Earthquakes vs Portland Tim. H2H Statisztikák
Személyes találkozók
San Jose Earthquakes
45 mérkőzés
Portland Timbers
11 Győzelem
12 Döntetlen
22 Győzelem
24%
27%
49%
Célok
Összes gól
117
48
69
Meccs végeredmény
22
További - 49%
23
51% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.6
1.07
1.53
Átlagos idő egy gólra
35'
86'
60'
San Jose Earthquakes
4
0-15'
9
16-30'
11
31-45'
4
0-15'
9
16-30'
10
31-45'
HT
8
46-60'
4
61-75'
11
76-90'
15
46-60'
15
61-75'
16
76-90'
Portland Timbers
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 139
3.09
73
66
Piros lapok
Összesen: 12
0.27
7
5
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


San Jose EarthquakesUSA
Portland TimbersUSA

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
San Jose Earthquakes - Portland Timbers Utolsó mérkőzések
Meccsek
23.08.26
mlsSan-Jose Earthquakes
Minnesota United
1.96
1.72
3
3
14
15
1
0
1
5
1
3
0
2
1.96
1.72
3
3
14
15
1
0
L
20.08.26
mlsLos Angeles Galaxy
1
San-Jose Earthquakes
1.44
2
2
5
12
17
2
3
1
0
0
0
1
0
1.44
2
2
5
12
17
2
3
L
16.08.26
mlsSan-Jose Earthquakes
Saint-Louis City
0.3
2.49
4
5
16
17
1
2
1
3
0
2
1
1
0.3
2.49
4
5
16
17
1
2
L
02.08.26
mlsCincinnati
San-Jose Earthquakes
1.58
0.68
9
6
12
6
3
0
4
2
1
1
3
1
1.58
0.68
9
6
12
6
3
0
L
26.07.26
mlsSan-Jose Earthquakes
Los Angeles Galaxy
4.25
1.01
6
6
14
16
4
3
1
1
0
1
1
0
4.25
1.01
6
6
14
16
4
3
S
23.07.26
mlsSan-Jose Earthquakes
Orlando City
1.25
1.62
3
2
20
10
4
2
0
4
0
2
0
2
1.25
1.62
3
2
20
10
4
2
L
04.07.26
Club Friendly GamesSan-Jose Earthquakes
Club Tijuana de Caliente
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
1
2
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
L
24.05.26
MLSPortland Timbers
San-Jose Earthquakes
1.42
0.95
4
6
10
14
1
3
1
3
1
3
0
0
1.42
0.95
4
6
10
14
1
3
N
21.05.26
US Open CupColorado Rapids
San-Jose Earthquakes
-
-
5
9
12
13
2
3
2
0
2
0
0
0
-
-
5
9
12
13
2
3
L
Meccsek
23.08.26
mlsLos Angeles
Portland Timbers
1
3.08
0.77
12
0
9
15
2
1
1
1
0
1
1
0
3.08
0.77
12
0
9
15
2
1
S
20.08.26
mlsPortland Timbers
San-Diego Zest
1.59
2
0
7
15
11
2
1
3
1
1
1
2
0
1.59
2
0
7
15
11
2
1
N
16.08.26
mlsChicago Fire
Portland Timbers
1.09
1.14
0
4
15
6
2
2
2
1
2
0
0
1
1.09
1.14
0
4
15
6
2
2
L
14.08.26
Leagues CupPortland Timbers
Club Tijuana de Caliente
-
-
5
1
14
11
3
1
3
1
1
1
2
0
-
-
5
1
14
11
3
1
N
10.08.26
Leagues CupAmerica
Portland Timbers
-
-
5
5
24
14
4
4
3
1
1
1
2
0
-
-
5
5
24
14
4
4
L
07.08.26
Leagues CupPortland Timbers
Puebla
-
-
5
6
11
12
0
2
5
2
4
1
1
1
-
-
5
6
11
12
0
2
N
02.08.26
mlsPortland Timbers
Seattle Sounders
1.93
1.05
4
5
7
12
2
2
2
1
1
1
1
0
1.93
1.05
4
5
7
12
2
2
N
26.07.26
