Raal La Louviere vs Mechelen Tipp 22 február 2026

    📣Hogyan befolyásolja a korai gól mindkét csapat stratégiáját? Ha megtörténik, érdekes fejleményeket fogunk látni a Raal La Louviere és a KV Mechelen csapatok közötti összecsapásban. Ne felejtsük el, hogy a találkozó 15:00 22 február időpontban lesz. A torna mérkőzése a Stade Communal du Tivoli stadionban kerül megrendezésre a La Louviere városában. Figyelj a szorzókra - a fogadóirodák arra javasolják a fogadást, hogy a csapat győzelmére és közül válaszd a megfelelőt.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 30 augusztus 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 3:2 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (KV Mechelen volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 67% vs 33%-kal;
    • szögletek: 4 vs 6-val;
    • szabálytalanságok: 13 vs 9-val;
    • sárga lapok: 1 vs 0-val;
    • kaput eltaláló lövések: 8 vs 3-val.

    📊A Raal La Louviere és a KV Mechelen csapatok hivatalosan csak két mérkőzést játszottak. Legutóbbi találkozójuk 30 augusztus 2025 került megrendezésre a KV Mechelen otthonában, és 3:2 eredménnyel zárult.

    Egymás elleni statisztikák Raal La Louviere - Mechelen

    0%
    0 Győzelem
    25%
    1 Döntetlen
    75%
    3 Győzelem
    Összes mérkőzés
    4
    Átlag gól/mérkőzés
    3.75
    Mindkét csapat szerzett gólt
    75%
    1.25
    Átlag összesen
    2.5
    2.75
    Sarok
    3.75
    0.75
    Sárga lapok
    0.75
    8
    Szabálytalanságok
    9
    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Premier Division
    Raal La Louviere
    Raal La Louviere
    KV Mechelen
    KV Mechelen
    2.01
    2
    1
    6
    10
    8
    2
    2
    2
    2
    2
    1
    0
    1
    2.01
    2
    1
    6
    10
    8
    2
    2
    22.02.26
    Premier Division
    Raal La Louviere
    Raal La Louviere
    1
    KV Mechelen
    KV Mechelen
    0.42
    0.95
    4
    5
    13
    15
    1
    0
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0.42
    0.95
    4
    5
    13
    15
    1
    0
    30.08.25
    Premier Division
    KV Mechelen
    KV Mechelen
    Raal La Louviere
    Raal La Louviere
    2.09
    0.75
    4
    6
    13
    9
    1
    0
    3
    2
    1
    0
    2
    2
    2.09
    0.75
    4
    6
    13
    9
    1
    0
    05.07.25
    Club Friendly Games
    Raal La Louviere
    Raal La Louviere
    1
    KV Mechelen
    KV Mechelen
    -
    -
    10
    2
    -
    -
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    10
    2
    -
    -
    0
    1
    30.10.24
    Beker van Belgie
    Mechelen
    Mechelen
    Raal La Louviere
    Raal La Louviere
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    3
    1
    0
    0
    1
    1
    2
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Raal La Louviere Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat -án játszotta a Premier Division sorozatban (hazai csapat - Anderlecht, vendégek - Raal La Louviere). A mérkőzés végeredménye 0:0 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Raal La Louviere vs Anderlecht):

    • labdabirtoklás: 33% vs 67%;
    • szögletek: 4 vs 8;
    • szabálytalanságok: 10 vs 15;
    • sárga lapok: 5 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 0 vs 5.
    🏆A Premier Division szezon során a Raal La Louviere csapat összesen 25 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 5 győzelem,
    • 10 vereség,
    • 10 döntetlen.

