Feyenoord vs Telstar H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Feyenoord Rotterdam
2 mérkőzés
Stormvogels Telstar
2 Győzelem
0 Döntetlen
0 Győzelem
100%
1. Félidőben
2 Győzelem
0 Döntetlen
0 Győzelem
100%
2. Félidőben
0 Győzelem
2 Döntetlen
0 Győzelem
100%
Célok
Összes gól
6
4
2
Meccs végeredmény
2
További - 100%
0
0% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
3
2
1
Átlagos idő egy gólra
30'
45'
90'
Feyenoord Rotterdam
0
0-15'
2
16-30'
1
31-45'
1
0-15'
0
16-30'
0
31-45'
HT
0
46-60'
1
61-75'
0
76-90'
0
46-60'
0
61-75'
1
76-90'
Stormvogels Telstar
Statisztikák a mérkőzésről
Feyenoord Rotterdam
Stormvogels Telstar
52%
Labdabirtoklás
48%
Faulok
Összesen: 38
19
15
23
Sarok
Összesen: 14
7
10
4
Les
Összesen: 4
2
2
2
Sárga lapok
Összesen: 5
2.5
4
1
Piros lapok
Összesen: 0
0
0
0
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Feyenoord RotterdamHollandia
Stormvogels TelstarHollandia

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Feyenoord Rotterdam - Stormvogels Telstar Utolsó mérkőzések
Meccsek
16.08.26
eredivisieFeyenoord Rotterdam
Go Ahead Eagles
2.72
1.32
6
6
3
8
0
0
2
2
2
0
0
2
2.72
1.32
6
6
3
8
0
0
S
09.08.26
eredivisieSparta Rotterdam
Feyenoord Rotterdam
1.09
3.75
5
10
11
8
2
1
0
1
0
1
0
0
1.09
3.75
5
10
11
8
2
1
N
02.08.26
Club Friendly GamesFeyenoord Rotterdam
Atalanta
-
-
2
3
12
12
1
2
2
1
1
1
1
0
-
-
2
3
12
12
1
2
N
26.07.26
Club Friendly GamesFeyenoord Rotterdam
Rayo Vallecano
-
-
5
5
11
11
1
2
1
1
1
1
0
0
-
-
5
5
11
11
1
2
S
17.07.26
Club Friendly GamesFeyenoord Rotterdam
Charleroi
-
-
2
3
14
9
0
0
3
1
0
0
3
1
-
-
2
3
14
9
0
0
N
11.07.26
Club Friendly GamesFeyenoord Rotterdam
Club Brugge
-
-
4
4
13
13
0
2
3
1
0
0
3
1
-
-
4
4
13
13
0
2
N
04.07.26
Club Friendly GamesDordrecht
Feyenoord Rotterdam
-
-
1
5
9
9
1
0
0
6
0
4
0
2
-
-
1
5
9
9
1
0
N
17.05.26
EredivisieZwolle
Feyenoord Rotterdam
0.49
2.79
2
12
11
11
0
0
0
2
0
0
0
2
0.49
2.79
2
12
11
11
0
0
N
Meccsek
14.08.26
eredivisieStormvogels Telstar
Sparta Rotterdam
1.43
2.13
8
5
13
17
1
1
1
3
0
1
1
2
1.43
2.13
8
5
13
17
1
1
L
08.08.26
eredivisieNijmegen
Stormvogels Telstar
2.5
1.37
13
3
12
14
2
2
1
2
0
2
1
0
2.5
1.37
13
3
12
14
2
2
N
31.07.26
Club Friendly GamesWolfsburg
Stormvogels Telstar
-
-
4
2
-
-
0
0
3
1
3
0
0
1
-
-
4
2
-
-
0
0
L
17.07.26
Club Friendly GamesDe Graafschap
Stormvogels Telstar
-
-
2
4
-
-
0
0
3
6
1
4
2
2
-
-
2
4
-
-
0
0
N
11.07.26
Club Friendly GamesSparta Rotterdam
Stormvogels Telstar
-
-
6
2
9
8
0
0
1
0
0
0
1
0
-
-
6
2
9
8
0
0
L
04.07.26
Club Friendly GamesAlmere City
Stormvogels Telstar
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
1
1
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
L
17.05.26
EredivisieVolendam
