Atlanta vs Ферро Карриль Tipp 28 március 2026

    📣Hogyan befolyásolja a korai gól mindkét csapat stratégiáját? Ha megtörténik, érdekes fejleményeket fogunk látni a Club Atletico Atlanta és a Ferro Carril Oeste csapatok közötti összecsapásban. Ne felejtsük el, hogy a találkozó 16:00 28 március időpontban lesz. A torna mérkőzése a Estadio Don Leon Kolbovsky stadionban kerül megrendezésre a Buenos Aires városában. Figyelj a szorzókra - a fogadóirodák arra javasolják a fogadást, hogy a csapat győzelmére és közül válaszd a megfelelőt.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 23 augusztus 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 2:1 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Club Atletico Atlanta volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 49% vs 51%-kal;
    • szögletek: 3 vs 1-val;
    • szabálytalanságok: 0 vs 0-val;
    • sárga lapok: 1 vs 3-val;
    • kaput eltaláló lövések: 2 vs 1-val.

    📊 Club Atletico Atlanta és Ferro Carril Oeste csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 9;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 6, a vendégcsapaté - 2, döntetlenek száma - 1;
    • gólok száma - 13 a 7 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 0.89, a 2. félidőé - 1.33;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.22.

    Egymás elleni statisztikák Atlanta - Ферро Карриль

    55%
    6 Győzelem
    9%
    1 Döntetlen
    36%
    4 Győzelem
    Összes mérkőzés
    11
    Átlag gól/mérkőzés
    2.27
    Mindkét csapat szerzett gólt
    45%
    1.27
    Átlag összesen
    1
    3.18
    Sarok
    4.36
    1.27
    Sárga lapok
    1.64
    Legutóbbi mérkőzések
    15.08.26
    Primera B Nacional
    Ferro Carril Oeste
    Ferro Carril Oeste
    Club Atletico Atlanta
    Club Atletico Atlanta
    -
    -
    4
    3
    8
    4
    0
    0
    3
    1
    1
    0
    2
    1
    -
    -
    4
    3
    8
    4
    0
    0
    28.03.26
    Primera B Nacional
    Club Atletico Atlanta
    Club Atletico Atlanta
    Ferro Carril Oeste
    Ferro Carril Oeste
    1
    -
    -
    4
    1
    -
    -
    1
    3
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    4
    1
    -
    -
    1
    3
    23.08.25
    Primera B Nacional
    Club Atletico Atlanta
    Club Atletico Atlanta
    Ferro Carril Oeste
    Ferro Carril Oeste
    -
    -
    3
    1
    0
    0
    1
    3
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    -
    -
    3
    1
    0
    0
    1
    3
    23.04.25
    Primera B Nacional
    Ferro Carril Oeste
    Ferro Carril Oeste
    Club Atletico Atlanta
    Club Atletico Atlanta
    -
    -
    16
    1
    0
    0
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    16
    1
    0
    0
    1
    1
    24.09.23
    Primera B Nacional
    Club Atletico Atlanta
    Club Atletico Atlanta
    Ferro Carril Oeste
    Ferro Carril Oeste
    -
    -
    3
    4
    -
    -
    4
    3
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    -
    -
    3
    4
    -
    -
    4
    3
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Club Atletico Atlanta Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzésüket a csapat 2026. március 22.-án játszotta a Primera B Nacional keretein belül (hazai csapat - Temperley, vendég csapat - Club Atletico Atlanta). A találkozó 2:1 eredménnyel zárult.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Club Atletico Atlanta vs Temperley):

    • labdabirtoklás: 44% vs 56%;
    • szögletek: 1 vs 2;
    • sárga lapok: 4 vs 4;
    • kaput eltaláló lövések: 4 vs 4.
    🏆A Primera B Nacional szezon során a Club Atletico Atlanta csapat összesen 5 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 2 győzelem,
    • 2 vereség,
    • 1 döntetlen.

    📈Jelenleg a Primera B Nacional bajnokság középmezőnyében található Club Atletico Atlanta csapat, 40% győzelmi aránnyal és 40% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Club Atletico Atlanta csapat összesen 5 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Club Atletico Atlanta csapat összesen 4 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Club Atletico Atlanta

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    Primera B Nacional
    Club Atletico Atlanta
    Club Atletico Atlanta
    San Martin
    San Martin
    -
    -
    5
    1
    19
    11
    3
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    5
    1
    19
    11
    3
    2
    L
    26.08.26
    Primera B Nacional
    Patronato Parana
    Patronato Parana
    Club Atletico Atlanta
    Club Atletico Atlanta
    1
    -
    -
    2
    3
    -
    -
    3
    1
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    2
    3
    -
    -
    3
    1
    L
    22.08.26
    Primera B Nacional
    Nueva Chicago
    Nueva Chicago
    Club Atletico Atlanta
    Club Atletico Atlanta
    1
    -
    -
    7
    2
    11
    4
    4
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    7
    2
    11
    4
    4
    2
    N
    15.08.26
    Primera B Nacional
    Ferro Carril Oeste
    Ferro Carril Oeste
    Club Atletico Atlanta
    Club Atletico Atlanta
    -
    -
    4
    3
    8
    4
    0
    0
    3
    1
    1
    0
    2
    1
    -
    -
    4
    3
    8
    4
    0
    0
    L
    09.08.26
    Primera B Nacional
    Club Atletico Atlanta
    Club Atletico Atlanta
    Temperley
    Temperley
    -
    -
    3
    1
    8
    13
    4
    4
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    3
    1
    8
    13
    4
    4
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Ferro Carril Oeste Csapat áttekintése

