Burton vs Bradford Tipp 21 március 2026

    📣Hogyan befolyásolja a korai gól mindkét csapat stratégiáját? Ha megtörténik, érdekes fejleményeket fogunk látni a Burton Albion és a Bradford City csapatok közötti összecsapásban. Ne felejtsük el, hogy a találkozó 15:00 21 március időpontban lesz. A torna mérkőzése a Pirelli Stadium stadionban kerül megrendezésre a Burton upon Trent városában. Figyelj a szorzókra - a fogadóirodák arra javasolják a fogadást, hogy a csapat győzelmére és közül válaszd a megfelelőt.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 08 november 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 1:2 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Bradford City volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 64% vs 36%-kal;
    • szögletek: 7 vs 2-val;
    • szabálytalanságok: 9 vs 20-val;
    • sárga lapok: 2 vs 4-val;
    • kaput eltaláló lövések: 3 vs 6-val.

    📊 Burton Albion és Bradford City csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 17;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 6, a vendégcsapaté - 5, döntetlenek száma - 6;
    • gólok száma - 26 a 21 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.47, a 2. félidőé - 1.29;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.76.

    Egymás elleni statisztikák Burton - Bradford

    39%
    7 Győzelem
    33%
    6 Döntetlen
    28%
    5 Győzelem
    Összes mérkőzés
    18
    Átlag gól/mérkőzés
    2.78
    Mindkét csapat szerzett gólt
    67%
    1.56
    Átlagos gólszám
    1.22
    Legutóbbi mérkőzések
    21.03.26
    League One
    Burton Albion
    Burton Albion
    Bradford City
    Bradford City
    0.63
    0.61
    3
    8
    10
    11
    1
    5
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0.63
    0.61
    3
    8
    10
    11
    1
    5
    08.11.25
    League One
    Bradford City
    Bradford City
    Burton Albion
    Burton Albion
    1.9
    1.15
    7
    2
    9
    20
    2
    4
    1
    2
    0
    2
    1
    0
    1.9
    1.15
    7
    2
    9
    20
    2
    4
    18.10.22
    Football League Trophy
    Burton Albion
    Burton Albion
    Bradford City
    Bradford City
    4
    0
    2
    0
    2
    0
    26.01.19
    League One
    Burton Albion
    Burton Albion
    Bradford City
    Bradford City
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    21.08.18
    League One
    Bradford City
    Bradford City
    Burton Albion
    Burton Albion
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Burton Albion Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat 2026. március 17.-án játszotta a League One sorozatban (hazai csapat - Burton Albion, vendégek - Reading). A mérkőzés végeredménye 1:2 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Burton Albion vs Reading):

    • labdabirtoklás: 57% vs 43%;
    • szögletek: 4 vs 3;
    • szabálytalanságok: 12 vs 6;
    • sárga lapok: 1 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 4 vs 3.
    🏆A League One szezon során a Burton Albion csapat összesen 38 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 11 győzelem,
    • 17 vereség,
    • 10 döntetlen.

    📈Jelenleg a League One bajnokság középmezőnyében található Burton Albion csapat, 29% győzelmi aránnyal és 45% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Burton Albion csapat összesen 42 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Burton Albion csapat összesen 53 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Burton Albion

    Legutóbbi mérkőzések
    17.10.26
    League One
    Peterborough United
    Peterborough United
    Burton Albion
    Burton Albion
    2.64
    1.1
    8
    4
    11
    10
    2
    1
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    2.64
    1.1
    8
    4
    11
    10
    2
    1
    D
    10.10.26
    League One
    Doncaster Rovers
    Doncaster Rovers
    Burton Albion
    Burton Albion
    0.7
    1.11
    3
    12
    7
    17
    3
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    0.7
    1.11
    3
    12
    7
    17
    3
    2
    V
    06.10.26
    Football League Trophy
    Grimsby Town
    Grimsby Town
    Burton Albion
    Burton Albion
    4.16
    3.47
    11
    1
    11
    10
    2
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    2
    4
    4.16
    3.47
    11
    1
    11
    10
    2
    1
    GY
    03.10.26
    League One
    Burton Albion
    Burton Albion
    Huddersfield Town
    Huddersfield Town
    0.11
    2.83
    1
    15
    7
    12
    1
    1
    1
    3
    1
    2
    0
    1
    0.11
    2.83
    1
    15
    7
    12
    1
    1
    V
    26.09.26
    League One
    Plymouth Argyle
    Plymouth Argyle
    Burton Albion
    Burton Albion
    1.64
    0.97
    3
    4
    11
    4
    3
    3
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    1.64
    0.97
    3
    4
    11
    4
    3
    3
    GY
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Bradford City Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése 2026. március 17. volt a League One tornán (hazai csapat - Bradford City, vendégek - Mansfield Town). A mérkőzés végeredménye 1:1 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Bradford City vs Mansfield Town):