Stormvogels Telstar
1.4
1.5
7
0
13
18
2
2
1
2
1
1
0
1
1.4
1.5
7
0
13
18
2
2
N
10.05.26
EredivisieStormvogels Telstar
Heracles Almelo
1
2.62
0.97
6
7
12
12
1
3
3
0
0
0
3
0
2.62
0.97
6
7
12
12
1
3
N
02.05.26
EredivisieNijmegen
Stormvogels Telstar
1.61
1.08
9
0
10
11
3
2
1
1
0
1
1
0
1.61
1.08
9
0
10
11
3
2
S
A mérkőzés eredményei
5 Győzelem
5 Döntetlen
0 Legyőzi
50%
50%
1 idő
2 idő
50%
40%
30%
30%
20%
Legyőzi
30%
·10 gyufa ·Stormvogels Telstar
5 Győzelem
1 Döntetlen
4 Veszítenek
50%
10%
40%
1 idő
2 idő
30%
40%
30%
0%
40%
Legyőzi
60%
Száraz győzelmek
1
Száraz elváltozások
2
Akarva-akaratlan győzelmek
2
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
19
17
10
Gólok az 1. Félidőben6
9
Gólok a 2. Félidőben11
6
Első pontszerzés4
1
Nem szerzett pontot2
Feyenoord Rotterdam
5%
1
21%
4
26%
5
5%
1
16%
3
26%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Stormvogels Telstar
6%
1
6%
1
24%
4
6%
1
29%
5
29%
5
10
18
2
Gólok az 1. Félidőben6
8
Gólok a 2. Félidőben12
3
Elhibázott első6
3
Nem hagyta ki1
Feyenoord Rotterdam
20%
2
30%
3
30%
3
20%
2
20%
2
90%
9
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Stormvogels Telstar
22%
4
6%
1
28%
5
28%
5
11%
2
39%
7
Átlagos gól/mérkőzés
3.5
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
7
Átlagos idő egy gólra
53'
Összes gól a mérkőzésen
Stormvogels Telstar
2.9
Teljes mérkőzés3.5
1.2
1. Félidőben1.2
1.7
2. Félidőben2.3
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
9
90%
1
10%
0.5
8
80%
2
20%
6
60%
4
40%
1.5
5
50%
5
50%
2
20%
8
80%
2.5
3
30%
7
70%
1
10%
9
90%
3.5
1
10%
9
90%
1
10%
9
90%
4.5
0
0%
10
100%
Feyenoord Rotterdam - Stormvogels Telstar Mérkőzés statisztikái
Feyenoord Rotterdam
Stormvogels Telstar
52.3%
44.5%
Faulok
92
115
Sarok
67
39
Les
-
-
Sárga lapok
12
13
Piros lapok
0
0
A mérkőzés eredményei
1:1
2 egyszer20%
2:2
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
0:1
1 egyszer10%
0:2
1 egyszer10%
1:2
2 egyszer20%
4:1
2 egyszer20%
0:2
1 egyszer10%
0:4
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
4
3 egyszer30%
2
3 egyszer30%
3
1 egyszer10%
1
1 egyszer10%
4 célok
2 célok
3 célok
5 célok
1 cél
4
3 egyszer30%
2
2 egyszer20%
3
3 egyszer30%
5
2 egyszer20%
Más csapatok H2H statisztikái
Román Kupa
Chindia Targoviste
Voluntari
1 sze
17:00
Statisztikák megtekintése
J. League Cup
Zweigen Kanazawa
Imabari
2 sze
10:00
Statisztikák megtekintése
FA Cup
Melaka
Penang FA
2 sze
12:00
Statisztikák megtekintése
Szlovák Kupa
MSK Spartak Medzilaborce
Michalovce
2 sze
14:30
Statisztikák megtekintése
Szlovák Kupa
FC Banik Prievidza
Ofk Banik Lehota Pod Vtacnikom
2 sze
14:30
Statisztikák megtekintése
NK-férfiak Kupa
Aurskog Finstadbru
Lilleström
2 sze
16:00
Statisztikák megtekintése