    A vendégcsapat utolsó hivatalos mérkőzését 2026. március 21.-én játszotta a Primera B Nacional keretében (hazai csapat - Ferro Carril Oeste, vendégek - Club Atletico Los Andes). A mérkőzés végeredménye 0:2 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következőképpen alakultak (Ferro Carril Oeste vs Club Atletico Los Andes):

    • labdabirtoklás: 62% vs 38%;
    • szögletek: 12 vs 1;
    • sárga lapok: 2 vs 2;
    • kapura lövések: 4 vs 4.
    🏆A Primera B Nacional szezon során a Ferro Carril Oeste csapat összesen 5 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 1 győzelem,
    • 2 vereség,
    • 2 döntetlen.

    📈Jelenleg a Primera B Nacional bajnokság középmezőnyében található Ferro Carril Oeste csapat, 20% győzelmi aránnyal és 40% vereségi aránnyal.

    ⚽A Ferro Carril Oeste csapat összesen 5 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Ferro Carril Oeste csapat összesen 6 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Ferro Carril Oeste

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    Primera B Nacional
    Estudiantes
    Estudiantes
    Ferro Carril Oeste
    Ferro Carril Oeste
    -
    -
    4
    6
    11
    20
    1
    6
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    -
    -
    4
    6
    11
    20
    1
    6
    S
    24.08.26
    Primera B Nacional
    Ferro Carril Oeste
    Ferro Carril Oeste
    1
    All Boys
    All Boys
    1
    -
    -
    8
    5
    -
    -
    2
    4
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    8
    5
    -
    -
    2
    4
    N
    15.08.26
    Primera B Nacional
    Ferro Carril Oeste
    Ferro Carril Oeste
    Club Atletico Atlanta
    Club Atletico Atlanta
    -
    -
    4
    3
    8
    4
    0
    0
    3
    1
    1
    0
    2
    1
    -
    -
    4
    3
    8
    4
    0
    0
    N
    09.08.26
    Primera B Nacional
    Club Atletico Los Andes
    Club Atletico Los Andes
    Ferro Carril Oeste
    Ferro Carril Oeste
    -
    -
    6
    2
    11
    10
    1
    3
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    -
    -
    6
    2
    11
    10
    1
    3
    N
    01.08.26
    Primera B Nacional
    Ferro Carril Oeste
    Ferro Carril Oeste
    1
    Godoy Cruz
    Godoy Cruz
    -
    -
    7
    2
    14
    21
    0
    3
    1
    3
    1
    2
    0
    1
    -
    -
    7
    2
    14
    21
    0
    3
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összesített találkozók száma - 9;
    • első félidőben szerzett győzelmek a hazaiaknál (otthon) - 3; vendégeknél (idegenben) - 0; döntetlenek száma - 1;
    • átlagos gólok száma az első félidőben: 0.89;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.67 gólt szerez, míg a vendégek 0.22 gólt.

    Első félidő statisztika: Club Atletico Atlanta (otthon) vs Ferro Carril Oeste (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 3 vs 3;
    • győzelmek: 1 (33.33%) vs 1 (33.33%);
    • vereségek: 0 (0%) vs 1 (33.33%);
    • döntetlenek: 2 (66.67%) vs 1 (33.33%);
    • átlagos szerzett gólok száma: 0.33 vs 1;
    • átlagos kapott gólok száma: 0 vs 0.67.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek: 2 vs 4;
    • vereségek: 0 vs 4;
    • döntetlenek: 8 vs 2;
    • átlagos első félidei gólok száma: 0.4 (szerzett - 0.3, kapott - 0.1) vs 0.9 (szerzett - 0.4, kapott - 0.5).
    Trendek
    • A Club Atletico Atlanta döntetlent játszik az első félidőben a 6 utolsó 7 mérkőzésén (Primera B Nacional).
    👉Tippek: 1. Félidőben Nyakkendő (szorzói: 1.8)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 9;
    • hazai győzelmek - 6, vendég győzelmek - 2, döntetlenek - 1.

    Statisztika: Club Atletico Atlanta vs Ferro Carril Oeste

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 5 vs 5;
    • győzelmek: 2 vs 1;
    • győzelmi százalék: 40% vs 20%;
    • vereségek: 2 vs 2;
    • döntetlenek: 1 vs 2.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 3 vs 4;
    • vereségek: 4 vs 3;
    • döntetlenek: 3 vs 3.
    Trendek
    • A Club Atletico Atlanta nem vesztett a 11 utolsó 12 otthon mérkőzésén (Primera B Nacional).
    👉Tippek: Club Atletico Atlanta nem fog veszíteni (szorzói: 1.25)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.44, a vendégek - 0.78;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.22;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 4; a hazai csapat pályáján - 4.