    • labdabirtoklás: 65% vs 35%;
    • szögletek: 11 vs 5;
    • szabálytalanságok: 10 vs 12;
    • sárga lapok: 4 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 3 vs 1.
    🏆A League One szezon során a Bradford City csapat összesen 38 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 19 győzelem,
    • 11 vereség,
    • 8 döntetlen.

    📈Jelenleg a League One bajnokság középmezőnyében található Bradford City csapat, 50% győzelmi aránnyal és 29% vereségi aránnyal.

    ⚽A Bradford City csapat összesen 48 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Bradford City csapat összesen 42 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Bradford City

    Legutóbbi mérkőzések
    17.10.26
    League One
    Bradford City
    Bradford City
    Stevenage
    Stevenage
    2.3
    0.96
    9
    3
    17
    12
    1
    1
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    2.3
    0.96
    9
    3
    17
    12
    1
    1
    GY
    10.10.26
    League One
    Bradford City
    Bradford City
    Leyton Orient
    Leyton Orient
    1.19
    0.26
    11
    2
    11
    16
    1
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1.19
    0.26
    11
    2
    11
    16
    1
    3
    D
    06.10.26
    Football League Trophy
    Rotherham United
    Rotherham United
    Bradford City
    Bradford City
    0.76
    2.05
    6
    4
    16
    9
    3
    0
    0
    4
    0
    2
    0
    2
    0.76
    2.05
    6
    4
    16
    9
    3
    0
    GY
    03.10.26
    League One
    Reading
    Reading
    Bradford City
    Bradford City
    0.77
    1.02
    9
    5
    10
    21
    2
    3
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    0.77
    1.02
    9
    5
    10
    21
    2
    3
    D
    22.09.26
    Football League Trophy
    Bradford City
    Bradford City
    Newcastle United U21
    Newcastle United U21
    1
    1.44
    0.64
    3
    2
    12
    15
    3
    4
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    1.44
    0.64
    3
    2
    12
    15
    3
    4
    GY
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 17;
    • hazai győzelmek - 6, vendég győzelmek - 5, döntetlenek - 6.

    Statisztika: Burton Albion vs Bradford City

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 38 vs 38;
    • győzelmek: 11 vs 19;
    • győzelmi százalék: 29% vs 50%;
    • vereségek: 17 vs 11;
    • döntetlenek: 10 vs 8.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 3 vs 5;
    • vereségek: 4 vs 4;
    • döntetlenek: 3 vs 1.
    Trendek
    • A Burton Albion nem vesztett a 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a Bradford City.
    👉Tippek: Burton Albion nem fog veszíteni (szorzói: 1.5)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.53, a vendégek - 1.24;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.76;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 11; a hazai csapat pályáján - 5.

    Statisztikák: Burton Albion vs Bradford City

    • átlagos összesített a tornán: 2.5 vs 2.37;
    • átlagos gólok száma: 1.11 vs 1.26;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.5 vs 0.55;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.61 vs 0.71;
    • Burton Albion: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.16;
    • Bradford City: átlagos összesített vendégként a tornán - 1;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.1 (otthon - 1) vs 1.2 (idegenben - 1).
    Trendek
    • A Burton Albion gólt szerzett minden utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a Bradford City.
    • A Bradford City gólt kapott a 9 utolsó 10 idegenben mérkőzésén (League One).
    👉Tippek: Burton Albion szerez gólt (szorzói: 1.4)

    Tippekszöglet

    Burton Albion: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.34; otthoni pályán - 6.11;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5.6; otthoni pályán - 6.2.