    📈Jelenleg a Premier Division bajnokság középmezőnyében található Raal La Louviere csapat, 20% győzelmi aránnyal és 40% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Raal La Louviere csapat összesen 21 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Raal La Louviere csapat összesen 28 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Raal La Louviere

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Premier Division
    Raal La Louviere
    Raal La Louviere
    KV Mechelen
    KV Mechelen
    2.01
    2
    1
    6
    10
    8
    2
    2
    2
    2
    2
    1
    0
    1
    2.01
    2
    1
    6
    10
    8
    2
    2
    S
    21.08.26
    Premier Division
    Standard Liege
    Standard Liege
    Raal La Louviere
    Raal La Louviere
    1
    1.18
    1.25
    5
    1
    11
    15
    1
    1
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    1.18
    1.25
    5
    1
    11
    15
    1
    1
    L
    16.08.26
    Premier Division
    Raal La Louviere
    Raal La Louviere
    Gent
    Gent
    0.59
    1.74
    6
    3
    12
    5
    1
    0
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    0.59
    1.74
    6
    3
    12
    5
    1
    0
    L
    09.08.26
    Premier Division
    Anderlecht
    Anderlecht
    Raal La Louviere
    Raal La Louviere
    1
    3.08
    0.97
    10
    1
    12
    12
    2
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    3.08
    0.97
    10
    1
    12
    12
    2
    1
    L
    01.08.26
    Club Friendly Games
    Eintracht Braunschweig
    Eintracht Braunschweig
    Raal La Louviere
    Raal La Louviere
    -
    -
    3
    3
    -
    -
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    3
    -
    -
    1
    0
    S
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    KV Mechelen Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése volt a Premier Division tornán (hazai csapat - KV Mechelen, vendégek - Genk). A mérkőzés végeredménye 2:3 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (KV Mechelen vs Genk):

    • labdabirtoklás: 43% vs 57%;
    • szögletek: 2 vs 4;
    • szabálytalanságok: 11 vs 13;
    • sárga lapok: 2 vs 3;
    • kaput eltaláló lövések: 6 vs 7.
    🏆A Premier Division szezon során a KV Mechelen csapat összesen 25 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 9 győzelem,
    • 7 vereség,
    • 9 döntetlen.

    📈Jelenleg a Premier Division bajnokság középmezőnyében található KV Mechelen csapat, 36% győzelmi aránnyal és 28% vereségi aránnyal.

    ⚽A KV Mechelen csapat összesen 32 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a KV Mechelen csapat összesen 29 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: KV Mechelen

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Premier Division
    Raal La Louviere
    Raal La Louviere
    KV Mechelen
    KV Mechelen
    2.01
    2
    1
    6
    10
    8
    2
    2
    2
    2
    2
    1
    0
    1
    2.01
    2
    1
    6
    10
    8
    2
    2
    S
    22.08.26
    Premier Division
    Charleroi
    Charleroi
    KV Mechelen
    KV Mechelen
    1.42
    0.26
    3
    2
    8
    15
    0
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.42
    0.26
    3
    2
    8
    15
    0
    0
    L
    16.08.26
    Premier Division
    KV Mechelen
    KV Mechelen
    Standard Liege
    Standard Liege
    2.6
    1.77
    5
    2
    8
    17
    0
    3
    3
    3
    1
    2
    2
    1
    2.6
    1.77
    5
    2
    8
    17
    0
    3
    S
    09.08.26
    Premier Division
    Gent
    Gent
    KV Mechelen
    KV Mechelen
    1.48
    0.44
    4
    1
    11
    11
    0
    1
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    1.48
    0.44
    4
    1
    11
    11
    0
    1
    L
    01.08.26
    Club Friendly Games
    KV Mechelen
    KV Mechelen
    Dunkerque
    Dunkerque
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    S
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összesített találkozók száma - 2;
    • első félidőben szerzett győzelmek a hazaiaknál (otthon) - 0; vendégeknél (idegenben) - 0; döntetlenek száma - 0;
    • átlagos gólok száma az első félidőben: 0.5;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0 gólt szerez, míg a vendégek 0.5 gólt.