mlsPortland Timbers
Real Salt-Lake
1
1.95
0.19
14
5
12
13
2
1
2
1
0
1
2
0
1.95
0.19
14
5
12
13
2
1
N
23.07.26
mlsPortland Timbers
Dallas
2.73
1.58
5
3
12
13
3
2
2
2
0
1
2
1
2.73
1.58
5
3
12
13
3
2
S
A mérkőzés eredményei
1 Győzelem
2 Döntetlen
7 Legyőzi
10%
20%
70%
1 idő
2 idő
10%
10%
40%
40%
50%
Legyőzi
50%
·10 gyufa ·Portland Timbers
5 Győzelem
2 Döntetlen
3 Veszítenek
50%
20%
30%
1 idő
2 idő
20%
60%
40%
20%
40%
Legyőzi
20%
Száraz győzelmek
0
Száraz elváltozások
0
Akarva-akaratlan győzelmek
3
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
10
21
6
Gólok az 1. Félidőben9
4
Gólok a 2. Félidőben12
3
Első pontszerzés3
4
Nem szerzett pontot0
San Jose Earthquakes
30%
3
30%
3
0%
0
20%
2
10%
1
10%
1
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Portland Timbers
10%
2
10%
2
24%
5
14%
3
19%
4
24%
5
24
16
13
Gólok az 1. Félidőben10
11
Gólok a 2. Félidőben6
6
Elhibázott első7
1
Nem hagyta ki0
San Jose Earthquakes
29%
7
21%
5
21%
5
17%
4
8%
2
25%
6
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Portland Timbers
31%
5
31%
5
13%
2
0%
0
6%
1
38%
6
Átlagos gól/mérkőzés
3.7
Az első gól átlagos perce
1'
Mindkét csapat szerzett gólt
6
Átlagos idő egy gólra
43'
Összes gól a mérkőzésen
Portland Timbers
3.4
Teljes mérkőzés3.7
1.9
1. Félidőben1.9
1.5
2. Félidőben1.8
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
6
60%
4
40%
0.5
10
100%
0
0%
3
30%
7
70%
1.5
6
60%
4
40%
1
10%
9
90%
2.5
3
30%
7
70%
0
0
10
100%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
1
10%
9
90%
San Jose Earthquakes - Portland Timbers Mérkőzés statisztikái
San Jose Earthquakes
Portland Timbers
52.2%
51.1%
Faulok
132
115
Sarok
58
48
Les
12
21
Sárga lapok
24
21
Piros lapok
0
1
A mérkőzés eredményei
1:3
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
0:4
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
2:1
3 egyszer30%
3:1
3 egyszer30%
1:1
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
2:2
1 egyszer10%
4
3 egyszer30%
2
2 egyszer20%
6
2 egyszer20%
1
1 egyszer10%
4 célok
2 célok
3 célok
6 célok
1 cél
4
4 egyszer40%
2
1 egyszer10%
3
4 egyszer40%
Más csapatok H2H statisztikái
Szlovák Kupa
Nova Bana
Vion Zlate Moravce - Vrable
2 sze
14:30
Statisztikák megtekintése
Szlovák Kupa
Stow Leni
Slovan Duslo Sala
2 sze
14:30
Statisztikák megtekintése
Barátságos mérkőzések
Queens Egyetem
Dundela
2 sze
18:45
Statisztikák megtekintése
Second League
Nyva Vinnytsia
Nyva Ternopil B
4 sze
12:30
Statisztikák megtekintése
Nadeshiko League 2
JFA Academy Fukushima (W)
Yamato Sylphid (N)
5 sze
02:00
Statisztikák megtekintése
Premier League
Bangkok United
Sisaket United FC
5 sze
11:30
Statisztikák megtekintése