    Bradford City: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.53, idegenben - 4.79;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 6.8; idegenben - 5.2.
    👉Tippek: Szöglet - Total Alatt (11,5) (szorzói: 1.95)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 17;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 11 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 5 alkalommal.

    Statisztika: Burton Albion vs Bradford City

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 38 vs 38;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 17 vs 21;
    • Burton Albion MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 6 (32%);
    • Bradford City MG mérkőzéseinek száma idegenben - 11 (58%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 4 vs 5;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Burton Albion) - 1 (20%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Bradford City) - 3 (60%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt: (Nem) (szorzói: 1.88)

    Pontos pontszám előrejelzés

    Gyakori eredmények statisztikája (aktuális szezon):

    • a torna leggyakoribb eredménye: 1:0 (57/448, 12.7%);
    • Burton Albion hazai pályán leggyakrabban így zárja a mérkőzéseit: 0:1 (3/19, 15.8%);
    • Bradford City idegenben leggyakrabban ezt az eredményt játssza: 2:1 (3/19, 15.8%).

    A statisztikák és a valószínűségi eloszlás alapján az algoritmus a top 3 kimenetelt jósolja:

    1:1 - 13.04% (szorzói 6)
    0:1 - 11.33% (szorzói 7)
    1:0 - 9.39% (szorzói 8.5)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Bradford City kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén (League One).

    Bradford City Total gólt Alatt (1,5)
    Tényező-200
    Közzétett: 2026.03.19., 15:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Burton Albion - Bradford City

    A Bradford City vesztett:
    bradford-citya 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén (League One).
    Burton Albion Győzelem
    Bovada
    +170
    A Burton Albion nem vesztett:
    burton-albionbradford-citya 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a Bradford City.
    Burton Albion nem fog veszíteni
    -200
    Volt Alatt 3.5 lőtt gól:
    burton-albionaz utolsó 9 Burton Albion mérkőzésén minden alkalommal.
    burton-albionaz utolsó 8 Burton Albion mérkőzésén minden alkalommal (League One).
    burton-albionaz utolsó 6 Burton Albion otthon mérkőzésén minden alkalommal.
    burton-albionaz utolsó 5 Burton Albion otthon mérkőzésén minden alkalommal (League One).
    bradford-citya 25 legutóbbi 26 Bradford City mérkőzések (League One).
    bradford-citya 23 legutóbbi 24 Bradford City mérkőzések.
    bradford-citya 12 legutóbbi 13 Bradford City idegenben mérkőzések (League One).
    Total gólt Alatt (3,5)
    -455
    A Burton Albion gólt kapott:
    burton-albionbradford-citya 8 utolsó 9 mérkőzésén szemben a Bradford City.
    A Bradford City gólt szerzett:
    bradford-citya 10 utolsó 11 mérkőzésén (League One).
    Bradford City szerez gólt
    Everygame
    -333
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Burton Albion - Bradford City Helyezés a táblázatban

    League One 25/26
    MGYDVGPForma
    3.
    Stockport County
    Stockport County
    4622111371-5877
    4.
    Bradford City
    Bradford City
    4622111358-5177
    5.
    Bolton Wanderers
    Bolton Wanderers
    461918970-5275
    16.
    Wigan
    Wigan
    4614141849-5856
    17.
    Burton Albion
    Burton Albion
    4613151850-6054
    18.
    Peterborough United
    Peterborough United
    461582364-6853

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 mérkőzés
    3 - Győzelem
    3 - Döntetlen
    4 - Veszítenek
    Győzelem - 7
    Döntetlen - 2
    Veszítsen - 1
    10 mérkőzés
    Eltömődött - 13
    Hiányzik - 15
    -2
    +11
    16 - Eltömődött
    5 - Hiányzik
    3
    Győzelem
    7
    3
    Döntetlen
    2
    4
    Veszítenek
    1
    Gólkülönbség
    13
    Eltömődött
    16
    15
    Hiányzik
    5
    2.8
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.1
    1.3
    Átlagosan elért pontszám
    1.6
    1.5
    Átlagosan passzoló
    0.5
    6
    Gólszerzés és kontrázás
    4
    72'
    Pontozott minden, min.
    56'
    Minden statisztika