    Első félidő statisztika: Raal La Louviere (otthon) vs KV Mechelen (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 12 vs 12;
    • győzelmek: 3 (25%) vs 5 (41.67%);
    • vereségek: 1 (8.33%) vs 4 (33.33%);
    • döntetlenek: 8 (66.67%) vs 3 (25%);
    • átlagos szerzett gólok száma: 0.58 vs 1.25;
    • átlagos kapott gólok száma: 0.25 vs 0.5.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek: 0 vs 4;
    • vereségek: 2 vs 4;
    • döntetlenek: 8 vs 2;
    • átlagos első félidei gólok száma: 1.1 (szerzett - 0.4, kapott - 0.7) vs 1.1 (szerzett - 0.6, kapott - 0.5).
    Trendek
    • A Raal La Louviere döntetlent játszik az első félidőben a 6 utolsó 7 mérkőzésén.
    • A Raal La Louviere döntetlent játszik az első félidőben minden utolsó 5 otthon mérkőzésén (Premier Division).
    👉Tippek: 1. Félidőben Nyakkendő(szorzói: 2.08)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 2;
    • hazai győzelmek - 0, vendég győzelmek - 2, döntetlenek - 0.

    Statisztika: Raal La Louviere vs KV Mechelen

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 25 vs 25;
    • győzelmek: 5 vs 9;
    • győzelmi százalék: 20% vs 36%;
    • vereségek: 10 vs 7;
    • döntetlenek: 10 vs 9.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 1 vs 3;
    • vereségek: 5 vs 4;
    • döntetlenek: 4 vs 3.
    Trendek
    • A Raal La Louviere nem nyert a 11 utolsó 12 mérkőzésén (Premier Division).
    • A Raal La Louviere nem nyert a 9 utolsó 10 mérkőzésén.
    • A Raal La Louviere nem nyert minden utolsó 5 otthon mérkőzésén (Premier Division).
    👉Tippek: KV Mechelen nem fog veszíteni(szorzói: 1.65)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.5, a vendégek - 3;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 4.5;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 2; a hazai csapat pályáján - 0.

    Statisztikák: Raal La Louviere vs KV Mechelen

    • átlagos összesített a tornán: 1.96 vs 2.44;
    • átlagos gólok száma: 0.84 vs 1.28;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.36 vs 0.68;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.48 vs 0.6;
    • Raal La Louviere: átlagos összesített hazai pályán a tornán 0.58;
    • KV Mechelen: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.33;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.1 (otthon - 0.75) vs 1.2 (idegenben - 1).
    Trendek
    • A Raal La Louviere kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 11 utolsó 12 otthon mérkőzésén (Premier Division).
    • A Raal La Louviere kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 7 utolsó 8 mérkőzésén.
    • A Raal La Louviere kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 6 utolsó 7 mérkőzésén (Premier Division).
    👉Tippek: Raal La Louviere Total gólt Alatt (1,5)(szorzói: 1.63)

    Tippekszöglet

    Raal La Louviere: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.68; otthoni pályán - 5.83;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.9; otthoni pályán - 7.5.

    KV Mechelen: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.84, idegenben - 5.08;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.8; idegenben - 4.4.
    Trendek
    • A Raal La Louviere legalább 4.5 sarokrúgást szerzett minden utolsó 5 otthon mérkőzésén (Premier Division).
    👉Tippek: Szöglet - Raal La Louviere Total Felett (4,5)(szorzói: 1.68)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 2;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 2 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 0 alkalommal.

    Statisztika: Raal La Louviere vs KV Mechelen

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 25 vs 25;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 13 vs 16;
    • Raal La Louviere MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 4 (33%);
    • KV Mechelen MG mérkőzéseinek száma idegenben - 7 (58%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 8 vs 5;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Raal La Louviere) - 3 (75%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (KV Mechelen) - 2 (40%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Nem)(szorzói: 2.02)

    Pontos pontszám előrejelzés

    Gyakori eredmények statisztikája (aktuális szezon):

    • a torna leggyakoribb eredménye: 1:1 (30/200, 15%);
    • Raal La Louviere hazai pályán leggyakrabban így zárja a mérkőzéseit: 0:0 (4/12, 33.3%);
    • KV Mechelen idegenben leggyakrabban ezt az eredményt játssza: 0:1 , 1:0 , 1:1 (2/12, 16.7%).