    Statisztikák: Club Atletico Atlanta vs Ferro Carril Oeste

    • átlagos összesített a tornán: 1.8 vs 2.2;
    • átlagos gólok száma: 1 vs 1;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.4 vs 0.2;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.6 vs 0.8;
    • Club Atletico Atlanta: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.33;
    • Ferro Carril Oeste: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.33;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1 (otthon - 1.17) vs 1 (idegenben - 1).
    Trendek
    • A Club Atletico Atlanta kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 6 utolsó 7 mérkőzésén (Primera B Nacional).
    👉Tippek: Club Atletico Atlanta Total gólt Alatt (1,5) (szorzói: 1.33)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 9;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 4 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 4 alkalommal.

    Statisztika: Club Atletico Atlanta vs Ferro Carril Oeste

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 5 vs 5;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 2 vs 3;
    • Club Atletico Atlanta MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 1 (33%);
    • Ferro Carril Oeste MG mérkőzéseinek száma idegenben - 2 (67%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 3 vs 4;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Club Atletico Atlanta) - 1 (17%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Ferro Carril Oeste) - 2 (33%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Nem) (szorzói: 1.44)

    Pontos pontszám előrejelzés

    Gyakori eredmények statisztikája (aktuális szezon):

    • a torna leggyakoribb eredménye: 0:0 (15/90, 16.7%), 1:1 (15/90, 16.7%);
    • Club Atletico Atlanta hazai pályán leggyakrabban így zárja a mérkőzéseit: 0:0 , 1:0 , 3:1 (1/3, 33.3%);
    • Ferro Carril Oeste idegenben leggyakrabban ezt az eredményt játssza: 0:2 , 1:1 , 2:1 (1/3, 33.3%).

    A statisztikák és a valószínűségi eloszlás alapján az algoritmus a top 3 kimenetelt jósolja:

    1:0 - 16.94% (szorzói 4.75)
    0:0 - 15.26% (szorzói 5)
    1:1 - 12.62% (szorzói 6.5)

    Trendek
    • A Club Atletico Atlanta 2:1-re nyer a 3 utolsó 4 otthon mérkőzésén szemben a Ferro Carril Oeste (Primera B Nacional).

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt Alatt 1.5 lőtt gól az utolsó 6 Ferro Carril Oeste mérkőzésén minden alkalommal (Primera B Nacional).

    Total gólt Felett (1,5)
    Bovada
    Tegyen fogadást-154
    Közzétett: 2026.03.26., 18:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Club Atletico Atlanta - Ferro Carril Oeste

    A Club Atletico Atlanta döntetlent játszik az első félidőben:
    club-atletico-atlantaa 6 utolsó 7 mérkőzésén (Primera B Nacional).
    1. Félidőben Nyakkendő
    Bovada
    -125
    A Club Atletico Atlanta nem vesztett:
    club-atletico-atlantaa 11 utolsó 12 otthon mérkőzésén (Primera B Nacional).
    Club Atletico Atlanta nem fog veszíteni
    Everygame
    -400
    A Club Atletico Atlanta gólt kapott a második félidőben:
    club-atletico-atlantaferro-carril-oesteminden utolsó 4 otthon mérkőzésén szemben a Ferro Carril Oeste (Primera B Nacional).
    2. félidőben, Ferro Carril Oeste szerez gólt
    +166
    A Club Atletico Atlanta kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett:
    club-atletico-atlantaa 6 utolsó 7 mérkőzésén (Primera B Nacional).
    Club Atletico Atlanta Total gólt Alatt (1,5)
    Everygame
    -303
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Club Atletico Atlanta - Ferro Carril Oeste Helyezés a táblázatban

    League Group A
    JNSLLKPFORMA
    1.
    Ferro Carril Oeste
    Ferro Carril Oeste
    27165634-2553
    2.
    Deportivo Moron
    Deportivo Moron
    27147643-2549
    3.
    Colon Santa Fe
    Colon Santa Fe
    27129634-2145
    4.
    Almirante Brown
    Almirante Brown
    27128723-1644
    5.
    Deportivo Madryn
    Deportivo Madryn
    271110638-2543
    6.
    Godoy Cruz
    Godoy Cruz
    27127832-2443

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    3 - Győzelem
    0 - Döntetlen
    7 - Veszítenek
    Győzelem - 7
    Döntetlen - 1
    Veszítenek - 2
    10 gyufa
    Eltömődött - 8
    Hiányzik - 17
    -9
    +3
    15 - Eltömődött
    12 - Hiányzik
    3
    Győzelem
    7
    0
    Döntetlen
    1
    7
    Veszítenek
    2
    GK
    8
    Eltömődött
    15
    17
    Hiányzik
    12
    2.5
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.7
    0.8
    Átlagosan elért pontszám
    1.5
    1.7
    Átlagosan passzoló
    1.2
    4
    Gólszerzés és kontrázás
    5
    113'
    Pontozott minden, min.
    60'
    Minden statisztika