0
-
-
5
4
8
8
0
1
N
15.07.26
Club Friendly GamesCerezo Oszaka
Tochigi City
-
-
-
-
-
-
-
-
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
06.06.26
J1 LeagueTokyo
Cerezo Oszaka
-
-
11
1
14
10
1
2
1
3
0
3
1
0
-
-
11
1
14
10
1
2
N
30.05.26
J1 LeagueCerezo Oszaka
Tokyo
-
-
5
4
12
13
1
2
2
2
1
1
1
1
-
-
5
4
12
13
1
2
S
24.05.26
J1 LeagueFagiano Okayama
Cerezo Oszaka
-
-
8
3
17
7
2
2
2
3
0
1
2
2
-
-
8
3
17
7
2
2
N
Meccsek
22.08.26
J1 LeagueFagiano Okayama
Tokio Verdy
1.14
0.1
6
1
12
14
1
2
0
0
0
0
0
0
1.14
0.1
6
1
12
14
1
2
S
14.08.26
J1 LeagueTokio Verdy
Kashiwa Reysol
1.04
1.33
3
5
10
9
1
2
1
3
1
1
0
2
1.04
1.33
3
5
10
9
1
2
L
09.08.26
J1 LeagueTokio Verdy
Kawasaki Frontale
2.39
1.55
4
4
13
9
0
1
1
1
0
0
1
1
2.39
1.55
4
4
13
9
0
1
S
06.06.26
J1 LeagueTokio Verdy
Gamba Oszaka
-
-
5
0
12
9
1
3
2
4
1
1
1
3
-
-
5
0
12
9
1
3
L
30.05.26
J1 LeagueGamba Oszaka
Tokio Verdy
-
-
8
6
7
15
0
0
1
1
1
0
0
1
-
-
8
6
7
15
0
0
S
24.05.26
J1 LeagueTokio Verdy
Yokohama Marinos
-
-
6
4
10
13
0
2
0
6
0
3
0
3
-
-
6
4
10
13
0
2
L
16.05.26
J1 LeagueMito Hollyhock
Tokio Verdy
-
-
3
4
10
11
2
2
0
1
0
0
0
1
-
-
3
4
10
11
2
2
N
13.05.26
J1 LeagueMachida Zelvia
Tokio Verdy
-
-
8
2
7
8
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
4
2
-
-
8
2
7
8
0
1
L
A mérkőzés eredményei
7 Győzelem
1 Döntetlen
2 Legyőzi
70%
10%
20%
1 idő
2 idő
40%
40%
50%
30%
10%
Legyőzi
30%
·10 gyufa ·Tokio Verdy
2 Győzelem
3 Döntetlen
5 Veszítenek
20%
30%
50%
1 idő
2 idő
10%
30%
60%
30%
30%
Legyőzi
40%
Száraz győzelmek
1
Száraz elváltozások
2
Akarva-akaratlan győzelmek
0
Szándékos vereségek
1
Gól statisztikák
23
10
12
Gólok az 1. Félidőben3
11
Gólok a 2. Félidőben7
5
Első pontszerzés4
2
Nem szerzett pontot4
Cerezo Oszaka
13%
3
22%
5
17%
4
13%
3
9%
2
26%
6
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Tokio Verdy
10%
1
10%
1
10%
1
30%
3
10%
1
30%
3
14
18
7
Gólok az 1. Félidőben7
7
Gólok a 2. Félidőben11
5
Elhibázott első5
1
Nem hagyta ki3
Cerezo Oszaka
21%
3
14%
2
43%
6
14%
2
36%
5
14%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Tokio Verdy
6%
1
11%
2
22%
4
33%
6
11%
2
28%
5
Átlagos gól/mérkőzés
2.8
Mindkét csapat szerzett gólt
7
Átlagos idő egy gólra
93'
Összes gól a mérkőzésen
Tokio Verdy
3.7
Teljes mérkőzés2.8
1.9
1. Félidőben1
1.8
2. Félidőben1.8
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
8
80%
2
20%
0.5
6
60%
4
40%
7
70%
3
30%
1.5
2
20%
8
80%
5
50%
5
50%
2.5
1
10%
9
90%
1
10%
9
90%
3.5
1
10%
9
90%
1
10%
9
90%
4.5
0
0%
10
100%
Cerezo Oszaka - Tokio Verdy Mérkőzés statisztikái
Cerezo Oszaka
Tokio Verdy
52.7%
42.6%
Faulok
102
115
Sarok
45
41
Les
-
-
Sárga lapok
12
9
Piros lapok
0
0
A mérkőzés eredményei
1:0
2 egyszer20%
1:3
1 egyszer10%
2:1
1 egyszer10%
2:2
1 egyszer10%
2:3
1 egyszer10%
0:0
2 egyszer20%
1:1
2 egyszer20%
0:1
1 egyszer10%
0:2
1 egyszer10%
0:6
1 egyszer10%
4
3 egyszer30%
1
2 egyszer20%
5
2 egyszer20%
3
2 egyszer20%
4 célok
1 cél
5 célok
2 célok
3 célok
4
1 egyszer10%
1
1 egyszer10%
5
1 egyszer10%
2
3 egyszer30%
Más csapatok H2H statisztikái
J1 League
V-Varen Nagaszaki
Gamba Oszaka
2 sze
10:00
Statisztikák megtekintése
J1 League
Tokio Verdy
Vissel Kobe
2 sze
10:00
Statisztikák megtekintése
J1 League
Yokohama Marinos
Kiotó Sanga
2 sze
10:00
Statisztikák megtekintése
J1 League
Cerezo Oszaka
Kashiwa Reysol
2 sze
10:00
Statisztikák megtekintése
J1 League
Sanfrecce Hiroshima
Nagoya Grampus Eight
2 sze
10:00
Statisztikák megtekintése
J1 League
Mito Hollyhock
Kashima Antlers
2 sze
10:00
Statisztikák megtekintése