    A statisztikák és a valószínűségi eloszlás alapján az algoritmus a top 3 kimenetelt jósolja:

    1:1 - 13.16% (szorzói 6)
    1:0 - 12.33% (szorzói 7.5)
    0:1 - 9.93% (szorzói 9.5)

    👉Tippek: Helyes eredmény (1:1)(szorzói: 6)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Raal La Louviere nem nyert a 11 utolsó 12 mérkőzésén (Premier Division).
    • A Raal La Louviere nem nyert a 9 utolsó 10 mérkőzésén.
    • A Raal La Louviere nem nyert minden utolsó 5 otthon mérkőzésén (Premier Division).

    Mindkét csapat szerez gólt (Nem)
    Közzétett: 2026.02.20., 11:35

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Raal La Louviere - KV Mechelen

    A Raal La Louviere döntetlent játszik az első félidőben:
    raal-la-louvierea 6 utolsó 7 mérkőzésén.
    raal-la-louviereminden utolsó 5 otthon mérkőzésén (Premier Division).
    1. Félidőben Nyakkendő
    Bovada
    +120
    A Raal La Louviere nem nyert:
    raal-la-louvierea 11 utolsó 12 mérkőzésén (Premier Division).
    raal-la-louvierea 9 utolsó 10 mérkőzésén.
    raal-la-louviereminden utolsó 5 otthon mérkőzésén (Premier Division).
    KV Mechelen nem fog veszíteni
    -154
    Volt Alatt 3.5 lőtt gól:
    raal-la-louviereaz utolsó 15 Raal La Louviere otthon mérkőzésén minden alkalommal.
    raal-la-louviereaz utolsó 12 Raal La Louviere otthon mérkőzésén minden alkalommal (Premier Division).
    raal-la-louvierea 7 legutóbbi 8 Raal La Louviere mérkőzések.
    raal-la-louvierea 6 legutóbbi 7 Raal La Louviere mérkőzések (Premier Division).
    Total gólt Alatt (3,5)
    -323
    A Raal La Louviere kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett:
    raal-la-louvierea 11 utolsó 12 otthon mérkőzésén (Premier Division).
    raal-la-louvierea 7 utolsó 8 mérkőzésén.
    raal-la-louvierea 6 utolsó 7 mérkőzésén (Premier Division).
    Raal La Louviere Total gólt Alatt (1,5)
    Everygame
    -161
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Raal La Louviere - KV Mechelen Helyezés a táblázatban

    Champions' Play-offs
    JNSLLKPFORMA
    1.
    Club Brugge
    Club Brugge
    1081132-957
    2.
    Saint-Gilloise
    Saint-Gilloise
    1062216-1053
    3.
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    1042414-1143
    4.
    Anderlecht
    Anderlecht
    1032516-2333
    5.
    KV Mechelen
    KV Mechelen
    101369-2429
    6.
    Gent
    Gent
    100644-1429

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    1 - Győzelem
    1 - Döntetlen
    8 - Veszítenek
    Győzelem - 1
    Döntetlen - 4
    Veszítenek - 5
    10 gyufa
    Eltömődött - 9
    Hiányzik - 21
    -12
    -12
    11 - Eltömődött
    23 - Hiányzik
    1
    Győzelem
    1
    1
    Döntetlen
    4
    8
    Veszítenek
    5
    GK
    9
    Eltömődött
    11
    21
    Hiányzik
    23
    3
    Meccsenként átlagolt gólok
    3.4
    0.9
    Átlagosan elért pontszám
    1.1
    2.1
    Átlagosan passzoló
    2.3
    5
    Gólszerzés és kontrázás
    5
    100'
    Pontozott minden, min.
    82'
    Minden statisztika